Starity

X-Faktor 2014: Tóth Andi a nyertes

19 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. december 22. 12:01 #161
Dorcii1215
Dorcii1215
új tag
 
StátuszHiába szereted azt aki rád sem néz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.31.
Hozzászólás: 87
Csatolások: 0
Azonosító: 188771
Offline offline
smileeee.gif mileyselenademi Megértelek hogy véded.... De a magyarokat is szidják a külföldi tehetségkutatóban..
És elég jól tudom a történelmet ahhoz hogy mit mondjak és mit ne...
2014. december 22. 12:01 #162
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Gratulálok!
2014. december 22. 12:08 #163
- törölt felhasználó -    
Örültem volna, ha nem ő nyeri meg, de így sem háborgok, hanem inkább hidegen hagy. Biztos megérdemelte, és akkor most éljen azzal a tudattal, hogy mikor fog eltűnni. Merthogy így lesz. Legyen boldog, persze. Majd kiad egy számot meg ezt a győztes dalt, jövőre megjelenik vagy kétszer az X faktorban majd máshol is, aztán el lesz felejtve, bár kívánom neki (nem magamnak), hogy nem így legyen.
Egyébként nálam ez a 'tehetségkutató' rég el lett felejtve. Ez bár csak a bunda..
2 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Beyla
2014. december 22. 12:09 #164
katikacska
katikacska
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.16.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 0
Azonosító: 136542
Offline offline
Ez most komoly? Ennyi kultúrálatlan ember van?(tisztelet a kivételnek) Nem is gondoltam volna. Hogy lehet a hovátartozását még megemlíteni is?! HAHÓÓÓÓ MI IS MAGYAROK VAGYUNK!!!!Egyesek nem ismerik a történelmüket, ajánlanám, hogy ne tehetségkutató showkat nézzenek hanem történelem könyvet olvasgassanak, hasznosabb. Pontosan olyan magyarok vagyunk mint ti Magyarországon élők, csak épp a sors így hozta, hogy elszakadtunk onnan....és rátérve Andira, ő azért nyert, mert egy tehetséges, karakteres fiatal lány és megérdemelt a győzelme!
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2014. december 22. 12:09 #165
szjg love forever
szjg love forever
visszatérő vendég
 
Státuszsounds live feels live W/bests
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 449
Csatolások: 0
Azonosító: 200702
Offline offline
Andi egy nagyon tehetséges lány gratulálok neki megérdemelte! Az utolsó négy ember aki idén benn maradt az x-fakotrban,na igen ők tudtak énekelni a többiek nem.És igen az egész show meg van tervezve előre.Andi származása 100% magyar sokkal magyarabb mint némelyik köztünk.
2014. december 22. 12:10 #166
DiaKatona
DiaKatona
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.08.
Hozzászólás: 130
Csatolások: 0
Azonosító: 211467
Offline offline
Nagyon ügyes volt mindig, neki szurkoltam smileeee.gif !
2014. december 22. 12:11 #167
Janka7
Janka7
visszatérő vendég
 
StátuszFuck you you fucking fuck.-Lip Gallagher
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.24.
Hozzászólás: 348
Csatolások: 0
Azonosító: 210317
Offline offline
Drágáim...könnyű a gép előtt megírni a negatív véleményeket...de nem nektek kellett minden nap próbálni és beleadni mindent;) Ha majd ti álltok ott és mindent beletesztek..esetleg lehet kritizálni másokat.Tényleg még előtte az élet de,örülök hogy nyert,ilyen fiatalon:)
2014. december 22. 12:15 #168
virag.721
virag.721
új tag
 
StátuszBarca szív, Barca lélek, Barca-s leszek amíg élek!!!! XD :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.30.
Hozzászólás: 86
Csatolások: 0
Azonosító: 225165
Offline offline
Az elejétöl Andinak Nagy Ricsinek és a Benjinek szurkoltam smileeee.gif Örülök h az Andi nyerte meg mert megérdemelte!!!!!!!!!!!!!! smileeee.gifbiggrin.gif
2014. december 22. 12:19 #169
- törölt felhasználó -    
sikítozva ugráltam amikor meghallottam hogy ő nyert.Mindig neki drukkoltam!Éljen Andiiii...
2014. december 22. 12:20 #170
Viktiella
Viktiella
visszatérő vendég
 
Státuszmindenki jeloljon be barátnak!!!!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.01.
Hozzászólás: 335
Csatolások: 0
Azonosító: 197022
Offline offline
Gratulálok neki!!!
Bár én Benjinek szurkoltam!
2014. december 22. 12:21 #171
petra1024
petra1024
visszatérő vendég
 
StátuszMeddig maradt sértetlen a kör? -A
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.29.
Hozzászólás: 302
Csatolások: 0
Azonosító: 217823
Offline offline
Gratuuu ! <3
2014. december 22. 12:27 #172
- törölt felhasználó -    
Szerintem Andinak nagyon jó hangja van,és sokan is szerették,hisz 15 éves,jól néz ki,stb..Sok rajongója akadt,nem csoda,hogyha ő nyert!!
Előttem valaki írta,hogy az erdélyieket ne nézzük le,mert olyan magyarok,mint mi is vagyunk!Pontosan igazad van!
DE lássuk már be emberek: Andi is nagyon jól énekelt,de Julinak tisztább volt a hangja,és ő többet is tudott volna kezdeni a pénzzel.Andi üljön be még az iskolapadba,különben senki nem lesz belőle,mert nem hiszem,hogy Magyarországon énekesnői hivatással meglehetne élni..
Amúgy meg pár év múlva úgyis elfog tűnni,eleinte nagy lesz az érdeklődés utána,de azután???Semmi nem lesz...
Úgy ahogy az eddigi x-faktor győzteseiből sem lett senki.-Jó igaz,van klipjük,meg hallhatjuk a számaikat,vannak koncertek is,de ezen kívül??Nem annyira híresek,és csakis azok hallhatnak felőlük,akik végigkísérik az eseményeket...És szerintem ilyen fiatal lánynak nem kellett volna győznie...De mindegy,engem igazából nem is érdekel az egész..Attól mert vesztett a Juli és győzött az Andi attól nekem jobb lett?Vagy rossz lett?Nem....Úgyis tudom,hogy mi elsz velük,úgyhogy erről ennyit...
És az x-faktorról.Már nagyon húzzák-vonják,szinte már egy semmi..Értelmetlen..Ez a széria is olyan...gyengébb volt már..Pár év múlva ennek is befellegzett.Úgyhogy erről ennyit....Az én véleményemet leírtam....Akinek nem tetszik az így járt...
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2014. december 22. 12:28 #173
- törölt felhasználó -    
Most érzem másodszor a magyar X-faktor történelmében,hogy igen,teljes mértékben megérdemelte,hogy nyert.Baromi jó hangja van,a szimpadra termett,és nem,biztosan nem tűnik el a sülyesztőbe,mert hatalmas tehetség van benne.Aki pedig itt pofázikmeg tudja csinálni azt,Amit Andi?Ki tud állni 15 évesen a szimpadra,és a legjobb formáját nyújtani?Nem hiszem.És komolyan azzal jösztök,hogy román?Szánalmasok vagytok.Mi,itt romániába kampányolunk,hogy magyarnak tekintsen minket a világ.És mit csilálnak a magyarok?Lerománoznak.Köszönjük szépen,de nekünk se az minden álmunk,hogy itt éljünk.
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2014. december 22. 12:29 #174
sztárfan
sztárfan
♥Telenovellafan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.29.
Hozzászólás: 960
Csatolások: 588
Azonosító: 141947
Offline offline
Nagy Ricsinek vagy Benjinek kellett volna megnyernie :/
2014. december 22. 12:36 #175
- törölt felhasználó -    
Benjinek szurkoltam smileeee.gif de azért Andi is megérdemelte...a Julit nem értem hogy került be a Top 3-ba ugyanis még Ricsinek lett volna itt a helye...:/
2014. december 22. 12:37 #176
Bellavook
Bellavook
visszatérő vendég
 
StátuszA story about my life would be utterly dull.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.15.
Hozzászólás: 236
Csatolások: 0
Azonosító: 202007
Offline offline
Idézet (Anna9 @ 2014.12.22. 10:50)
Most komolyan ŐŐŐŐŐŐ ooo.gif  Eza kis beképzelt Pi*a komolyan hova meg ez a világ miért nem ment a hülye romániába ott a helye  és idézem"Én nem akartam ott ülni az iskola padban és tanulni unatkoztam!!!!!!"  Most komolyan meg ahogy jött a táborba dry.gif A Juli már a válogatóra úgy jött hogy jel nyelven mutogatott miközbe énekelt ráadásul angolul!!!!! Sokkal jobban megérdemelte volna !!!!!!!  Andika remélem rosszulalakul majd és eltűnsz a sztárvilágból hogy csak egy rossz emlék legyen ez az X faktor és a magyarok életében!!!! reklamalo.gif  mad.gif  mad.gif


Kedveském! Úristen...most erre mit mondjak? Hogy még külön kiemelte TOVÁBB FOG TANULNI! vagy azzal,hogy nem román. Másrészről egészségedre. _nevet.gif Mert még mindig ő nyerte meg, még mindig ugyanolyan tehetséges és Horányi Juli akármennyire is megérdemli, nem ő nyerte, mert nem ő volt a legjobb. Köszönjük a sok rosszindulatot, ezzel most mit kezdjek? Ő is ugyanolyan magyar és a legrosszabb dolog a világon egy magyar embert így lealacsonyítani. Nem tetszik? Ne nézd! Nem kérünk a kulturált megnyilvánulásodból meghajolo.gif
2014. december 22. 12:40 #177
Feri1741
Feri1741
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.07.
Hozzászólás: 32
Csatolások: 0
Azonosító: 223889
Offline offline
A jelenlétével mindíg robbantott! Ha Ő volt a színpadon, tuti biztos voltam benne, hogy egy fasza produkciót fogok látni. És ez, hogy párbaj nélkül vitte végig a versenyt, hogy aztán megnyerje....... Igazán megérdemli, ügyes, belevaló, dögös, és IMÁDOOOM!!!! smileeee.gif smileeee.gif
2014. december 22. 12:41 #178
mileyselenademi
mileyselenademi
visszatérő vendég
 
Státusz-Learn how to see. Realize that everything connects to everything else-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.24.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 1134
Azonosító: 135151
Offline offline
Doricii1215
Szòval ezèrt kell egy magyar lànyt le romànozni.. mivel egyes szemèlyek szidjàk a magyarokat. Gondolj bele èn/mi akik Erdèlyben lakunk itt egyes szemèlyek azt mondjàk akkor menjünk Magyarorszàgra , ha oda megyünk ilyen emberek mint te le romànoznak menjünk haza.ha mindenki ilyen lenne mint te akkor baj lenne. Mindegy ìgy könnyû szàmìtògèp hàtamögül.. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Alexis_0504
2014. december 22. 12:49 #179
Horváth Gréta
Horváth Gréta
visszatérő vendég
 
Státusz❤Szia! Szavazz! A szavazat visszamegy! Írj az üzenőfalamra véleményt! Jelölj!❤
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 12.08.14.
Hozzászólás: 430
Csatolások: 32
Azonosító: 183443
Offline offline
Najó! Azért az egy dolog, hogy jó hangja van meg minden, de azért gondoljatok bele! 15 éves! Nem tud mit kezdeni egy autóval hisz azt is a bátyánnak adta. Mit fog kezdeni ennyi pénzel 15 évesen! Gyerek még, még csak az érzelmei húzzák, hogy húú de jó, hogy megnyerem meg minden, de még gyerek! Patai Anna is gyerek volt mikor a Megasztárban volt, és mivel ő is gyerek volt, és tanulnia kellett ezért nem is hagyták tovább versenyezni.. Szerintem most jó az egy dolog, hogy színpadra termett meg jó hangja van, de még gyerek, bőven elég lett volna a 2. helyen végeznie.. (Mindenki, főleg a gyerekek szavaztak rá, mert az ő korukban van meg minden, de nem fog tudni mit kezdeni ennyi pénzzel.) Megértem, hogy nagyon boldog meg minden, de ezért van az Ének iskolája, ahol direkt GYEREKEK 18 éven aluliak énekelhetnek és versenyezhetnek..
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2014. december 22. 12:50 #180
zso55
zso55
visszatérő vendég
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.02.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 0
Azonosító: 154422
Offline offline
Gratulálok ! smileeee.gif
19 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!