Starity

Borbély Richárd esett ki az X-Faktorból

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. november 30. 11:28 #61
- törölt felhasználó -    
Pont Borbély Ricsi produkcióját láttam tegnap, mert amúgy már nem nézem, mert nem szeretem az idei X-Faktort. Unszimpatikus egy ember nekem Borbély, de elismerem, hogy jó hangja van, és tetszett a produkciója. A többieket nem láttam, szóval róluk nem beszélek. Viszont remélem, hogy a Tha Shudras nyeri meg, mert bárki bármit mond, ez a banda igenis jó és egyedi. Ők azok, akiket szeretek az idei X-Faktorból, a többieket nem szeretem.
2014. november 30. 11:30 #62
- törölt felhasználó -    
Én személy szerint örülök, hogy a Tha Shudras jutott tovább, bár jobban örültem volna neki, ha a Spoon esik ki.
2014. november 30. 11:30 #63
nono2002
nono2002
 
Státusznem élet,létezés
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.13.
Hozzászólás: 690
Csatolások: 2
Azonosító: 143247
Offline offline
Végre!!!!!
Olyan nagyképű volt és beképzelt..remélem következőnek a másik Ricsi esik ki
Hajrá Benji <3 és Andi <3
2014. november 30. 11:31 #64
Uncharted
Uncharted
Ps gamer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 2094
Csatolások: 0
Azonosító: 210588
Offline offline
Az első szériát még néztem.A második már unalmas volt.A harmadik már nem érdekelt és a negyedik már végképp nem.
2014. november 30. 11:36 #65
LiveLoveLife
LiveLoveLife
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.26.
Hozzászólás: 95
Csatolások: 0
Azonosító: 232245
Offline offline
Idézet (icecream78 @ 2014.11.30. 10:27)
awwwparadise TELJESEN EGYETértek VELED eben a szar X-Faktorból mindig a jót dobik ki és a rossz nyeri meg a Tha Shurdas csapat csak egy bekébzelt majmok ottan akki a Mars-ról repultek az X-Faktorba valahogy!! De legalább a Spoon nem takarja el az egész arcát mint azok a monstrumok!!! Borbély Richárd-nak kellet volna nyerniee!!!!


Tudod, nem igazán lehet komolyan venni egy szöveget, ha az tele van helyesírási hibákkal.
X-Faktor nézése helyett, inkább olvasgathatnád a nyelvtan könyved.
2014. november 30. 11:36 #66
Duka2000
Duka2000
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.25.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 215857
Offline offline
Basszus...hogy szavaznak a nézők??
Tényleg süketek?? Ricsi és a Tha Sudras is jobb,mint például Andika v. a Spoon!!!
Komoly hogy ilyen kis "tini....-ket" támogatnak??
DE komolyan!! Nemár !!
Hajrá JULI,NAGY RICSI ÉS THA SUDRAS
2014. november 30. 11:47 #67
- törölt felhasználó -    
Idézet (icecream78 @ 2014.11.30. 10:27)
awwwparadise TELJESEN EGYETértek VELED eben a szar X-Faktorból mindig a jót dobik ki és a rossz nyeri meg a Tha Shurdas csapat csak egy bekébzelt majmok ottan akki a Mars-ról repultek az X-Faktorba valahogy!! De legalább a Spoon nem takarja el az egész arcát mint azok a monstrumok!!! Borbély Richárd-nak kellet volna nyerniee!!!!

Miért lennének beképzeltek? Ne haragudj, nem értem az összefüggést. Szerintem színt hoznak a szériába, és ne feledkezzünk meg arról, hogy nagyon jól zenélnek.
2014. november 30. 11:54 #68
Bogecco
Bogecco
Bonbon Baby
 
StátuszBogecco most valamiért nem fogja beállítani a státuszát
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.26.
Hozzászólás: 1599
Csatolások: 1604
Azonosító: 132038
Offline offline
Nagyon sajnálom, hogy kiesett! sad.gif
Nem a Tha Sudrasnak és nem is neki kellet volna versenyezniük!
2014. november 30. 11:55 #69
Bertina
Bertina
porg
 
Státuszsweet lies
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.17.
Hozzászólás: 1217
Csatolások: 102
Azonosító: 219449
Offline offline
Nem volt szimpatikus, de nem neki kellett volna párbajoznia hanem a Spoon-nak. Vagy akkor inkább estek volna ki a maszkos csávók, mert nem nagy számok, huába különlegesek. Az énekesnek olyan gyenge hangja van, hogy szinte rossz hallgatni. Már rég ki kellett volna esnie mind 2 bandának. pardon.gif
2014. november 30. 12:08 #70
awwparadise
awwparadise
Half-Blood Princess ♛
 
Státuszlove you 3000
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.14.
Hozzászólás: 2890
Csatolások: 222
Azonosító: 231501
Offline offline
Idézet (ariana grande02 @ 2014.11.30. 09:06)
Kedves awwparadise!
Közlöm veled, hogy én tíz éves vagyok, aki nem csitri, SZERETEM a Spoont de nem szavazok rájuk (pedig nagyon szeretnék) mert drága, és lemenne a telefonomról a pénz. És amúgy mielőtt valakit is lecsitriznél előbb nézz tükörbe, és az a lány aki visszanéz rád a tükörből az egy HATALMAS NAGY SZEMÉT LESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kedves, tíz éves, NEM csitri. tongue.gif Ezennel szeretném tisztázni a helyzetet. Az a tény, hogy te szereted a Spoon-t, az nem változtat azon, hogy nincs már rég mit keresniük ebben a műsorban. Álltalában, hogy ha negatív kommentet írok bocsánatot szoktam kérni, mert nem akarok igazán senkit sem megbántani, de ebben az esetben nem voltam hajlandó megtenni, mert nagyon is felháborított ami történt. Továbbra is tartom azt, hogy senki ne szavazzon rájuk, és, hogy Borbély Ricsi helyett nekik kellett volna kiesniük. Ezen a te felháborodásod nem fog változtatni, de csak, hogy tudd édesanyámat idéztem amikor azt mondtam, hogy csak a csitrik szavaznak rájuk, és nagyban egyett is értek vele. wink.gif csak annyiban szeretnék talán bocsánatot kérni, hogy megbántottam a te kis gyöngéd, törékeny lelkivilágodat, mert pont tíz éves csitrikről beszéltem a hozzászólásomban. Ezennel közlöm, hogy azok közül, akik a Spoonra szavaznak nem csak a tíz évesek a csitrik, hanem mindenki. Na puszi biggrin.gif
2014. november 30. 12:15 #71
awwparadise
awwparadise
Half-Blood Princess ♛
 
Státuszlove you 3000
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.14.
Hozzászólás: 2890
Csatolások: 222
Azonosító: 231501
Offline offline
Idézet (icecream78 @ 2014.11.30. 10:27)
awwwparadise TELJESEN EGYETértek VELED eben a szar X-Faktorból mindig a jót dobik ki és a rossz nyeri meg a Tha Shurdas csapat csak egy bekébzelt majmok ottan akki a Mars-ról repultek az X-Faktorba valahogy!! De legalább a Spoon nem takarja el az egész arcát mint azok a monstrumok!!! Borbély Richárd-nak kellet volna nyerniee!!!!

örülök, hogy eggyet értesz velem, de azért először nézd meg mivel értesz eggyet. smileeee.gif mert én egy szóval sem szidtam a Tha Shudrast és nem mondtam egy szóval sem, hogy nekik kellett volna kiesniük. Az a tény, hogy a Spoon megmutatja az arcát, az egy fokkal sem teszi jobbá őket a Shudrasnal, akik véleményem szerint 1000-szer jobbak, mint a Spoon biggrin.gif
2014. november 30. 12:22 #72
sztárfan
sztárfan
♥Telenovellafan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.29.
Hozzászólás: 960
Csatolások: 588
Azonosító: 141947
Offline offline
a maszkosoknak vagy a kanalaknak kellett volna kiesnie és nem neki sad.gif
2014. november 30. 12:22 #73
Cat10
Cat10
angel in black
 
StátuszIf you keep shutting me out, it's gonna haunt you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 975
Csatolások: 65
Azonosító: 229424
Offline offline
En nem szerettem,de inkabb a Spoon kellett volna kiesnie.
Tudom,hogy nem parbajozott,de nem szeretem a Spoon-t
2014. november 30. 12:23 #74
Cintia99
Cintia99
 
Státuszit's a solo song and it's only for the brave
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1099
Csatolások: 0
Azonosító: 148309
Offline offline
Idézet (riri17 @ 2014.11.30. 10:45)
Röhögőgörcsöt kaptam néhány okosnak hitt kommenten... A Tha Shudras nem tud újat mutatni? blink.gif blink.gif  Mondjatok már mégegy olyan magyar előadót, aki ilyen stílust képviselt akármelyik tehetségkutatóban. biggrin.gif Ők igenis egyedit alkotnak hétről-hétre, áthangszerelik a dalokat a saját stílusukban és hétről-hétre a legjobbak. Lehet, hogy Kapitánynak sokak szerint nincs jó hangja, amit nem igazán értek, mert lehet, hogy nincs olyan erős, mint Borbélynak volt, de basszus rohadt jó és rohadt jól is tud bánni vele! Az pedig, hogy maszkban vannak az miért fáj nektek? Számtalan bandát tudnék felsorolni, akik különböző maszkokban nyomják. Ők ezzel egyedik, nem úgy mint pl. a Spoon akikből már volt 4842624 a tehetségkutatók során. A Tha Shudras kibaszott egyedi, de sajnos ezért nem fogják megnyerni a versenyt, mert a sok birka megy a többi után. beer.gif 
A műsorhoz hozzászólva nem értem miért Nekik kellett párbajozniuk, ismét nagyon jók voltak. Bár nem tudom mit vároka  magyar emberektől, ez a zene túl jó ide. Borbélyt mindig is utáltam, nagyon idegesített néha(inkább mindig). Lehet, hogy jó hangja van, de nem volt ide való. A Spoon végre kieshetne, nyálban úszik a TV-m mikor azok vannak a képernyőn.


Konkrétan ennek a kommentnek minden egyes szavával egyetértek. Köszönöm, hogy vannak még értelmes élőlények ezen a Földön, akik értékelik azt, ha valaki egyedi és nem a többi birka után mennek, mert ez most "menő", "szvegjoló" és a többi... A Spoon-nak nincs semmi keresnivalója ebben a műsorban, ugyanis az egész banda csak egy gyenge Bytheway/The Vamps utánzatnak néz ki. Ebben a műsorban megtalálható a "pofa alapján osztályzás" tipikus esete. Ez a kis "cukifiúkákból" álló banda csak azért van még bent, mert olyan kis aranyos pofijuk van...
A hangjukat meg sem említeném, mert a múltkori adás alatt, mikor az eye of the tiger-t "énekelték", én szégyelltem el magam helyettük, amiért ilyen jó dalt, ennyire el tudtak rontani.
Nem fogok senkitől bocsánatot kérni a véleményem miatt, mert ha hiszitek, ha nem, sokan gondolják ugyanezt.
Borbély Ricsiről pedig csak annyit, hogy hatalmas hangja van, nem neki kellett volna párbajoznia és kiesnie, hanem helyette hazaküldhették volna a Spoont, de sajnos ez nem mostanában fog megtörténni, mert a magyar ember már csak ilyen. Megy a többi után és a legselejtebbre szavaz, mert ez most a "divat". Amúgy meg én már régóta meg vagyok győződve arról, hogy az egész műsor bunda és csak az nyerhet, aki a mostani tinik által a legelfogadottabb, mert belőlük lehet a legtöbb pénzt kicsikarni, miután apuval, anyuval megvetetnek minden cd-t, bögrét, pólót, egyéb kacatokat.
2014. november 30. 12:25 #75
Benita
Benita
 
StátuszBe Happy :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.21.
Hozzászólás: 545
Csatolások: 0
Azonosító: 186373
Offline offline
Az elejétől fogva nem volt nekem szimpatikus szóval én valamilyen szinten örültem neki . smileeee.gif
2014. november 30. 12:26 #76
- törölt felhasználó -    
Pont a két kedvencem párbajozott. sad.gif Szerintem nem érdemelte meg a kiesést, holott ott volt még a The Spoon is, akik teljesen átlagosak, aféle By the way koppintás. Félreértés ne essék, nem vagyok Wayer, ők meg az 1D-t majmolják... Azért örülök, hogy a Tha Shudras még versenyben van. smileeee.gif
2014. november 30. 12:28 #77
- törölt felhasználó -    
Idézet (Earth Song @ 2014.11.30. 11:12)
HAJRÁ THA SHUDRAS ( akkor is ha a sok ember nem jut tovább azon hogy maszkban vannak és nem nézi azt hogy milyen ZENÉT csinálnak ) !!! heart.gif
Egyébként Trap Kapitány hangja igenis hidegrázós és r*hadt jó. Arról, hogy mekkora egyéniség, meg szerintem fölösleges beszélni. biggrin.gif


Pontosan! meghajolo.gif
2014. november 30. 12:34 #78
Hushpush
Hushpush
visszatérő vendég
 
StátuszÉéééééééééééés! Nem.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.30.
Hozzászólás: 295
Csatolások: 0
Azonosító: 853
Offline offline
Tanítás minden fiatalnak: nem unszimpatikus, hanem antipatikus a helyes kifejezés!
2014. november 30. 12:38 #79
- törölt felhasználó -    
Egyre jobban csalódok, ahogy megyünk előre az idei évadban. Sorra azok párbajoznak, akiknek nem kellene.
És igen, köztük a Tha Shudras és Ricsi. Fel nem érem ésszel, hogy hogyan kerülhettek megint párbajhelyzetbe. Olyanok jutnak tovább hétről-hétre csont nélkül, akiknek az elő adásban sem lenne helyük. Erre az a csapat, aki igenis színt, egy kis egyéniséget visz a sok mainstream megcsinált énekes közé, az párbajozik.
Egyszerűen nem tudom, hogy miért nem tudnak túllépni a maszkokon, mert egy r*hadt jó és egyedi csapatról van szó. Gondolom az utóbbi miatt nem fogják megnyerni, a sok birka tinilány mind a Spoonra és Nagy Ricsire szavaz. Remélem a Tha Shudras nem párbajozik jövő héten is, mert helyben elsüllyedek.
A másik dolog, nem tudom mi bajuk van az embereknek Trap Kapitány hangjával, szerintem az egyik legjobb az idei mezőnyben, ráadásul tud bánni vele. Ennek a tetejébe, ahogy Szikora is megmondta, hihetetlen erős személyiség. Sajnos idén nem sok emberről mondható el ugyanez... heart.gif
1 felhasználónak tetszik: janet7
2014. november 30. 12:46 #80
DettyBetta97
DettyBetta97
 
StátuszDon't stop the party<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.02.
Hozzászólás: 1027
Csatolások: 0
Azonosító: 164675
Offline offline
Én szerettem Borbély Ricsit smileeee.gif és csak annyit h a párbajdalon nem az számit hogy ki milyen jófej hanem hogy ki énekli túl a másikat ...és most az a helyzet hogy Borbely Ricsi sokkal jobban teljesitett mint a Tha Shudras ....ezek szerint Szikorának csak a jófejség számít ... rohog.gif
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!