Starity

Borbély Richárd esett ki az X-Faktorból

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. november 30. 10:27 #41
- törölt felhasználó -    
awwwparadise TELJESEN EGYETértek VELED eben a szar X-Faktorból mindig a jót dobik ki és a rossz nyeri meg a Tha Shurdas csapat csak egy bekébzelt majmok ottan akki a Mars-ról repultek az X-Faktorba valahogy!! De legalább a Spoon nem takarja el az egész arcát mint azok a monstrumok!!! Borbély Richárd-nak kellet volna nyerniee!!!!
2014. november 30. 10:27 #42
- törölt felhasználó -    
Magától a műsortól hányhatnékom van,mert Istenes Bence képtelen 1 mondatot úgy elmondani,,hogy nem hibázik...
Akik a legjobbak számomra az Tóth Andi és Horányi Juli.
A Spoon egy nyálgép,a hideg kiráz amikor elkezd énekelni a gyerek,és ilyen nyivákoló hang jön ki a torkából.Ennyit erről.
Borbély Ricsi-t meg sajnáltam,mivel nem ő volt a leggyengébb;és itt többé nem fogom nézni ezt a műsort.Inkább nézek ki a fejemből,és számolom a birkákat. rohog.gif
2014. november 30. 10:32 #43
- törölt felhasználó -    
Borbély Ricsi a kezdetektől fogva szúrta a szemem.Ő volt a legunszimpatikusabb a versenyzők közül,viszont nem neki kellett volna kiesnie.Van hangja,nem Ő volt a leggyengébb a show-ban.Az X-factor már rég nem a hangról szól,ha nem a szimpátiáról.
2014. november 30. 10:37 #44
- törölt felhasználó -    
utálomm a shudrast miért nem ők
2014. november 30. 10:43 #45
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2558
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
Mindegyik versenyző béna. Talán még Benji az akinek van valamennyi tehetsége. Már a rosszakat is berakják, mert nincs egy jó se, aki jelentkezik... De komolyan. Valamelyik nap néztem a nővéremmel az izraeli x-faktort, olyan emberek vannak, hogy én csak bámultam. Az olyat akik itt jelentkeznek nálunk bemenne oda, szerintem a mentor házig se jutna el.. De mind1, ritka gyenge az idei x-faktor. (talán a 2012-es valamennyivel jobb volt)
2014. november 30. 10:45 #46
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Röhögőgörcsöt kaptam néhány okosnak hitt kommenten... A Tha Shudras nem tud újat mutatni? blink.gif blink.gif Mondjatok már mégegy olyan magyar előadót, aki ilyen stílust képviselt akármelyik tehetségkutatóban. biggrin.gif Ők igenis egyedit alkotnak hétről-hétre, áthangszerelik a dalokat a saját stílusukban és hétről-hétre a legjobbak. Lehet, hogy Kapitánynak sokak szerint nincs jó hangja, amit nem igazán értek, mert lehet, hogy nincs olyan erős, mint Borbélynak volt, de basszus rohadt jó és rohadt jól is tud bánni vele! Az pedig, hogy maszkban vannak az miért fáj nektek? Számtalan bandát tudnék felsorolni, akik különböző maszkokban nyomják. Ők ezzel egyedik, nem úgy mint pl. a Spoon akikből már volt 4842624 a tehetségkutatók során. A Tha Shudras kibaszott egyedi, de sajnos ezért nem fogják megnyerni a versenyt, mert a sok birka megy a többi után. beer.gif
A műsorhoz hozzászólva nem értem miért Nekik kellett párbajozniuk, ismét nagyon jók voltak. Bár nem tudom mit vároka magyar emberektől, ez a zene túl jó ide. Borbélyt mindig is utáltam, nagyon idegesített néha(inkább mindig). Lehet, hogy jó hangja van, de nem volt ide való. A Spoon végre kieshetne, nyálban úszik a TV-m mikor azok vannak a képernyőn.
1 felhasználónak tetszik: janet7
2014. november 30. 10:53 #47
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2558
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
Hiába, hogy negatívat kommenteltem riri17-nek igaza van, egyediek.
2014. november 30. 10:55 #48
- törölt felhasználó -    
Tegnap este pont azok párbajoztak, akiket legkevésbé szívlelek, hát igen, Borbély Ricsi és a Tha Shudras. rolleyes.gif Tudom, a Tha Shudras egyéni, s egyre tehetségesebbek, de valamiért akkor se csípem őket, és nagyon unszimpatikusak számomra. Ricsit egy fokkal jobban szerettem, mint az említett bandát. Viszont úgy érzem, neki nem volt helye az idei X-Faktorban. Meg most, hogy Alföldinek kiesett egy versenyzője... laugh.gif Ugyan már, ők voltak a legtöbben, valakinek onnan úgy is kikellett volna esnie...
2014. november 30. 11:03 #49
- törölt felhasználó -    
Hajrá Tha Shudraaaas biggrin.gif heart.gif
2014. november 30. 11:04 #50
- törölt felhasználó -    
Hopeee nem értek egyet
2014. november 30. 11:07 #51
- törölt felhasználó -    
khalifa EGYETéRTEK!!
2014. november 30. 11:12 #52
Earth Song
Earth Song
 
StátuszB2 vagyok muhahaaaaa
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.01.
Hozzászólás: 869
Csatolások: 0
Azonosító: 214568
Offline offline
HAJRÁ THA SHUDRAS ( akkor is ha a sok ember nem jut tovább azon hogy maszkban vannak és nem nézi azt hogy milyen ZENÉT csinálnak ) !!! heart.gif

Egyébként Trap Kapitány hangja igenis hidegrázós és r*hadt jó. Arról, hogy mekkora egyéniség, meg szerintem fölösleges beszélni. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: janet7
2014. november 30. 11:12 #53
- törölt felhasználó -    
Juli a legjobb neki kell nyerni!!!
2014. november 30. 11:14 #54
- törölt felhasználó -    
Egyetértek khalifa
2014. november 30. 11:16 #55
Erika 18
Erika 18
 
StátuszCsak te meg én, csak te meg én, a horizonton túl csak te meg én... :)♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.27.
Hozzászólás: 793
Csatolások: 0
Azonosító: 207401
Offline offline
Borbély Ricsi sad.gif <3 ♥
2014. november 30. 11:17 #56
- törölt felhasználó -    
érdekes mert pont egy shudras/borbély v. benji párbajt jósoltam egy héttel ezelőtt, csak nem erre a hétre hanem a következőre. nem gondoltam volna, hogy a shudras megint párbajozik, mivel a párbajról visszatérteket ált. jobban betámogatják. a döntőre nagyon érik nagy ricsi és tóth andi kettőse hogy ki lesz még ott harmadiknak az kérdéses, julinak és a shudrasnak nyílvánvalóan gyengébb a szavazóbázisa mint benjinek és a spoonak 110.gif
2014. november 30. 11:19 #57
LiveLoveLife
LiveLoveLife
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.26.
Hozzászólás: 95
Csatolások: 0
Azonosító: 232245
Offline offline
Hát nem nekik kellett volna párbajozniuk. Nagyon szeretem a Shudrast, örülök, hogy ők maradtak benn, de Ricsinek sem kellett volna kiesnie.
Egyébként annyian szidjátok Trap kapitány hangját.. tudjátok ők egy zenekarként indultak, nem külön énekesként, itt az egészet kell egyben látni, nem külön-külön a zenészeket.
2014. november 30. 11:23 #58
Panni66
Panni66
lovelorn ♥
 
StátuszFalling down is a part of life,getting up is living.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.11.
Hozzászólás: 1049
Csatolások: 0
Azonosító: 169074
Offline offline
Annyira sajnálom sad.gif Csak miatta volt érdemes nézni ezt az egész szarságot. Innentől kezdve nem érdekel,ki nyeri meg,vagy ki esik ki. Szeretünk Ricsi heart.gif
2014. november 30. 11:27 #59
- törölt felhasználó -    
Így legalább nem lesz Borbély Richárdnak még nagyobb arca.
2014. november 30. 11:28 #60
Sarah13
Sarah13
visszatérő vendég
 
StátuszVampire Diarys!!!❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.12.
Hozzászólás: 116
Csatolások: 0
Azonosító: 225951
Offline offline
Nagyon igazságtalan. sad.gif Pedig nem ő volt a leggyengébb és pont a 100-dik adásban... Attól még szeretünk!!! <3
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!