Starity

Demi Lovatóék tovább harcolnak a mentális betegekért

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. november 14. 20:33 #21
Norix6
Norix6
 
StátuszNem vagyok flegma sem bunkó, egyszerűen csak nincs kedvem hozzád.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.02.
Hozzászólás: 1174
Csatolások: 0
Azonosító: 220435
Offline offline
Nagyon kedves tőle...ezzel is bizonyította hogy nemes lelke van....nem úgy mint a legtöbb hírességnek!
2014. november 14. 20:58 #22
hungergamesFan16
hungergamesFan16
aha
 
Státuszha nincs mit ennem akkor jóllakik a fantáziám
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 1616
Csatolások: 1
Azonosító: 185038
Offline offline
Szép dolog ez, de válthatna témát...
2014. november 14. 21:11 #23
- törölt felhasználó -    
Demi,mint mindig most sem okozott csalódást. Hihetetlen kedves és segítőkész,Demi egyszerűen tökéletes!
2014. november 14. 21:33 #24
- törölt felhasználó -    
Nagyon szép dolg ez tőle!! smileeee.gif
2014. november 15. 08:39 #25
baby95
baby95
visszatérő vendég
 
StátuszDude, I almost had you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.02.
Hozzászólás: 422
Csatolások: 13
Azonosító: 203027
Offline offline
hungergamesFan16 olyan dolgokon ment keresztül, amik leküzdése milliókat inspirál. Engem is. Örülök, hogy beszél róla. Néhányan nem értik, miért segít ez másokon. Nem is nagyon lehet elmagyarázni. Egyszerűen az, hogy felvállalja, miket csinált és elmondja, hogy lépett túl rajta, hogy élte túl ezt az egészet, segít az embereknek ezt a saját helyzetükre vonatkoztatva erősnek maradni. Demi egy példakép. És ezt köszönöm is neki.
2014. november 15. 10:40 #26
- törölt felhasználó -    
Nagyon szép dolog tőle!! smileeee.gif
2014. november 15. 10:40 #27
- törölt felhasználó -    
Demi nagyon jó ember!
2014. november 15. 12:17 #28
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Tudják ám ezek a menedzserek, hogy mitől döglik a légy és mikor kell ezeket az álszent dumákat cukormázas köntösbe bújtatni. Számtalanszor fejtegettem már a véleményemet Demi Lovato szent missziójáról, így ezúttal nem bocsátkoznék véget nem érő monológba. Csupán csak annyit mondanék, hogy van a világon számtalan olyan problematika, amiket mindenki lesz*r, pedig kéne a befolyásos emberek segítsége. Gondolom, ha azokkal is foglalkozna, akkor kevésbé tudná a média bevonásával meglovagolni ezt a fajta hányingerkeltő imidzset, mint amit a menedzserek kreáltak neki. Hiteltelen és antipatikus számomra ezzel a témával kapcsolatban.
2014. november 15. 12:24 #29
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Vicces tud lenni, amikor jönnek a negatív kritikák, hogy "Csak azért csinálja, mert be akar vágódni mindenkinél, és igazából biztos nem is érdekli a dolog, csak megjátsza magát." (Nem csak ennél a cikknél találkoztam ilyesmivel, és nem csak nála.) Nem kell mindenkinek mindenkit szeretni, én sem vagyok különösebben nagy Demi fan, de nem feltételezem mindig a legrosszabbat az emberekről. Ha valaki nem a kedvencünk, de jótékonykodik, és részt vesz valamiben, akkor az csak a hírverésért lehet? Persze ha a kedvencünk csinálná, akkor az természetesen tiszta szívből lenne.
Azért szerintem ezen érdemes elgondolkozni. Mellesleg szerintem nagyszerű, hogy ez ilyen fontos neki, és próbál minél jobban részt venni benne. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2014. november 15. 14:15 #30
hungergamesFan16
hungergamesFan16
aha
 
Státuszha nincs mit ennem akkor jóllakik a fantáziám
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 1616
Csatolások: 1
Azonosító: 185038
Offline offline
baby95 sajnos akaratom ellenére is pontosan tudom, miken ment keresztül...
2014. november 15. 14:45 #31
- törölt felhasználó -    
Idézet (chelseagirl18 @ 2014.11.15. 12:24)
Vicces tud lenni, amikor jönnek a negatív kritikák, hogy "Csak azért csinálja, mert be akar vágódni mindenkinél, és igazából biztos nem is érdekli a dolog, csak megjátsza magát." (Nem csak ennél a cikknél találkoztam ilyesmivel, és nem csak nála.) Nem kell mindenkinek mindenkit szeretni, én sem vagyok különösebben nagy Demi fan, de nem feltételezem mindig a legrosszabbat az emberekről. Ha valaki nem a kedvencünk, de jótékonykodik, és részt vesz valamiben, akkor az csak a hírverésért lehet? Persze ha a kedvencünk csinálná, akkor az természetesen tiszta szívből lenne.
Azért szerintem ezen érdemes elgondolkozni. Mellesleg szerintem nagyszerű, hogy ez ilyen fontos neki, és próbál minél jobban részt venni benne. meghajolo.gif


Sajnos mindig is lesznek olyan emberek, akik megrögzötten hajtogatnak dolgokat, és csak is a rosszindulatot tudják feltételezni. Igazából szerintem nem is Demivel és az általuk ráaggatott "hírveréssel" van bajuk, hanem szimplán félnek ettől a témától (ugyanez van a homoszexualitással is) és nem tudják elfogadni, hogy erről beszélni kell. (Erre volt Twitteren egy nagyon remek kép) Az pedig szerintem még viccesebb, hogy amikor valaki próbál egy kis változást elérni, és jó dolgot csinálni, akkor az a baj, de ha meg valaki sz*rik mindenre, és semmit sem tesz, akkor azért akarják a fejét venni. rohog.gif Képtelenség megfelelni az emberiség számára.

Idézet (Beyla @ 2014.11.15. 12:17)
Csupán csak annyit mondanék, hogy van a világon számtalan olyan problematika, amiket mindenki lesz*r, pedig kéne a befolyásos emberek segítsége. Gondolom, ha azokkal is foglalkozna, akkor kevésbé tudná a média bevonásával meglovagolni ezt a fajta hányingerkeltő imidzset, mint amit a menedzserek kreáltak neki.


Nehogy már Demi legyen azért is a hibás, mert nincs a showbizniszben elég olyan ember, aki jót akar cselekedni. rohog.gif Ha már szóba jött, akkor Ő az, aki nem csak ezzel foglalkozik: erősen támogatja a rák gyógymódjának kutatását (legutóbb röpke 155 millió forintot adott egy mellrák ellenes szervezetnek) vagy ott vannak az Afrikában élők, akiket ott segít, ahol csak tud, és a rajongókat is erre ösztönzi, ezért is beszél nekik az ott élők helyzetéről minden egyes koncertjén hosszú perceken keresztül. (Majd a koncert végén ha valakire hatott a monológ, az vásárolhat egy karkötőt, amit az afrikai asszonyok készítettek, a bevétel pedig az ő javukra megy) És még sorolhatnám napestig, de teljesen felesleges, mert ha valaki megakarja a jót látni valakiben/valamiben, akkor ezek nélkül is megfogja. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Szandi0820
2014. november 15. 15:17 #32
laaura_love
laaura_love
Te voltál a béke az örök háborúban!
 
StátuszLaissons le passé au passé - Hagyjuk a múltat a múltban
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.07.
Hozzászólás: 2037
Csatolások: 0
Azonosító: 227220
Offline offline
Nagyon büszke vagyok rá!! :3
2014. november 15. 15:27 #33
- törölt felhasználó -    
Demi nagy példakép mindenki számára. nagyon felnézek rá! heart.gif Demi heart.gif
2014. november 15. 15:28 #34
Zsanika01
Zsanika01
 
Státusz"Wear a necklace of hope, side by side with me.~ Mockingjay ♥"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.30.
Hozzászólás: 793
Csatolások: 29
Azonosító: 144433
Offline offline
Szerintem ez egy nagyszerű dolog. Nem kell mindig egyből rosszra gondolni. Így megjátsza magát, úgy megjátsza magát. Sajnos az emeberek már azt sem bírják elhinni, hog y valaki őszinte és kedves.
2014. november 15. 18:06 #35
myrita00
myrita00
 
StátuszA rózsaszín nem csak szín hanem életstílus.!! :$ <3 xoxo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.17.
Hozzászólás: 533
Csatolások: 0
Azonosító: 206384
Offline offline
ő egy példakép *.* heart.gif
2014. november 15. 18:52 #36
peaceandlove
peaceandlove
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.29.
Hozzászólás: 1625
Csatolások: 0
Azonosító: 233941
Offline offline
mindig mondom,hogy nagy respect neki,hogy ennyire segít ezekben a dolgokban smileeee.gif
2014. november 15. 19:44 #37
DaisyChanel_
DaisyChanel_
visszatérő vendég
 
StátuszStrange things did happen here.No stranger would it be.If we met up at midnight.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.04.
Hozzászólás: 193
Csatolások: 6
Azonosító: 235538
Offline offline
Legnagyobb példakép a beteg emberek szemébe, mert Ő segít rajtuk biggrin.gif Szép munka Demi!!!
2014. november 15. 22:13 #38
- törölt felhasználó -    
Ez igen. Kell nekem is a menedzsere. Hihetetlenül jól csinálják. Mindig tudják mikor melyik szituációt kell betenni. Na meg, hogy mennyi pénzt keresnek azzal, hogy tiniket vernek át. Jó dolog ez, hogy segít másokon tényleg. De nem hiszem, hogy akkor dizi sztárként kő gazdagon tudta mi az a mentális betegség....
2014. november 15. 23:25 #39
Lisa7003
Lisa7003
fitnessfan
 
StátuszNe kövesd a divatot, légy maga a divat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 4369
Csatolások: 188
Azonosító: 151228
Offline offline
Demi tudja mik a mentális betegségek, ugyanis sajnos ő is átesett ilyeneken. Ha egyszer már tapasztalt ilyet, miért ne segíthetne másokon? Ő ért hozzá, nem laikus a témában. Örülök neki, hogy ilyen jólelkű és segítőkész, hogy foglalkozik másokkal, nem úgy mint, más sztár, akik csak vicsorogni tudnak a fotókon, aztán ennyi. Demi amikor csak teheti, hangot ad ezeknek a dolgoknak, hogy fontos az egészségünk, a boldogságunk. Minden interjújában, közösségi oldalán hangoztatja és úgy is cselekszik, tehát nem mond ellent magának. Abszolút pozitív személyiség, bátran lehet őt példaképnek nevezni. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2014. november 16. 00:12 #40
- törölt felhasználó -    
Sokszor komolyan eltűnődöm azon, hogy amikor valaki kommentelésre adja a fejét, előtte gondolkozik e, vagy csak úgy fröcsögi a nagyvilágba az ostobaságokat?! Hogy a fenébe függ össze a "kőgazdagság" azzal, hogy szenvedhet e az illető bármilyen betegségtől? Döbbenetes...
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, chelseagirl18
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok