Starity

Kim Hyun Joong - Katonai besorozása [2015.05.12.]

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. május 21. 20:48 #1
- törölt felhasználó -    
Május 12-én végül csak be vonult. Az alap képzés után aktív szolgálatos katonaként fog tevékenykedni, várhatólag pedig 2017. február 11-én fog leszerelni...
Már most hiányzik cray.gif
1 felhasználónak tetszik: Niki0718
2015. november 10. 06:48 #2
ZaraWalesZsanna
ZaraWalesZsanna
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.10.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 250553
Offline offline
A Japán turnéját követően nagyon aggódtam érte. cray.gif A 2015-ös naptár első lapjain lelkileg nincs rendben,a reklám mosoly mögött fájdalom és gyötrődés bújik meg,mintha 10 évvel idősebb lenne önmagánál. mellow.gif A You/Tube-on láttam a katonai formaruhákban lefotózva,ahol már ismét önmaga tudott lenni,őszintén hálás voltam ezért!!! meghajolo.gif Ez év Augusztus 15-én közzétettek egy vele készült 52 perces utifilm DVD-t,Tonight Real Story címmel ami egy kicsit visszahozta számomra a Mezítlábas barátok (2013 - Barefoot Friens)reality showban megtett utazásait. A fenti DVD sokkal többről szól mint egy túra,a megörökített utazás élményei számára gyógyító terápia volt,s ez lehetett a valódi célja is,egyfajta elszakadás,regenerálódás,fellélegzés... számunkra pedig többet mutat meg KHJ egyszerűen tiszta, természetes,szerény,őszinte személyiségéből.Ő a színpadon és a kamerák előtt egy nagyon okos és jó előadó/játékos aki képes minden figyelmet magára vonni fokozatosan függővé téve a nézőt aki észre sem veszi és már rajongó is!Az élete a munkája,sokoldalú tehetség,alázatos és tisztelettudó, maximalista,versengő és küzdő típus,biztonságra törekvő, racionális,reális ember!Nagy ínyenc,nem csak szereti a jó ételt,jártas és ügyes is mozog a konyhában,piacon!Kim Hyun Joong nagyon vonzó férfi,stílusa,karaktere van,átjön a képernyőn ezért a sajátságos visszafogott humora és naiv esetlensége olyan kettősség ami mellett nem lehet elmenni kiss2.gif,ha ezt tudatosan csinálja akkor king.gif!!! Ilyennek látom és ismerem őt,én ezért nagyon kedvelem! wub.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok