Starity

Bereczki Zoltán videója sokakat megbotránkoztatott!

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 30. 20:44 #1
xMilesss
xMilesss
sztármániás
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.27.
Hozzászólás: 3655
Csatolások: 3236
Azonosító: 194820
Offline offline
Bereczki Zoltán nemrég töltötte fel YouTube-csatornájára a saját Ice Bucket Challenge-videóját, ám ez nem nyerte el maradéktalanul az emberek tetszését.
A teljes cikkhez kattints ide!
2014. augusztus 30. 20:50 #2
- törölt felhasználó -    
Csak én nem láttam,hogy leöntené magát? Ez nem ér biggrin.gif
2014. augusztus 30. 20:52 #3
- törölt felhasználó -    
én nem értem....ez most bereczki önrekláma vagy mi? ohmy.gif
2014. augusztus 30. 20:52 #4
- törölt felhasználó -    
Szerintem Zolinak igaza van! smileeee.gif
2014. augusztus 30. 20:53 #5
DulceRBDfan
DulceRBDfan
 
StátuszY soy rebelde!!! ❤️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.27.
Hozzászólás: 948
Csatolások: 0
Azonosító: 207395
Offline offline
ez a leöntözgetés olyan nagy h*lyeség... én a minap olvastam egy nagyon jó kis kiírást (ismerősömét), amivel akkor szerintem Zoli is egyetért!
" "Fontosnak tartom, hogy a súlyos betegségek ellen minél több figyelemfelkeltő videó, tájékoztató anyag lásson napvilágot. De ITTHON, ez a jeges vizes, leöntős valami, kezd egyre inkább "magamutogatós" dologgá válni... Én nem öntöm le magam, hanem továbbra is támogatom a beteg embereken segítő alapítványokat és szervezeteket... Kérlek benneteket, Ti is tegyetek így..."
nekem ennyi a véleményem és én nem háborgok Zoli videóján. Sőt eddig az a jeges vizes videó tetszett a legjobban!
2014. augusztus 30. 20:57 #6
LukeH
LukeH
új tag
 
StátuszKnock knock knocking On Heavens Door
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.14.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 227607
Offline offline
Engem a fickó kinézete botránkoztat meg. Most komolyan. Libabőrös vagyok tőle. Amúgy én már rég nem követem ezt az egészet.
2014. augusztus 30. 21:00 #7
Alexaa44
Alexaa44
visszatérő vendég
 
StátuszYou can't make everyone happy you're not a Nutella jar
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.27.
Hozzászólás: 336
Csatolások: 148
Azonosító: 200911
Offline offline
ez egy nagy túlzás most komolyan ezért szólták le? szerintem pont hogy igaza van értem hogy ez divat de tényleg adnak és elvesznek és ohh jó h már nem a kamera márkáját szóltad le... mért baj ha igényes a videója? nem hinném h ez akkora nagy baj szerintem poénos is és az h most alatta ment az új száma ha nincs leírva észre sem veszem ennyit erről
2014. augusztus 30. 21:03 #8
SzimónaDrága
SzimónaDrága
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://www.soundofjapan.hu/a-boys-republic-budapesten/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.28.
Hozzászólás: 400
Csatolások: 1
Azonosító: 204649
Offline offline
Köszönjük, végre valaki! smileeee.gif Esküszöm helyből fosnám nyakon a sok idiótát, aki már eleve nem is az eredeti célért csinálja ezt az egész dolgot. Kedvencem, amikor a kis miniszoknyás/cicanacis, bikinis, kikent, kifent tizenéves lányok hajolgatnak be és öntözgetik magukra a vizet. Nincs is ennél ostobább látvány. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Névnélküli, Jolie_77, Szandi0820
2014. augusztus 30. 21:04 #9
Baybee
Baybee
Fly, fly dragonfly.
 
StátuszI chose to love you in silence, for in silence I found no rejection
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.01.
Hozzászólás: 1081
Csatolások: 0
Azonosító: 144550
Offline offline
Szerintem teljes mértékben igaza van, nem értem a kiakadás okát. Az egész cirkusz azért van, mert a lányok nem pillanthatták meg Zoli felsőtestére tapadt vizes inget? A gondolatot pedig azzal tagadják, hogy a benyomott háttérdal - és mivel énekes logikus, hogy ez az egyik saját slágere - miatt ez egy önreklám. Ez még viccnek is butaság.
2014. augusztus 30. 21:05 #10
Wercsikee
Wercsikee
 
StátuszLife is about Passions Thank you for sharing mine... ♥ Schumi
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.10.
Hozzászólás: 769
Csatolások: 10
Azonosító: 138428
Offline offline
Igaza van szerintem is sem kell mindenaron leonteni magad, anelkul is lehet adomanyozni , .. de a a vege mar egy kicsit fura biggrin.gif
2014. augusztus 30. 21:07 #11
Vivienn
Vivienn
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.17.
Hozzászólás: 562
Csatolások: 0
Azonosító: 131412
Offline offline
Nem tök mindegy, hogy jótékony célokra hogyan gyüjtenel pénzt? Mert ő aztán akkora sztár, hogy nem öntheti le magát jeges vízzel. Akkora egy ripacs embert. -.-
2014. augusztus 30. 21:07 #12
tamcica
tamcica
 
Státuszkhiphop & chill
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 528
Csatolások: 69
Azonosító: 204490
Offline offline
Valamilyen szinten igaza van...Végül is ha belegondolunk...Na jó! Szerintem is igaza van! És meg is haltak már páran ebben. Én Zoltán pártját fogom!
2014. augusztus 30. 21:08 #13
e.maros
e.maros
 
Státusz“Turn over a new leaf, fuck it turn over the whole tree.” ― Pete Wentz ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.29.
Hozzászólás: 572
Csatolások: 4
Azonosító: 223452
Offline offline
Úgy érzem, rosszul látok. :/ én egy idiótát akartam nyakig vödrös jéggel! :| -.- rohog.gif
2014. augusztus 30. 21:11 #14
DorkaXoxo
DorkaXoxo
új tag
 
StátuszA mosoly egy olyan görbe dolog ami egyenesbe hozhat mindent...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.19.
Hozzászólás: 65
Csatolások: 0
Azonosító: 224548
Offline offline
Teljesen igaza van, mert itt nemhogy csak pazarolják a vizet, (ilyenkor gondoljanak inkább Afrikára) mert Amerikában és Angliában tényleg adakoznak, de itt csak öntik magukat... Semmi értelme akkor ezt csinálni, mert, hogy hívod fel a figyelmet arra, hogy adományozzanak, ha te sem adsz.
2014. augusztus 30. 21:13 #15
- törölt felhasználó -    
Eddig is utáltam ezt az embert, és ezzel sem lett szimpatikusabb.
Akik meg annyira egyetértenek vele: az igaz, hogy a sok csitri aki csak leönti magát vízzel és nem adakozik pazarol. De ha nem lett volna ez az egész kihívás, akkor mégis, hogy keltették volna fel a figyelmet az alapítvány munkájára? Ha a sztárok nem hívták volna ki egymást biztos nem jutott volna el az alapítvány híre ennyi emberhez. Szóval lehet itt szidni a kihívást, de szerintem igenis hasznos...
2014. augusztus 30. 21:30 #16
Poppy Love
Poppy Love
visszatérő vendég
 
StátuszHúsz esztendőm hatalom, húsz esztendőm eladom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.08.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 1
Azonosító: 201626
Offline offline
Naszóval, aki le akarja önteni magát, az tegye használt fürdővízzel. Az már úgyis használt víz, csak megy a csatornába, úgyse használod többet. Aki leakarja önteni magát az ezért ne pazaroljon ivóvizet, hanem tegye használt fürdővízzel.
2014. augusztus 30. 21:31 #17
Dicci
Dicci
visszatérő vendég
 
Státusz"Lehet, hogy a tetted tulajdonképpen késleltette a folyamatot"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.12.
Hozzászólás: 360
Csatolások: 0
Azonosító: 169110
Offline offline
Az ötlet jó, a vége gyalázatos
2014. augusztus 30. 21:31 #18
- törölt felhasználó -    
Idézet (HausOfCannibal @ 2014.08.30. 21:13)
Eddig is utáltam ezt az embert, és ezzel sem lett szimpatikusabb.
Akik meg annyira egyetértenek vele: az igaz, hogy a sok csitri aki csak leönti magát vízzel és nem adakozik pazarol. De ha nem lett volna ez az egész kihívás, akkor mégis, hogy keltették volna fel a figyelmet az alapítvány munkájára? Ha a sztárok nem hívták volna ki egymást biztos nem jutott volna el az alapítvány híre ennyi emberhez. Szóval lehet itt szidni a kihívást, de szerintem igenis hasznos...


meghajolo.gif Itt Magyarországon tényleg semmi értelme, de mint ahogy te is írtad: külföldön igenis van, nem is kevés. Annak köszönhetően, hogy ezt a hírességek elkezdték, több millió ember szerzett tudomást erről a borzasztó betegségről (és akkor lehet papolni az önreklámról meg blablabla..) és az sem véletlen, hogy július óta több száz millió gyűlt össze emiatt.
1 felhasználónak tetszik: Névnélküli
2014. augusztus 30. 21:35 #19
Dóri1996
Dóri1996
visszatérő vendég
 
StátuszNegyed mérföldről negyed mérföldre élek ... ♥ F&F ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.04.
Hozzászólás: 475
Csatolások: 68
Azonosító: 189093
Offline offline
Nagyon de nagyon igaza van az jó hogy a sztárok csinálják de ŐK adakoznak is !!!!!!!!!!!!!!!!! A magyarok meg csak utánozzák őket, mert az nagyon menő dolog !!! :DDDD MI.??? de komoly. az tuti hogy ha engem meghínak ilyen baromságra emet mondok nem vagyok ennyire hülye, ha legalább adakoznának a magyaroki de jah arra sajnos nincsen pénz!!! de jah tényleg nagyon menő dolog!!!
2014. augusztus 30. 21:38 #20
boglarkabogi
boglarkabogi
*Borsószem*
 
StátuszThe best way to pay for a lovely moment is to enjoy it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.08.
Hozzászólás: 4183
Csatolások: 784
Azonosító: 160245
Offline offline
A végén azzal az erotikus képkockával,mit akart elérni?Nem értem.Egyetértek azzal,miszerint ez a videó a magamutogatásnak ment ki,nem pedig a jotékonykodásnak.
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok