Starity

Bochkor Gábor rasszistának nevezte Feke Pált

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. december 04. 11:36 #21
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Totál egyetértek Bochkorral. Nem érdekel, hogy elszólás volt-e vagy sem, minimum bocsánatot kéne kérnie, és ha már nem tud normálisan fogalmazni, akkor ne őt tegyék képernyőre. Pár hete fut még csak a műsor, máris homofób és rasszista megjegyzéseket tesz. Legközelebb mivel fog takarózni?
2014. december 04. 11:49 #22
Direction Rajongo6
Direction Rajongo6
Őszinte Egyéniség.
 
StátuszStrip That Down lázban égek annyira szeretem ezt a számot Liam Payne-től.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.06.
Hozzászólás: 2150
Csatolások: 666
Azonosító: 218747
Offline offline
Igaza van Gábornak. Én sem szólnám le annyira a feketéket, mármint a színesbőrűeket.
2014. december 04. 15:35 #23
- törölt felhasználó -    
Na most esett le. Azért van ez az egész felhajtás, mert a műsornak amúgy nincs nézettsége. Ez egy mű "botrány".
2014. december 04. 15:58 #24
- törölt felhasználó -    
Képmutatás és butaság övez minden olyan személyt, aki ezen felháborodott. Ha szembejönne veletek egy fekete az utcán biztos nem az lenne az első dolog ami az eszetekbe jut, hogy más a bőrszíne. Ááá dehogy! Teljesen normális, mindennapos és megszokott, hogy M.o. utcáin feketék sétálnak. 110.gif 1000-ből talán ha 4-5, ami még az 1%-ot se éri el.
Amerikát se keverjétek ide, mert teljesen más múlttal/történelemmel, kultúrával/hagyományokkal, etnikai összetétellel rendelkezik, mint Magyarország.
Tudtommal mi még nem tartunk ott, hogy M.o-t a népek olvasztótégelyének hívják. Akkor miről beszélünk? Mi számít rasszista megnyilvánulásnak? Az, hogy feltételezzük, hogy egy színes bőrű nem magyar felmenőkkel rendelkezik? Ugyan már! Feke tett egy illetlen megjegyzést, de teljesen felesleges ezt túldimenzionálni. Olyat magyaráztok bele ami nem létezik. Abban viszont van valami, ha nem tudja megválogatni a szavait, akkor ne vállaljon hasonló műsorokban szereplést.
2014. december 04. 16:40 #25
- törölt felhasználó -    
Lehet, ez a hozzászólása tisztelt Feke úrnak nem volt olyan felháborító, de elég, ha a múltkori homofób kirohanását is hozzávesszük, és rájöhetünk, hogy egy buta, alpári, intoleráns parasztról van szó. De ami még szomorúbb, hogy ezt adják a tévében... Ami a magyar tévéken megy, már ne is haragudjatok, de nézhetetlen és vállalhatatlan... Miből állnak a kereskedelmi tévéadók műsorai? Tudatlan emberek bunkó viselkedésének reklámozása, valóságshow-k, amik még annyira se valóságosak, mint egy kávéskanál, de a lényeg, hogy a munkásembert legyen mi elaltassa a tévé előtt a kanapén, addig sem foglalkozik gazdasággal, közélettel és politikával, és legalább elhiszi, hogy tényleg jobban élünk, mint négy éve- persze az már mindegy, hogy a tizenévesek, akik ezt a szennyet nézik, csak butulnak és példaként veszik fel az ott látott, mellesleg állati viselkedést, aztán csodálkoznak a kedves szülők, hogy a gyerekét vandalizmusért viszik be a rendőrőrsre;
tehetségtelen "sztárok" majmoskodása, akik elhiszik, hogy egy huszadrangú tehetségkutató majd sikeressé teszi őket, és miután megnyerték a fél család és a szomszéd Mari néni szavazataival a versenyt, mehetnek turnézni faluról falura (mert máshol a kutya sem kíváncsi rájuk), a pénzt pedig szépen zsebre teszi a tévétársaság, egész addig, amíg teljesen ki nem szipolyozzák szerencsétlen tizen-huszonéveseket, akik végül botrányokból kénytelenek megélni, mert persze iskolát egyik sem végez, hisz ők már sztárok;
hatszáz éve futó, agymosó (és szigorúan magyar és latin-amerikai) szappanoperák és hatásvadász hírekkel tűzdelt híradó, hogy megölték és megkéselték és felrobbant és kirabolták és kiáradt és katasztrófa és baleset és gyilkosság, hadd éljen félelemben a jónép, aztán meg jön a riasztó-, biztosítótársaság- és estébé-reklám, mert az majd megvéd, és a birka nép meg csak vásárol és vesz és költi a nem létező pénzét, legalább a lelkiismerete nyugodt lesz.
Ja, az állami tévét nem is említem, ahol napi 24 órában hallgathatod, hogy rezsicsökkentés meg fantasztikus Fidesz még fantasztikusabb Orbán-kormánnyal, persze Vida Ildikóról, a netadóról meg Schmitt Pali bá'ról kuss van, és csúnya, rossz John McCain neofasiszta diktátornak hívta a mi Kedves Vezetőnket, gyorsan trollkodjuk szét a Facebook oldalát, hogy minden amerikai hagyja el Magyarországot!
Gyerekek, nem azt mondom, hogy ez más országban nem így van, de itt azért eléggé töményen. Kétlem, hogy bárki is elolvasná (főleg Starity-n) ezt a hosszabbra sikerült monológot, lévén tele van társadalomkritikával és politikával, de kérlek! NYISSÁTOK KI A SZEMETEKET! Rosszabbul élünk, mint négy éve!!! Akit egy kicsit is érdekel a dolog, hallgassa meg a Kozmosz zenekartól Az Okosak Földje c. számot vagy a Kaukázustól a Teszkót. Mindenkinek lesz jó.
2014. december 04. 17:14 #26
Ncskcsk
Ncskcsk
~SHINee lover~
 
StátuszI hate tomatoes
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.14.
Hozzászólás: 1943
Csatolások: 5
Azonosító: 147253
Offline offline
Tudtam, hogy elő fogják szedni ezt a beszólását és botrányt csinálnak belőle. Egyet értek, hogy illetlen és meggondolatlan volt, amit mondott, de ekkora felhajtást keríteni abból, amit már mindenki elfelejtett...
2014. december 04. 18:13 #27
Livuy
Livuy
visszatérő vendég
 
Státusz'Nem félek, le tudom győzni a démonjaimat...'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.10.
Hozzászólás: 234
Csatolások: 0
Azonosító: 218979
Offline offline
Lehet, hogy én vagyok a hülye, de Feke véleményezésében azért nem volt semmi olyan komoly, durva dolog, amiért Bochkor ezekkel a szavakkal illette, hogy: "Ekkora rasszizmust én még életemben nem hallottam."
2014. december 04. 18:28 #28
Csillla
Csillla
visszatérő vendég
 
StátuszAz élet egy színjáték, rajtad áll, hogy dráma-e, vagy vígjáték!<3 I'm in love!:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.24.
Hozzászólás: 288
Csatolások: 0
Azonosító: 215803
Offline offline
Miért bántják szegény Bochit?
2014. december 04. 20:37 #29
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
"Ekkora rasszizmust én még életemben nem hallottam"

Juj juj juj, azért ilyen messzire ne menjünk biggrin.gif Vagy hát nem tudom, ha csukott szemmel és füllel élt eddig, akkor elhiszem, hogy ekkorát még nem. De szerintem nem így volt.
2014. december 05. 21:31 #30
x Maite_Sandra x
x Maite_Sandra x
anxious kitty
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 3074
Csatolások: 76
Azonosító: 143003
Offline offline
Ez a saját véleményem, de szerintem nem mondott semmi rosszat. Én értettem, mit akart kifejezni, abból is, hogy nem is láttam, csak most olvastam. Néhány ember szeret szxrt kavarni meg bolhából elefántot csinálni. Nincs életük, ezért másokat bxszogatnak.
2014. december 07. 18:16 #31
Ginaa29
Ginaa29
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 783
Csatolások: 85
Azonosító: 236930
Offline offline
Ez a saját véleménye.Mindenkinek van véleménye.Szerintem meg nem az so...mindegy
2014. december 22. 14:27 #32
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Idézet (Ariella2001 @ 2014.12.03. 19:44)
Na most ki túloz? Nem vagyok egy Feke rajongó, kicsit tényleg félreérthető volt, de aki nem akart kötekedni, az elfogadta a lényegét. Komolyan mondom, elképesztő ez a dolog. A lány sem sértődött meg, különben meg el nem tudom képzelni, hogy 16-7-8 év alatt nem tudott beilleszkedni. Ez kamu, amit csak azért fejtegetett, hogy több szavazatot kapjon. Ez van.

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Feke Pál Feke Pál 2679.