Starity

Áprilisban érkezik Jung Nicole japán albuma

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. február 20. 16:45 #1
- törölt felhasználó -    
Február 17-én árulta el a dél-koreai B2M Entertainment, hogy áprilisra tervezik Jung Nicole japán debütálását.
A teljes cikkhez kattints ide!
2015. február 20. 16:50 #2
- törölt felhasználó -    
őt UTÁLOMMMMM
2015. február 20. 16:56 #3
- törölt felhasználó -    
Hát kívánom Nicole-nak, hogy ott is megállja a helyét egyedül, bár azt kicsit sajnálom, hogy nem viszi tovább ezt a vagány vonalat. Megmondom őszintén maga a MaMa nem nyűgözött le zeneileg, de a koncepció és a videó elképesztő jó lett hozzá.
Aztán ki tudja, lehet majd a japán megjelenése jobban meg fog, ki tudja smileeee.gif
2015. február 20. 16:57 #4
- törölt felhasználó -    
Személy szerint nagyon boldog vagyok, hogy ennyire igyekszik, csak ne essen túlzásba. laugh.gif Már alig várom! laugh.gif
Kíváncsi leszek erre az új koncepcióra, bár nekem a mostani is nagyon tetszik. laugh.gif
Nicole csodálatos énekesnő és a legjobbakat kívánom neki! heart.gif Nicole heart.gif
2015. február 20. 17:08 #5
awwparadise
awwparadise
Half-Blood Princess ♛
 
Státuszlove you 3000
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.14.
Hozzászólás: 2890
Csatolások: 222
Azonosító: 231501
Offline offline
nem vagyok rasszista, messze áljon tőlem, hogy különbséget tegyek két ember egyenlősége között, épp azért szögezem le ezt, mielőtt elmondanám a véleményem. nem tudom kiről szól a cikk, mivel nem ismerem, nem vagyok jártas az ázsiai hírességekben. csak egy kérdésem van: (nem emberekről csak a sztárokról beszélek most) hogyan különböztetik meg őket a kedves rajongók? nekem kb mind annyira ugyanolyan. max a hajszín más. a zenéjükre nem vagyok kíváncsi, még ha jónak valják is, csak erre lettem volna kíváncsi. nem vagyok utáló, csak nem kedvelem az ázsiai kulturát, stb, de attól még tisztelem. csak annyit akartam, hogy nincs-e más ugyanígy ezzel...
2015. február 20. 17:09 #6
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
A szólóalbumától egyáltalán nem dobtam magam hanyatt, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy egyáltalán nem érdekel a koreai visszatérése és a japán albuma. Kíváncsi vagyok a koncepcióra, remélem meg tud lepni valamivel. smileeee.gif
2015. február 20. 17:26 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (awwparadise @ 2015.02.20. 17:08)
nem vagyok rasszista, messze áljon tőlem, hogy különbséget tegyek két ember egyenlősége között, épp azért szögezem le ezt, mielőtt elmondanám a véleményem. nem tudom kiről szól a cikk, mivel nem ismerem, nem vagyok jártas az ázsiai hírességekben. csak egy kérdésem van: (nem emberekről csak a sztárokról beszélek most) hogyan különböztetik meg őket a kedves rajongók? nekem kb mind annyira ugyanolyan. max a hajszín más. a zenéjükre nem vagyok kíváncsi, még ha jónak valják is, csak erre lettem volna kíváncsi. nem vagyok utáló, csak nem kedvelem az ázsiai kulturát, stb, de attól még tisztelem. csak annyit akartam, hogy nincs-e más ugyanígy ezzel...


Kedves awwparadise!
Hogy mi egyforma és mi különböző erre csak is a szemlélet mód adhat választ. Aki akarja és szeretné az még egy más ember számára teljesen egyforma dolog között is megtalálja a különbséget. Semmi sem egyforma vagy ugyan olyan, mert még egy sorozat gyártásban készült terméken is lehet valami más (pl.:egy elrontott varrásvonal)
Egyébként ha 10 szőke, kék szemű európai embert egymás mellé állítunk egyforma ruhában és csak a látszat lenne ott se lehetne megkülönböztetni, hogy ki a német, dán, magyar, stb.
Nekik mi vagyunk egyformák és nem biztos ha kimész egy ázsiai országba azt mondanák rád első ránézésre, hogy magyar vagy.

Azt amúgy egyébként a mai napig nem értem miért takarózik minden ember azzal, hogy az ázsiaiak tök egyformák. Jut eszembe azért az ázsiai elég tág fogalom, hisz abban van egy pár ország, nem csak Kína, Japán vagy a két Korea.
Lényegében eme hosszú monológomnak annyi a lényege, hogy nem lehet elmagyarázni, mert bármit is írjak, ha te nem szereted őket akkor is egyformának fogod őket látni, ha a Világ pusztulásáig magyaráznám akkor is. (egyébként ezt a kérdést nem lehet emberekre és sztárokra lebontani - Kérdem én a sztárok nem emberek? -)
2015. február 20. 17:31 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (GomNaNa @ 2015.02.20. 17:26)
Kedves awwparadise!
Hogy mi egyforma és mi különböző erre csak is a szemlélet mód adhat választ. Aki akarja és szeretné az még egy más ember számára teljesen egyforma dolog között is megtalálja a különbséget. Semmi sem egyforma vagy ugyan olyan, mert még egy sorozat gyártásban készült terméken is lehet valami más (pl.:egy elrontott varrásvonal)
Egyébként ha 10 szőke, kék szemű európai embert egymás mellé állítunk egyforma ruhában és csak a látszat lenne ott se lehetne megkülönböztetni, hogy ki a német, dán, magyar, stb. 
Nekik mi vagyunk egyformák és nem biztos ha kimész egy ázsiai országba azt mondanák rád első ránézésre, hogy magyar vagy.
Azt amúgy egyébként a mai napig nem értem miért takarózik minden ember azzal, hogy az ázsiaiak tök egyformák. Jut eszembe azért az ázsiai elég tág fogalom, hisz abban van egy pár ország, nem csak Kína, Japán vagy a két Korea.
Lényegében eme hosszú monológomnak annyi a lényege, hogy nem lehet elmagyarázni, mert bármit is írjak, ha te nem szereted őket akkor is egyformának fogod őket látni, ha a Világ pusztulásáig magyaráznám akkor is. (egyébként ezt a kérdést nem lehet emberekre és sztárokra lebontani - Kérdem én a sztárok nem emberek? -)


A számból vetted ki a szót! laugh.gif
Pontosan úgy van, ahogy azt elmondtad! smileeee.gif
2015. február 20. 18:00 #9
awwparadise
awwparadise
Half-Blood Princess ♛
 
Státuszlove you 3000
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.14.
Hozzászólás: 2890
Csatolások: 222
Azonosító: 231501
Offline offline
Kedves GomNaNa!
Köszönöm a válaszod, nem számítottam volna rá. Azt hittem vagy jópáran elmondják majd mekkora hülye vagyok, de örülök, hogy elmagyaráztad Mivel nem lehet mindent szeretni, én sem tudom mindenre azt mondani, hogy tetszik, stb, így vagyok az ázsia dolgokkal is (nem az emberekkel kimondottan). Tisztelek minden embert, bár néha kijövök a sodromból egynéhánytól, de hát kivel nem esik ez meg. Szóval csak annyit, hogy abból a szemszőgből ahogy te bemutattad rájöttem arra, hogy elég téves volt a véleményem. Nem azt mondom, hogy ezentúl meg fogom tudni őket különböztetni (különösen, hogy kb. egyiket sem ismerem), csak azt, néha jó másnak a szemszögéből is nézni a dolgokat. smileeee.gif Jah és még annyit, hogy nem úgy értettem, hogy a sztárok nem emberek, csak különösen rájuk gondoltam, mivel nem minden ázsiairól írnak cikkeket, nem mindegyikről lehet hallani, látni, szóval különösen rájuk értettem a kérdést, és nem minden emberre. smileeee.gif
2015. február 20. 18:02 #10
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Én régen imádtam Nicolet a Kara-ban, szerintem ő a csapatban volt a legjobb, így önállóan nem annyira tetszik a stílusa.
A megkülönböztetéshez meg csak annyit tennék hozzá, hogy elég ha körülnézünk itt a mi kis hazánkba. Az utcán szinte egyforma lányokat lehet látni (kivasalt hosszú festett haj, kihúzott szemöldök és cicanadrág) szóval ha úgy nézzük mi is egyformák vagyunk. Az ázsiai hírességeket, meg igen is meglehet különböztetni, bár egy kívülállónak nehezebb, de ha megismeri őket az ember rájön, hogy valójában nagyon egyediek ♥♥♥
2015. február 20. 18:16 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet (awwparadise @ 2015.02.20. 18:00)
Kedves GomNaNa!
Köszönöm a válaszod, nem számítottam volna rá. Azt hittem vagy jópáran elmondják majd mekkora hülye vagyok, de örülök, hogy elmagyaráztad Mivel nem lehet mindent szeretni, én sem tudom mindenre azt mondani, hogy tetszik, stb, így vagyok az ázsia dolgokkal is (nem az emberekkel kimondottan). Tisztelek minden embert, bár néha kijövök a sodromból egynéhánytól, de hát kivel nem esik ez meg. Szóval csak annyit, hogy abból a szemszőgből ahogy te bemutattad rájöttem arra, hogy elég téves volt a véleményem. Nem azt mondom, hogy ezentúl meg fogom tudni őket különböztetni (különösen, hogy kb. egyiket sem ismerem), csak azt, néha jó másnak a szemszögéből is nézni a dolgokat. smileeee.gif Jah és még annyit, hogy nem úgy értettem, hogy a sztárok nem emberek, csak különösen rájuk gondoltam, mivel nem minden ázsiairól írnak cikkeket, nem mindegyikről lehet hallani, látni, szóval különösen rájuk értettem a kérdést, és nem minden emberre. smileeee.gif


Látod az ázsiai kultúrát és embereket szeretők között is van különbség. biggrin.gif Én mind addig nem szólok egy rossz szót sem amíg ez fordítva meg nem történik. (sőt engem már az sem érdekel aki lehurrogja csak ez is az ő szegénységi bizonyítványát mutatja, mert véleményt/álláspontot is lehet kulturáltan közölni) Avval pedig egyet értek, hogy senki nem szerethet mindent és mindenkit, nekem is meg van a magam világ szemlélete és másnak is. beer.gif
2015. február 20. 18:47 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (awwparadise @ 2015.02.20. 17:08)
nem vagyok rasszista, messze áljon tőlem, hogy különbséget tegyek két ember egyenlősége között, épp azért szögezem le ezt, mielőtt elmondanám a véleményem. nem tudom kiről szól a cikk, mivel nem ismerem, nem vagyok jártas az ázsiai hírességekben. csak egy kérdésem van: (nem emberekről csak a sztárokról beszélek most) hogyan különböztetik meg őket a kedves rajongók? nekem kb mind annyira ugyanolyan. max a hajszín más. a zenéjükre nem vagyok kíváncsi, még ha jónak valják is, csak erre lettem volna kíváncsi. nem vagyok utáló, csak nem kedvelem az ázsiai kulturát, stb, de attól még tisztelem. csak annyit akartam, hogy nincs-e más ugyanígy ezzel...

Én rendszeresen hallgatok ázsiai zenét és követem a hírességek életét, kedvelem a kultúrát. Ha egy új bandát látok nekem is picit nehéz először megkülönböztetni ki kicsoda, pár éve még el se tudtam képzelni, hogy ilyen jól ismerni fogok bandákat. De ahogy elkezdett tetszeni a zene, a kultúra, a bandákra kerestem és pár nap után már mindenkit meg tudtam különböztetni az első kedvelt bandámból.(Ami mellesleg pont a Shinee volt) Azóta azt nem értem,hogy tudtam őket keverni. Természetesen még nem vagyok a legprofibb, ha új csapatot ismerek meg, támadnak némi nehézségek, de teljesen más, mint mikor megismerkedtem a műfajjal. Egy picit talán ahhoz tudnám hasonlítani, amikor valaki megismer egy ikerpárt. Első látásra lehet, hogy ugyanolyanok, de egy idő után feltűnik mennyi különbség van köztük (tartás, beszédstílus, mosoly stb...). Persze az ázsiaiaknál több a különbség meg ugye nem ikrek (ahogy előttem is írták olyanok, mint nekik mi), de elsőre pont ilyen érzésem volt, amikor még ismerkedtem a keleti dolgokkal.
Az előttem írók pedig teljesen jól kifejtették a lényeget. meghajolo.gif
2015. február 20. 19:16 #13
Shawol19
Shawol19
visszatérő vendég
 
Státuszmonstantól x lesz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.15.
Hozzászólás: 334
Csatolások: 0
Azonosító: 224313
Offline offline
Annyira jó volt látni, amikor feljöttem Starity- re, hogy juppi, K-Pop ( J-Pop) van a címlapon. Én személy szerint nagyon várom már az albumát, bár a japán zene áll tőlem a legtávolabb, de azért kíváncsian várom. smileeee.gif
2015. február 20. 19:58 #14
vasasreka8
vasasreka8
rebecca
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 151
Azonosító: 152836
Offline offline
Én nagyon szerettem Nicole-t a Karában, és mindig azt gondoltam, hogy Ji Young-gal annyira szépen néznek ki egymás mellett, valahogy tök magas szinten harmonizáltak egymással, és erről akkor bizonyosodtam meg a legjobban, miután végignéztem az első Karasiát. biggrin.gif Meg hát a hangja is baromira passzolt a többiekéhez. Azok öten voltak a csupa nagy betűs, igazi KARA, ezt nekem is be kell látnom, annak ellenére, hogy elképesztően szerettem Sung Hee-t, és mivel én alapból jobban támogatom (ne kérdezze senki, hogy miért, mert fogalmam sincs) a négy tagú lánycsapatokat, ezért a tavalyi tagcserénél is eléggé virult a fejem Young Ji-nak. Aki egyébként egy tündér kiscsaj, de egyszerűen a Kara már nem Kara. Rátérve Nicole-ra... A Mama elég jó szám lett, de összességében nem nagy cucc, és van valószínűsége, hogy én vagyok eltévedve, de azt hiszem, hogy nem ütötte sem népszerűségben, sem bevételben a Kara comeback-jeinek a szintjét. (Persze a Mamma Mia sem lett akkora siker, mint a Step vagy a Pandora, de Nicole-nak is és a Karának is ez volt az első próbálkozás a szétválás óta). Remélem őszintén, hogy tévedek, de szerintem Nicole-nak nem nagy jővője lesz szólóban, mert egyedül nem igazán tudja uralni és betölteni a színpadot, és a hangja sem épp annyira karakteres, és különleges, hogy egyedül akkora sikere legyen, mint a Karának.
2015. február 20. 20:50 #15
- törölt felhasználó -    
Fú hát nálam a Mama kb egy hónapig ment nonstop, szimultán tanultam rá, arra aludtam el, áá szóval kegyetlenül jó lett szerintem.
Nem kezdem megint, hogy a KARA már nem KARA YoungJivel, de valamilyen szinten még mindig ezt érzem, PEDIG nagyon nagyon megkedveltem őt, hisz egy tündéri és életvidám csajszi, de..valahogy mégsem az igazi :/
Mindenesetre remélem Nicole-nak sikerül elérnie azt, amit szeretne a szólókarrierével és fog olyan elismerést kivívni magának, mint anno a KARA-val. smileeee.gif
2015. február 20. 21:54 #16
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Jó volt látni, hogy nem csak amerikaiakkal kapcsolatos cikkek vannak itt~ ♥ Főleg, hogy a Mama kiadása óta nem sokat hallottunk Nicole felől. A japánoknál nem is lenne akkora sikere szerintem egy sexy koncepciónak, hiszen a japán emberek többsége (átlagosságban) az aranyos dolgokat jobban szereti. Szerintem Nicole-hez a vadság nem igazán illett. Kíváncsian várom a visszatérését~ Erről jut eszembe, egy KARA comeback is jó lenne már.. :C
2015. február 20. 22:40 #17
Ariana Shioga
Ariana Shioga
új tag
 
StátuszAz élet egy nehéz játék élretünk végéig .
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.13.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 233304
Offline offline
smileeee.gif Nagyon várom az új albumot smileeee.gif
2015. február 21. 01:56 #18
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Fighting smileeee.gif Jung Nicole smileeee.gif
2015. február 21. 11:23 #19
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Kíváncsi vagyok rá, a Mama is nagyon tetszett biggrin.gif Örülök, hogy ilyen jól beindult Nicole szóló karrierje happy.gif
2015. február 21. 23:06 #20
flóranekem8
flóranekem8
 
Státusz160408
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.14.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 2
Azonosító: 187732
Offline offline
Gyóóóóóóóóóóóóóóóóóó : 3
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok