Starity

Kim Hyun Joong - Lotte Duty Free 2015 Calendar

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. január 08. 13:17 #1
- törölt felhasználó -    
Januári képek róla wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Niki0718
2015. február 28. 12:50 #2
- törölt felhasználó -    
Februári képek. wub.gif
Kíváncsi leszek, hogy a hírek ellenére a Lotte kiadja-e róla a naptár további képeit think.gif
1 felhasználónak tetszik: Niki0718
2015. április 05. 18:37 #3
- törölt felhasználó -    
Hálaégnek továbbra is megjelennek Hyun Joong képei. Remélem év végéig így marad ez. happy.gif heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Niki0718
2015. november 10. 07:25 #4
ZaraWalesZsanna
ZaraWalesZsanna
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.10.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 250553
Offline offline
Idézet (GomNaNa @ 2015.04.05. 18:37)
Hálaégnek továbbra is megjelennek Hyun Joong képei. Remélem év végéig így marad ez. happy.gif heart.gif

A naptár ellen semmi kifogásom,szeretnék veled örülni,de az én mosolyom kevésbé lenne őszinte,ennél egy lelkes amatőr is profibbat készített volna!Se koncepció,se kreativitás... nekünk kéne ötleteket adni? Az arcképeket vajon honnan ollózták be? mega_shok.gif
2015. november 10. 21:37 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (ZaraWalesZsanna @ 2015.11.10. 07:25)
A naptár ellen semmi kifogásom,szeretnék veled örülni,de az én mosolyom kevésbé lenne őszinte,ennél egy lelkes amatőr is profibbat készített volna!Se koncepció,se kreativitás... nekünk kéne ötleteket adni? Az arcképeket vajon honnan ollózták be? mega_shok.gif


Valóban évek óta követem a Lotte naptár képeit és nem mondom, hogy rosszak, de megfigyelhető, hogy bár az évek különbözőek a januári naptár képek között nincs sok eltérés és a többi is mindig hasonló témájú mint az előző évi.
Nekem egyébként nem is a dizájnnal inkább ezekkel a mesterkélt beállításokkal van problémám. Tényleg olyan mintha csak oda photoshoopolták volna a fejüket, mert az arckifejezésük minden annyira hasonló (ez szinte minden naptár képnél megfigyelhető)...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok