Starity

Ezeket mindenképp tudnod kell a másságról

17 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 29. 13:44 #161
happyhoha
happyhoha
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.03.31.
Hozzászólás: 64
Csatolások: 0
Azonosító: 26439
Offline offline
Ez egy nagyon intelligens cikk, tetszik. smileeee.gif
2014. augusztus 29. 13:47 #162
- törölt felhasználó -    
Nagyon nagyon örülök a cikknek köszönöm annak aki megírta. Szóval ezzel semmi gond nincs. Én minden meleg/leszbikus embert támogatok semmi bajom velük. Nem tehetnek róla hogy ők a saját nemükhöz vonzódnak. Szerintem igenis rendkívül aranyos volt a videó. Vannak olyan heteroszexuálisok akikben nincs ennyi fantázia ők viszont ilyen nyíltan kérik meg a párjuk kezét. Neilről nem is tudtam hogy meleg de rendkívül aranyosak kis családjukkal. smileeee.gif
És nem is értettem de soha nem is fogom érteni azokat az embereket akik nem szeretik a melegeket de mégis kimennek egy felvonulásra balhét csinálni. Egyetlen ilyen napjuk van az évben miét nem élhetik magukat legalább ilyenkor?! Ha nem tetszik ne nézd, fordulj el vagy ne menj ki az utcára de ne piszkálj senkit. Ők így boldogok! Szerintem ezzel semmi baj nincs és amíg élek én támogatom őket! smileeee.gif
2014. augusztus 29. 13:48 #163
- törölt felhasználó -    
És inkább ilyen komoly témákról lenne több cikk mint justin meg selena kapcsolatáról(!!!). sleep.gif
1 felhasználónak tetszik: JBT1
2014. augusztus 29. 13:51 #164
united kingdom
united kingdom
visszatérő vendég
 
Státuszunalooom :/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.10.
Hozzászólás: 157
Csatolások: 0
Azonosító: 191322
Offline offline
El kell fogadni! Szeretni kell az embereket még ha más is! Most jobb ha szomorú mert nem teheti azt mint egy csaj meg egy fiú? Sok undorító ember van. Higgye el mindenki! Addig fognak sétálni Budapesten, a melegek,leszbikusok,biszexuálisok,transzneműek, pán szexuálisok amíg el nem fogják fogadni őket! kezdeni KELL VALAMIT EZZEL AZ ORSZÁGGAL MERT EZ BOTRÁNY AMI ITT VAN! Senki nem fogja fel, csak jár a szája, hát baz** meg. már sok 13 éves más férfiakkal fekszik le. Üdvözlök mindenkit 2014-ben wink.gif
2014. augusztus 29. 13:55 #165
united kingdom
united kingdom
visszatérő vendég
 
Státuszunalooom :/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.10.
Hozzászólás: 157
Csatolások: 0
Azonosító: 191322
Offline offline
Senkinek nincs joga beavatkozni más életébe, de ezt is kevesen értik meg. Undorító vagy Magyarország, a politikusok, az összes magyar polgár nem fogadja el. HÁT AKKOR MENNY A *****************CSÁBA! Elkell fogadni. Az elfogadásnál a szeretetnél nincs jobb dolog a családban a világon. Más meg annyira menő mert vett ruhát. Mindenki vehet divatos ruhát de azonban divatot nem. 2014: 10 évesek már okos telefonnal, anyuka és apuka erre büszke majd az élet tovább adja. De az hogy már a melegeket is elítélik az is botrány. Az olyanoknak a rács mögött a helyük!
2014. augusztus 29. 13:57 #166
Mendys
Mendys
visszatérő vendég
 
StátuszCoffee in one hand, confidence in the other
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 155358
Offline offline
Idézet (Betti888 @ 2014.08.29. 09:15)
Szeretném elmondani, hogy mindenkinek a véleményét és álláspontját tiszteletben tartom, ezért ezt kölcsönösen is elvárom. Nem próbálom a saját nézetemet ráerőltetni másokra, hiszen attól vagyunk emberek, hogy önálló meglátásaink vannak, ebből kifolyólag pedig előfordul, hogy nem értünk egyet a többi embertársunkkal. 
Engem személy szerint elborzaszt a homoszexualitás. Az egyik legtermészetellenesebb és legabnormálisabb dolognak tartom ezt a fajta szexuális irányultságot, de ami számomra még ennél is szomorúbb, az az, hogy sokan épelméjűnek és természetesnek vallják (mi másért engedélyezték volna a melegházasságot?), és ezt a téves megállapítást mindenáron próbálják ránk erőszakolni. Azzal a ténnyel teljes mértékben egyetértek, hogy fogadjuk el a homoszexuálisokat, hiszen ők maguk nem tehetnek arról, hogy a sajátjukkal megegyező nemhez vonzódnak. Azzal viszont egyáltalán nem értek egyet, hogy támogatni kell, hiszen teljes mértékben rendellenes: maga a biológiai kialakításunk támasztja alá ezt a tényt! A testfelépítésünk is igazolja, hogy ez egy torz világnézet, hiszen csakis két ellentétes nemű lény tud közösülni egymással és így szaporodni. 
Leginkább a Biblia iránti tiszteletem késztet erre az állásfoglalásra, hiszen ha Isten elfogadta volna, hogy két azonos nemű vonzalma kiteljesedjen testi úton, úgy teremtette volna meg a férfit és a nőt, hogy az azonos neműek is tudjanak szaporodni egymással, Isten ugyanis azt akarta, hogy az emberek sokasodjanak és népesítsék be a Földet.
Természetesen mindannyian emberek vagyunk és meg kell tanulnunk elfogadni és szeretni egymást. Csupán szerettem volna leírni a saját logikám által kialakított véleményemet, senkit nem ítélek el saját neme iránti viszonyulása alapján, csupán ne állítsuk be természetesnek a természetelleneset.

meghajolo.gif meghajolo.gif
2014. augusztus 29. 14:00 #167
Zuchinii9
Zuchinii9
 
StátuszAz élet túl hosszú ahhoz, hogy kimondjuk, amire gondolunk. (~Doctor House)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.26.
Hozzászólás: 662
Csatolások: 15
Azonosító: 194713
Offline offline
Az utolsó képet mindenki nézze meg! Figyelemreméltó! smileeee.gif
2014. augusztus 29. 14:04 #168
AndiSalvatore
AndiSalvatore
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.09.
Hozzászólás: 116
Csatolások: 0
Azonosító: 223976
Offline offline
Hálás köszönet ezért a cikkért, még több ilyen terjedelmes és fontos cikk kellene az oldalra. meghajolo.gif Nem nagyon tudok hozzászólni, mert az előttem lévők, többek között itsjustme, Jolie_77 és a többiek leírták amit én is gondolok a dologról. Van nekem is egy meleg fiú ismerősöm, sőt szerintem barátnak is nevezhetem mert annyiszor segített már, amikor az állítólagos "igaz" barátaim cserben hagytak. Csodálatos ember, semmivel nem kevesebb mint a "normális" heteroszexuálisok, talán azért mert tudják milyen az, ha bántják őket. Mindig is támogatni fogom őket és felfordul a gyomrom a homofóboktól!
2014. augusztus 29. 14:14 #169
Bibikeke1
Bibikeke1
 
StátuszOn my own
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.29.
Hozzászólás: 762
Csatolások: 0
Azonosító: 176733
Offline offline
Na ez egy olyan cikk amit tényleg érdemes volt megírni, és érdemes foglalkoni vele is.
Minden embernek joga van ahhoz hogy azt szeressen, akit ő szeretni akar.
2014. augusztus 29. 14:16 #170
JBT1
JBT1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.04.
Hozzászólás: 379
Csatolások: 44
Azonosító: 199487
Offline offline
Idézet (Chloe97 @ 2014.08.29. 13:41)
Elszomorítanak ezek a hozzászólások... vegyük természetesnek, hogy valaki homoszexuális? Komolyan, a legtöbb kommentből az jön le, hogy még jobban el kellene fogadni, mint a heteroszexualitást... Botrány!

Talán a heteroszexualitás még nincs elfogadva? _nevet.gif 110.gif ohmy.gif
1 felhasználónak tetszik: x Maite_Sandra x
2014. augusztus 29. 14:39 #171
- törölt felhasználó -    
Köhöm köhöm... Szeretném azzal kezdeni, hogy nincs semmi probléma a melegekkel, legalább is részemről, viszont, mint írták egynéhányan, én sem szeretem, ha az egész dolgot (rossz aki rosszra gondol..) a torkomon leakarják nyomni. Mindenkinek magánügye a dolog. Én is ki tudok akadni, ha pl a pénztárnál egy affektáló meleg srác belött hajjal trécsel a pénztárosnővel/férfival és nem a sorban állás miatt, gusztustalan és kész. És itt kezdődik a probléma. Bármelyik melegfelvonulást is mutatják bármelyik országból a tv-ben ugyanúgy sokkolnak, akár egy leszbikust mutatnak, akár egy medvét akár egy selyemfiút, hogy várják az elfogadást, amikor úgy mennek az utcára, hogy akár közszemérem sértésért büntetést is kaphatnának. Normál ruhában a kutya meg nem mondaná róluk, hogy merre áll a zászló, és szerintem erről kellene szólnia a dolognak, hogy ugyanolyan normálisak, mint mi, helyette fölösleges deviancia, ami még egy olyan "a cél szentesíti az eszközt" embernél is kiveri a biztosítékot, mint amilyen én vagyok. És mielött zúdulnának a kövek, ha megnézed a kedvenceimet, van közte nem egy meleg esetleg leszbikus is, akik nem véletlen kerültek rá a listára.

Off:
Egyébként a politika illetve a politikusok az ilyen és ehhez hasonló témákban eléggé alulmaradnak a józan ésszel szemben. Tulajdonképpen döntésképtelenek és nem feltétlen illetékesek.
Példa:
A neten a sok "csináld magad" oldal beépített olcsó reklámjain gyakran villant fől képernyőmön még régebben (azóta blokkolom a dolgokat, és talán változott is a törvényi szabályozás) egy nő, amint egy kutya hágja, vagy más egyép dolgok lógnak ki a testnyílásaiból. És ezzel senkinek sem volt baja oda fönt!? Persze a kormány legnagyobb baja jelenleg az online sportfogadás, amiből nem profitál, de az már nem probléma, hogy milyen tartalmak vannak a neten. Ha Kína vagy É-K tudja szűrni a netet, akkor mi miért nem?!
Én annak vagyok a híve, hogy a netet semmilyen formában nem lenne szabad cenzurázni, viszont ha elkezdték, akkor csinálják rendesen.
Tehát nincs érdemi lépés, csak lassú piszmogás.

On: A cikk jó, sok olyan fogalom van benne, amivel nem feltétlen voltam napra kész. Szóval jár a piros pont.
2 felhasználónak tetszik: Beyla, AFCfan
2014. augusztus 29. 15:02 #172
kissangela2003
kissangela2003
Queen of Sarcasm
 
StátuszFangirling is not a hobby. It is a life style.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.30.
Hozzászólás: 2075
Csatolások: 0
Azonosító: 225173
Offline offline
A Realy Don't Care jó zene.
2014. augusztus 29. 15:11 #173
- törölt felhasználó -    
Ez egy nagyon érdekes cikk lett!Szerintem semmi probléma nincs azon ha valaki a saját neméhez vonzódik,ők is ugyan olyan emberek mint mi!
2014. augusztus 29. 15:13 #174
Rocket
Rocket
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.07.
Hozzászólás: 644
Csatolások: 0
Azonosító: 223869
Offline offline
Kezdeném azzal, hogy nem utálom a melegeket, mivel ők nem tehetnek arról, hogy mások, mint a többi. Viszont enyhe képmutatásnak érzem, hogy itt szinte mindenki arról beszél, hogy nem kell valakit elítélni azért, mert "más". Nemcsak úgy lehet valaki más, hogy a saját neméhez vonzódik. Van számtalan olyan forma, amikor valaki eltér az átlagtól. Olyankor hol marad ez a híres empátia, mikor valaki azért utálja magát, mert éppen nem megy a többi után, más zenét szeret, mint a többi, más a stílusa, más az elképzelése a dolgokról. Mert itt is nap, mint nap találkozom olyan emberekkel, akik egyedüliként máshogy gondolnak valamit, és a többi meg ízekre szedi, és olyan durva dolgokat írnak, hogy csak meredek a monitorra, és inkább kikapcsolom az egészet a francba. Ez a gondolkodásmód most nagyon érdekes, csak éppen nem veszem be.
2 felhasználónak tetszik: An_d_a, Beyla
2014. augusztus 29. 15:26 #175
Isti222
Isti222
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.02.
Hozzászólás: 36
Csatolások: 0
Azonosító: 152133
Offline offline
Undórító!!! Szegény gyerekeket sajnálom,akiket örökbe fogadhatnak ezek a ...! De most komolyan!Ez mindenkinek olyan természetes dolog??? Szégyen!!!
2014. augusztus 29. 15:31 #176
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Betti888 @ 2014.08.29. 09:15)
Szeretném elmondani, hogy mindenkinek a véleményét és álláspontját tiszteletben tartom, ezért ezt kölcsönösen is elvárom. Nem próbálom a saját nézetemet ráerőltetni másokra


Idézet
de ami számomra még ennél is szomorúbb, az az, hogy sokan épelméjűnek és természetesnek vallják


Nem érzel ebben egy kicsi paradoxont?
Meg abban, hogy kihangsúlyozod, hogy VÉLEMÉNYT mondasz, aztán leírod az ellenkező VÉLEMÉNYRE, hogy "téves megállapítás".

A többi kommentre inkább nem reagálok, volt 1-2, aminél majdnem lefordultam a székről, de compromise meg joe_r nagyjából mindent leírt, amit leírtam volna. beer.gif
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, Szandi0820, joe_r, JBT1, x Maite_Sandra x
2014. augusztus 29. 15:32 #177
pinker
pinker
új tag
 
StátuszBeing human is given, but keeping humanity is a choice.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.26.
Hozzászólás: 35
Csatolások: 0
Azonosító: 202590
Offline offline
adeline
Én nagyon hiszek benne, hogy nincs különbség heterok és homoszexuálisok között, nem ez alapján ítélek meg egy embert, hanem az alapján, hogy milyen velem szemben. Lehet egy hetero is seggfej és ugyan úgy egy homoszexuális is. Engedélyezném a melegházasságot a világ minden pontján, nem különb egy sima esküvőtől.
Szomorú, hogy sokan ezt még ma is egy rossz dolognak, egy betegségnek vagy járványnak tartják. Szerintem ciki homofóbnak lenni a mai világban, tudatlanságról és butaságról árulkodik.
teljesen egyet értek
2014. augusztus 29. 15:32 #178
- törölt felhasználó -    
Én mindig is úgy voltam a homo- és biszexualitással, valamint a leszbikussággal is, hogy semmi különbség nincsen ember és ember között, vonzódjon akár bármelyik nemhez is... Ahogyan itt lejjebb is írta adeline, szerintem lehet heteroszexuális ugyanúgy jó-rosszindulatú, tisztességes-tisztességtelen, ahogyan egy meleg.
Nekem is úgy "summary"-ba ez a véleményem. Nagyon találó ez a kép.
2014. augusztus 29. 15:34 #179
stylezone99
stylezone99
visszatérő vendég
 
StátuszNo, I'm not okay...But I'll get better.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 437
Csatolások: 68
Azonosító: 184963
Offline offline
Nagyon hasznos, és érdekes cikk lett. Ez szerintem is fontos téma a világban, és nincs ebben semmi meg vetnivaló.
2014. augusztus 29. 15:36 #180
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Ezért vagyok ennyire egyházellenes. (Az ateizmusom teljesen más kérdés, de az is hasonló tőről fakad)
De hogy egy kis hozzá kapcsolódó hasonlatot hozzak fel, engem pl. nagyon sokat piszkálnak, mert nem hiszek istenben. Azt mondják, hogy az a normális, ha hiszel. De mit ahogy itsjustme mondta régebben, ez nem normális, csak elterjedtebb.
De itt nem ez a lényeg, de tudom, hogy miután valaki ezt elolvassa, az lesz az első reakciója, hogy "mocskos ballibsi" satöbbi satöbbi de mi van akkor, ha ez nekik jó? Ha ők így jól érzik magukat? Van beleszólásunk? Nincs. Köszönöm szépen ezt a cikket. Erre nem elég egyszer felhívni a figyelmet...
17 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!