Starity

Távozik a Vámpírnaplók stábjából Steven R. McQueen

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. január 12. 18:14 #21
Emily Thorne
Emily Thorne
visszatérő vendég
 
StátuszMinden életemben téged választalak, ahogy te is mindvégig engem választottál!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.06.
Hozzászólás: 148
Csatolások: 0
Azonosító: 216405
Offline offline
Nem ő a kedvencem szóval nem érint a dolog. De remélem hogy nem fog megint meghalni, pár résszel később pedig feltámasztják mert ez már vicc lenne. A szereplők egyszer meghalnak, aztán visszatérnek ( pl. Alaric, Jeremy, Bonnie, Damon, Elena, Stefan, Enzo...majdnem mindenki )
2015. január 12. 18:20 #22
FashionLady
FashionLady
 
Státuszfashion fades, only style remains the same.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.11.
Hozzászólás: 1110
Csatolások: 3
Azonosító: 155125
Offline offline
nem érintett meg a hír. évek óta nézem a vámpírnaplókat, de Jeremy mindig is egy semleges karakter volt számomra.
2015. január 12. 18:34 #23
Danger
Danger
visszatérő vendég
 
StátuszPlaying With Fire*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.11.
Hozzászólás: 161
Csatolások: 0
Azonosító: 195848
Offline offline
Sajnálom a VD-t, mert egy izgalmas, érdekes sorozat volt, mikor anno elindult. Most meg... csűrik csavarják már csak. Méltó lezárása lett volna, ha az 4. vagy az 5. évad lett volna az utolsó.
2015. január 12. 19:43 #24
Loresza.
Loresza.
visszatérő vendég
 
StátuszEgy rozétól ázott szerelmes szó.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.11.
Hozzászólás: 162
Csatolások: 79
Azonosító: 237097
Offline offline
nagyon fog hiányozni! sad.gif
2015. január 12. 19:44 #25
Rory gilmore 12
Rory gilmore 12
Supportive
 
StátuszTry to Choose love every single day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.22.
Hozzászólás: 4430
Csatolások: 35
Azonosító: 223039
Offline offline
Ennek nem örülök viszont valamikor úgy is vége lesz a sorozatnak úgyhogy az mindegy hogyan megy el!
2015. január 12. 19:53 #26
Klauflau
Klauflau
Cinderella♥
 
StátuszAz igazi élet első szabálya... tedd meg azt, amitől a legjobban félsz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.13.
Hozzászólás: 4445
Csatolások: 248
Azonosító: 226010
Offline offline
Ennek nem annyira örülök mivel mindig ő volt a sorozatban Elenának a mindene és most megint el mén, bár igaz hogy nem ő a fő lényeg, de ez azért mondhatni rossz hírnek is. Am. nem tudtam hogy lesz 7. évad is én úgy tudtam eddig hogy arra a következtetésre jutottak hogy a 6. évadal zárul a sorozat!
2015. január 12. 20:24 #27
- törölt felhasználó -    
Nem is volt annyi értelme benne volt csak éppen nekem nem tetszett de hiányozni fog azért smileeee.gif
2015. január 12. 20:47 #28
- törölt felhasználó -    
Jaj kis Jeremy Gilbert heart.gif
2015. január 12. 21:13 #29
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Az egész sorozatot kéne már elkaszálni, egyedül Ian jelenléte vonzza a nézőket, nem a fantörpikus eseményszálak.
2015. január 12. 21:24 #30
- törölt felhasználó -    
Ezt végtelenül sajnálom, de őszintén remélem, hogy tényleg vissza fog majd térni néha.
2015. január 12. 21:55 #31
Norix6
Norix6
 
StátuszNem vagyok flegma sem bunkó, egyszerűen csak nincs kedvem hozzád.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.02.
Hozzászólás: 1174
Csatolások: 0
Azonosító: 220435
Offline offline
Nos néztem egy ideig de aztán abbahagytam...de mindenképpen kár hogy lelép a sorozatból!
2015. január 12. 22:02 #32
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9491
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
már a harmadik évad óta erre válok, borzalmasan önfejű és idegesítő karakter lett, minden évben van vele valami baj vagy iszik vagy dorogzik vagy cigizik, mindenbe beleütötte az orrát aztán meg meghalt, haldoklott, folyton meg kellett menteni, nagyon rosszul találták ki ezt a karit.
2015. január 12. 23:39 #33
Ellilella
Ellilella
új tag
 
StátuszHic Et Nunc"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.12.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 238969
Offline offline
2014. nyarán kezdtem el nézni a sorozatot, de eléggé meg tudott fogni ahhoz, hogy beleszeressek és rajongója legyek.
Az igazság az, hogy az első pár rész nem tetszett, nem a szereplők fogtak meg, és nem is az, hogy mi is a történet, ki melyik korból jött, és miért van itt, hanem a kíváncsiság, hogy Kathrine és Elena miért hasonlítanak... Mire persze ez kiderült, addigra már megszerettem a sorozatot.
Minden részét imádtam eddig, noha tényleg voltak epizódok, amik rosszabbra sikeredtek... Ettől függetlenül összességében szerintem az 5. évad közepe lett vontatott, ebből az időszakból valamiért nem is maradtak meg annyira az események. Vártam a 6. évadot is, reméltem, hogy erősen kezdenek majd, de őszintén szólva csalódtam...
Ennek ellenére tovább néztem, mert hittem azt, hogy ahogyan az elején, úgy most is belendülnek majd a dolgok. Végül valóra is vált az, amiben bíztam, és újra szeretem nézni.
Mondjuk az igaz, hogy Delena fan vagyok, innentől kezdve nem vagyok annyira elragadtatva azért, hogy valahogy minden epizód végén kiszúrnak Elena-val és Damon-nel, nehogy találkozzanak, de el kell hogy mondjam, nem csak értük nézem!
Valóban érdekel, hogy mi lesz Jo-val, Luke-kal Liv-vel, Tyler-rel, Caroline és Stefan kapcsolatával, és hogy mikor találnak már ki valamit Kai ellen... (Ez azért nagy szó, mert eddig egyetlen fő gonoszt sem tudtam utálni...)
Ám Jeremy már valóban nem annyira szerves része a sorozatnak, mint eddig volt. Egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hány epizódban tűnt fel eddig a 6. évadban, de a létének sok értelmét már nem látom. Addig, amíg látta a szellemeket és tudott velük kommunikálni, vagy amíg rá aggatták a vadász szerepét, addig volt értelme a jelenlétének. De most úgy őszintén: nem sok hasznát veszi senki sem.
Hiányozni fog, elvégre mégis csak ő Elena utolsó életben maradt családtagja, és ő az idegesítő öcsike megformálója ebben a sorozatban, de szerintem nélküle is tud majd tovább élni a világ. És valóban jobb abban a tudatban nézni a sorozatot, hogy Jeremy elmegy, elköltözik, minthogy van, de nem tudunk róla semmit, mert senkit nem érdekel szegény...
Matt még úgy ahogy érdekes, még van értelme annak, hogy itt van (egész 6 évad alatt szerintem most a leginkább). De szerintem még ebben az évadban, vagy a 7. elején ő is kiesik majd.

7. évadról meg annyit, hogy én már azt is várom annak ellenére, hogy még a 6.-nak is csak a közepén járunk. Érdekel, hogy mit tudnak még kitalálni, de nagyon remélem, hogy nem azért találták ki, mert ezt a mostani történetszálat nem tudják lezárni a 6. évad végéig és ezért át kell vinniük...
Egyébként van benne fantázia, sok lehetőséget látok benne, de az, hogy véglegesen hogy fog alakulni, az az íróktól függ. Őszintén szólva én nagyon szívesen venném, ha Sarah Salvatore előtűnne és szerves része lenne a sorozatnak. Vagy akár előre is mehetnénk a főszereplők jövőjébe olyan 70-80 évet, hogy lássuk, kiből mi lesz, hogyan birkózik meg Elena és Caroline az örökléttel. De több évszázadokba vagy évezredekbe visszatekintés már szerintem senkit sem érdekelne. Úgy vagyok vele, hogy ha már ismerjük a teljes jövőt, akkor lássuk a jelent is.
De persze sok minden más előkerülhet még a 7. évadig (egyébként én komolyan úgy zárnám le a történetet, hogy a néző tudja, hogy mi a szereplők jövője, hogy mindenki biztos legyen benne, hogy végül minden normális, minden és mindenki megtalálta a helyét).
Egytől félek csak: ha olyan befejezése lesz a sorozatnak, hogy nem hagy majd nyugodni...
(Mindenkitől bocsi az igen hosszú véleményért, legyen további szép estétek/napotok, stb...)
2015. január 13. 08:16 #34
Becka73
Becka73
Queen
 
StátuszL.I.F.E.: Living isn't fucking easy...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.13.
Hozzászólás: 2898
Csatolások: 90
Azonosító: 229376
Offline offline
Ilyen is van
2015. január 13. 14:25 #35
Rocky.99
Rocky.99
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.08.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 0
Azonosító: 187404
Offline offline
Elliella egyetértek veled smileeee.gif ügyesen foggalmaztad meg biggrin.gif
2015. január 13. 16:03 #36
kami98
kami98
 
Státusz"Life itself is worth living for." - JA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 1305
Csatolások: 0
Azonosító: 137470
Offline offline
Ellilella, egyetertek veled! Bar en birom Jeremyt, es sajnalom, hogy elmegy, de azert remelem a 7. evadban meg latjuk ot:) Kivancsi vagyok, mi lesz Elenaval es a tobbiekkel ezutan.
2015. január 13. 17:30 #37
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
"Julie Plec azt is elmondta, hogy kezdenek elindulni a sorozat lezárása felé. Ezzel azonban egyáltalán nem arra célzott, hogy a hetedik lesz az utolsó, de az biztos, hogy már nem sok évada van vissza az egykoron legsikeresebb CW-s alkotásnak."

Már ideje lenne abbahagyni a sorozatot, ugyanis már régóta csak árnyéka önmagának. Lehet most támadni emiatt meg minden, de régebben ÉN is néztem a TVD-t sőt nagy rajongója is voltam aztán a hatodik évad utolsó két részénél meguntam és abbahagytam. Már nem a régi a sorozat és szinte csak húzzák és húzzák a történetszálakat. Unalmas. Főleg ez az egész Delena & Stelena dolog.
Egyébként meg sajnálom, mert Jeremy jó szereplő volt és imádtam.
2015. január 13. 17:34 #38
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
Sorry, elírtam az előzőben! A hatodik helyett az ötödik évadra gondoltam. . csak most hirtelen megkevert. biggrin.gif
2015. január 13. 17:47 #39
Biancca
Biancca
új tag
 
StátuszSzeress meg engem koromfeketének, hófehérnek bárki megszerethetne./Gogol
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.25.
Hozzászólás: 93
Csatolások: 1
Azonosító: 236467
Offline offline
Az elején még szerettem Jeremyt, de most már sajnálom, hogy nem végleg tűnik el. Húzzák már le a wc-n. Olyan unalmas szegényke.
2015. január 13. 18:04 #40
Ellilella
Ellilella
új tag
 
StátuszHic Et Nunc"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.12.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 238969
Offline offline
Rocky.99, kami98, Köszönöm smileeee.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok