Starity

Ezeket mindenképp tudnod kell a másságról

17 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 28. 20:21 #41
- törölt felhasználó -    
Ú, de örülök ennek a cikknek! Köszönjük szépen! meghajolo.gif
Ezek szerintem olyan dolgok, amiket mindenkinek tudnia kéne, és megértenie. Előre félek sajnos, hogy hamarosan érkeznek majd nem kedves kommentek.
2014. augusztus 28. 20:22 #42
- törölt felhasználó -    
Nem tudom, nekem valahogy sokkal undorítóbb, ha egy hetero pár egy bevásárlóközpont közepén nyalja végig egymást, mintha egy meleg pár kézenfogva megy az utcán. Sőt. És én a kettő között csak annyi különbséget látok, hogy az egyik pár azonos nemű személyekből áll. A világ meg nem az ilyen cikkektől lesz sz-r, mert a melegek jogai olyan dolgok, amikről igenis többet kéne beszélnünk. De amíg ilyen vegyes a dolog, hogy a régebbi generáció szűklátókörű, a fiatalabb generáció pedig nyitottabb, ez elég nehéz. Nagyon remélem, hogy ez a jövőben változni fog, és a szerelem-szerelem között nem lesznek ekkora szakadékok.
12 felhasználónak tetszik: Lizania, MadHatter, Fan-ily6889, joe_r, MarkHoffmanlives, itsjustme, Szandi0820, JBT1, Jolie_77, AFCfan, janet7, icarlyluv
2014. augusztus 28. 20:22 #43
- törölt felhasználó -    
Na ez cikk! meghajolo.gif Az angyalka nem lőhet mindig azonos neműekre. pardon.gif Hála Adamnek én már rengeteg tudok a homoszexualitásról és nem bánom. És szintén hála neki hogy hogy én és mindenki aki szereti, úgy fog felnőni, hogy ez már nálu(n)k egy olyan dolog lesz ami teljesen természetes és egyben olyan dolog lesz amivel nem kell foglalkozni.

Szivárvány!
2014. augusztus 28. 20:26 #44
- törölt felhasználó -    
Huu hát nem tudom a ferde hajlamot mire vélni ,de nincsen semmi bajom velük hisz ők is emberek!!
2014. augusztus 28. 20:42 #45
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Ismerek pár meleget, a legjobb barátom is az imádom, szeretem, és semmi bajom nem volt vele, mikor bevallotta, mert tudom, hogy nagyon nyomasztotta ez az egész dolog. Teljesen más lett miután 'megnyílt', persze pozitív értelemben. Ő nagyon sokat őrlödött ezzel a dologgal, a többi ember miatt. Sajnos nagyon sok olyan ember van, aki ha meglát egy meleg párt vagy egy köztudottan meleg embert, azonnal fintorog, és undorító szavakkal illeti őket. Utálom az ilyen embereket, undorodom tőlük. A melegek is ugyanolyan hús-vér emberek, mint Te vagy Én, és képzeld, megsúgom, hogy még ugyanolyan levegőt is szívnak, mint Te vagy Én.
6 felhasználónak tetszik: elin., Szandi0820, Fan-ily6889, itsjustme, JBT1, Jolie_77
2014. augusztus 28. 20:44 #46
Dalienth
Dalienth
visszatérő vendég
 
StátuszEverything that kills me makes me feel alive ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.17.
Hozzászólás: 354
Csatolások: 0
Azonosító: 222836
Offline offline
Nagyon jó cikk! smileeee.gif
2014. augusztus 28. 20:51 #47
Muffin00
Muffin00
DEADINSIDE
 
StátuszTHINK BEFORE YOU SPEAK.!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.28.
Hozzászólás: 1246
Csatolások: 5
Azonosító: 184856
Offline offline
nagyon jó cikk lett!smileeee.gif
2014. augusztus 28. 20:51 #48
sg1992
sg1992
☾ cold hands
 
Státuszwe're just lost, damaged souls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.25.
Hozzászólás: 15259
Csatolások: 8754
Azonosító: 215855
Offline offline
Szerintem nagyon jó cikk lett
2014. augusztus 28. 20:54 #49
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Rég olvastam ilyen összeszedett cikket. Köszönet érte! meghajolo.gif
2014. augusztus 28. 21:01 #50
kata112
kata112
új tag
 
Státuszi need a two hour long hug
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.19.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 120638
Offline offline
Nagyon-nagyon tanulságos és jó cikk lett, ezt az egészed be kéne kopizni az iskolai etikaóra tananyagába wink.gif
2014. augusztus 28. 21:01 #51
eszti2627
eszti2627
 
StátuszHibázni emberi dolog, de másra kenni még emberibb.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 684
Csatolások: 70
Azonosító: 206078
Offline offline
Mint a cikkben is említve volt, sokan a melegek közül nem vállalják fel a másságukat, vagy próbálják magukban elnyomni azt. Sajnos sok olyan eset van amikor a közvetlen környezetükben élők sem tudják elfogadni őket (család, barátok stb.). Én az ilyen emberektől undorodom, akik nem képesek elfogadni a másikat olyannak amilyen. A melegek is ugyanolyan hús-vér értelmes, normális emberek. Nem értem egyesek miért tartják gusztustalanabbnak azt, ha egy meleg pár kézenfogva sétál az utcán, annál ha egy hetero pár nyilvánosan felfalja egymást.
2014. augusztus 28. 21:04 #52
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Sokszor nem bírom megérteni az embereket, olyan undorító, hogy elítélnek valakit az álltal, hogy kit szeret... Sajnos sok családtagom/barátom is ilyen ami õszintén szólva nagy hatással volt rám nézve, még mindig hatással is van, de nem tudnék senkit elítélni vagy lenézni emiatt. Hiszen õk is csak emberek, én pedig elfogadom õket.
Mellesleg nagyon jó cikk lett, remekül meg lett írva.
2014. augusztus 28. 21:08 #53
Earth Song
Earth Song
 
StátuszB2 vagyok muhahaaaaa
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.01.
Hozzászólás: 869
Csatolások: 0
Azonosító: 214568
Offline offline
Annyira jó cikk lett, minden elismerésem! smileeee.gif
És igen, egyenlőek vagyunk én soha nem ítélkezek senki felett azért, mert meleg.
2014. augusztus 28. 21:09 #54
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Nem értem mi a probléma azzal, hogy kézen fogva sétálnak az utcán. Hetero emberek undorítóak tudnak lenni, mikor egymást nyalják falják az utcán, még szerencse, hogy nem állnak neki kefélni ott helyben. Kíváncsi vagyok akiknek a fenekük fáj a melegek ilyen meg olyan dolgai miatt, azok hány ilyen esettel találkoztak való életükben, hányat láttank (melegfelvonulást ne számold bele, ha láttad!). Sokkal undorítóbb az, ami ebben az országban is folyik, egyik politikai oldal által gerjesztett indulatoknak sokan helyet adnak és követik azokat.
9 felhasználónak tetszik: AFCfan, Jolie_77, Fan-ily6889, joe_r, MarkHoffmanlives, itsjustme, Szandi0820, JBT1, icarlyluv
2014. augusztus 28. 21:09 #55
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Iszonyatosan tetszik a cikk, különösen a magyarázatok, és a sztárok véleményei a végén, én is így gondolom a dolgot, és ilyen részben pozitívan fejlődik a társadalom, és jobb, hogy egyre elfogadóbbak az emberek, de sajnos magát a lekezelést ezzel kapcsolatban, sosem lehet majd megszüntetni :/
2014. augusztus 28. 21:11 #56
DulceRBDfan
DulceRBDfan
 
StátuszY soy rebelde!!! ❤️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.27.
Hozzászólás: 948
Csatolások: 0
Azonosító: 207395
Offline offline
remek cikk lett!
nekem van két nagy kedvencem is, aki a saját neméhez vonzódik és ettől még a kedvencem. És nem azért a kedvencem mert megsajnáltam volna őket, hanem azért mert tehetségesek, mert letettek bizonyos dolgokat az asztalra! Épp ezért sem ítélem el őket, na meg azért mert a szerelem/ a szerelme mindenkinek más. ha nekik a saját nemükből való, akkor onnan. nagyon tetszett a cikk, hogy a hírességek hogyan is állnak ehhez, stb! smileeee.gif köszönöm! biggrin.gif
2014. augusztus 28. 21:15 #57
arianaforever
arianaforever
visszatérő vendég
 
StátuszCryBaby
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.31.
Hozzászólás: 402
Csatolások: 300
Azonosító: 230539
Offline offline
remek cikk lett ^^
2014. augusztus 28. 21:17 #58
Queenie
Queenie
visszatérő vendég
 
StátuszPeople change. There’s no warning and they usually don’t care if it hurts you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.24.
Hozzászólás: 480
Csatolások: 747
Azonosító: 207046
Offline offline
Ez a cikk! meghajolo.gif Sokan mondják azt, hogy nekem nincs gondom a homoszexuálisokkal, amikor meg valakiről megtudja, vagy esetleg lát párokat, akkor meg elszörnyed. Ennek nem értem az okát. Igazából ezt a nagy gyűlöletet annak tudnám tulajdonítani, hogy még leginkább gyerekkorában beleverték a fejébe, hogy ez rossz, ugye gondolok itt legfőképp a különböző vallásokra. Vegyük például a Bibliát, ami szerintem egyértelműen kijelenti, hogy a homoszexualitás bűn. De nem értem miért? Elsőáldozó is voltam, tovább nem jutottam, jó pár éve volt ez, de nekem úgy rémlik, hogy van olyan rész, amiben azt írják, hogy fogadjuk el egymást, és önmagunkat. Vagy van ez a mondat is. Nincs zsidó, sem görög; nincs szolga, sem szabad; nincs férfi, sem nő; mert ti mindnyájan egyek vagytok a Krisztus Jézusban. (Gal 3:28) Aminek szerintem az a lényege, hogy mind egyenlőek vagyunk nemtől, származástól, szexuális irányultságtól függetlenül. Ami nekem még abszolút nem tetszik, hogy a Bibliában többször kijelentették azt, hogy a nő alárendeltségben van a férfinak... Érdekes dolog ez a hit, mert mond, ír mindent.
Ha a heteroszexualitás nem bűn, akkor a homoszexualitás miért lenne az? Mindkettő olyan dolog, amiről nem tehet az ember. Mint például a szemszínünk. Személyesen nem ismerek egyetlen egy embert sem, aki homoszexuális lenne vagy lehet ismerek, de nem mondta el, illetve lehet még ő sem biztos abban, hogy az lenne. De az egyik mikroblogon (Tumblr) sok olyan felhasználót láttam már, aki az, és sokuk egyszerűen szenved ettől. Nem az a problémájuk, hogy ők most homoszexuálisak, hanem, hogy az emberek nem tudják elfogadni őket, ebből következik, hogy néhány nem is tudom minek nevezzem elkezdi gúnyolni, terrorban tartani őket. De még mindig az a kérdésem, hogy Miért? Most őt bántja azzal, hogy az a fiú most nem a lányokat szereti, ezzel benne kárt tesz, vagy mi? Nem csodálom, hogy sokan a bántalmazások miatt magukba fordulnak, és többjük próbált már meg ez miatt öngyilkosságot elkövetni. Mert néhány emberből hiányzik az empátia (vagy inkább az agya...), és ez miatt kell másnak szenvednie. Egyébként még az is érdekes, hogy legtöbbször (vagyis nekem úgy tűnik) a meleg fiúkat/férfiakat bántják, a meleg lányokat/nőket nem. A lényeg, hogy nagyon jó cikk lett, gratulálok az írónak! smileeee.gif
2014. augusztus 28. 21:18 #59
Regina989
Regina989
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.25.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 228268
Offline offline
Van egy meleg barátom, nagyon jóban vagyunk egymással. Nem ítélem el a melegeket, mi emberek egyek vagyunk, egyenlőek. Viszont a melegfelvonulással már van baj. Ha olyan lenne ahol békésen vonulnának fel az emberek, vidáman, boldogságban,(A fele ezt is teszi) jelezve az elfogadást, a szeretetet, de sajnos máshogy van.
2014. augusztus 28. 21:18 #60
kiscsajszi028
kiscsajszi028
új tag
 
StátuszMusic is my drug, the DJ is my dealer
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.04.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 174792
Offline offline
Nagyon, nagyon jó cikk lett, minden elismerésem.
17 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!