Starity

Ezeket mindenképp tudnod kell a másságról

17 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 29. 17:57 #201
GAGAFAN
GAGAFAN
visszatérő vendég
 
StátuszFree my mind, ARTPOP You make my heart stop
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.12.
Hozzászólás: 241
Csatolások: 0
Azonosító: 219150
Offline offline
Nagyon jó cikk lett:)
2014. augusztus 29. 19:08 #202
Debby bright
Debby bright
visszatérő vendég
 
StátuszVisszafogni magad, amikor bánt valami, és nem hisztériázni, amikor fáj.. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.29.
Hozzászólás: 231
Csatolások: 0
Azonosító: 204796
Offline offline
Nekem semmi bajom a melegekkel igazábol csak az a fura hogy mostanába egyre több sztár emeli fől őket így mivel a sztárok szeretik őket akkor mi is elven nyalják őket. Legyen mindenkinek saját véleménye. Az meg egyenesen irritál hogy valaki csak heccből meleg! Az ultragáz! Szóval nekem mindegy ! Béke!
2014. augusztus 29. 19:25 #203
trinians
trinians
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.01.
Hozzászólás: 126
Csatolások: 0
Azonosító: 205000
Offline offline
Én tisztelem azokat, akik ezt fel tudják vállalni smileeee.gif én nem tudnám az biztos. smileeee.gif Amugy a cikk, nagyon jó lett smileeee.gif
2014. augusztus 29. 19:35 #204
AndiSalvatore
AndiSalvatore
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.09.
Hozzászólás: 116
Csatolások: 0
Azonosító: 223976
Offline offline
Idézet (thestupidboy96 @ 2014.08.29. 17:44)
Ez mind szép és jó, hogy ezt leírtad, meg becsülöm benned, de hidd el hogy anélkül is ütött volna ez az írás, hogy te így kijelented, hogy a saját oldaladon focizol.


egyszerűen nem értem a logikád: mért ne jelenthetné ki? ugyanolyan joga van megtenni, mint itt bármelyik heteroszexuális embernek azt, hogy ő hetero.
10 felhasználónak tetszik: elin., szenya, JBT1, itsjustme, janet7, Szandi0820, Jody, x Maite_Sandra x, menthol, Fan-ily6889
2014. augusztus 29. 19:38 #205
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó cikk lett!!
2014. augusztus 29. 19:42 #206
Crona99
Crona99
♥Secret Diamond♥
 
Státuszdifferent but isn't dangerous
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.04.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 444
Azonosító: 205192
Offline offline
Nagyon jó és érdekes cikk lett. smileeee.gif Magábafoglalt mindent, amit a mai embernek tudnia kell a "másságról".
2014. augusztus 29. 19:52 #207
- törölt felhasználó -    
Tiszteletre méltóak azok az emberek akik ezt fel tudják vállalni!Szerintem egyáltalán nincsen semmi kivetni való abban ha valaki a saját neméhez vonzódik,hiszen ők is emberek!
2014. augusztus 29. 19:53 #208
Mendys
Mendys
visszatérő vendég
 
StátuszCoffee in one hand, confidence in the other
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 155358
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2014.08.29. 10:47)
 
Ha már itt tartunk, tudod mi a természetellenes? A pedofília. Amikor egy kvázi felnőtt ember arra izgul fel, hogy pár éves gyerekeket molesztáljon (...) De ha már te a Bibliát említetted, akkor, ha nagyon leredukálom a dolgokat, akkor a tízparancsolatban például nincs benne, hogy a másság bűn lenne, betegség, természetellenes, és Isten ellen való.

Talán a pedofília benne van a Tízparancsolatban?
Ha pedig már a Bibliánál tartunk, IGENIS van utalás arra, hogy bűn Isten szemében és ezt most alá is támasztom!
Férfiúval ne hálj úgy, amint asszonnyal hálnak: utálatosság az. És semmiféle barommal se közösülj, hogy azzal magadat megfertőztessed, és asszony se álljon meg barom előtt, hogy meghágja őt; fertelmesség az. Egyikkel se fertőztessétek meg magatokat ezek közül; mert mindezekkel ama pogányok fertőztették meg magukat, kiket én kiűzök ti előletek. És fertőzötté lett az a föld, de meglátogatom azon az ő gonoszságát, mert kiokádja az a föld az ő lakosait. Tartsátok meg azért ti az én rendeléseimet és végzéseimet, és ez utálatosságok közül semmit meg ne cselekedjetek, se a bennszülött, se a közöttetek tartózkodó jövevény.” (III. Móz. 18,22-28.)
És ha valaki férfival hál, úgy a mint asszonnyal hálnak: útálatosságot követtek el mindketten, halállal lakoljanak; vérük rajtuk. (III. Móz. 20,13.)
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. augusztus 29. 20:02 #209
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó cikk lett good.gif
2014. augusztus 29. 20:06 #210
thestupidboy96
thestupidboy96
visszatérő vendég
 
Státuszthey could sedate u, but what good would drugs be?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.04.
Hozzászólás: 412
Csatolások: 0
Azonosító: 177188
Offline offline
Idézet (AndiSalvatore @ 2014.08.29. 19:35)
egyszerűen nem értem a logikád: mért ne jelenthetné ki? ugyanolyan joga van megtenni, mint itt bármelyik heteroszexuális embernek azt, hogy ő hetero.


nem azt mondtam, olvasd el mégegyszer. smileeee.gif azt mondtam hogy anélkül is ütött volna amit írt, hogy kijelenthette volna. olvasd el kérlek még egyszer, mert nem azt írtam hogy ne jelentse ki, csak hogy nélküle is ugyanannyit érne az amit írt.
2014. augusztus 29. 20:10 #211
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Mendys @ 2014.08.29. 19:53)
Talán a pedofília benne van a Tízparancsolatban? 
Ha pedig már a Bibliánál tartunk, IGENIS van utalás arra, hogy bűn Isten szemében és ezt most alá is támasztom!
Férfiúval ne hálj úgy, amint asszonnyal hálnak: utálatosság az. És semmiféle barommal se közösülj, hogy azzal magadat megfertőztessed, és asszony se álljon meg barom előtt, hogy meghágja őt; fertelmesség az. Egyikkel se fertőztessétek meg magatokat ezek közül; mert mindezekkel ama pogányok fertőztették meg magukat, kiket én kiűzök ti előletek. És fertőzötté lett az a föld, de meglátogatom azon az ő gonoszságát, mert kiokádja az a föld az ő lakosait. Tartsátok meg azért ti az én rendeléseimet és végzéseimet, és ez utálatosságok közül semmit meg ne cselekedjetek, se a bennszülött, se a közöttetek tartózkodó jövevény.” (III. Móz. 18,22-28.)
És ha valaki férfival hál, úgy a mint asszonnyal hálnak: útálatosságot követtek el mindketten, halállal lakoljanak; vérük rajtuk. (III. Móz. 20,13.)


Ha arra használod a Bibliát, hogy másokat bánts, akkor nagyon is rosszul alkalmazod:
"A szeretet türelmes, a szeretet jóságos,
A szeretet nem féltékeny,
Nem kérkedik, nem gőgösködik,
Nem tapintatlan, nem keresi a magáét,
Haragra nem gerjed, a rosszat föl nem rója,
Nem örül a gonoszságnak,
De együtt örül az igazsággal.
Mindent eltűr, mindent elhisz,
Mindent remél, mindent elvisel.
A szeretet soha el nem múlik."

/Pál apostol első levele a korintusiakhoz/

Szerkesztés:
Még kiegészíteném.
"Ne tartozzatok senkinek semmivel, csak kölcsönös szeretettel, mert aki embertársát szereti, a többi törvényt is megtartja. [...] A szeretet nem tesz rosszat az embertársnak. A törvény tökéletes teljesítése tehát a szeretet."
/Rómaiaknak írt levél/
11 felhasználónak tetszik: JBT1, MadHatter, AFCfan, itsjustme, joe_r, Jolie_77, Szandi0820, Jody, x Maite_Sandra x, menthol, taylex
2014. augusztus 29. 20:11 #212
Mina20
Mina20
új tag
 
Státusz,,Egy dologhoz van igazi tehetségem: hogy tehetségesnek látsszam." /Déri János/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.16.
Hozzászólás: 41
Csatolások: 0
Azonosító: 202073
Offline offline
Mendys, valaki már linkelte az Imák Bobbyért című filmet. Szerintem nézd meg, hasznos lenne...
2014. augusztus 29. 20:12 #213
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mendys @ 2014.08.29. 15:52)
Erre csak azt tudom mondani, hogy szörnyű, hogy idáig süllyedt a világ...

Nem ettől süllyedt idáig a világ, hanem a bigott és beszűkült, csőlátású emberektől. smileeee.gif
16 felhasználónak tetszik: MadHatter, AFCfan, joe_r, elin., Jolie_77, szenya, JBT1, Kazuo, itsjustme, Szandi0820, janet7, MarkHoffmanlives, Jody, x Maite_Sandra x, menthol, Fan-ily6889
2014. augusztus 29. 20:12 #214
- törölt felhasználó -    
Komolyan, a pofám leszakad, hogy sokan úgy osztják itt az észt, hogy alig léptek be a tízes éveikbe. Mintha ők annyira értenék ezt, szinte föl se tudják még fogni komolyabban, csak azt mondják, amit a tanároktól meg a szüleiktől hallottak, de egy önálló gondolatuk nincs. rohog.gif Egy. Kettő, már nem azért, de szerintem mindenki eltudja dönteni, hogy miképp vélekedik erről a dologról, ennek ellenére ez a cikk olyan undorító módon ránk akarja erőszakolni az akaratát, hogy már rossz volt olvasni. Én nem megyek ki és dobálom meg őket tojással, nem rugdosom szét őket a bakancsommal és nem alázom meg őket nyíltan, de hadd álljon már jogomban eldönteni azt, hogy ha elmegyek egy meleg pár mellet, azt gondoljam-e, hogy fúj vagy azt, hogy, de aranyosak. Csak azért, mert pár nagyon okosnak hitt ember kitalál valamit, nem fogja mindenki követni őket. Ha mi fogadjuk el őket, ők is fogadják el, hogy van olyan ember, akinek ez nem fér bele az értékrendjébe. És most nem arról van szó, hogy nyíltan bántalmazzák és megalázzák őket, az én is elítélem, ugyanis ahhoz senkinek nincsen joga. De azt, hogy én itthon, a laptopom előtt mit gondolok, köszönöm szépen de egyedül is el tudom dönteni. És nem fogok álmatlanul forgolódni az miatt, mert ez valakinek nem tetszik.
3 felhasználónak tetszik: An_d_a, thestupidboy96, Beyla
2014. augusztus 29. 20:13 #215
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Idézet (Mendys @ 2014.08.29. 19:53)

Ha pedig már a Bibliánál tartunk, IGENIS van utalás arra, hogy bűn Isten szemében és ezt most alá is támasztom!
[i]“Férfiúval ne hálj úgy, amint asszonnyal hálnak: utálatosság az.


Akkor a Biblia szerint addig minden oké, amíg két férfi nem közösül? Mert én ebből ezt veszem ki...

Egyébként vallásban nevelkedtem, ifjabb koromban hihetetlen vallásos voltam, mégis biszex vagyok... (És így visszagondolva nyilvánvaló volt rajtam már akkor is, hogy a lányokat is szeretem, de akkor eszembe sem jutott, hogy nagyobb baj lenne pucérnénik képeit nézegetni, csak azzal voltam tisztában, hogy paráznaságot követtem el vele. :'D) És nem érzem úgy, hogy ezért Isten engem utálna. rolleyes.gif
11 felhasználónak tetszik: JBT1, MadHatter, joe_r, Jolie_77, Szandi0820, janet7, itsjustme, Jody, x Maite_Sandra x, menthol, taylex
2014. augusztus 29. 20:15 #216
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214828
Azonosító: 59785
Offline offline
Az esetleg, aki a Bibliával dobálózik, talán átugrotta azt a részt, amiben a Tíz parancsolatot taglalják? Ha igen, akkor segítek: "Szeresd felebarátodat, mint magadat." beer.gif
7 felhasználónak tetszik: MadHatter, Jolie_77, janet7, Jody, JBT1, menthol, Fan-ily6889
2014. augusztus 29. 20:21 #217
Mendys
Mendys
visszatérő vendég
 
StátuszCoffee in one hand, confidence in the other
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 155358
Offline offline
Idézet (Kazuo @ 2014.08.29. 20:10)
Ha arra használod a Bibliát, hogy másokat bánts, akkor nagyon is rosszul alkalmazod: 
"A szeretet türelmes, a szeretet jóságos,
A szeretet nem féltékeny,
Nem kérkedik, nem gőgösködik,
Nem tapintatlan, nem keresi a magáét,
Haragra nem gerjed, a rosszat föl nem rója,
Nem örül a gonoszságnak,
De együtt örül az igazsággal.
Mindent eltűr, mindent elhisz,
Mindent remél, mindent elvisel.
A szeretet soha el nem múlik."

/Pál apostol első levele a korintusiakhoz/

Hidd el, nagyon jól ismerem a Bibliát. Arra használtam, hogy megmutassam azoknak, akik szerint a Szentírásban nincs nyoma annak, hogy a homoszexualitás rendellenes, Isten szemében ugyanis utálatosság. Ismerem az idézetet és nagyon szép, de semmi köze ahhoz, hogy én tisztáztam egy félreértést.
Egy másik hozzászólásra reagálva sosem mondtam azt, hogy elítélem és nem szeretem a melegeket.
"Ne adjátok azt, ami szent, az ebeknek, se gyöngyeiteket ne hányjátok a disznók elé, hogy meg ne tapossák azokat lábaikkal és (nektek) fordulván, meg ne szaggassanak titeket." (Máté 7,6)
2014. augusztus 29. 20:28 #218
Horváth Gréta
Horváth Gréta
visszatérő vendég
 
Státusz❤Szia! Szavazz! A szavazat visszamegy! Írj az üzenőfalamra véleményt! Jelölj!❤
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 12.08.14.
Hozzászólás: 430
Csatolások: 32
Azonosító: 183443
Offline offline
adam lambert meleg??? ohmy.gif
2014. augusztus 29. 20:30 #219
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Idézet (Horváth Gréta @ 2014.08.29. 20:28)
adam lambert meleg??? ohmy.gif


https://31.media.tumblr.com/a0c49357bb520f5108954d2548416086/tumblr_mvs75k1OPu1qkgd80o8_400.gif
8 felhasználónak tetszik: elin., MarkHoffmanlives, JBT1, Szandi0820, janet7, Jody, Fan-ily6889, taylex
2014. augusztus 29. 20:31 #220
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Mendys @ 2014.08.29. 20:21)
Hidd el, nagyon jól ismerem a Bibliát. Arra használtam, hogy megmutassam azoknak, akik szerint a Szentírásban nincs nyoma annak, hogy a homoszexualitás rendellenes, Isten szemében ugyanis utálatosság. Ismerem az idézetet és nagyon szép, de semmi köze ahhoz, hogy én tisztáztam egy félreértést.


Hidd el, hogy én is elég jól ismerem a Bibliát, efelől ne legyen kétséged. pardon.gif
Egyébként ha meg a nagy Isten dologgal jössz, akkor hadd mondjak neked valamit: elméletileg Isten előtt mindenki egyenlő. Akkor most mi van? pardon.gif A Biblia saját magát hazudtolja meg or what?
Most akkor vegyük a te szempontodat - én pedig továbbra is maradok a saját álláspontomnál, hogy a homoszexualitás természetes -: tételezzük fel, hogy a homoszexualitás bűn: hogyan lehetséges az, hogy Isten egy gyilkosnak megbocsájt és egy olyan embernek, aki homoszexuálisan született, - és akkor szerinted bűnős - annak miért nem jár bűnbocsánat? Véleményem szerint a gyilkosság egy emberélet elvétele a homoszexualitásnak meg inkább a két azonos nemű boldogságához van köze. Megint a Biblia hazudtolja meg önmagát. Vagy akkor megint maradjunk a te álláspontodnál, hogy ez bűn. Mit is mondott Jézus? "Az vesse rá az első követ, aki bűntelen közületek!" /János 8,7/
Ja és leszögezném, nem vagyok ateista, csak akkor hozok már neked pár példát, ha annyira Istenezni meg Bibliázni akarsz.
11 felhasználónak tetszik: JBT1, MadHatter, AFCfan, itsjustme, MarkHoffmanlives, Jolie_77, Szandi0820, x Maite_Sandra x, menthol, Fan-ily6889, taylex
17 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!