Starity

Jakab-Péter Izabella búcsúzott az X-Faktortól

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. november 25. 14:58 #101
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Nem nézem az idei szériát sem, maximum odakapcsolok, ha vége van valami másnak, amit éppen néztem. Így már sikerült elcsípni nagyjából mindenkitől produkciókat, meg láttam a rövidített "szavazzál!" összefoglalókat is.

Meg az elején nézem 1-2 mentorok házát. A lányok válogatóját pont láttam és már ott se volt szimpi ez a KISlány, a Tóth Andi. Oké, van hangja, de én nem estem tőle hasra, plusz olyan gyerek még, inkább tanulna. Lesz X-Faktor jövőre is, meg azután is, meg azután is... ( dry.gif ) Úgyhogy jelentkezni bőven ráért volna akkor... A legutóbbi produkciója viszont egyáltalán nem tetszett. Egy ennyi idős lánytól abszolút hiteltelen volt a Kabarés dal, egy kis vinnyogó, a tévé előtt kezében dezodorosdobozba éneklő kis csitrit láttam lelki szemeim előtt, nekem gáz volt, sorry.

Viszont a legutóbbi kiesőénekes, Izabella tetszett. Ő volt az egyedüli, akinek a továbbjutásával egyetértettem a háromból (mentorház). Gwendolint szerettem volna nagyon, ha bejut, de nem jutott.

Tha Shudras. Én nem estem tőlük sem hasra. Legalábbis amely produkcióikhoz volt szerencsém. Azt aláírom, hogy nem a külső teszi az előadót, pontosabban énekest, hanem a hang. Le kell xarni a maszk mögötti vonásokat és csak a hangra kell figyelni. Nem tudom, ismerősen cseng-e pl. valakinek a Gorillaz. Szerintem a mai napig gőzünk sincs, hogy néznek ki a banda tagjai... smileeee.gif

A jelenlegi bentlévők közül valamiért a Borbély Ricsi fogott meg. Van benne valami szuggesztív. Hangban nem mindig tökéletes, ezt aláírom, de speciel számomra ő az egyik, ha nem a legizgalmasabb előadó. És jelzem, nem vagyok tinip*cs@. rohog.gif Amúgy meg nem kell leszólni őt azért, mert színész. Ha valakik, akkor speciel a musicalszínészek olyasvalakik, akik majdhogynem mindenféle műfajban képesek lubickolni... (lásd pl. Bereczki) De persze itt is vanank kivételek...

A Spoon egy "vicc", tényleg abszolút semmi különös, átlag garázszenekar, cukipofi srácokkal.

A másik Richárd (talán Nagy a vezetékneve?) viszont engem abszolút irritál. Hangban is, meg úgy fellépésileg is. Egyszerűen taszít az egész pasi, de nem tudom elmagyarázni, hogy miért. Kicsit Vastag Csaba utóérzés kerít vele kapcsolatban hatalmába, akit szintén nem szívlelek túlságosan... A különbség csupán annyi, hogy Ricsi legalább nem hamis (legalábbis amikor én hallottam, nem volt), míg Csabika szinte egyfolytában, ha élőben nyomja... rohog.gif
2014. november 26. 17:02 #102
- törölt felhasználó -    
De kár.. sad.gif Pedig nagyon szép a hangja.
2014. november 26. 18:56 #103
- törölt felhasználó -    
sad.gif sad.gif sad.gif Nem neki kellett volna kiesnie!sad.gif sad.gif sad.gif
2014. november 26. 19:06 #104
Bori 0106
Bori 0106
új tag
 
Státuszszomorú
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.26.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 236471
Offline offline
NEEEEEEEEEE!!!!!!! Imádom Izabellát !!!!! Nagyon menő ahogy hokizik!!!! Hogy csinálod ???
2014. november 26. 19:56 #105
- törölt felhasználó -    
Nagyon sajnálom őt hiszen ő volt az egyik kedvencem de remélem hogy még folytatni fogja az éneklést! smileeee.gif
2014. november 27. 12:00 #106
sarga_rozsa
sarga_rozsa
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.25.
Hozzászólás: 259
Csatolások: 0
Azonosító: 178634
Offline offline
sajnálom, hogy kiesett...
2014. november 27. 14:45 #107
kovi2
kovi2
Cosima
 
StátuszEnchantée <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.06.
Hozzászólás: 1806
Csatolások: 852
Azonosító: 144885
Offline offline
Nem neki kellett volna kiesnie, inkább a hülye kanalaknak! sad.gif De legalább a legnagyobb kedvencem még bent van hajráááá Andi!!! <3 smileeee.gif)
2014. november 28. 02:03 #108
DarkHipster
DarkHipster
visszatérő vendég
 
StátuszIdegen: Fiú vagy, vagy lány? Én: Rumbatök vagyok. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.26.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 235012
Offline offline
Az a Borbély Richárd gyerek essen már ki!!!!
Csak az arca tarja benn!!!
2014. november 28. 22:43 #109
laura011501
laura011501
visszatérő vendég
 
Státusz~She believed she could,so she did...†~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.27.
Hozzászólás: 179
Csatolások: 0
Azonosító: 184818
Offline offline
Nagyon rossz hogy kiesett sad.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!