Starity

Hurrá, autogramot kaptam! Vagy mégsem?

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. június 08. 15:10 #21
Klauflau
Klauflau
Cinderella♥
 
StátuszAz igazi élet első szabálya... tedd meg azt, amitől a legjobban félsz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.13.
Hozzászólás: 4445
Csatolások: 248
Azonosító: 226010
Offline offline
Eddig is lehetet tudni hogy hamisitják az aláírásokat, újságokban is lehet kapni a káo aláírt képeket, de az egész csak kamu. Ha meg valaki autogramot akar szerezni akkor az tán csak nem fog rendelni...semmi élvezetes nincs abban hogy csak ki küldik postán és megveszed, az igazi az mikor személyesen találkozol avval a sztáral és te kapod tőle az autogramot, am. sem az aláírás a legnagyobb élmény hanem akkor is az hogy találkoztál az illetővel, az autogramot emlékbe szokták kérni...
2015. június 08. 15:13 #22
EmmaOliviaHolt
EmmaOliviaHolt
 
Státusz**Blue eyes
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.22.
Hozzászólás: 757
Csatolások: 71
Azonosító: 237600
Offline offline
MuffinGirl0:
Tanulság: Mindig személyesen kell kérni autógrammot a sztártól, különben be is lehetsz csapva. biggrin.gif
.
Pontosan! wink.gif
2015. június 08. 15:24 #23
- törölt felhasználó -    
Idézet (Klauflau @ 2015.06.08. 15:10)
Eddig is lehetet tudni hogy hamisitják az aláírásokat, újságokban is lehet kapni a káo aláírt képeket, de az egész csak kamu. Ha meg valaki autogramot akar szerezni akkor az tán csak nem fog rendelni...semmi élvezetes nincs abban hogy csak ki küldik postán és megveszed, az igazi az mikor személyesen találkozol avval a sztáral és te kapod tőle az autogramot, am. sem az aláírás a legnagyobb élmény hanem akkor is az hogy találkoztál az illetővel, az autogramot emlékbe szokták kérni...

Ennyi..smileeee.gif
2015. június 08. 15:27 #24
- törölt felhasználó -    
Juj, akkor személyesen keresem fel Niall Horan-t. biggrin.gif Am viccet félretéve ezt eddig is lehetett tudni...
2015. június 08. 15:32 #25
- törölt felhasználó -    
Én csak személyesen kérnék autogramot
2015. június 08. 15:35 #26
- törölt felhasználó -    
Akkor kérné Lucy Hale-től
2015. június 08. 15:40 #27
AvrilSmile
AvrilSmile
 
Státusz"I have died everyday waiting for you"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.17.
Hozzászólás: 926
Csatolások: 4
Azonosító: 226218
Offline offline
Egy autogramnak szerintem csak akkor van értelme, ha az ember személyesen szerzi. Akkor van története, és kötődése az emberhez. Postán bárki küldhet bárkinek bármit. Ennyi.
2015. június 08. 16:06 #28
gitar
gitar
visszatérő vendég
 
StátuszAz én módszerem az, hogy nincs módszerem.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.03.
Hozzászólás: 156
Csatolások: 1
Azonosító: 238445
Offline offline
Idézet
LittleLiars  - Ma, 15:32 
Én csak személyesen kérnék autogramot
Egyetértek.
Idézet

AvrilSmile
Egy autogramnak szerintem csak akkor van értelme, ha az ember személyesen szerzi. Akkor van története, és kötődése az emberhez. Postán bárki küldhet bárkinek bármit. Ennyi.

Veled is egyetértek
2015. június 08. 16:15 #29
laaura_love
laaura_love
Te voltál a béke az örök háborúban!
 
StátuszLaissons le passé au passé - Hagyjuk a múltat a múltban
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.07.
Hozzászólás: 2037
Csatolások: 0
Azonosító: 227220
Offline offline
Sajnos a mai világban mindtent hamisítanak.....
2015. június 08. 16:21 #30
Wercsikee
Wercsikee
 
StátuszLife is about Passions Thank you for sharing mine... ♥ Schumi
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.10.
Hozzászólás: 769
Csatolások: 10
Azonosító: 138428
Offline offline
hát igen egyet értek az elottem szólókkal, aláírást csak előben jó szerezni smileeee.gif az semmihez sem fogható élmény biggrin.gif foleg ha a kedvencedtol van :3
2015. június 08. 16:22 #31
kissangela2003
kissangela2003
Queen of Sarcasm
 
StátuszFangirling is not a hobby. It is a life style.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.30.
Hozzászólás: 2075
Csatolások: 0
Azonosító: 225173
Offline offline
Énnekem van aláírásom és ÉLŐBEN szereztem, szóval nem hamisítvány.
2015. június 08. 16:28 #32
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Egyetlen egy aláírásom van csak, és nem is egy hollywoodi sztártól, hanem egy magyar kézilabdástól. Emlékszem, hogy hetedikes voltam, és a suli kézilabdacsapatából az egyik lány elmehetett Veszprém meccsre. Nagyon irigykedtem, ő viszont gondolt rám, és kért az egyik játékostól nekem is egy autogramot, ráadásul névre szólót. Bár nem voltam ott, és a játékosnak fogalma nem volt róla, hogy kinek írja alá, azért nekem igenis számít. Be is van kereteztetve.
2015. június 08. 16:49 #33
- törölt felhasználó -    
Aljas módszer.
2015. június 08. 17:02 #34
ONE DIRECTION20
ONE DIRECTION20
morsa
 
Státuszte quiero más que nunca
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.29.
Hozzászólás: 1999
Csatolások: 8
Azonosító: 210787
Offline offline
Nekem is egy X-Faktoros bandától van csak,az egyik barátnőm családjának ismerősei,és tudott nekem tőlük élőben aláírást szerezni.De olyan szemét dolog h ilyeneket hamisítanak.Mindenki szeretne aláírást a kedvencétől,erre persze,hamisítják azt is
2015. június 08. 17:06 #35
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Nem vagyok egy nagy autogramvadász, soha nem is voltam, ettől függetlenül meg van az a pár emberke, akik vannak olyan fontosak a számomra, hogy vágyjak arra, hogy a kézjegyük is meglegyen.

A hazai hírességek ezen szempontból nem túl komplikáltak. Magyaroktól szerezni nem akkora történet, akár postai úton, akár személyesen. Tulajdonképpen garantált az aláírás és a fotó is.

A kemény dió az, amikor az embernek külföldi hírességek igazán fontosak, úgy értem, ők jelentenek számára valami különösen fontos emléket, mozzanatot, pillanatot, munkásságot. Valljuk be, tőlük kifejezetten nehéz eredeti kézjegyet személyesen begyűjteni... Könnyű dobálózni azzal, hogy csak személyesen az igazi, az az emlék... Nyilván extra bónusz, de én úgy gondolom, ha egy személy tényleg olyan nyomot hagyott benned, akkor joggal vágyhatsz az autogramjára, akár személyesen adja, akár nem. A lényeg, hogy tényleg az írta, a saját kezével, aki neked fontos.

A másik dolog, hogy nem tudom, én biztos sokszor inkább bepánikolnék egy személyes találkozótól. Úgy értem, megszólítani se biztos, hogy merném. És nem azért, mert XY és akkora sztár, hogy ihajj, hanem... Pont azért, mert nem akarom zavarni, hátha pont nem alkalmas, tudom is én... Meg hát ha valami nem az ember anyanyelve és nem készül rá, simán le tud fagyni és nem jön ki egy értelmes mondat sem a száján. rohog.gif

Számomra is megvannak azok a személyek, akik fontosak és kötődöm hozzájuk bizonyos mértékben. Olyat adtak a munkásságukkal, olyan pillanatokat szereztek, amikért hálás vagyok és leszek is... Éppen ezért ha alkalom/mód adódik rá, igyekszem élni a lehetőséggel, hogy szert tegyek az aláírásukra. Még ha nem is személyesen. Jelen pillanatban 3 + 1 ilyen autogrammal rendelkezem és mind 1000%, hogy eredeti. Nyilván résen kell lenni és jó, ha az embernek vannak "kapcsolatai". Vagy olyan sztár az illető, ki nem rendelkezik hatalmas rajongótáborral és igen, nem kap annyi levelet, amire ne lenne képes egymaga válaszolni. smileeee.gif (Egyébként Christopher Eccleston és David Suchet névre szólóan dedikált nekem, illetve van egy-egy nem névre szóló, de eredeti Thalía és Colin Firth kézjegy is a birtokomban. Pontosabban utóbbi még fizikailag nincs, de ha minden jól megy, jövő héten megérkezik. heart.gif wub.gif smileeee.gif )
1 felhasználónak tetszik: Rory gilmore 12
2015. június 08. 17:13 #36
Bunny
Bunny
visszatérő vendég
 
StátuszEgyszer mindennek vége! Ahogy a szerelemnek is..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.11.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 5
Azonosító: 243683
Offline offline
Ez nem kósher xd
2015. június 08. 17:25 #37
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Én is hamisítottam már aláírást - hupszi, még topikot is nyitottam neki :'DD - Photoshop-ban megnyitom a képet, amin a kedves rajongó nagy vidáman pózol az autogrammal, kontraszt-szín- és fényerő állítgatás ha úgy van, majd szépen, ecset eszközzel a legjobbat megalkotom egy külön rétegre. És kész is a kedvenc sztárom aláírása png formátumban tongue.gif Amíg pénzt nem keresek vele, addig szerintem ez így korrekt is. Meg órán szeretem firkálgatni a szignókat a füzetembe ☻
2015. június 08. 17:29 #38
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Most mit mondja? Azt hogy meglepődtem?? Mert akkor hazudnék. Manapság,már mindenki hamisít csak azért,hogy pénzt szerezzen.De igazából ez a hamisítás ügy annyira nem izgat,mert nem vagyok annyira nagy rajongója valakinek/valakiknek hogy mindenáron kelljen az autogrammja. Nekem már az nagy örömnek számít,ha egy újságba lehet megkapni az autogrammját,vagy csak hír esik róla. Szóval nyugi emberek. Nem értem,miért vagytok kiakadva. Ez csak 2015. thumbsup.gif
2015. június 08. 17:45 #39
Ramadaa
Ramadaa
láthatatlan †
 
Státusz'Ameddig van fény, addig van remény. ' - Poe Dameron
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 2383
Csatolások: 307
Azonosító: 229455
Offline offline
Érdekes cikk.
2015. június 08. 17:59 #40
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8750
Csatolások: 214557
Azonosító: 59785
Offline offline
Számomra is az lenne az igazi, ha személyesen tehetnék szert arra az autogramra, bár tudom, hogy szinte semmi esély rá a kedvenceim nagy százalékánál (itt pedig külön kiemelendő Clark, aki sajnos ugye elhunyt). Esetleg talán a Musketeers-castnál tudnék kopogtatni, mikor forgatnak, mert Prága relatíve közel van, de pénz az nincs. rolleyes.gif Úgyhogy addig őrizgetem a Michelisz Norbitól kapott autogramomat úgy, mint egy kincset. smileeee.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok