Starity

Molko: „A homofóbok rám nézve megkérdőjelezték a szexualitásukat”

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. március 03. 09:22 #1
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Brian Molko édesapja azt akarta, hogy fia az ő nyomdokaiba lépve szintén bankár legyen, ám a Placebo frontembere inkább a színészet és a zene iránt érdeklődött. A Simon Fallahával készült új interjújában elmeséli, miért nem való neki irodai munka, hogy a zenekar és az apaság milyen hatással volt az életére, valamint ismételten kifejti véleményét a továbbra sem szűnő homofóbiával kapcsolatban is.
A teljes cikkhez kattints ide!
2 felhasználónak tetszik: AFCfan, Narcoleptic Dreamer
2015. március 03. 14:07 #2
Leonetta48
Leonetta48
#ASHTAG
 
StátuszA szeretet türelmes, a szeretet jóságos, a szeretet nem szűnik meg SOHA![...]
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.27.
Hozzászólás: 1109
Csatolások: 0
Azonosító: 237848
Offline offline
Biztos jó lehetett a turné smileeee.gif
2015. március 03. 15:36 #3
- törölt felhasználó -    
Mindig is bírtam ezt az embert és a felfogását, most se csalódtam benne.
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2015. március 03. 16:25 #4
N.k
N.k
[tau'ri]
 
StátuszWitcher ♥️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.22.
Hozzászólás: 3345
Csatolások: 111
Azonosító: 74720
Offline offline
Belegondoltam mi lett volna ha bankár lesz mint az édesapja.SOkkal szegényebbek lennénk Brian zenéje nélkül szerintem.élvezet volt olvasni a cikket,köszönöm itsjustme! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2015. március 03. 16:42 #5
eszter05
eszter05
oпlγ ћυ₥αп
 
StátuszImagination is more important than knowledge.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.06.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 315
Azonosító: 227168
Offline offline
Jó, hogy nem bankár lett.
2015. március 03. 17:25 #6
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Imádom azt, hogy valaki hozzászól egy cikkhez utána a többiek ugyanazt szajkózzák, közben meg fogalmuk sincs a cikkben szereplő emberekről és el sem olvasták. -.- rohog.gif
Amúgy nekem Brian nem bejövős. Sem a hangja, sem a dalai, de nem tartom rossz embernek.
2015. március 03. 18:29 #7
oranje31
oranje31
visszatérő vendég
 
Státuszpuskas, messi, szoboszlai ,haaland river plate, jenna ortega <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.20.
Hozzászólás: 445
Csatolások: 0
Azonosító: 49968
Offline offline
eterofobia is van
2015. március 03. 18:48 #8
DylanSmith
DylanSmith
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 0
Azonosító: 202974
Offline offline
Nem vagyok rajongó, de vannak számok amiket szeretek tőlük, és köszönet a cikkért, amiből számomra új infók is kiderültek. Kicsit hihetetlen, hogy anyagilag nem térült meg nekik egy turné, de majd a lemez remélhetőleg sikeres lesz. smileeee.gif
2015. március 03. 19:18 #9
WTFPetra
WTFPetra
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.15.
Hozzászólás: 99
Csatolások: 0
Azonosító: 240399
Offline offline
Imádom ezt az embert. Köszi az infókat!
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2015. március 03. 21:01 #10
- törölt felhasználó -    
Brian sokat segített nekem saját magam elfogadásában. Zseniális ez a tag. És amúgy is, úgy egészében a Placebo egy olyan fajta életérzést ad... beleránt az árnyékba, az élet sötét oldalaiba, de nem tudsz vele leállni, hiába nyomorít meg, kívánod a szenvedést, amit okoz. Félelmetes erőkkel bír a zenéjük. Imádom. Baby, did you forget to take your meds?
3 felhasználónak tetszik: AFCfan, Narcoleptic Dreamer, itsjustme
2015. március 04. 09:06 #11
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Hát ez egy rohadt jó cikk lett! Én még ilyet itt nem olvastam, szuper smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2015. március 04. 09:27 #12
Narcoleptic Dreamer
Narcoleptic Dreamer
új tag
 
Státusz"Today a reader, tomorrow a leader."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.24.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 3
Azonosító: 239445
Offline offline
Zseniális cikk, egy zseniális előadóról! meghajolo.gif Mindent átfogó, érthető írás, hűen tükrözi Brian személyiségét. Ezt mondjuk nem csodálom, hisz attól az embertől kaptuk a cikket, aki a fórumon a lehető legjobban ismeri ezt az énekest. wink.gif Minden egyes részével a cikknek egyet kell értenem, hisz jómagam is rengeteg interjút olvastam/láttam Molkóval, olvastam az önéletrajzát is, de mindig rádöbbenek, mekkora karizmája, mekkora érzelmi intelligenciája van ennek az embernek. Egy pontja a cikknek pedig különösen megragadta a figyelmemet: "Nemrég kis klubokban játszottunk az USA-ban, noha a turné anyagilag nem volt sikeres, mégis nagyot dobott az önbizalmunkon." Ezt hívják úgy, hogy elhivatottság és alázat. Ez az a dolog, amit az újkeletű "sztárok" nem képesek megtenni. Pedig ez a legfontosabb része egy zenekarnak, a rajongókkal ápolt közvetlen kapcsolata, ahogyan viszonyulnak azok felé az emberek felé, akik felemelték őket oda, ahol most vannak. Minden elismerésem Briannak és a Placebónak. meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: AFCfan, itsjustme
2015. március 06. 19:12 #13
anunimusz
anunimusz
új tag
 
StátuszMinden nap vége éj minden életé halál.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 27
Csatolások: 0
Azonosító: 208714
Offline offline
annyira imádom Brient!!!
2015. március 08. 09:37 #14
- törölt felhasználó -    
Nagyon szépen megfogallmazott és szerkesztett cikk lett, öröm volt az oldalon ilyen nívós publikumot olvasni - főleg a Placebo-ról. Brian gondolatai nagyon mélyek, örülök, hogy a lázadó szellemében ott van a bölcsesség is, és hogy mára "felnőtt". Szeretem benne, hogy nem álszentkedik, és azt az üzenetet közvetíti az emberek felé, hogy bár hibáztak, de ezekből a dolgokból tanulhatnak, ha elfogadják a múltat.
Zseniális cikk lett, ezért érdemes volt feljönnöm az oldalra, köszönöm! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok