Starity

Kezd elegük lenni a sztároknak a bunkó kommentelőkből

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. február 04. 11:52 #1
Freeze
Freeze
**********
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 6470
Csatolások: 2512
Azonosító: 1
Offline offline
A közösségi oldalak nagyszerű felületet jelentenek a sztároknak a rajongóikkal való kapcsolattartásra. Csak egyetlen probléma akad: ugyanez a felület kiválóan alkalmas a beszólogatásra is.
A teljes cikkhez kattints ide!
2015. február 04. 12:07 #2
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Nem mai probléma, van, volt és lesz. Ilyen okoskodó emberek százával lézengenek mindenfele, és az élteti, hogy beszóljon, vagy okos próbáljon lenni. Meg lehet figyelni ezt itt is, a cikkek alatt a hozzászólásoknál rohog.gif Egyébként meg úgy vagyok ezzel, hogy véleménye mindenkinek van, de nem biztos, hogy mindenki kíváncsi rá nevet2.gif
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2015. február 04. 12:14 #3
FashionLady
FashionLady
 
Státuszfashion fades, only style remains the same.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.11.
Hozzászólás: 1110
Csatolások: 3
Azonosító: 155125
Offline offline
pedig ilyenek továbbra is lesznek...
2015. február 04. 12:41 #4
Dalienth
Dalienth
visszatérő vendég
 
StátuszEverything that kills me makes me feel alive ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.17.
Hozzászólás: 354
Csatolások: 0
Azonosító: 222836
Offline offline
Ezekre a bejegyzésekre is kár volt időt áldozni. Az olyan emberek, akik ezt csinálják, egy szót nem fogtak fel ebből...
2015. február 04. 12:42 #5
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Ez mindig is gond volt, amióta megjelentek ezek a közösségi oldalak. Vannak nagyszájú emberkék, akik ott kommentben megmondják a tutit, és rengeteg birka, meg rávágja, hogy milyen igaza is van... én ezektől próbálom kímélni magam, ha ilyeneket olvasok, tovább megyek, mert nem akarok egy ilyen szintre lesüllyedt emberrel veszekedni, mert még a végén olyat teszek, amit megbánok... biggrin.gif Meg lássuk be: ez csak itt nálunk van. Én legalább is csak nálunk veszem ezt észre, mert máshol tudják az illemet, nem nagyképűsködnek, tudnak normálisan kommunikálni, és a külföldi színészek, hírességek nincsenek is ennyire kiakadva.

S egyet kell értenem Bessievel: mindenkinek van, de nem biztos, hogy mindenki kíváncsi rá biggrin.gif
2015. február 04. 13:07 #6
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
Megértem őket, én is találkoztam olyan egyénnel, aki szerint én mérgezem őt, mert 20 méterrel előtte az utcán dohányzom és ő állítólag beszívja a füstömet (holott a füst felfelé száll) ... ezekkel az "emberekkel" nem lehet mit kezdeni, mert annyira buták, hogy ha világosan bebizonyítod is, hogy nincsen igazuk, akkor sem látják a fától az erdőt!! Jó ideje már inkább tovább lapozok és nem írok vissza az ilyeneknek, ahogy Angel is mondta, mert nem akarok lesüllyedni a szintjükre. Erre van az a mondás, hogy okos enged, szamár szenved! biggrin.gif És Bessie-nek is igaza van, csak sok ember nincsen tisztában azzal, hogy r.hadtul nem érdekel a véleménye, mert így is, úgy is elmondja neked! smileeee.gif
2015. február 04. 13:26 #7
unbroken_reka
unbroken_reka
visszatérő vendég
 
StátuszSaját magunk démonai vagyunk...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.21.
Hozzászólás: 367
Csatolások: 12
Azonosító: 239296
Offline offline
Az ilyeneket nem lehet távoltartani, ÉN például nem szeretem az 1D-t, de nem írom ki minden egyes oldalra, hogy ilyenek, meg olyanok! Nem fogok lesüllyedni addig! És aki igen, azzal nem kell foglalkozni! Még véletlenül se próbáljátok nekik elmagyarázni miért, mert úgysem fogják megérteni!
2015. február 04. 14:17 #8
Gemma21
Gemma21
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.22.
Hozzászólás: 1114
Csatolások: 0
Azonosító: 212314
Offline offline
Mindig is voltak és mindig is lesznek primitív emberek. Ezen sajnos nem lehet változtatni
2015. február 04. 14:19 #9
ItsLana.
ItsLana.
új tag
 
Státuszcity of bones
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.01.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 239819
Offline offline
Mindig lesznek olyan emberek akik össze-vissza írogatják ki utálói véleményüket.Ha egyszer valakit utálunk azzal nem kell foglalkozni,de erre sokan nem képesek.
2015. február 04. 14:23 #10
- törölt felhasználó -    
Mindig lesznek ilyen emberek.Nem tudják felfogni,hogy mások híresek,de ők sose lesznek azok.Unalmukban írogatnak,és örülnek,ha kapnak egy szép volt hozzászólást...
2015. február 04. 14:24 #11
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12488
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Misuzu86 @ 2015.02.04. 13:07)
Megértem őket, én is találkoztam olyan egyénnel, aki szerint én mérgezem őt, mert 20 méterrel előtte az utcán dohányzom és ő állítólag beszívja a füstömet (holott a füst felfelé száll) ...


Ezt nemdohányzóként mondom, hogy nem így van. Nekem is rögtön csavarja az orromat, ha nem is látom, hogy ki és hol dohányzik. Nem csak füstje van, de szaga is és ezt valószínűleg összekeverhetik. Egyik sem kellemes, viszont aki dohányzik, észre sem veszi, mert hozzá van szokva.
Az is köztudott, hogy a cigi belélegzett füstje, ártalmasabb, mint maga a cigi elszívása.

A cikkről annyit, hogy ezeknek az emberkéknek tudniuk kell fogadni a kritikákat is és a negatív véleményeket - persze megfelelő stilusban. Vagy ők olyan rózsaszín álomvilágban élnek, hogy minden szép és jó, és ők a legjobbak és mindenki szereti őket? Hahó, ébresztőőő ...
Csodálkozik a hajdu is meg nem érti, hogy miért szólgogatnak be neki pl az után, hogy keresztbe áll a terepjárójával a mozgássérült parkolóban? Mire vár, hogy majd minden kommentelő sorban áll, hogy megsimogassa a buksiját, hogy de ügyes vagy petikém?

És egy örök érvényű mondás: "mindenkinek az igazság fáj a legjobban."
4 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Beyla, lola97122, Jolie_77
2015. február 04. 14:28 #12
Leonetta48
Leonetta48
#ASHTAG
 
StátuszA szeretet türelmes, a szeretet jóságos, a szeretet nem szűnik meg SOHA![...]
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.27.
Hozzászólás: 1109
Csatolások: 0
Azonosító: 237848
Offline offline
Én megértem őket.
2015. február 04. 15:28 #13
Reni005
Reni005
❤️
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.27.
Hozzászólás: 3035
Csatolások: 62
Azonosító: 204641
Offline offline
Nem csak sztároknál, Youtube guruknál is nagyon durva, hogy egyszerűen MINDENBE beleszólnak, leszólják őket, elküldik őket az anyjukba.. Ha nem tetszenek a videói az illetőnek akkor b+ ne nézd, krva egyszerű. Vannak olyanok akik csak azért kattintanak rá egy videóra, és azért szenvedik végig azt a 20-30 percet, hogy utána oda hányjanak egy mondatot, amibe semmi építőjellegű negatív kritika sincsen, csak mindegyik szavuk vmi undorító szó, ami egyébként rohadtul nem kapcsolódik a videóhoz és rohadtul nem is igaz. Egy irigy, bunkó parasztok, akiknek tényleg nincs semmi életük, ennyi.smileeee.gif
2015. február 04. 15:35 #14
- törölt felhasználó -    
El kell fogadni, hogy vannak ilyen emberek. Attól, hogy felháborodnak, meg írnak egy-két sort még nem tűnnek el.
2015. február 04. 17:27 #15
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Na kezdjük is akkor el, mi a probléma ezzel.
Trollok MINDENHOL vannak, nem lehet őket megállítani, nem lehet elhallgattatni őket. Ha letiltják őket, újra regisztrálnak. Ha mute-olják őket, szintúgy.
VISZONT. A sztároknak híresen kicsi a tűrésküszöbük. Persze, jól hangzik a "ha nem szeret akkor mondja el normális stílusban, az oké", de ez a "ha nem szeret ne nézzen" teljesen meghazudtolja az előzőt. Először is! És most szólok minden starity fangirl-nek! Ha nem nézi meg az adott műsort, nem tudja elmondani a véleményét róla, legyen az pozitív vagy negatív. És itt is van egy DE. Ha már mániákusan nézi őt, hogy legyen mit utálnia, BETEGES. Ebben az esetben pedig igen, én is elítélem az ilyeneket. Ettől függetlenül, semmi jogunk megmondani senkinek, mit nézzen és mit ne. Az ő dolga. Csak ne hányjon oda olyan baromságokat, hogy "kérem a 30 percet vissza az életemből".
Folytassuk a következő lépésnél. Mint mondtam, sztároknak nagyon alacsony tűrésküszöbük van. Ez talán betudható a folyamatos hajszolásnak, a magánélet hiányának. Viszont ez azt eredményezi, hogy minden kisebb negatív kritikát is utálatnak gondolnak és ez nem helyes. Meg kell tanulnik elfogadni hogy nem csak olyan rajongók vannak, akik *khm* nyalják a s.ggüket, és azt is hogy nem mindenki szereti őket. És azok, akik a hibát is látják szeretett sztárukban, nem lesznek automatikusan utálók.
Vera pedig totál hibbantan reagálta ezt le, persze, kikelt magából, de legalább akkor uralkodhatna az érzésein, amikor másokat kér erre.
Ha valaki távol akarja tartani magát a trolloktól, akkor zárkózzon be és bújjon a takaró alá, mert már mindenhol ott vannak. Más mód nincs.

Ó, alig várom már azokat, akik trollnak hívnak, persze, tökéletes válasz az egészre. De inkább a realitás talaja, mint a rózsaszín felhő.
2015. február 04. 17:30 #16
EmmaOliviaHolt
EmmaOliviaHolt
 
Státusz**Blue eyes
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.22.
Hozzászólás: 757
Csatolások: 71
Azonosító: 237600
Offline offline
Annyira szánalmasak az ilyen emberek. Attól, hogy neki rossz a kedve, nem kell másét is elrontani. És most komolyan: van olyan aki attól jobban érzi magát, ha leszólhat, kritizálhat egy másik híres sztárt? Szerintem csak irigyek rájuk... A halálom meg az, mikor valaki névtelenül szidja a másikat. Emberek, legalább ha utáltok valakit, azt merjétek már felvállalni!
2015. február 04. 19:40 #17
peaceandlove
peaceandlove
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.29.
Hozzászólás: 1625
Csatolások: 0
Azonosító: 233941
Offline offline
ja normálisan kéne kezelni a dolgokat,de sajna ilyen a világ és mindig lesznek ilyen hülyék,akik így fognak továbbra is kommentelni...
2015. február 04. 19:41 #18
I Love Paris
I Love Paris
 
StátuszJ'aime Paris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.24.
Hozzászólás: 593
Csatolások: 0
Azonosító: 164330
Offline offline
Ez sokszor a sztárok hibája is, feljebbvalónak, többnek érzik és tűntetik fel magukat, mert ismertek. És ha ezt éreztetik a közönséggel, számíthatnak is a beszólásokra. Főleg az ilyen nemcsináloksemmitcsakedzekegésznapdemégismindenholottvagyok féle sarka katáknál. Dolgozni kéne anyukám, nem bálba meg terembe járni két nyaralás között. Már a cikk címében is irritáló a megfogalmazés, a 6 felsorolt közül, talán, ismétlen talán a Tóth Vera érdemli meg, hogy a sztár jelzőt használják rá. A többiek? Max ismert emberek.
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2015. február 04. 19:44 #19
- törölt felhasználó -    
El nem tudom képzelni, hogy milyen élete lehet annak akinek mások bactatására van ideje. Irigylem. Valahol egy ilyen fórumon még megértem, de hogy facebookon valaki erre időt pazaroljon rohog.gif
2015. február 04. 20:36 #20
- törölt felhasználó -    
hát sok sztár megérdemli mert azért ők is bunkók de ez nem annak a sztárnak szól amelyik normális
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok