Starity

Két klippel jelentkezett a Red Velvet

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. március 22. 12:15 #1
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
A 2014. augusztusában debütált dél-koreai lánybanda, melynek immáron öt tagja van, idén márciusban visszatért az első kisalbumával.
A teljes cikkhez kattints ide!
3 felhasználónak tetszik: Elody, Cassie3, Niki0718
2015. március 22. 12:16 #2
Violetta2014
Violetta2014
új tag
 
StátuszSoha nem lesz könnyebb. Te leszel egyre erősebb. ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.02.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 223618
Offline offline
♥♥♥ Forever Girls!
2015. március 22. 12:24 #3
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Nagyon imádom őket.♥ Örülök annak, hogy visszatértek egy egész kisalbummal. Nekem mindkettő tetszik, de a kedvencem mégis az ICC lett. Jelenleg Yeri és Seulgi a két kedvenc tagom. Yeri rendkívül aranyos lány. Még csak 16 éves és a hangja tiszta... :3

U.I.: Köszönet, amiért kiraktátok a cikkem. :3
1 felhasználónak tetszik: FruFruChan
2015. március 22. 12:27 #4
Bertina
Bertina
porg
 
Státuszsweet lies
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.17.
Hozzászólás: 1217
Csatolások: 102
Azonosító: 219449
Offline offline
A lányok nagyon szépek szőkés hajjal, és az is elég felháborító, hogy Yeri 16 évesen jobban néz ki mint én. crazy.gif Amúgy az Automatic a kedvencem. ^^
2015. március 22. 13:05 #5
BarbieFan
BarbieFan
asshole™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.28.
Hozzászólás: 6820
Csatolások: 315
Azonosító: 166047
Offline offline
Bertina a számból vetted ki a szót rohog.gif
2015. március 22. 13:17 #6
Leonetta48
Leonetta48
#ASHTAG
 
StátuszA szeretet türelmes, a szeretet jóságos, a szeretet nem szűnik meg SOHA![...]
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.27.
Hozzászólás: 1109
Csatolások: 0
Azonosító: 237848
Offline offline
nem lett rossz szám smileeee.gif
2015. március 22. 13:52 #7
Shawol19
Shawol19
visszatérő vendég
 
Státuszmonstantól x lesz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.15.
Hozzászólás: 334
Csatolások: 0
Azonosító: 224313
Offline offline
Mar a Happinness teasere ota nyomon kovetem a lanyokat es imadom oket ♡ Az ice cream cake valami hihetetlen jo lett annyira tetszik, hogy mar nem is tudok ertelmesen irni biggrin.gif amugy Yeri csatlakozasat mi itt, Europaban siman vettuk, de kint hatalmas port kavart, koreai baratnom mondta is, hogy rajongok elalltak az epulet bejaratat, szegeny Yerit meg mindennek elmondtak... Nekem viszont nagyon szimpatikus ♥♥
2015. március 22. 14:34 #8
FruFruChan
FruFruChan
All My Life/By My Life™
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.09.05.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 4550
Azonosító: 160107
Offline offline
Nekem az Ice Cream Cake jobban tetszik, viszont az Automatic-nak imádom a klipjét. ^^
2015. március 22. 15:28 #9
- törölt felhasználó -    
Az Automaticnek túlságosan is Be Natural beütése van és a klipet se találom hű de nagy számnak. Nálam minden szempontból az Ice Cream Cake a nyerő, sokkalta fülbemászóbb. Az új taggal még barátkoznom kell, nekem valahogy felejthető a kislány. Egyszerűen fölöslegesnek találom és ezzel nem szidni akarom csak nem fogott meg annyira, mint a másik 4 lány debütálásukkor.
2015. március 22. 16:17 #10
Cassie3
Cassie3
leebit♡
 
Státusz"life is too short to focus on things that you don't like" - pewdiepie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.13.
Hozzászólás: 1867
Csatolások: 1452
Azonosító: 124987
Offline offline
Nem szoktam cikkekhez hozzászólni mostanában, de erről ki kell fejtenem a véleményem. Rövid leszek, mert nincs most semmi energiám, de muszáj volt, hogy ehhez írjak. Nagyon kedvelem a lányokat~ főleg Seulgit. wub.gif Yeriről nincsen véleményem. Én nem örülök neki, hogy új tagja van a csapatnak, de ő is tehetséges, így előbb-utóbb csak elfogadom.
Az Automatic nekem egyáltalán nem tetszik. A klipje művészi és tényleg különféle érzéseket vált ki belőlem, de nem lett akkora kedvencem, hogy azért nézegessem. A dal sem nyerte el a tetszésem. Az Ice Cream Cake már sokkal ütősebb és jobb lett. Kis barátságos és kellemes klip/dal. Ez sem a kedvencem, de tetszik. A Happinesst még mindig nem veri le egyik sem! rolleyes.gif biggrin.gif
Nagyon szépen megfogalmazott, tartalmas cikk lett, Hana! thumbsup.gif Nem is vártam tőled mást.
1 felhasználónak tetszik: Hana-chanxX
2015. március 22. 17:29 #11
Hayame
Hayame
Angel of music ♫
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.02.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 65
Azonosító: 211122
Offline offline
Nekem tetszik mind2 számuk smileeee.gif
2015. március 22. 17:38 #12
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
először nekem nem volt szimpi yeri, de rájöttem, hogy aranyos lány, bár nem tűnik annyira kiemelkedő tehetségnek, de kedvelem és nagyon szép, akárcsak a 'nővérei'. az automaticet nem hallgatom olyan sokszor, de hűek maradtak a stílusukhoz, nagyon igényes szám lett. az ice cream cake-nek sok értelme nincs de annira jó szám lett szerintem, elsőre nekem furcsa volt meg túl gyerekes, de már nagyon fújom és annyiszor meghallgattam, hogy megszerettettem magammal biggrin.gif már ha van ilyen szó ^^ egyébként imádom a lányokat pedig elég megoszló banda meg sokan nem szeretik őket, de pont emiatt nagyon népszerűek mert mindenki róluk beszél :'D szerintem jobban rappelnek, mint ahogy énekelnek, kellen több rap part, pl joy meg irene is nagyon ügyesek smileeee.gif most hallgatom az egész albumot, olyan nagyon nyárias hangulatom lett, ők mindig olyan vidámnak meg gondtalannak tűnnek, persze aztán ki tudja...
2015. március 22. 18:40 #13
- törölt felhasználó -    
Az Automatic szerintem nagyon szép dal lett.Lehet csak meghibbantam de nekem az is nagy kedvencem. smileeee.gif Szerintem nem kell minden Red Velvet számnak full happy-nek és gyorsnak lennie.Az Ice Cream Cake pedig.Wow!Fülbemászó, ütös a koreo. és ahogy Elody-nak , nekem is nyárias hangulatom lett.
2015. március 22. 18:43 #14
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Őszintén megmondom, hogy nekem nem tetszik egyik dal, meg klip sem. Odáig voltam a lányok Happiness daláért és reméltem, hogy ez egy ilyen mindig vidám különleges csapat lesz, de hatalmasat csalódtam. Ők is áttértek erre a "Legyünk sexik" stílusra, pedig nem áll jól nekik, meg nekem már 4 fővel volt a csapat nem értem miért kellett most hirtelen egy új tag, nem mintha Yeri nem lenne tehetséges. Meg nekem hiányzik a Happiness hajuk is. Szerintem ettől voltak különlegesek. Szóval a mostani stílusukat nagyon nem szeretem. Remélem lesz még olyan daluk, mint a Happiness.
1 felhasználónak tetszik: Cassie3
2015. március 22. 20:29 #15
- törölt felhasználó -    
Őszintén megmondom nem ismerem a lányokat, nekem csak az alapján van róluk olyan minimális véleményem amit az eddigi megjelenéseik alkalmával produkáltak.
Ránézésre nekem még mindig nagyon össze folynak, a hangok, az arcok, a nevek - a színes haj abból a szempontból volt jó, hogy a színekhez tudtam kötni neveket, de ezekkel az "iker koncepciókkal" amiket mostanság kapnak... Hát Joy kivételével egy tagot sem tudnék biztosan megnevezni. think.gif
Ami a mostani megjelenéseiket illeti nem igazán tudom hova tenni. Új csapat lévén engem nem lep meg mikor egyik-másik koncepció között nagy a szakadék, mert azért az újonc csapatokkal még akkor is kísérleteznek a cégek, ha van egy alapelképzelésük. Viszont nekem nagyon úgy tűnik, hogy az S.M-nek ezidáig még nem sikerült eldönteni mit is kezdjen szegényekkel. Ami elég égő főleg ha azt nézzük, hogy az egyik vezető ügynökség még mindig (bár azért már hanyatlik a csillaga, de ez most nem ide tartozik)
Vidám vagy sötét, felnőttes vagy gyerekes koncepció, lassú-gyors-vontatott dalok, 4 vagy 5 tag egyszerűen annyira káosz az egész, hogy már nevetséges. A Happeness bárgyú kis dal volt, de én a cég helyében erre építettem volna, nem azt mondom, hogy nem áll jól nekik a komolyabb koncepció, de azt akkor úgy kéne kivitelezni. A Be Natural daluk pl olyan egy síkú, vontatott, semmilyen, hogy ezt már csak fokozta az a szék foglalós táncszerűség.
Az Automatic daluk valamivel hallgathatóbb, bár azért az élő showkban az a 10 centis sarok nem tudom minek think.gif Viszont (és lehet itt fognak sokan kiakadni a Red Velvet rajongók) az Ice Cream Cake minősíthetetlenül vacak. A klip és a dal annyira nem illett össze, hogy az elképesztő, az élő showkban pedig maga a dal még élvezhetetlenebb. És persze itt is folytatódik az "iker koncepció" ami legalábbis a hajszínüket illeti szóval nekem továbbra is van Joy és az összes többi. rohog.gif Egyébként ezzel a szőke hajjal az összes lány úgy néz ki mint valami vízi hulla, Joy az egyetlen aki jól járt azzal a vöröses szerű hajjal, mert az ő fehér bőre így kap egy kis színt, de a többi.. mellow.gif

Mielőtt pedig egy Red Velvet rajongó vagy mindenki nekem esik, hogyha nem szeretem a lányokat minek írok ide, megelőzném azzal, hogy nem a lányokkal van bajom, hanem azzal amit az S.M művel. Sőt én konkrétan sajnálom most már mind az öt lányt, mert gálya rabként húzzák az igát, az S.M meg csak kísérletezik velük..
2015. március 22. 20:54 #16
pandanoyasenpai
pandanoyasenpai
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.26.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 230233
Offline offline
Szerintem meg lehet szokni az új stílusukat, vagyis több újat. Nekem mindkét dal tetszik! biggrin.gif
2015. március 23. 03:36 #17
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Szerintem nem rossz ahogy énekelnek. Bár azt hozzá kell tennem hogy nem vagyok egy Red Velvet rajongó. De szerintem nem rossz.
2015. március 23. 11:09 #18
b.viki18
b.viki18
új tag
 
StátuszCsak barátok útján nyerhetsz igazi kincseket, s ezek nem hagynak el soha!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.04.
Hozzászólás: 67
Csatolások: 1
Azonosító: 227065
Offline offline
Fura az ének
2015. március 23. 11:10 #19
flóranekem8
flóranekem8
 
Státusz160408
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.14.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 2
Azonosító: 187732
Offline offline
Az elején nagyon ódzkodtam a kontaktlencséktől, a szőke hajaktól, és Yeritől is, de ahogy megnéztem a klipeket, rögtön megenyhültem. Nem mondom, hogy egyetértek a hajukkal, de mivel az SM-esek köztudottan sokszor váltanak hajszínt, végülis, várni tudok. : D Yeri is szimpatikus lett. : ) És az Ice Cream klipje, wooo, nagyon elnyerte a tetszésem! :3
2015. március 23. 14:35 #20
- törölt felhasználó -    
nem ismerem öket,de egész jó számaik vannak! gratula cs igy tovább thumbsup.gif pompom.gif good.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok