Starity

Louis Tomlinson rajongói adományoztak

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. december 24. 20:25 #41
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Aranyos!Boldogat! ♥
2014. december 24. 20:54 #42
- törölt felhasználó -    
Szerintem a Directionereknek sokkal többet adtak a srácok, mint azt el tudják képzelni. Boldog Születésnapot BooBear♥
2014. december 24. 20:54 #43
Diuska12
Diuska12
 
Státusz" A mai lányok nagyon szépek, de egy vizes zsepi csúnyává teheti őket!xD"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.13.
Hozzászólás: 646
Csatolások: 0
Azonosító: 203688
Offline offline
Boldogat a férjemnek!! Szeretlek Louis!!
2014. december 24. 21:20 #44
laaura_love
laaura_love
Te voltál a béke az örök háborúban!
 
StátuszLaissons le passé au passé - Hagyjuk a múltat a múltban
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.07.
Hozzászólás: 2037
Csatolások: 0
Azonosító: 227220
Offline offline
Nagyon boldog szülinapot életem!! Remélem nagyon-nagyon jól telt neki! ♥!
2014. december 24. 21:37 #45
- törölt felhasználó -    
ÚÚ,nagyon rendesek a directionerek.Boldogot Louis heart.gif heart.gif bday.gif
2014. december 24. 21:42 #46
Éjla100
Éjla100
visszatérő vendég
 
Státusznem találtam jó idézetet....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.02.
Hozzászólás: 459
Csatolások: 0
Azonosító: 230669
Offline offline
de aranyos! és a tény hogy ezt maguk a rajongók szervezték ,még királlyabbá teszi.
2014. december 24. 21:43 #47
Éjla100
Éjla100
visszatérő vendég
 
Státusznem találtam jó idézetet....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.02.
Hozzászólás: 459
Csatolások: 0
Azonosító: 230669
Offline offline
ezért a directionerek az egyik legjobb fan bázis
2014. december 24. 22:25 #48
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
akkor elmondom miért kétszínű. Nektek nem nem furcsa hogy minden hónapban jótékonykodik a semmiért, kicsit se feltűnő aztán szépen megjátssza a jóságost, holott azért csinálja, mert kell neki a pénz, mégtöbb kell neki, mint amennyi van mert telhetetlen. Aztán az a pénz nem oda foolyik, mint ahová kellene, hanem inkább a focista barátainak adta a pénzt és a csitri húgaira költi, akik szintén telhetetlenek lettek és magamutogatóak. Sőt az anyját hatalmas villába költöztette abból a pénzből ami a jótékonykodásból folyt be és nem abból amit megkeresett, mert azt csak kizárólag magára költi. Nem igaz h nem láttok át rajta. Közben a közeli ismerőseinek is megjátssza milyen nagylelkű holott az nem is az ő pénze. Ja és az ő jótékonykodása csak annyiból áll h kitalál valamit és a rajongóit ösztönzi h gyűjtsenek, de ő semmit sem ad bele...na ennyi, lehúzza a rajongóit nagyon durván, kihasználja a tizenéves lányokat és ez rendkívül undorító dolog.
2014. december 24. 22:39 #49
- törölt felhasználó -    
Most úgy őszintén, ilyen közeli kapcsolatban állnál vele, hogy ezt mind tudd? Esetleg, van egy belső informátorod, aki ezt mind elmondja?
Honnan tudod, hogy igaz, hm?
Ha ennyi mindent "tudsz" róla, akkor valószínűleg a Ghanaban tett látogatásról is vannak infóid. Mert hát ugye, oda is csak a pénzért ment. A pénzért sírt. Mert egy embernek csak akkor lehetnek érzései, ha fizetnek érte. Most hogy mondod, kezdem kapizsgálni!
Ha valaki keresi a hibákat valamiben, azt meg is találja. Vagy ha mégsem, elhiteti saját magával, és a környezetével, hogy ott bizony valami nem stimmel, még ha nem is igaz.
2014. december 24. 22:42 #50
- törölt felhasználó -    
wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
2014. december 24. 22:43 #51
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lambika @ 2014.12.24. 22:25)
akkor elmondom miért kétszínű. Nektek nem nem furcsa hogy minden hónapban jótékonykodik a semmiért, kicsit se feltűnő aztán szépen megjátssza a jóságost, holott azért csinálja, mert kell neki a pénz, mégtöbb kell neki, mint amennyi van mert telhetetlen. Aztán az a pénz nem oda foolyik, mint ahová kellene, hanem inkább a focista barátainak adta a pénzt és a csitri húgaira költi, akik szintén telhetetlenek lettek és magamutogatóak. Sőt az anyját hatalmas villába költöztette abból a pénzből ami a jótékonykodásból folyt be és nem abból amit megkeresett, mert azt csak kizárólag magára költi. Nem igaz h nem láttok át rajta. Közben a közeli ismerőseinek is megjátssza milyen nagylelkű holott az nem is az ő pénze. Ja és az ő jótékonykodása csak annyiból áll h kitalál valamit és a rajongóit ösztönzi h gyűjtsenek, de ő semmit sem ad bele...na ennyi, lehúzza a rajongóit nagyon durván, kihasználja a tizenéves lányokat és ez rendkívül undorító dolog.


Már ne is haragudj meg drága Lambika!

Ha nem tudsz normális, érett ember módjára véleményt írni garantálom, hogy rengeteg ember fog hozzád fordulni, tiszta haragból, mert egyik ember se kritizálja a te kedvenceidet és ugyan te milyen okból kifolyólag bántod másokét?
Csak, hogy tudd: van Google, van géped (amint látom) és a két szép kezeddel meg tudod keresni, hogy mennyit keresnek és mennyit adományoznak, mert az hét szentség, hogy sose adományoztál annyit, mint ők.
2014. december 24. 22:55 #52
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
inkább nem vitatkozom kislányokkal, akik a rószaszín felhőben élnek, mert úgysem fogják észrevenni...de Louis kicsit már feltűnően csinálja.
Én nem mondtam azt h nincsenek érzései. Mikor Ghanaba mentek, akkor az egész csapat ment, akkor azért mentem mert a modest azt mondta nekik és mindezt kamerára vették, hogy lássák milyen nagylelkűek. Ha már ott voltak, hatással lehetett rájuk az ottani helyzet, de maguktól eszükbe sem jutott odamenni.
Egyébként amit az előbb leírtam, az Louis egyéni jótékonykodásaira vonatkozik, mert ha a bandával megy az megint más téma. Vagy elfogadjátok a tényeket, vagy nem.
Ja és az egyéni jótékonykodásai is arról szól hogy a rajongóit lehúzza, azok a rajongók pénze és van valami forrás arról h ő is beleadott? Na ennyi, és persze h nincs
2014. december 24. 23:06 #53
- törölt felhasználó -    
Lehet, hogy igazad van. Ha te már magadban eldöntötted, hogy Louis egy álszent dög, akkor már nem érdemes erről beszélni.
Viszont egy megjegyzés.: Eszébe jutna bárkinek is egy olyan helyre elmenni önszántából(!), amiről tudja, hogy milyen körülmények vannak ott? Te például szívesen elmennél Afrikába, bármilyen néphez, ahol csöpp gyerekek éhen halnak? Vagy hogy nyomorognak?
Mert a legtöbb ember nem. És sem Louis, sem a többiek sem tartoznak abba a kategóriába, amiben önként és dalolva vállalják ezt.
A modest meg... inkább hagyjuk.
2014. december 24. 23:09 #54
ONE DIRECTION20
ONE DIRECTION20
morsa
 
Státuszte quiero más que nunca
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.29.
Hozzászólás: 1999
Csatolások: 8
Azonosító: 210787
Offline offline
Boldog szülinapot drága Louis! smileeee.gif
Am ez jó dolog,tök jó h ennyi adomány összegyűlt biggrin.gif
2014. december 24. 23:11 #55
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Hidd el egy csomóan elmennek önszántukból, akik gazdagok és segíteni akarnak az éhezőkön, olyanok is akik nem híresek, csak ugye azokról nem tudunk, de vannak. Mennek oda adományok.
Az h én megyek-e vagy sem, nyilván nem tudok jótékonykodni mert nincs annyi pénzem, ahogy gondolom neked sem meg az itt lévők többségének sem, akkor nyilván nem megyünk. Akik meg mennek azok se szórakozásból mennek, de ez már egy másik téma.
És nem határoztam el magamban semmit, egyszerűen rájöttem milyen is valójában, többször megpróbáltam megszeretni, vmennyire sikerült is, ekkor bejelöltem kedvencnek egy darabig így volt, de aztán képtelen voltam szeretni egy ilyen embert, pont azt akartam elhitetni magammal, hogy jó ember, de nem ment mert átlátok rajta. Ezért volt a kedvenceim között amit itt valaki meg is jegyzett, mert elfelejtettem kivenni, de már nincs ott, ha már annyira azon voltatok fennakadva.
És már azt is tudom hogy ő a legkétszínűbb és a legmocsokabb a bandában. Persze a többieket se kell sajnálni...
2014. december 24. 23:20 #56
- törölt felhasználó -    
Rendben. Tiszteletben tartom a véleményed, attól függetlenül, hogy nem értek vele egyet.
Az utolsó mondatodra, pedig nem szólok inkább semmit.
Nem ismered őket, ahogy én sem, sőt, valószínűleg itt senki. Mindenki úgy könyveli el önmagában őket, ahogy neki jól esik.
Viszont arra megkérlek, hogy ne szapuld őket, ennyire erőteljesen. Nyilvánítsd ki a véleményed, persze. Csak ne ennyire rosszindulatúan, és lekezelően tedd, légyszíves.
2014. december 24. 23:25 #57
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
rendben, én is elfogadom a véleményed és azt is hogy itt bárki leírhatja azt. Legközelebb megpróbálom visszafogni magam de nem ígérek semmit, főleg ha egy olyan személyről írok, akit gyűlölök. De ebbe most ne menjünk bele és itt most lezárom a témát. Jó látni hogy vannak itt normális emberek is akik nem csak lehurrogják a másikat csak mert eltér a véleménye, mert az elején szinte csak lekezelő lehurrogásokat kaptam, de nem vettem magamra, az ilyeneken csak nevetni tudok
2014. december 24. 23:53 #58
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lambika @ 2014.12.24. 23:25)
rendben, én is elfogadom a véleményed és azt is hogy itt bárki leírhatja azt. Legközelebb megpróbálom visszafogni magam de nem ígérek semmit, főleg ha egy olyan személyről írok, akit gyűlölök. De ebbe most ne menjünk bele és itt most lezárom a témát. Jó látni hogy vannak itt normális emberek is akik nem csak lehurrogják a másikat csak mert eltér a véleménye, mert az elején szinte csak lekezelő lehurrogásokat kaptam, de nem vettem magamra, az ilyeneken csak nevetni tudok

Csak azt nem értem, hogy lehet benned gyűlölet egy olyan ember iránt, akit nem is ismersz. Én megkértem, hogy nem kedveled, nem szereted, de nekem még az ismerőseim közt is kb. nincs olyan ember, akit gyűlölnék... pedig van olyan, akinek ha csak a nevét meghallom, a falra mászok, de hogy egy totál ismeretlen embert hogy lehet gyűlölni, azt nem vágom blink.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, twilightgirl0910
2014. december 25. 00:15 #59
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Idézet (Hugii 570 @ 2014.12.24. 23:53)
Csak azt nem értem, hogy lehet benned gyűlölet egy olyan ember iránt, akit nem is ismersz. Én megkértem, hogy nem kedveled, nem szereted, de nekem még az ismerőseim közt is kb. nincs olyan ember, akit gyűlölnék... pedig van olyan, akinek ha csak a nevét meghallom, a falra mászok, de hogy egy totál ismeretlen embert hogy lehet gyűlölni, azt nem vágom  blink.gif

erre annyit tudok mondani, hogy nem vagyunk egyformák
2014. december 25. 00:32 #60
E. és Zendaya ever
E. és Zendaya ever
Melankólikus
 
Státusz"(...) Vagyis nem pragmatikus."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.15.
Hozzászólás: 1327
Csatolások: 10
Azonosító: 216874
Offline offline
Utólag is boldog szülinapot neki! smileeee.gif
Imádom a srácot, és ez egy nagyon szép dolog tőle is, és a rajongóitól is, hogy adakoznak!
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok