Starity

Sztárok kampányolnak a jülini kutyahús fesztivál ellen

14 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. június 21. 19:58 #21
peaceandlove
peaceandlove
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.29.
Hozzászólás: 1625
Csatolások: 0
Azonosító: 233941
Offline offline
sajnos ők esznek kutyákat... sad.gif csak ez azért állatkínzás akkor is!szörnyű még erről hallani is,hogy külön fesztivál van erre...
2015. június 21. 20:00 #22
Miss.Vicious
Miss.Vicious
 
StátuszI need money cause i like drugs and expensive clothes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 962
Csatolások: 0
Azonosító: 213748
Offline offline
Szegény kutyák sad.gif Ezeket így nem tudtam ,hogy ellopják a gazdáiktól a kutyákat ez felháborító sad.gif
2015. június 21. 20:08 #23
Ariana000
Ariana000
 
StátuszAz ember néha szomorú, néha nem.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.24.
Hozzászólás: 666
Csatolások: 6
Azonosító: 228178
Offline offline
Szerintem itt nem is azon van a hangsúly, hogy kutyát esznek, hiszen minden nemzetnek más a kultúrája, például M.o.-n megesszük a tehenet, valahol meg szent állatként tisztelik..inkább az a szörnyű, hogy előtte élve megnyúzzák, megverik stb. őket, ez tényleg undorító. Én facebook-on már olvastam erről, aláírtam az ellene indított petíciót, nem tudom ér e valamit, de érdemes megpróbálni..
2 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Hana-chanxX
2015. június 21. 20:08 #24
fluorine
fluorine
visszatérő vendég
 
Státuszwhat do you mean i can't marry captain america?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.21.
Hozzászólás: 132
Csatolások: 0
Azonosító: 240624
Offline offline
Könyörgöm, ne hasonlítgassuk már a kutyát a csirkéhez! Mikor legutóbb körülnéztem, senki sem ölelgetett csirkét az otthonában, vagy éppenséggel aludt vele.
Elszomorít a dolog, ha belegondolok szegéy állatok min mennek keresztül. Azért a csirkékkel nem bánnak így.
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2015. június 21. 20:12 #25
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
Pff, mondják ezt úgy, hogy hasonlóképpen leölt állatokat esznek. wtf.gif Már nem azért, de egy kutya és egy csirke között mi a különbség? Ja, hogy kutyát sokan tartanak háziállatként... Csakhogy a haszonállatok is élőlények ám, ugyanolyan, mintha egy kutyát ölnének le. De sokan nem látják ezt, mert a milyen jó dolog egy vasárnapi ebédnél pörköltet zabálni kétpofára. ja, nem. Amíg ez a fene nagy állatvédelem nem kerül ki az internet ,,falain" kívülre, és amíg nem csak a háziállatok megmentésére irányul a figyelem, sok értelme nincs a hűmekkoraállatvédővagyoknézzetekrám pattogásnak.

Idézet (fluorine @ 2015.06.21. 20:08)
Könyörgöm, ne hasonlítgassuk már a kutyát a csirkéhez! Mikor legutóbb körülnéztem, senki sem ölelgetett csirkét az otthonában, vagy éppenséggel aludt vele.
Elszomorít a dolog, ha belegondolok szegéy állatok min mennek keresztül. Azért a csirkékkel nem bánnak így.


Ja, nem, nem bánnak így, dehogy.
3 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Phaedra, Elody
2015. június 21. 20:13 #26
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Édes Istenkém, a cikk olvasása közben majdnem sírtam....
Undorító és ocsmány dolog, ha valaki ilyet tesz szegény kis állatkákkal...hogyan, mégis hogyan lehet valaki képes ilyesmire? Hogyan lehet ennyire szadista?
Hatalmasat nőttek a szememben azok a sztárok, akik ez ellen kampányolnak! Köszönöm, Sashám! Mindigis tudtam, hogy ennek a lánynak arany szíve van, ahogy a többieknek is! heart.gif
2015. június 21. 20:34 #27
Bátor Ventillátor
Bátor Ventillátor
level 90-es procrastinator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 2771
Csatolások: 6
Azonosító: 233680
Offline offline
Idézet (Wyrd @ 2015.06.21. 20:12)

Bár nem értek hozzá, de ez nekem gyanús. Ugyan miért darálnának be csibéket tollastul-mindenestül? Na meg egy Hogyan készült? epizódban (hogyan készül a naposcsibe, lol) láttam egy hasonló szerkezetet. Egy mezei futószalag volt. Mellette a dolgozók válogatták szét a tojókat a hímektől. Az ilyen veganáci propagandákkal szemben alapból gyanakszom, mert pont az, propaganda, és mint olyan, nem áll messze tőlük a ferdítés vagy a downright hazugság.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2015. június 21. 20:35 #28
stelli1212
stelli1212
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.05.
Hozzászólás: 634
Csatolások: 0
Azonosító: 189176
Offline offline
Egyre jobban utálom az embereket főleg a kínaiakat!. A gyerekek a sulikban piszkalodnak , csúfolják a másikat míg a felnőtt emberek állatokat kínoznak és ölnek. Én személy szerint ugyan azt csinálnám velük! mint a kutyákkal csinálnak
2015. június 21. 20:35 #29
topjoy1
topjoy1
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.16.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 244923
Offline offline
az a legrosszabb ,hogy elrabolják őket és kínozzák valaki meg keresi az elveszett kutyáját közben már valakinek a hasában lapul.Mi meg nem tehetünk semmit.Nem értem ,ha azt akarják ,hogy megmeneküljenek az állatok akkor minek mennek el?Attól fogják látni az eladók ,hogy mennyi ember menti meg a kutyákat ezért direkt drágák lesznek és sok kutyát visznek.Mert majd megfogják venni, vagy jó lesz ebédre.sad.gif
2015. június 21. 20:41 #30
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
Idézet (Bátor Ventillátor @ 2015.06.21. 20:34)
Bár nem értek hozzá, de ez nekem gyanús. Ugyan miért darálnának be csibéket tollastul-mindenestül? Na meg egy Hogyan készült? epizódban (hogyan készül a naposcsibe, lol) láttam egy hasonló szerkezetet. Egy mezei futószalag volt. Mellette a dolgozók válogatták szét a tojókat a hímektől. Az ilyen veganáci propagandákkal szemben alapból gyanakszom, mert pont az, propaganda, és mint olyan, nem áll messze tőlük a ferdítés vagy a downright hazugság.

Még ha nem is teljesen így van, csak arra akartam rámutatni, hogy majd pont a kisebb igényű, kvázi futószalagon gyártott haszonállatokat (akiket leginkább boltban látni, kicsit sem élő állapotban) fogják megkímélni, akikre nagyobb igény van, mint az esetleges kutyahúsra rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Phaedra
2015. június 21. 20:58 #31
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Wyrd @ 2015.06.21. 20:12)
Pff, mondják ezt úgy, hogy hasonlóképpen leölt állatokat esznek. wtf.gif Már nem azért, de egy kutya és egy csirke között mi a különbség? Ja, hogy kutyát sokan tartanak háziállatként... Csakhogy a haszonállatok is élőlények ám, ugyanolyan, mintha egy kutyát ölnének le. De sokan nem látják ezt, mert a milyen jó dolog egy vasárnapi ebédnél pörköltet zabálni kétpofára. ja, nem. Amíg ez a fene nagy állatvédelem nem kerül ki az internet ,,falain" kívülre, és amíg nem csak a háziállatok megmentésére irányul a figyelem, sok értelme nincs a  hűmekkoraállatvédővagyoknézzetekrám pattogásnak.
Ja, nem, nem bánnak így, dehogy.


meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Wyrd, Phaedra
2015. június 21. 21:02 #32
- törölt felhasználó -    
Istenem már ilyen is van????Ez szörnyű én majdnem elbőgtem magam
2015. június 21. 21:05 #33
- törölt felhasználó -    
Szőrnyű...támogatom a kampány ellenzőit! A vegetáriánusok pártján állva, minden állat halála szörnyű, legyen az kutya, macska, vagy épp egy csirke.
2015. június 21. 21:08 #34
Eroszi
Eroszi
visszatérő vendég
 
StátuszWhy so serious?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.22.
Hozzászólás: 241
Csatolások: 0
Azonosító: 232003
Offline offline
Nem tudom mikor kezdtek el kampányolni, vagy hogy hallunk-e róla valamit holnap, holnapután, de ez az esemény ma volt, június 21. Kíváncsi vagyok, mennyit sikerült elérni ellene. :S Bevallom, nem hiszem, hogy sokat.
Egyébként nem vagyok vega, de ettől függetlenül azt is undorítónak tartom, ahogy a sertéseket és csirkéket tartják, szép kis videókat láttam már.
Wyrd Nem mondom azt, hogy nincs különbség kutya és mondjuk csirke közt, de tény, hogy az ember mindenevő. Vannak, akik ezen változtatnak és vegák meg tudja fene mik lesznek. Jó, én ezt is elfogadom, hisz senki nem halt még bele, nekik ilyen az önérzetük. Viszont én nem nem megyek el fesztiválokra, ahol aztán csirkéket meg birkákat gyilkolok le, hogy aztán ünnepi tort üljek felettük, hogy ez igen, de jó volt ez a mai nap! Nálunk soha nem is volt tartva haszonállat, hiszen a szüleim tudták, hogy mindhiába, mert nem voltam hajlandó enni belőlük.
A feldolgozott húst, amit nem láttam élve, megeszem. Bár annak is az előkészítésében nem vagyok hajlandó részt venni, mert undorodom a nyers hús szagától és érintésétől.
A lényeg, hogy ezt az egész kínai kutya evés mizériát undorítónak tartom. Komolyan, tartsanak meg minden más szokásukat, bánom is én, de legalább a háziállatokkal szembeni viselkedésükben felnőhetnének már Európához. Ugyanis kötve hiszem, hogy az ottani résztvevők egyikének sincs kutyája, akit ha hazamegy megsimogat. Itt már magáról az emberségességről, az emberi mivoltjukról van szó.
2015. június 21. 21:09 #35
FireBreather
FireBreather
visszatérő vendég
 
Státusz~Never give up on your dreams~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.06.
Hozzászólás: 112
Csatolások: 0
Azonosító: 240016
Offline offline
szörnyű, hogy mire képesek az emberek... komolyan?! egy külön "fesztivál" a kutyák legyilkolására és megevésére, ez egyszerűen felfoghatatlan számomra. És nem tudom ki az a hülye, aki tényleg azt hiszi, hogy ha kutyát eszik akkor majd nem lesz beteg -,-
2015. június 21. 21:12 #36
- törölt felhasználó -    
Most már komolyan elkezdek embereket enni. Szerintem itt mindenki szívélyesen gratulál az emberiségnek. Ide jutottunk. Szép.
2015. június 21. 21:18 #37
- törölt felhasználó -    
Még szép,hogy kiállnak a fesztivál ellen. Szörnyű,hogy ilyen emberek vannak. Még nem is az,hogy megeszik(valljuk be,ez is borzasztó),hanem ahogyan eltartják a fesztivál előtt,vonszolják és élve megnyúzzák őket. Lehet,hogy nálunk már mindennapos szokássá vált,hogy megesszük a disznót,de a két dolog teljesen különbözik egymástól. Szégyellnivaló. -.-
2015. június 21. 21:26 #38
- törölt felhasználó -    
Itt szerintem nem azzal van a baj, hogy a kutyákat megeszik. Akármilyen durván is hangzik, ahány ország, annyiféle kultúra. Indiában a tehén szent állatnak számít, Európában mégis számos országban fogyasztják. A probléma csak azzal van, hogy az adott állat a halála előtt hogy él, mert ilyen körülmények közt tartani őket embertelen.
2015. június 21. 21:29 #39
blabla
blabla
visszatérő vendég
 
Státuszonce..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.17.
Hozzászólás: 319
Csatolások: 0
Azonosító: 229648
Offline offline
Ez rémes ! Ide jutotunk. Nem hiszem , hogy azokra akik ilyeneket tesznek illik az 'ember' szó .
2015. június 21. 21:29 #40
Vilu459
Vilu459
 
StátuszIsmét látni foglak!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.30.
Hozzászólás: 559
Csatolások: 0
Azonosító: 233969
Offline offline
Ez hihetetlen. Most teljesen őszintén mondom, hogy az ilyen embereknek halálbüntetés járna.
van itt más is, aki ezt sírva olvasta végig?
14 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!