Starity

A.kor

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. december 17. 21:09 #1
Cassie3
Cassie3
leebit♡
 
Státusz"life is too short to focus on things that you don't like" - pewdiepie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.13.
Hozzászólás: 1867
Csatolások: 1452
Azonosító: 124987
Offline offline
Ezt a témát azoknak hoztam létre, akik szeretik az A.KOR-t. wub.gif ( Tehát nagyjából magamnak. Nem baj, jól el leszek én itt. rolleyes.gif rohog.gif )

Az A.KOR egy 2014. szeptember elején debütált dél-koreai lánybanda. A DOO Republic nevű cégnél vannak és öt tagja van a csapatnak. Az első daluk együtt a "But Go".

Tagok: Jiyoung, Daya, Minju, Taehee, Kemy

Azoknak, akik nem szeretik őket... ez nyilván nem az ő helyük. Köszi a megértést!
2 felhasználónak tetszik: Elody, Angel
2014. december 17. 21:15 #2
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Idézet (Cassie3 @ 2014.12.17. 21:09)
Ezt a témát azoknak hoztam létre, akik szeretik az A.KOR-t. wub.gif ( Tehát nagyjából magamnak. Nem baj, jól el leszek én itt. rolleyes.gif rohog.gif
Az A.KOR egy 2014. szeptember elején debütált dél-koreai lánybanda. A DOO Republic nevű cégnél vannak és öt tagja van a csapatnak. Az első daluk együtt a "But Go".
Tagok: Jiyoung, Daya, Minju, Taehee, Kemy
Azoknak, akik nem szeretik őket... ez nyilván nem az ő helyük. Köszi a megértést!

Nem szoktam lánybandák zenéit hallgatni... viszont már egy ideje szemeztem a csapattal, hogy meghallgatom őket... és ma keresgéltem zenét, és kiadta a kereső őket is, így belehallgattam a But Go-ba... hát... nem tudom leírni.. .vagyis lehetetlen leírni milyen fantasztikus wub.gif persze meghallgattam a Payday-t is, és be kell valljam... már épp ideje volt egy ilyen lánybandát is a színre léptetni meghajolo.gif
Azonban kedvenc tagot még nem tudok mondani, mert egyformán jók, de általában nem teszek közöttük (nagy) különbséget biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Cassie3
2014. december 17. 21:25 #3
Cassie3
Cassie3
leebit♡
 
Státusz"life is too short to focus on things that you don't like" - pewdiepie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.13.
Hozzászólás: 1867
Csatolások: 1452
Azonosító: 124987
Offline offline
Idézet (Angel @ 2014.12.17. 21:15)
Nem szoktam lánybandák zenéit hallgatni... viszont már egy ideje szemeztem a csapattal, hogy meghallgatom őket... és ma keresgéltem zenét, és kiadta a kereső őket is, így belehallgattam a But Go-ba... hát... nem tudom leírni.. .vagyis lehetetlen leírni milyen fantasztikus  wub.gif  persze meghallgattam a Payday-t is, és be kell valljam... már épp ideje volt egy ilyen lánybandát is a színre léptetni  meghajolo.gif 
Azonban kedvenc tagot még nem tudok mondani, mert egyformán jók, de általában nem teszek közöttük (nagy) különbséget biggrin.gif

Oh! Wow! Nagyon örülök ennek a hozzászólásnak! biggrin.gif Olyan jó, hogy így vélekedsz róluk. Örülök, hogy végül kiadta a kereső neked és belehallgattál~ az pedig még nagyobb örömmel tölt el, hogy ilyen véleménnyel is vagy róluk! wub.gif Én nagyon szeretem őket! heart.gif Nekem az A.KOR a kedvenc lánybandám és remélem majd egy nap te is eljutsz odáig, hogy a kedvenceid között lesz ez az öt tehetség! thumbsup.gif Képzeld, én beszéltem is Jiyounggal, Kemyvel is váltottam pár szót és Minju pedig követ instagrammon. Olyan közvetlen és kedves mindegyikük. Ők tényleg megbecsülik a rajongóikat. Remélem ez az évek során sem fog változni, amikor már a legnagyobb K-pop sztárok között lesznek! thumbsup.gif heart.gif
2015. június 26. 15:17 #4
WE LOVE A.KOR
WE LOVE A.KOR
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.26.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 245385
Offline offline
Nagyon imádom az A.Kor és persze a kedvenc tagom mindenképpen Kemy . Legerősebb csapat az A.Kor és szerintem egyszer majd tényleg a legjobbak lesznek és el is ismerik majd őket . Eezek a lányok csodálatosok . És tiszta szivől kivánom nekik a legjobbakat . Szóval Fighting Kemy and A.kor wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Cassie3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Minju Minju 9872.
Taehee Taehee 10677.
Daya Daya 10416.
Jiyoung Jiyoung 10032.