Starity

Borbély Richárd esett ki az X-Faktorból

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. november 29. 23:33 #1
xMilesss
xMilesss
sztármániás
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.27.
Hozzászólás: 3655
Csatolások: 3236
Azonosító: 194820
Offline offline
Az X-Faktor 100. adásának kiesője Alföldi Róbert mentoráltja, Borbély Richárd.
A teljes cikkhez kattints ide!
2 felhasználónak tetszik: HasanHoglund, janet7
2014. november 29. 23:36 #2
- törölt felhasználó -    
Ideje volt. Nem csak az előadásmódjában, az egész srácban volt valami taszító modorosság, nem tetszett...
2014. november 29. 23:40 #3
- törölt felhasználó -    
Nem neki kellett volna kiesnie!!! sad.gif
2014. november 29. 23:40 #4
- törölt felhasználó -    
Nekem tetszett a hangja.Kár,hogy kiesett.Pedig nagyon jó volt.Essen már ki a The Shudras!
2014. november 29. 23:42 #5
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
A négyesikrek eshetnének már ki. Megkülönböztetni se lehet őket. Meg Tóth Andi. Lehet akármilyen jó hangja, ha egyszer akkora az arca, hogy a színpadra alig fér ki.
2014. november 29. 23:42 #6
Sarah96
Sarah96
 
StátuszCélozz magasra és üss övön alul.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.05.
Hozzászólás: 937
Csatolások: 0
Azonosító: 189178
Offline offline
Tetszett a hangja. Némiképp sajnáltam, hogy kiesett.
2014. november 29. 23:43 #7
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Tha Shudras & Beatles. Rakd össze a kettőt, és biztos a katarzis. Nem értem, hogy mért megint ők párbajoztak, rohadt jól adták elő a Come togethert. Mondjuk már azzal megvettek, hogy Beatles-t választottak. Nem értem az emberek mért nem tudnak továbblépni ezen a "maszkos" témán, sok együttes van, akiknek hozzátartozik az álarc, festék az imageéhez. Mért olyan megbotránkoztató ez...

Pont ennél az adásnál tartottam ott, hogy már mindenki kiesett, akit eddig utáltam, vagy kevésbé szerettem (najó, Julit még mindig nem szeretem annyira, a Spoonban meg értékelem, hogy hangszert használnak, és nem csak énekelnek, mint a BTW). Szóval fájt a szívem kicsit Borbély Ricsiért, habár minden egyes adásnál ugyanolyan színházasan énekelt, és ezt nem tudta levetkőzni.

Tudom, hogy most ezzel ellenszenves leszek, de Andi nekem hétről hétre kevésbé tetszik. Az elejétől fogva nem szeretem, maga a hangszíne, a hangtechnikája sem tetszik, de az első pár adásban még úgyahogy elment a dolog. Most viszont már nem, nekem túl művi, rájátszott az egész, meg az a karakter, amit csinálnak neki, hogy legyen már mekkora díva, pedig csak 15 éves. Namindegy. Úgyis ő fogja megnyerni.
2 felhasználónak tetszik: janet7, riri17
2014. november 29. 23:49 #8
AngelGirl00
AngelGirl00
 
StátuszAnnyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít.
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 14.06.14.
Hozzászólás: 562
Csatolások: 185
Azonosító: 227598
Offline offline
Én őt jobban bírtam mint a Tha Shudras-t.
2014. november 29. 23:51 #9
Nikky888
Nikky888
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.25.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 0
Azonosító: 141601
Offline offline
szerintem kezdjük ott, hogy egyáltalán nem nekik kellett volna párbajozni..
2014. november 30. 00:00 #10
lilly008
lilly008
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 108
Csatolások: 0
Azonosító: 227299
Offline offline
Hála Gida bácsinak megint tovább mentek az ufók. Nem gondoltam volna, hogy ma ő megy haza.
2014. november 30. 00:02 #11
- törölt felhasználó -    
Miért nem a Tha Shudras esett ki?!?
2014. november 30. 00:03 #12
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Annyira örülök, hogy el sem tudom mondani biggrin.gif Megint csak, nem a kieső miatt, bár rohadtul ideje volt, hanem a shudrácskáknak. Nem hittem el, hogy megint ők párbajoztak, egy agyondicsért - és amúgy ku rva jó - produkció után. Nem gondoltam, hogy egymás után kétszer megtörténik ez a gyalázat, de...
Viszont mikor megláttam, hogy ők, meg Borbély, már búcsúztattam őket majdnem-könnyes szemmel és sajnáltam magamat (meg őket), átkoztam a nézőket vagy a készítőket vagy az égieket, akárki is döntötte ezt el, és már készültem a szépvoltjóvoltsajnálomhogyvégetért-re. Nem is izgultam, csak elsüllyedtem a mérgemben és vártam a szörnyű véget. Szóval mikor tovább jutottak először szó szerint lefagytam, aztán elbőgtem magam örömömben biggrin.gif Még most sem hiszem el teljesen, nagyon bizarr, hogy így történt, de jó bizarr. Most már ne merjenek párbajozni és irány a döntő!!!
Az írástudatlan, süket, mindenféle értelemtől mentes Shudras ellenesek meg inkább üljenek le, mert ez a sok bullshit amit összeírnak (most direkt nem nézem, de így is tudnék egy disszertációt írni róla a múltkori alapján, meg mert ismerem a fajtájukat biggrin.gif) nem használ senkinek, se nekik, se Ricsinek, se bármelyik másik versenyzőnek, se a Shudras kiesésének ideje szempontjából...

Ja és rohadt jók voltak a dalok, ezt el is felejtettem, nem lényeges _nevet.gif A Come Togetherrel megvolt az első tökéletes dalválasztás, a We Are The Champions pedig nagyon az övék volt most, és nagyon jól megvolt csinálva, ha nem keressük benne Freddie-t. Nem állt meg ott, hogy hatásvadászat, mint a legtöbb párbajdal, hanem tényleg úgy funkcionált, mint egy üzenet, hogy itt vagyunk fuckers, nem zavartok el minket. Imádtam.
És puszi Szikorának tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: riri17
2014. november 30. 00:34 #13
Hushpush
Hushpush
visszatérő vendég
 
StátuszÉéééééééééééés! Nem.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.30.
Hozzászólás: 295
Csatolások: 0
Azonosító: 853
Offline offline
Jó hangja volt, de én már régóta vártam, hogy kiessen, taszított. Most már csak a Spoon-on a sor, mint ahogy azt sokan jól látják, egyszerűen tönkretesznek minden adás alatt, pedig volt már, hogy eltalálták egy-egy számmal a hangulatot, de egyszerűen a nyálas hang és az abszolút negatívba csapó intelligencia kiüt engem.

Amúgy én imádom a Tha Shudras-t, szeretném ha még jó sokáig eljutnának, akár meg is nyernék ezt a szériát, de a párbajdal nekem nem tetszett tőlük. De azért hajrá előre srácok...

Akit még szeretek Nagy Richárd, mert zenész és ez is nagy szó, de már írtam más X-faktoros témában.
2014. november 30. 01:00 #14
rocknroller
rocknroller
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.05.
Hozzászólás: 1787
Csatolások: 0
Azonosító: 17168
Offline offline
Jövőhéten 3-szor is a Shudras megy kész vicc, hogy állandóan őket küldik, pedig Andi mellett ők a legjobbak. Viszont vki írja már le Borbély párbaj dalának a címét, mert 2 órája nem jut eszembe az előadó!
2014. november 30. 02:21 #15
Hushpush
Hushpush
visszatérő vendég
 
StátuszÉéééééééééééés! Nem.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.30.
Hozzászólás: 295
Csatolások: 0
Azonosító: 853
Offline offline
Goo Goo Dolls - Iris
2014. november 30. 06:29 #16
- törölt felhasználó -    
szavynál a pont. victory.gif
2014. november 30. 07:43 #17
Bella Pearl
Bella Pearl
soy valiente
 
Státuszshe might be shy sometimes, but honey, she is fierce!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.16.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 1037
Azonosító: 191721
Offline offline
Ehhez már nagyon nehéz hozzászólni, mert mindkettőt kedveltem, de Ricsit annyira nem, mint a csapatot. Szóval, örülök, hogy így döntöttek, de kicsit sajnálom is a srácot.
2014. november 30. 07:44 #18
- törölt felhasználó -    
Hát igazából nem ő volt a legrosszabb, de nem volt a kedvencem. A nyálgép csapatnak kéne mennie.Andi szerintem még mindig legjobb. Én bírom a Tha Shudras -t.
2014. november 30. 08:12 #19
- törölt felhasználó -    
Hiába lesz az, hogy a Tha Shudrasra szavaznak az egyik legkevesebben, ha a párbajhoz érnek úgy is nyilvánvaló a mentoroknak is, hogy melyik a jobb. [jó, most borítékot nyitottak, de a Shudrasban százszor több a szikra]. Szóval én kinézném még azt is ebből a bandából, hogy meg tudnák nyerni, de amíg a nézők szavazata számít, addig az emberek majd a szemükkel hallgatnak zenét.
2014. november 30. 08:24 #20
- törölt felhasználó -    
Nem különösebben követtem ezt az X-faktor dolgot, de annyi még rémlik , ha odakapcsoltam én inkább ennek a srácnak szurkoltam
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!