Starity

Shadowhunters: The Mortal Instruments / Árnyvadászok: A végzet ereklyéi (2016-2019)

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. január 16. 23:21 #41
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
A vártnál hamarabb megnézhettem a második részt, úgyhogy az már biztos, hogy a sorozat elérte, hogy érdekeljen. rohog.gif
A high tech labor továbbra sem tetszik, amit az Intézetből csináltak (Komolyan, csak engem késztet nevetésre, ha meglátom? biggrin.gif ). Hodge, mint friss színre lépő, nos...érdekes kinézetileg és színészileg egyaránt. De kíváncsi leszek rá is.
A Néma Testvérek megjelenése Csontvárosban nekem tetszett, bár Clary és Jace párbeszédein azért van még mit javítani. Nem kukacoskodni akarok, de Jace sose játszotta a tyúkanyót. biggrin.gif Emlékeim szerint jobb szeretett kerek-perec megtiltani Clary-nek dolgokat, utána pedig miután természetesen ő nem maradt nyugton, végül közösen megoldották a problémákat. Itt eddig meg csak azt látom, hogy Jace Clary minden harmadik lépése előtt elsüti az "I will protect you"-t, egy romantikusnak szánt szempillarebegtetéssel, ami inkább ijesztő. rohog.gif
Izzy viszont egyre szimpatikusabb, messze az általam vártnál jobban teljesít. A végén pedig sikerült meglepniük, én lepődtem meg, hogy az első negyed óra számomra vontatott menete után ijedten néztem, mennyi van még hátra. A lezárás izgalmas volt, most tényleg nagyon érdekel a folytatás. biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: Blackheart.com, adriienn96, kurrek, Bessie, Alison Lerman
2016. január 18. 12:18 #42
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Nagyon vegyesen állok a sorozathoz. Az első rész ugyebár pozitív csalódás volt, de a második rész gyengébbnek tűnt. Azt hiszem kijelenthetem, hogy cseppet sem csípem ezt a Claryt. Kat szörnyű színésznő, néha a hangjától frászt kapok, és olyan idióta mondatokat adnak a szájába. (Meg a többiekébe is dry.gif ) Amikor anyukájáért aggódik, attól rendesen frászt kapok. fear.gif Meg ahogy próbál kemény lenni, hogy ő árnyvadász. rohog.gif
Jace / Dom pedig abszolút kedvencem. Szerintem ő a legtermészetesebb, és hihető módon hozza a karakterét, habár néha neki is bugyuta mondatokat raknak a szájába. reklamalo.gif A Lightwod tesókkal meg vagyok. Izzy egyre szimpibb. magnusból most nem sokat láttunk, Valentine kezdte megmutatni ördögi arcát. Luke pedig kicsit még fura számomra. Legpofásabb jelenet valóban a Néma Testvériséggel történtek, de Clary ott is borzasztóan gyenge volt.
Habár nagyon érdekel a folytatás, még ha tudom is hogy mi lesz benne, ettől függetlenül megértem az imdb-s 6,6 pontokat. Pedig jobban szeretnék erről a sorozatról ódákat zengeni. sad.gif Ha bukik, nem hiszem hogy ehhez hasonló regényt meg fognak még egyszer sorozatosítani. Pedig tudnék mondani szép számmal olyat, amit elnéznék hetente biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Cosmo, An_d_a, kurrek, adriienn96
2016. január 18. 15:09 #43
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2016.01.18. 12:18)
Nagyon vegyesen állok a sorozathoz. Az első rész ugyebár pozitív csalódás volt, de a második rész gyengébbnek tűnt. Azt hiszem kijelenthetem, hogy cseppet sem csípem ezt a Claryt. Kat szörnyű színésznő, néha a hangjától frászt kapok, és olyan idióta mondatokat adnak a szájába. (Meg a többiekébe is dry.gif ) Amikor anyukájáért aggódik, attól rendesen frászt kapok. fear.gif Meg ahogy próbál kemény lenni, hogy ő árnyvadász. rohog.gif 
Jace / Dom pedig abszolút kedvencem. Szerintem ő a legtermészetesebb, és hihető módon hozza a karakterét, habár néha neki is bugyuta mondatokat raknak a szájába. reklamalo.gif A Lightwod tesókkal meg vagyok. Izzy egyre szimpibb. magnusból most nem sokat láttunk, Valentine kezdte megmutatni ördögi arcát. Luke pedig kicsit még fura számomra. Legpofásabb jelenet valóban a Néma Testvériséggel történtek, de Clary ott is borzasztóan gyenge volt. 
Habár nagyon érdekel a folytatás, még ha tudom is hogy mi lesz benne, ettől függetlenül megértem az imdb-s 6,6 pontokat. Pedig jobban szeretnék erről a sorozatról ódákat zengeni. sad.gif Ha bukik, nem hiszem hogy ehhez hasonló regényt meg fognak még egyszer sorozatosítani. Pedig tudnék mondani szép számmal olyat, amit elnéznék hetente biggrin.gif


Részben igazad van, de szerintem ilyennél fontos, hogy a színészeket meg a karaktereket kedveljék a nézők. Hiába a béna színészkedés meg Clary, én élvezem. Nem számítottam többre, hiszen Freeform, ergo ABC Family, nekem ehhez a csatornához tökéletesen megfelel, amit nyújtani tudnak. Éppen annyira élvezem, hogy mindig megnézzem majd. A többi meg részletkérdés. A PLL sem az igazi már, ahogy nagyon sok Freeformos sorozat. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: adriienn96, Blackheart.com, Alison Lerman
2016. január 26. 19:04 #44
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
1x05 - "Moo Shu To Go" stills & BTS (HQ)
6 felhasználónak tetszik: adriienn96, duracell, Toxic, Blackheart.com, ScreamQueen, purgatori
2016. január 26. 19:10 #45
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
1x06 - "Of Men and Angels" stills & BTS (HQ)
7 felhasználónak tetszik: adriienn96, duracell, Toxic, Blackheart.com, alexahemingway, ScreamQueen, purgatori
2016. február 06. 10:05 #46
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Jaj. Nézem a sorozatot, mert kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle, de közel sem felel meg az elvásároknak. A film, amihez ugyan ragaszkodok a könyvken kívül, mert szerintem az ottani szereplőgárda még inkább könyvhű volt, és a Jamie Lily párosért, és Aidan Turnerért pedig egyenesen megveszek, itt mindig van egy kis hiányérzetem.
Magnus és Simon jók, csak úgy, mint a Csontvárosban, remélem lesznek emlékezetes pillanataik, legalábbis úgy értem a készítőknek lesz rá alkalmuk. tongue.gif Az új Claryt is kedvelem, hihetetlen meseszép a haja, Alec és Isabelle sokkkkkkal de sokkkal jobb, a filmes Isabellet én egy kolostorba tudtam volna elképzelni, de mégis inkább a kettejük ötvözete kellene ide. A filmes Isabelleben nem volt meg az az egoizmus és magabiztosság, mint a sorozatos Emeraude Toubiában, viszont a közönbösség, amit kezdetben mutat Clary felé a megismerkedésükkor, és a rengeteg kétely, belőle hiányzik, amit a filmes Jemima West hihetetlen jól hozott.
De mégis, akik a legjobban idegesítenek, az Luke és Jace.
Most komolyan?! TÁvol álljon tőlem, hogy rasszista legyek, de ennyire ne akarják már módosítani a karaktereket. biggrin.gif
Nem értem, hogy kevés volt a színesbőrű szereplő, ezért gyors, hogy ne pereljenek, negatív diszkrimináció miatt, gyors megváltoztattak egy főszereplőt? Ezt egyszerűen nem tudtam hova tenni.
Jace pedig, sírok ahogy meglátom, de nem jó értelemben. Semmi bajom nincs a sráccal, de mindig remélem, hogy valami csoda folytán Jamiet látom a képernyőn. Kapott ő hideget meleget, szerintem Magnuson kívül ő volt a legmegosztóbb karakter,a színészválasztást illetően, de Jmie egyszerűen tökéletes volt. Ahogy az írónő is jellemezte a könyveiben, Jace nem volt az a tipikus helyes srác, sőt, a hegek stb kócos haj miatt, pont nem a szépfiú kategóriába tartozott. VOlt egy kis defektje, aminek Jamie pont megfelelt. Sármos, de nem az a cuki eyecandy típus. Sajnos Dominic pontosan megfelel az előbb leírtaknak, próbálkozik ő nagyon, de számomra még árnyéka sem lehetne Jamienek.
És könyörgöm, a film is megbukott, honnan gondolták h ez majd jó ötlet lesz? Egyszerűen kiderült, hogy ebből nem lehet jól kizhozni az eseményeket, vagy keressenek egy másik forgatókönyvírót. Bár ha az írónő maga vette a kezébe dlgokat csak tudja, hova szeretne kilyukadni, de ha ilyen kutyafuttban halad a sorozat, és ennyire értelmetlenül hladnak az események között, nem is lesz rá alkalma, hogy mondjuk a 2. évadban kiteljesedjen. Értem azt is, hogy nem lehet mindent pontosan áthozni de olyan jelenetek vannak néha, és olyan fontos színészi alakítások meg nem, hogy téptem a hajam. Semmi htásszünet, vagy egy kis lelki sérelem, a változásokra plusz a mágia létezésére adott reakció. Félre ne értsetek, nekem egy pótléknak jó, néha megválok erőszakkal pár hajszálamtól közben, de mindent összevetve élvezem, bár nem azért, mert annyira jó. Az a baj, hogy ilyen színvonallal szerintem kevés lesz egy második évadhoz. Én azért szurkolok, had folytassák már legalább a második könyvig. Bár nem tudom, hogy csak az első könyvet akarják belezsúfolni tizen huszon..valamennyi részbe, vagy már átnyúlnak a Hamuvárosba.
Pozitívum, a lgelső résznél libabőrös lettem, a zene, a karakterek bemutatása, hihetetlen izgi volt, szerintem vag 100x visszatekertem, a zenére pedig rá is kerestem. Igazából akkor annyi elég volt, hogy megfogjanak, a második részben sajnos már nem volt ekkora csodafegyverük. biggrin.gif
De amúgy szurkolok is nekik, hátha halad valamerre a sori, örülnék a folytatásnak! smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: missdaisy, duracell, Lisanne
2016. február 06. 13:42 #47
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Új promóciós fotó beer.gif
5 felhasználónak tetszik: duracell, Alison Lerman, adriienn96, Blackheart.com, ScreamQueen
2016. február 06. 16:16 #48
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Spoiler következik elvétve.
Megint én vagyok, de egyszerűen nem tuodtam emellett az "aprócska" részlet mellett elmenni, hogy a két főszereplő között, akiknek amúgy halálosan vonzódniuk kéne egymáshoz, SEMMMMMMMI kémia nincs. Én nem tudom, mit mondtak nekik, hogy színészkedjenek, úgy viselkednek, mintha már a Hamuvárosban lennénk és abban a tudatban élnének, hogy testvérek. Ráadásul ez az új Jace agybafőbe gondoskodik a "kicsi húgáról" és másodpercenként megkérdi, van e bármi baja. -.- Borzasztó.
Előre is bocsi, hogy megint a filmet hozom példának, de Jamie és Lily akik akkor alapvetően már jártak, egyszerűen, mint a mágnes úgy vonzották egymást. Átütött a képernyőn a kettejük közötti vonzalom, itt meg szinte fagyos a hangulat. Arról nem is beszélve, hogy Alec hozza itt a mufurc mogorva alakot, és konkrétan semmi jelét nem játjuk, hogy vannak érzései Jace iránt. Konkrétan, ha laikusnak mutatnánk be a sorit, azt gondolná, hogy csak simán bunkó az idegenekkel szemben, ráadásul a vicc az egészben, hogy ő, mármint Matthew Daddario kb a legférfiasabb férfi, és ha ezt kérdeznénk meg egy hozzá nem értőtől, hogy ugyan melyik srác a meleg, tuti mindenki Jace-t mondaná. Legalábbis a sorozatban.
Egy dologban viszont elbizontalanodtam, mivel régen olvastam már a könyveket, de Simon nem az első részben változott át ugye?
Katasztrófák a színészek, ahogy leírtam, többségük jobban passzol a könyvben leírtakhoz, mint a filmben, vagy mint ahogy én alapból elképzeltem, de színészkedni nem tudnak. Senki sem tud normálisn érzelmet villantani, de ez nem az ő hibájuk. Olyan gyorsan halad a sori, hogy nincs is rá idejük. Kb két rész alatt végigmentek 300 oldalon. Ennél még a filmben is jobban beosztották az időt. Az intró pedig, ennyire alacsony költségvetésű a sori, hogy csak 7 másodpercre futotta? tongue.gif biggrin.gif
Na bocsi, de ki kellett adnom magamból, kíváncsi vagyok, kinek, hogy tetszik a szereplőválasztás, ki mennyire ért, vagy nem ért velem egyet! biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: missdaisy, An_d_a, Bessie
2016. február 06. 18:39 #49
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Én is megnéztem az új rész, ugye ez már a negyedik, de kezdek kicsit elbizonytalanodni.

Idézet (Alison Lerman @ 2016.02.06. 16:16)

Megint én vagyok, de egyszerűen nem tuodtam emellett az "aprócska" részlet mellett elmenni, hogy a két főszereplő között, akiknek amúgy halálosan vonzódniuk kéne egymáshoz, SEMMMMMMMI kémia nincs.


Nem vagy egyedül vele. Én sem igazán látom kettejük között a vonzalmat, bár tény, hogy a filmes szereplők annyi előnnyel indultak velük szemben, hogy ők együtt voltak a valóságban is. És ha azóta nem szakítottak, mióta újra összejöttek, akkor most is. wub.gif
Bár ez számukra nem mentség, és az sem, hogy Dom-nak barátnője van, ettől függetlenül el kellene tudnia játszania, ha egyszer ez a szerepe.

Idézet (Alison Lerman @ 2016.02.06. 16:16)

Ráadásul ez az új Jace agybafőbe gondoskodik a "kicsi húgáról" és másodpercenként megkérdi, van e bármi baja. -.- Borzasztó.


Ezt én is írtam fentebb, ami változatlanul idegesítő. rohog.gif

Idézet (Alison Lerman @ 2016.02.06. 16:16)

Arról nem is beszélve, hogy Alec hozza itt a mufurc mogorva alakot, és konkrétan semmi jelét nem játjuk, hogy vannak érzései Jace iránt. Konkrétan, ha laikusnak mutatnánk be a sorit, azt gondolná, hogy csak simán bunkó az idegenekkel szemben, ráadásul a vicc az egészben, hogy ő, mármint Matthew Daddario kb a legférfiasabb férfi, és ha ezt kérdeznénk meg egy hozzá nem értőtől, hogy ugyan melyik srác a meleg, tuti mindenki Jace-t mondaná. Legalábbis a sorozatban.


Na igen, ő is olyan, mint Dominic, túl helyesre sikeredett. Nem feltétlenül mondom ezt bajnak, de a filmben Jamie-t azért is nagyon szerettem, mert valaki hasonlót képzeltem el én is olvasás közben. Nem tökéletes, mégis ez teszi azzá. Dominic inkább tipikus szépfiú.

Idézet (Alison Lerman @ 2016.02.06. 16:16)

Egy dologban viszont elbizontalanodtam, mivel régen olvastam már a könyveket, de Simon nem az első részben változott át ugye?


SPOILER Jól emlékszel, a másodikban. smileeee.gif

Idézet (Alison Lerman @ 2016.02.06. 16:16)

Az intró pedig, ennyire alacsony költségvetésű a sori, hogy csak 7 másodpercre futotta? tongue.gif biggrin.gif


Én először nagyon meglepődtem, de igazából úgy vagyok vele, hogy tök fölösleges, ha kivennék, az sem tűnne fel senkinek.

Nem akarom mindig szidni a sorozatot, mert persze, nem lehet minden rajongó igényeit kielégítve megfilmesíteni. Én igazából csak kíváncsiságból nézem, ha nem szeretném ennyire a könyveket, nem biztos, hogy nézném. De úgy érzem, anélkül a tudat nélkül, hogy eltér a könyv cselekményétől egy adott résznél, is van benne pár olyan probléma, ami ettől függetlenül is zavaró számomra. Nem tudom mi lesz a sorozat sorsa, de egy évad után nem biztos, hogy többre fog jutni, mint a filmes elődje. A nézettsége viszont biztosan csökken, az amerikai adatokat nézve 1,8 milliós nézettséggel nyitott,a negyedik részre viszont már 0,9 millióra csökkent. Pedig még nagyon az elején vagyunk.
2 felhasználónak tetszik: missdaisy, Alison Lerman
2016. február 07. 09:19 #50
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
egy csepp vonzalom sincs a két főszereplő között. És az sem segít ha egyszer hirtelen valaki benyögi, hogy "hú de szerelmes vagyok", mert nem jön át a képernyőn. Ha bukik a sorozat, az főleg a színészek miatt lesz. Mert a sorozatban akkor is van valami, ami még ezek ellenére is megfogja az embert és tovább nézzük. Kérdés, hogy ez meddig lesz elég? think.gif

Amúgy lehet hogy pont az a gond, hogy Amerikában is mindenki színész akar lenni, még ha pocsék is, vagy képtelen átadni érzelmeket. Elhiszem én, hogy egyik pillanatról a másikra nem egyszerű átlényegülni valaki teljesen mássá, de helló!!! Ez lenne a dolguk, a foglalkozásuk. Ezért kapnak pénzt, ezt tanulták elméletileg. Szépség helyett tehetségeket kellene keresni! rolleyes.gif

A heti részt remélem meg tudom még ma nézni. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, An_d_a
2016. február 13. 17:56 #51
Cosmo
Cosmo
penguin hemmings
 
StátuszI like being the center of attention. I want to be in the limelight, basically.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.23.
Hozzászólás: 4025
Csatolások: 609
Azonosító: 253396
Offline offline
Én imádom az egyik kedvenc sorozatom.Kedvencem Jace mint a tinilányok nagy részének,de Clary-t is nagyon szeretem.Szerintem a szereposztás tökéletes.Mikor előszőr megláttam a cikket,hogy mások leszenek egy kicsit kiakadtam,de legbelül tetszett,de mindegy is mikor megnéztem az első részt sőt mikor az első 10 percben láttam a kedvenc sorozatommá vált.Előszőr egy kicsit furcsa volt,de megszoktam és nagyon is tetszett.Dominic szerintem jobb Jace szerepében mint Jamie Campbell Bower mert ő annyira nem illett a szerephez.Lily Collinsal sincs bajom,sőt egyenesen szeretem,csak Katherine jobb.Ennyi lett volna a kis véleményem,ha valaki akkora rajongó mint én akkor keressen fel!Köszi
1 felhasználónak tetszik: adriienn96
2016. február 16. 19:21 #52
adriienn96
adriienn96
serendipity™
 
StátuszKaz Brekker didn't need a reason.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.16.
Hozzászólás: 3467
Csatolások: 15600
Azonosító: 145576
Offline offline
1x07 - "Major Arcana" stills (HQ)
3 felhasználónak tetszik: duracell, Blackheart.com, ScreamQueen
2016. február 17. 18:00 #53
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12094
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (adriienn96 @ 2016.02.16. 19:21)
1x07 - "Major Arcana" stills (HQ)

3 felhasználónak tetszik: duracell, Blackheart.com, ScreamQueen
2016. február 17. 18:09 #54
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12094
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
1x08 - "Bad Blood" stills (HQ)

5 felhasználónak tetszik: duracell, Bessie, Blackheart.com, ScreamQueen, purgatori
2016. február 17. 18:14 #55
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12094
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
1x09 - "Rise Up" stills (HQ)

4 felhasználónak tetszik: duracell, Blackheart.com, ScreamQueen, purgatori
2016. február 18. 00:08 #56
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Fangirl percek: az ötödik epizódban jöttem rá, hogy Alec /Matt egész helyes. rohog.gif _nevet.gif
6 felhasználónak tetszik: Average Girl, An_d_a, missdaisy, adriienn96, Cintii, Alison Lerman
2016. február 28. 11:50 #57
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Felpörögtek az események. Meg lett a Végzet Kelyhe, Magnus és Alec kezd összejönni, és megvolt az első csók Clary és Jace között. Ja és Simont se hagyjuk ki, hamarosan vámpír lesz biggrin.gif
2016. március 02. 20:31 #58
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12094
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
1x10 - "This World Inverted" stills (HQ)

4 felhasználónak tetszik: adriienn96, Bessie, Blackheart.com, ScreamQueen
2016. március 02. 23:13 #59
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Uristen, ez a sorozat mar megy? Le vagyok maradva,de nem baj, legalabb lesz mit nezni. Alan van Sprangot mar a Reignben is imadtam, remelem itt is fogom.
2016. március 04. 15:55 #60
- törölt felhasználó -    
Idézet (CandUs @ 2016.03.02. 23:13)
Uristen, ez a sorozat mar megy? Le vagyok maradva,de nem baj, legalabb lesz mit nezni. Alan van Sprangot mar a Reignben is imadtam, remelem itt is fogom.

Igen. Már 8 rész kint van. Keddenként adják külföldön, magyar felirattal kb. csütörtök estére kerül fel arra az oldalra, ahol nézni szoktam. ^^
1 felhasználónak tetszik: CandUs
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!