Starity

X-Faktor 2014: Tóth Andi a nyertes

19 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. december 22. 20:34 #241
- törölt felhasználó -    
Hát nagyon nem neki kelletett volna megnyernie, hanem Ricsinek! De már mindegy!
Tudtam előre, hogy ez a kis csitri fog nyerni... Kiszámítható!
-.-"
2014. december 22. 20:48 #242
DaffyD
DaffyD
visszatérő vendég
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.01.13.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 143199
Offline offline
Ricsi és Juli is sokkal jobbak voltak. Persze aki nem a hangot figyeli, hanem az olcsó manírokat, a harsány, semmitmondó ordítozást, annak biztosan a kiscsaj volt a kedvence. Sebaj, van megint egy celebünk, aki majd ágyba bújik mindnkivel, csak hogy a címlapokon maradjon. smileeee.gif
2014. december 22. 21:00 #243
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beliyah @ 2014.12.22. 16:15)
Nem erről van szó, hanem hogy határon túliak. A mai napig sajnálatos dolog ami akkor történt. (Élhetnék akár én is most bármelyik országban.) Viszont továbbra sem gondolom úgy, hogy egy magyar tehetségkutatóban helyük lenne, főleg ilyen nagy számban, és úgy, hogy gyakorlatilag minden szériát ők nyernek meg. 
De egyébként én kicsivel magyarabb vagyok, mint Radics Gigi vagy például a Rising Star-os Ádám Krisztián. biggrin.gif

Az utolsó mondatod eléggé rasszistának hangzik, már megbocsáss.Azt sem tudom felfogni ép ésszel, hogy hogy mondhatod ránk, hogy nem vagyunk magyar származásúak.Elhiheted, hogy jobban magyar a határon túli magyar, mint az anyaországban élők egy része.
2014. december 22. 21:08 #244
- törölt felhasználó -    
Valahogy nekem nem szimpatikus a csaj, de azt el kell ismerni, hogy tud énekelni, méghozzá eléggé jól. Megérdemelte, hogy nyert.
Csak sajnos nekem ő egy picit mű.
2014. december 22. 21:08 #245
Dórika12
Dórika12
Hagyjuk..'
 
StátuszSnap:dori114 insta:kancsar_dora :* kovessetek<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.12.
Hozzászólás: 1172
Csatolások: 58
Azonosító: 219148
Offline offline
Én neki szurkoltam,gratulálok neki nagyon szépen énekel:)) És nagyoon örülöök h őő nyerte meg*-* heart.gif smileeee.gif
2014. december 22. 21:42 #246
iluvdemilovato1121
iluvdemilovato1121
visszatérő vendég
 
StátuszVagyok... ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.03.
Hozzászólás: 166
Csatolások: 0
Azonosító: 222146
Offline offline
Véééégig neki szurkoltam, és mikor megnyerte, vele sírtam, és olyan boldog voltam, mintha én nyertem volna meg!! smileeee.gif <3 Tóth Andi <3! smileeee.gif
2014. december 22. 21:45 #247
liza1124
liza1124
új tag
 
StátuszA Valentin Nap A Szerelmeseké !! De Az Összes Többi A Szingliké!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.08.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 235694
Offline offline
Gratula!! Tudtam hogy KÉPES vagy RÁ!!!
2014. december 22. 21:55 #248
viktoria17200102
viktoria17200102
visszatérő vendég
 
StátuszTravel is my life <3 :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.03.
Hozzászólás: 292
Csatolások: 41
Azonosító: 172577
Offline offline
Gratula!!! biggrin.gif A legjobb volt smileeee.gif Megérdemelte! smileeee.gif
2014. december 22. 21:56 #249
sehi102
sehi102
 
StátuszSelenator vagyok , ha neked van ezzel bajod , kattints a visszanyilra <-- ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.06.
Hozzászólás: 991
Csatolások: 30
Azonosító: 187233
Offline offline
Én végig neki szurkoltam , nagyon örültem amikor megnyerte ! Gratulálok neki a győzelemhez smileeee.gif
2014. december 22. 22:05 #250
Aletta777
Aletta777
 
StátuszMy blood,sweat and tears and my last dance, take it all!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.21.
Hozzászólás: 563
Csatolások: 0
Azonosító: 231928
Offline offline
Ajjj mennyi előítéletes,rasszista ember van.
Szerintem elég szánalmas,hogy magyarok magyarokkal szembe rasszisták.S mi bajotok van azzal,hogy romániai magyar?
ettől még se nem több se nem kevesebb ,mint ti.
S mondok valamit én is romániai magyar vagyok s hadd mondjam el kicsit büszke s vagyok erre.
semmiben sem különbözök tőletek van 2 lábam van 2 kezem minden testrészem megvan s tökéletesen beszélek magyarul és minden romániai magyarnak ez az anyanyelve.
Annyiban különbözünk,hogy nem ugyanott születtünk ahol ti és pár szót másképp mondunk(pl.:(ha valakit érdekel)a krumplit pityókának mondjuk,a tészta nálatok a spagetti,a makaróni meg más,nálunk a sütit mondjuk tésztának)
Őszintén észrevette ezt valaki rajtam amíg ki nem jelentettem?
Amúgy nem értem miért kell valakit elítélni csak azért,mert nem Magyarországon született?
Őket még valahol meg is érteném őket,de titeket akikkel ugyanazt a nyelvet beszélem és ugyanonnan származom,titeket viszont nem értelek. S ahogy beszéltek Andiról,Oláh Gergőről,Radics Gigiről vagy ahogy ezután bizonyosan fogtok rólam,elmondom ezek után inkább nekünk lenne okunk felháborodni, hogy ennyire rasszisták vagytok. S mondok még annyit, hogy ezek után akik ilyenek őket őszintén csak szánni és lenézni tudom,ahogy ők is lenézik a saját népüket.
S mondok még valamit a román ismerőseim és barátaim nem ítélnek el és nem rasszisták velem szemben,mint amilyenek itt egyesek és csak,hogy felnyissam a szemüket ezeknek az "embereknek" NEM VAGYTOK TÖBBEK VAGY KEVESEBBEK NÁLUNK.Őszintén remélem,hogy aki végig olvasta az magára ismer és azt is remélem, hogy magába néz és őszintén elgondolkodik kit nézzen le legközelebb.
2014. december 22. 22:08 #251
ThreeBirds
ThreeBirds
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.25.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 232169
Offline offline
Nekem nem tetszett sem a hangja, sem ahogyan énekel, egyszerűen Benji hangja jobban bejött. Azért gratulálok neki.
2014. december 22. 22:14 #252
- törölt felhasználó -    
Gratulálok neki, megérdemelte. smileeee.gif
2014. december 22. 22:32 #253
Beliyah
Beliyah
Who the fuck do you think I am?
 
Státuszi was served lemons but i made lemonade.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.19.
Hozzászólás: 2718
Csatolások: 510
Azonosító: 171555
Offline offline
Idézet (csibus0128 @ 2014.12.22. 21:00)
Az utolsó mondatod eléggé rasszistának hangzik, már megbocsáss.Azt sem tudom felfogni ép ésszel, hogy hogy mondhatod ránk, hogy nem vagyunk magyar származásúak.Elhiheted, hogy jobban magyar a határon túli magyar, mint az anyaországban élők egy része.


Senki nem tudja felfogni, hogy arról beszélek, hogy zavaró, hogy mindent határon túli nyer? De feltűnően mindent. Tudom én, hogy magyar a kint élő is, és te is az vagy, de lényegesen fölényben vannak minden műsorban azok a nyertesek, akik határon túlról jöttek. Ami már kissé gyanús, hogy valamiért minden kereskedelmi csatorna őket "tolja". És ez nem az ő hibájuk, hanem a csatornáké és a műsoroké.
Az utolsó mondatom pedig tényleg úgy hangzik, ahogy.. Arra értettem, hogy az ő magyarságukat ne hasonlítsuk már az enyémhez. Mert bennük aztán tényleg nincs magyar. (Ennek ellenére több olyan nemzetiségű előadót is kedvelek, és elismerek, de azt azért már nem nyelem be, amit a TV2 csinál az Ádám Krisztiánnal, akit megkönnyez mindenki, amiért 17 évesen a 2. gyermekét várja, közben szegények.)
2014. december 22. 23:39 #254
Tiny Angel
Tiny Angel
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.27.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 202682
Offline offline
Imádom, amikor azzal jönnek, hogy egy határon túli magyar csakis román lehet. Komolyan... És mi ez a duma, hogy egy határon túli magyar nem annyira magyar mint egy magyarországi? Halljátok ti magatokat? Én is romániai magyar vagyok és ugyanannyira magyar mint bárki más. Szerintem Andi nem azért nyert, mert ahogy egyesek fogalmaztak előnyben részesül a származása miatt hanem azért, mert tehetséges. Ha jól emlékszem egyszer sem párbajozott, szóval ezt nyugodtan lehet jelnek venni... És ami a legfontosabb az, hogy sírtok amiért ő nyerte meg, amikor pont ti, a "magyarországiak" szavaztátok meg. Olvastam, hogy azt kérték, hogy ne hasonlítsuk az ő magyarságát egy határon kívüliéhez... Miért ne? Ugyanolyan jogunk van mint nekik, ráadásul papírunk is van róla, hogy magyarok vagyunk. Egyszerűen nevetséges és lejárt ez a felfogás...
2014. december 22. 23:55 #255
Kingiii12
Kingiii12
új tag
 
Státusz<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.29.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 220159
Offline offline
Nagyon örülök,hogy ő nyert!Amúgy meg a különbség a magyarországi és romániai magyarok között annyi,hogy a romániaiak egy nyelvel többet beszélnek.Nem értem,hogy mi a bajotok.
2014. december 23. 00:02 #256
schaffinati
schaffinati
visszatérő vendég
 
Státusz„Utolsó ellenségként a halál semmisül meg..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.03.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 1
Azonosító: 199377
Offline offline
Én sajnálom szegényt. Tehetséges: aláírom, van hangja: aláírom, de könyörgöm, 15 éves... Vele is az lesz majd, mind azzal a szerencsétlen mesemondó Árpi gyerekkel? Andinak itt ért véget a gyerekkor, reméljük többre viszi, mint sorstársai, és nem egy műcsöcsös, kiélt, kiégett celeb lesz belőle, hanem tényleg valaki. Szívből kívánom neki. Ámen. A műsorba pedig csak 18 éven felülieket engednék. Amúgy akkor is Ricsinek kellett volna nyernie, ha már a Shudras kiesett biggrin.gif
2014. december 23. 00:07 #257
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Idézet (Beliyah @ 2014.12.22. 22:32)
Senki nem tudja felfogni, hogy arról beszélek, hogy zavaró, hogy mindent határon túli nyer? De feltűnően mindent. Tudom én, hogy magyar a kint élő is, és te is az vagy, de lényegesen fölényben vannak minden műsorban azok a nyertesek, akik határon túlról jöttek. Ami már kissé gyanús, hogy valamiért minden kereskedelmi csatorna őket "tolja". És ez nem az ő hibájuk, hanem a csatornáké és a műsoroké. 
Az utolsó mondatom pedig tényleg úgy hangzik, ahogy.. Arra értettem, hogy az ő magyarságukat ne hasonlítsuk már az enyémhez. Mert bennük aztán tényleg nincs magyar. (Ennek ellenére több olyan nemzetiségű előadót is kedvelek, és elismerek, de azt azért már nem nyelem be, amit a TV2 csinál az Ádám Krisztiánnal, akit megkönnyez mindenki, amiért 17 évesen a 2. gyermekét várja, közben szegények.)


Mi az, hogy nincs bennük magyar? Gondolkodjál már, mielőtt leírsz valamit. Örülök, hogy te a Honfoglalásig vissza tudod vezetni a családfádat, hogy mekkora magyar vagy.
2014. december 23. 00:19 #258
Csajszikaaa93
Csajszikaaa93
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 205261
Offline offline
Bosszantó az hogy minket, akik Romániában élnek és magyar az anyanyelvünk, csak úgy lerománoznak! Egyáltalán nem vagyunk románok, arról nem tehetünk hogy a törvények miatt plusz egy nyelven kell beszéljünk. És szerintem semmi rossz nincs abban ha egy magyarországi tehetségkutatót egy olyan ember nyer meg aki nem magyarországi, jelen esetben romániai - ebből is látszik hogy mennyi tehetséges MAGYAR ember születik ebben az országban- és felháborítónak tartom hogy egyesek úgy gondolják nincsen bennünk semmi magyar, mert ez egyáltalán nem igaz. MI IS MAGYAROK VAGYUNK!
2014. december 23. 01:07 #259
Meliikee
Meliikee
visszatérő vendég
 
Státusz"Is it desire? Or is it love that I'm feeling for you?"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.22.
Hozzászólás: 323
Csatolások: 0
Azonosító: 204211
Offline offline
Gratulálok neki,megérdemelte..nagyon tehetséges:) Bár én sokkal inkább örültem volna,ha Nagy Ricsi lett volna a győztes <3
2014. december 23. 01:57 #260
Neonkivi
Neonkivi
új tag
 
StátuszDukai Regina ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.05.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 236841
Offline offline
Én Neki illetve a Tha Shudras-nak szurkoltam! smileeee.gif
Viszont nem értek azzal egyet,hogy a Shudras lett az 5.
Az a baj Mo.nem áll készen az új dolgokra és egyszerűen nem képes nyitni sem...A maszkosok megérdemelték volna a top3-ba jutást.
19 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!