Starity

Tombolnak a Pretty Little Liars rajongói

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. március 30. 15:40 #41
léda00
léda00
 
Státusz"Elbújok egy fűszál mögött s innen figyelem, hány dimenziós ez a világ"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.16.
Hozzászólás: 652
Csatolások: 0
Azonosító: 211915
Offline offline
Én régen nagyon imádtam ezt a sorozatot,de a harmadik évadra meguntam. Húzták,vonták az egészet az alapsztorinál is lehetetlenebb dolgok történtek és ezt a cikket látva örülök,hogy befejeztem. Legalább valaki olyan lett volna A,akit a sorozat kezdete óta ismerünk. Na úgy meglepődök,de hát így...
2015. március 30. 15:43 #42
Leonetta48
Leonetta48
#ASHTAG
 
StátuszA szeretet türelmes, a szeretet jóságos, a szeretet nem szűnik meg SOHA![...]
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.27.
Hozzászólás: 1109
Csatolások: 0
Azonosító: 237848
Offline offline
kár, hogy ilyen sokáig húzzák :/
2015. március 30. 15:49 #43
CsajSziiiii 14
CsajSziiiii 14
új tag
 
StátuszHa van egy álmod harcolj érte és senkire se Hallgass!!!!!! :33
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.22.
Hozzászólás: 79
Csatolások: 0
Azonosító: 232011
Offline offline
Megtudná mondani valaki hol lehet nézni a PLL, vagy valaki linkelné :-)
2015. március 30. 15:51 #44
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Szerintem meg ez a sorozat mindig is baromi gyenge volt, pedig megjegyzem kedvelem a hasonló kategóriájú sorozatokat és filmeket. Viszont ebben a történet sem volt kiemelkedő és a színészek sem nyújtottak olyan teljesítményt, amelynek nyomán azt mondtam volna, hogy megéri tovább nézni. Ha az ember gondolkodik, és biztosra bejelentették a következő évadot, akkor nagy eséllyel úgy fogják megcsinálni, hogy azt is elkezd nézni. Mi értelme lett volna az egésznek, ha elmondják A betűnek a kilétét? Utána érdekelne bárkit is a sorozat? Valószínűleg közel sem annyira, mert bár sokan kedvelik, a többségük mégis azért nézi, mert kíváncsiak, hogy az eredeti terrorizáló helyébe ki is lépett. Vannak ennél sokkal gázabb sorozat zárók is (pl. Flashforward vagy Csillagkapu Atlantisz - ezeket egyébiránt be sem fejezték). Szerintem egyesek túl komolyan veszik. Velem nem egyszer fordult már elő, hogy egy be nem fejezett sorozat vagy film befejezését írtam meg, mert egyszerűen zavart, hogy az egész lóg a levegőben.
2015. március 30. 15:52 #45
- törölt felhasználó -    
Szerintem zseniális rész volt, már napokig csak azt hangoztattam, hogy "KI A FASZOM AZ A CHARLES?!". De végül is, Marlene annyit mondott, megtudjuk, ki is A. Megtudtuk. Csak azt nem, hogy hogyan néz ki biggrin.gif
Bár, ezt előbb is megtehették volna, a 3. évadtól kissé ellaposodott, unalmassá vált, volt, hogy nem is néztem hónapokig, de úgy voltam vele, hogy ha már elkezdtem, szenvedjük végig.
Egyébként meg, számítottam arra, hogy nem tudjuk meg teljesen, ki -A, hisz még van 2 évad.
2015. március 30. 16:30 #46
SoooGood
SoooGood
 
StátuszVagy őszinte vagyok, vagy kedves. A kettő együtt nem megy.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.07.
Hozzászólás: 888
Csatolások: 44
Azonosító: 231042
Offline offline
CsajSziiiii 14 : indavideo-n fent van az osszes smileeee.gif en is ott nezem.
2015. március 30. 16:35 #47
- törölt felhasználó -    
Engem a sorozattól kiráz a hideg!
2015. március 30. 16:39 #48
petra1024
petra1024
visszatérő vendég
 
StátuszMeddig maradt sértetlen a kör? -A
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.29.
Hozzászólás: 302
Csatolások: 0
Azonosító: 217823
Offline offline
Szerintem is jóó lett a vége !
2015. március 30. 16:46 #49
- törölt felhasználó -    
fuuu szerintem klassz rész volt! biggrin.gif wink.gif
2015. március 30. 16:51 #50
- törölt felhasználó -    
Én a 4. évad elején abbahagytam (kb. nyárig), mert két nap alatt végignéztem a 3. (és egyben a legjobb) évadát, ezért ott egy kicsit besokaltam, ezért szünetelek nyárig, aztán bepótlok mindent. biggrin.gif
2015. március 30. 16:57 #51
- törölt felhasználó -    
Nagyon elcs*sződött rész lehetett,ha ennyire tombolnak a fanok.Egyébként külön tisztelet az íróknak,hogy milliókat voltak képesek tévéképernyő elé ültetni egy ilyen unalmas,az utóbbi évadok alapján pedig még vontatottnak is nevezhető sorozattal.Persze az éremnek is két oldala van.Ez a rész csalódás a rajongóknak,viszont mi jó lett volna abban,ha lelövik a fő poént,az aduászt a készítők?Inkább "benyögetnek" valami tök' semmitmondó nevet,legyen min rágódni még hosszú évadokon keresztül. rolleyes.gif
2015. március 30. 17:02 #52
Jack99
Jack99
 
Státuszhttps://www.youtube.com/watch?v=F5hGGYKOle0
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.02.
Hozzászólás: 608
Csatolások: 0
Azonosító: 201240
Offline offline
Köszönjük a cikket nagyon jó lett *-*
És alig várom a folytatást :3 biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2015. március 30. 17:15 #53
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3243
Csatolások: 44755
Azonosító: 155975
Online online
Összességében nem volt olyan rossz a rész. Volt már sejtésem arról, hogy ez a bizonyos Charles lesz "A", mivel amikor előkerültek azok az anagrammák Mona tükréből, láttam valamelyik oldalon, hogy mind a három sor betűit össze rakva Charles DiLaurentis lett. Szóval annyira nem lepett meg. Tetszett ez a babaházas dolog, valamint annak is örülök, hogy Mona visszatért biggrin.gif
2015. március 30. 17:39 #54
Shakiii
Shakiii
új tag
 
StátuszYou don't even know the meaning of the words: I'm sorry..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.24.
Hozzászólás: 54
Csatolások: 0
Azonosító: 151664
Offline offline
Imádom ezt a sorozatot, de nem lehet semmit se a végtelenségig húzni, nem igazán voltam elájulva az utolsó résztől..ezzel most kb ugyanott tartunk mint eddig.
2015. március 30. 17:41 #55
vikit
vikit
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.05.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 0
Azonosító: 218677
Offline offline
Szerintem nagyon nagyon jó rész volt,és az írónő nem mondta,hogy megfogjuk tudni,Keegen mondta egyszer ,hogy ebben a részben kiderül mire az írónő azt mondta"valamilyen szinten igaz"
Perig sokan őt támodják.
2015. március 30. 18:08 #56
boglarkabogi
boglarkabogi
*Borsószem*
 
StátuszThe best way to pay for a lovely moment is to enjoy it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.08.
Hozzászólás: 4183
Csatolások: 784
Azonosító: 160245
Offline offline
Nekem nagyon tetszett a finálé,igazi pretty-is rész volt,hozzák a formájukat smileeee.gif Nagyon izgalmas volt. smileeee.gif Bevallom ennek ellenére egy kicsit csalódott vagyok,azt hittem,hogy A egy olyan személy akit már régóta ismerünk,nem pedig egy ismeretlen személy.
2015. március 30. 19:13 #57
- törölt felhasználó -    
Köszönet a cikkért. meghajolo.gif
2015. március 30. 19:31 #58
- törölt felhasználó -    
én nagyon imádom a sorozatott a zsineszeket es az irot is nem tom mi ez a nagy felhaborodas
2015. március 30. 19:34 #59
- törölt felhasználó -    
Szerintem jó lett a sorozat vége.
2015. március 30. 19:51 #60
- törölt felhasználó -    
Mondjuk arra számítottam, hogy teljesen más lesz az évadzáró, mint amilyennek elképzelem, de azért ennél valami konkrétabbra is rendezhették volna. Egy névvel baromi sokra mentem, akiről azon kívűl, hogy Jason tesója, semmit nem tudok. Meg még nem is mutatták meg az arcát sem, meg semmit, csak Spencer kirakta a nevét a kockákból, és ahhoz képest, hogy egy hónapja azt reklámozták, meg gyakorlatilag a pll oldala mindennap kiírta facebookra, ahhoz képest nekem tök olyan volt, mint egy átlagos rész.
Még ősszel olvastam valami interjút, ahol aki Tobyt játsza, azt mondta, hogy majd mindenki jól megfog lepődni, mert hogy teljesen nyilvánvaló az egész, és hogy erre miért nem gondoltunk. Ezért már gyakorlatilag mindenkiről volt egy teóriám, közben meg nem, hogy nem olyan lett, akiről nem gondoltuk volna, de még nem is ismerjük ki ő. rolleyes.gif
Én elhiszem, hogy ez így izgalmas blabla, de már öt éve húzzák, sok helyen olvastam is, hogy akik a legelejétől nézik, szóval már öt éve, azok már abba hagyták, mert nem bírták kivárni, meg megunták.
Viszont maga a rész az tök jó volt. laugh.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!