Starity

Sztárok kampányolnak a jülini kutyahús fesztivál ellen

14 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. június 22. 15:37 #121
adriena
adriena
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.03.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 0
Azonosító: 218368
Offline offline
Nem értelmetlen a hashtag, mert így minél több ember tud róla. Egyébkétn nem véletlenüll "hülye kínai"-znak, ők csinálnak ekkora baromságokat.
2015. június 22. 15:41 #122
- törölt felhasználó -    
A "tud róla" és a "tesz ellene" nem ugyanaz.
2015. június 22. 15:43 #123
Bátor Ventillátor
Bátor Ventillátor
level 90-es procrastinator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 2771
Csatolások: 6
Azonosító: 233680
Offline offline
Idézet (Wyrd @ 2015.06.22. 12:38)
Már megint a de. Ha egyetértesz, akkor mi a de??? És akkor mi van, ha haszonállatok? Mi a franctól különbözik egyik állat a másiktól? Senki sem azért született, hogy téged kiszolgáljon. Nem, nem azért vannak, hogy megegyük őket. A kis cuki nyuszikákat is megeszik, megnyúzzák őket, és vannak, akik háziállatként tartják. A lovakat is tartják háziállatként, lovardákban elégítik ki a sportolni vágyó emberek igényeit, de ugyanúgy elviszik őket vágóba is akár. Sőt, az ellopott lovak 90%-a vágóban végzi. Akkor mi is a különbség?

*sóhaj* De, a disznó, marha, csirke és társai arra lettek kitenyészve sok száz éves szelektálás útján, hogy megegyük őket. Mi tartjuk őket, nem vadon élő állatokról van szó. Lehet kapálózni, meg tiltakozni, senki nem kötelez, hogy te is egyél belőlük, de erre vannak, ez tény.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2015. június 22. 16:03 #124
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Idézet (Gureka10 @ 2015.06.22. 11:04)
Teljesen igazad van,de azt azért ne feledjük,hogy ezek haszonállatok. A kozmetikai cégen való állatkísérletet én is ellenzem. De azért mégis,a tehén az azért van,hogy együk. A csirke,azért van,hogy legyen tojás. Szóval,értem a te szemszöged is,és nem akarok veled/veletek veszekedni,de ezek az állatok mind haszonállatok. Azért van,hogy megegyük őket. A vegetáriánus életmód pedig nagyon egészségtelen,és teljesen legyengíti a szervezetet,ha nem eszünk húst. Plusz vannak olyan vitaminok,amik kellenek a szervezetbe,és ezt csak a húsban nyerjük ki. Én is voltam vega,tudom milyen. Szóval,értem én,hogy mire akarsz kilyukadni,amit leírtál az nagyon szép,de azért mégis más,hogy ha egy haszonállatot ölünk meg azért,hogy együnk,vagy egy házi kedvencet ölünk meg azért,hogy együk. smileeee.gif

Teljesen igazam van, de azért mégsem igaz?
A veganizmus egyfajta forradalom, ami az igazság szavával él. Addig mindenki ilyen beszűkült látókörű marad, ameddig a tv-ből a csak a xar, mocsok és hazugság folyik. Addig mindenki ilyen marad, míg mindenevő dietetikusokat képeznek, mindenevőknek gyártja az orvostudomány a szemetét és mindenevő biológiatanárok oktatnak.
Folyik belőled a xar. A sztereotípiák, és te okoskodsz itt a vegetarianizmusról, amikor azt egy szóval sem említettem meg a kisregényemben? Ráadásul rohadt primitíven, egy ész érved sincs. Az EQ alacsonyságát mutatja. Azok, akik ezt teszik, általában sosem próbálták. Mikor ott sorakozik az a tucatnyi érv, ami a veganizmus szól. Mintha végig sem olvastad volna az egészet. Mint egy birka, aki csak előre néz, csak azt látja, ami neki jó, kényelmes. Nos, ideje lenne már levenni a szemellenzőt, és egy új korszakot kezdeni, ami mindenkinek jó, leginkább anyabolygónknak, és azoknak, akiket megkínzol és meggyilkolsz azzal, hogy -elnézést a kifejezésért-, megzabálj. Kivételt teszi az ipar, és az elkényelmesedett homo sapiens sapiens egyedek.
Haszonállat ide, vagy oda. Valóban azért tenyésztik, de; mi jogunk van ahhoz, hogy másokat hónapokon át terrorizáljunk és gyilkoljunk? Mi döntésünk lehet életek felett, amikor csak egy gyenge gyümölcsevő faj vagyunk. Vitaminok a húsban? rohog.gif Max. B12, oké.
És ami a legfontosabb, én nem a véleményemet írtam le (nagyrészben), hanem tényeket.
smileeee.gif
És még annyit hozzátennék, hogy a kínai tanulmány elolvasása után jöjjön nekem valaki azzal, hogy állati "termékek" kellenek a szervezetnek. Vagy tessék megnézni Gary Yourofsky állatjogi-aktivista, vagy Bonifert Anna videóit. Vagy az Earthlighs című filmet. Garantáltan leveszik a szemellenzőt.
Vicces belegondolni, hogy egykoron régen az én agyamat is mosták a sok szeméttel. Bár minden esetnél volt egy minimális tiltakozás bennem. Szóval lehet, hogy én is így kezdtem. Ezért kicsit megbánom néha, ha egy kissé offenzív vagyok. khm... sajnálom, a sok xartól agyf... agy érelmeszesedést kapok.
4 felhasználónak tetszik: Wyrd, Jolie_77, baisée, Elody
2015. június 22. 16:47 #125
Sappho
Sappho
 
Státuszhttp://everythingiwantedbutnothingilleverneed.wordpress.com :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.05.
Hozzászólás: 558
Csatolások: 0
Azonosító: 212957
Offline offline
Attól, hogy én kibiggyesztem a Twittere azt a hashtagot, attól még semmi nem fog változni sajnos.
2015. június 22. 16:52 #126
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
Hayame : Ja mindenki csak szidjja őket ,de ha nem lennének,akkor a menő telefonotok,laptopotok sem lenne ott a kezetekben ...

"Drágám", te egy kicsit elvagy tévedve. Honnan a sz*rból jött az ide hogy miket gyártannak a kinaíak.?!! Nem mindenkinek van sz*r kinaí cuccai. Például nekem sincsenek, mert szartsem érnek, minden kinaí gyártmányú telefont , laptopot utálok. wink.gif Szóval. Te azthiszed hogy csak ők csinálnak ilyen "elektronikus tárgyakat"? ! tévedsz... De persze.. Védenni kell őket.. .. .. /I See Humans, but no Humanity/ https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xfa1/t51.2885-15/s306x306/e15/11085167_1374846436176492_2018420386_n.jpg
2015. június 22. 16:57 #127
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
nelli29:
Én egyetértek veled. wink.gif
2015. június 22. 17:09 #128
Hayame
Hayame
Angel of music ♫
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.02.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 65
Azonosító: 211122
Offline offline
Idézet (TheTruthAboutLove @ 2015.06.22. 16:52)
Hayame : Ja mindenki csak szidjja őket ,de ha nem lennének,akkor a menő telefonotok,laptopotok sem lenne ott a kezetekben  ...
"Drágám", te egy kicsit elvagy tévedve. Honnan a sz*rból jött az ide hogy miket gyártannak a kinaíak.?!! Nem mindenkinek van sz*r kinaí cuccai. Például nekem sincsenek, mert szartsem érnek, minden kinaí gyártmányú telefont , laptopot utálok. wink.gif Szóval. Te azthiszed hogy csak ők csinálnak ilyen "elektronikus tárgyakat"? ! tévedsz... De persze.. Védenni kell őket.. .. .. /I See Humans, but no Humanity/ https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xfa1/t51.2885-15/s306x306/e15/11085167_1374846436176492_2018420386_n.jpg

Ja mert ez a hülyeség terjed , hogy ők csak a szar cuccokat gyártják mi dry.gif??!!.Mindegy úgy is mindig én leszek a hülye,meg a szar nem érdekel.
2015. június 22. 17:17 #129
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Bátor Ventillátor @ 2015.06.22. 07:25)
Oh jee, here we go again. A veganácik ismertetőjelei: roppant erőszakosak és fölényesek, mivel szerintük ők birtokolják az igazságot, amit a többi agymosott birka túl ostoba, hogy lásson. De majd ők felnyitják a szemüket, mert ők a Jani! Mindeközben az általános iskolás biológiával sincsenek tisztában, aztán csodálkoznak, ha nem veszik őket komolyan biggrin.gif

Riszpekt, ez teljesen így igaz! meghajolo.gif Alapvetően összekeveri a kedves tag a ragadozót a mindenevővel. Az ember mindenevő és nem ragadozó állat, emiatt nincsenek karmaink és hosszú szemfogaink. Ja, és az emberi szervezet bélrendszere azért olyan hosszú, mert alapvetően nagyon hosszú folyamat (3-5 nap) mire a táplélék teljesen megemésztődik, felszívódik. A bevitt táplálék a gyomorban emésztésnek indul, majd az előemésztett anyagot engedi tovább a bélésekbe. A patkóbélben (ez következik a gyomor után) keveredik epével és hasnyállal, tehát újabb lebontási szakasz következik. Ha ezzel végzett, akkor a vékonybél felé halad, ahol is különböző bontóenzimek által (pl. a laktóz bontóenzime a laktát, ami a vékonybélben található) lebontja és igyekszik hasznosítani. Végül, de nem utolsó sorban azaz anyag amire nincsen szükség, továbbítódik a vastagbélbe, ahol is megtörténik a vízvisszaszívódás (ezért lesz a széklet formált). Azon meg egyenesen röhögőgörcsöt kaptam tegnap éjszaka, hogy azért győzte le valaki a tumoros megbetegedését, mert vegán/vegetáriánus lett. Ekkora baromságot is régen olvastam már. rohog.gif Ha ilyen egyszerű lenne ez az egész, akkor a rák már rég gyógyítható betegség lenne. Az esetek többségében azért éli túl valaki ezt a kórt, mert időben kapták el (1-2-es stádium) és gyorsan alkalmaztak nála agresszív terápiát (értsd kemo és sugár). Egyébként meg a rákos betegeknek pont, hogy sok húst kell fogyasztaniuk, mert ugye a kemótól állandóan hánynak, ez pedig életveszélyes testsúly csökkenéshez vezethet. A húsban pedig, mint tudjuk, rengeteg energiát adó fehérje van.

Itt egyeseknek nagyon sok biológia óra kimaradt, és az a legjobb, hogy szent meggyőződésük az, hogy már pedig nekik van igazuk. Kár, hogy ez nem így van. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, frigónyuszi
2015. június 22. 17:36 #130
Miss.Vicious
Miss.Vicious
 
StátuszI need money cause i like drugs and expensive clothes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 962
Csatolások: 0
Azonosító: 213748
Offline offline
Idézet (Hayame @ 2015.06.22. 17:09)
Ja mert ez a hülyeség terjed , hogy ők csak a szar cuccokat gyártják mi dry.gif??!!.Mindegy úgy is mindig én leszek a hülye,meg a szar nem érdekel.


Persze fogadok ,hogy a cuccaid 99százalékára ez van írva: made in china beer.gif te meg meg eszed a kis csibét a marhát a nyuszit stb..
2015. június 22. 17:48 #131
- törölt felhasználó -    
Annyira sajnálom szegény kutyusokat...ha rajtam múlna nem örökefogadnám az összeset *.*
2015. június 22. 17:49 #132
Miss.Vicious
Miss.Vicious
 
StátuszI need money cause i like drugs and expensive clothes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 962
Csatolások: 0
Azonosító: 213748
Offline offline
Idézet (TheTruthAboutLove @ 2015.06.22. 16:52)
Hayame : Ja mindenki csak szidjja őket ,de ha nem lennének,akkor a menő telefonotok,laptopotok sem lenne ott a kezetekben  ...
"Drágám", te egy kicsit elvagy tévedve. Honnan a sz*rból jött az ide hogy miket gyártannak a kinaíak.?!! Nem mindenkinek van sz*r kinaí cuccai. Például nekem sincsenek, mert szartsem érnek, minden kinaí gyártmányú telefont , laptopot utálok. wink.gif Szóval. Te azthiszed hogy csak ők csinálnak ilyen "elektronikus tárgyakat"? ! tévedsz... De persze.. Védenni kell őket.. .. .. /I See Humans, but no Humanity/ https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xfa1/t51.2885-15/s306x306/e15/11085167_1374846436176492_2018420386_n.jpg


Elvagy tévedve biggrin.gif Kínában készül az Apple is pl: http://www.technet.hu/appleblog/20120123/okok_amiert_az_apple_cuccok_kinaban_keszulnek/ gondolom ilyened sincs mert neked nincsenek sz*r cuccaid ,de utánna lehet nézni ,hogy miket gyárt kína és miket ha már annyira akarsz veszekedni mert ők gyártság a technológia 99%-át akár kínai a termék akár nem rolleyes.gif
2015. június 22. 18:07 #133
Lilla06
Lilla06
The Supreme
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 2852
Csatolások: 100
Azonosító: 176629
Offline offline
Szándékosan nem raktuk bele a cikkbe olyan képeket, amiken ténylegesen látszik, hogy milyen sanyarú a sorsa ezeknek az ebeknek (a fiatalabbakra gondolva). Látszik, hogy szegények mennyire szenvednek, verik őket, kínozzák. És aztán jön a "megváltás", amikor is élve megnyúzzák őket.
itt van egy cikk (magyarul) erről, bár kiemelném, hogy tényleg SOKKOLÓ képeket tartalmaz, tehát aki nem bírja az ilyesmit, ne nézze meg http://www.erdekesvilag.hu/sokkolo-a-kutyaarusok-allatvedok-elott-kinozzak-az-ebeket-hogy-megvegyek-oket/
Igaz, hogy a többi állattal is megtörténik nap mint nap, de a kutyák láthatóan (valamennyire) értik mi folyik körülöttük, a szemükben ott van a félelem, míg egy tyúk ezt csak akkor érzékeli, amikor közelítenek felé egy késsel.
Én semmilyen állat levágását nem támogatom, csak csirkét eszem, de azt is próbálok minél kevesebbet. (a diétámhoz kell) Sajnos azonban azt kell mondanom, hogy számos haszonállat feleslegesen hal meg, mivel ha nem veszem meg az adott húst, akkor ott marad a polcon, és kidobják a kukába, mert lejár.
És végezetül, szerintem ha a ti háziállatotokat lopnák el, ölnék és zabálnák meg, ti lennétek a legjobban felháborodva.
ne vegye ezt senki személyes sértésnek, csak úgy általánosságban írtam, mindenkinek.
2015. június 22. 18:20 #134
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
Miss.Vicious:
A kínaiak előszeretettel másolják le a nagy gyártók telefonjait, így születnek az lPhone-ok, Sasung Galaxy-k és hasonlók. Amik persze silány anyagokból készülnek, silánya szoftverrel, 0 támogatással.
Persze, A nagy gyártók termékei bár Kínában készülnek egész másak a minőségi elveik.. . Na mindegy,, nehogy már ki'aszott telefonokról beszéljünk ennél a cikknél.. hagyjuk már..
2015. június 22. 18:25 #135
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
Mindegy,, az a fontos itt hogy HOGYAN ..
Az előttem lévő amit belinkelt linket, az teljesen igaz.. De , igen.. ti írjátok hogy állatvédők vagytok.. ohh persze..Amiket csinálnak szerencsétlen kutyákkal. Hihetetlen. Azt nem írtam hogy minden kinai kutyákat eszik, mert ott is van aki, beakarja tiltatni,( Yang Xiaoyun) --Na ő aztán tényleg ellene van..
2015. június 22. 18:54 #136
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Lilla06 @ 2015.06.22. 18:07)
Szándékosan nem raktuk bele a cikkbe olyan képeket, amiken ténylegesen látszik, hogy milyen sanyarú a sorsa ezeknek az ebeknek (a fiatalabbakra gondolva). Látszik, hogy szegények mennyire szenvednek, verik őket, kínozzák. És aztán jön a "megváltás", amikor is élve megnyúzzák őket.
itt van egy cikk (magyarul) erről, bár kiemelném, hogy tényleg SOKKOLÓ képeket tartalmaz, tehát aki nem bírja az ilyesmit, ne nézze meg http://www.erdekesvilag.hu/sokkolo-a-kutyaarusok-allatvedok-elott-kinozzak-az-ebeket-hogy-megvegyek-oket/
Igaz, hogy a többi állattal is megtörténik nap mint nap, de a kutyák láthatóan (valamennyire) értik mi folyik körülöttük, a szemükben ott van a félelem, míg egy tyúk ezt csak akkor érzékeli, amikor közelítenek felé egy késsel.
Én semmilyen állat levágását nem támogatom, csak csirkét eszem, de azt is próbálok minél kevesebbet. (a diétámhoz kell) Sajnos azonban azt kell mondanom, hogy számos haszonállat feleslegesen hal meg, mivel ha nem veszem meg az adott húst, akkor ott marad a polcon, és kidobják a kukába, mert lejár.
És végezetül, szerintem ha a ti háziállatotokat lopnák el, ölnék és zabálnák meg, ti lennétek a legjobban felháborodva.
ne vegye ezt senki személyes sértésnek, csak úgy általánosságban írtam, mindenkinek.

Ez sem teljesen igaz. Párom dolgozott a soroksári nagy Tescóba, és ott pl. a penészt levakarják, ha van, ha nincs, akkor pedig megmossák és újracsomagolják. Azóta csak is kizárólag hentesnél vásárolok. Pluszban a megmaradt húsokat, még, ha romlottak, akkor is, általában bedarálják darálthúsnak vagy egyéb felvágottakba is belerakják. Gondolok itt az egyéb sonkákra és a párizsira. Szóval még mindig nem feleslegesen vágják le, hisz ha kidobnák, akkor az magának az üzletláncnak lenne kiesés. Ennyire azért ők sem hülyék.

Idézet (TheTruthAboutLove @ 2015.06.22. 18:20)
Miss.Vicious:
A kínaiak előszeretettel másolják le a nagy gyártók telefonjait, így születnek az lPhone-ok, Sasung Galaxy-k és hasonlók. Amik persze silány anyagokból készülnek, silánya szoftverrel, 0 támogatással. 
Persze, A nagy gyártók termékei bár Kínában készülnek egész másak a minőségi elveik.. . Na mindegy,, nehogy már ki'aszott telefonokról beszéljünk ennél a cikknél.. hagyjuk már..

Megjegyzem mindent manapság Kínában gyártatnak. Nem értem, hogy miért hozod fel az Almát, mikor az effekítve amerikai cég (Steve Jobs???), holott a Samsung meg Dél-Koreai. Mi az, hogy lemásolják a neves telefonokat? unsure.gif Igen, vannak kínai telefonok, pl. a ZTE, nekem is volt, és bár annyira nem voltam vele megelégedve, de majdnem két évig kiszolgált. Azt sem értem, hogy miért írtad azt, amit írtál. Attól, hogy egy pólót a Bershkában veszel meg 10.000 Ft-ért, még egyáltalán nem biztos, hogy jobb minőségű, mint az amit pl. az Ázsia centerben veszel. Ugyanolyan minőségű termékeket adnak el, csak ugye a Nike-nál, Adidasnál és ezeknél amúgy is magát a márkát fizeted meg, nem a minőséget, holott lehet ugyanabban a kínai gyárban készült, csak az egyikre rányomták azt az x márkanevet, a másikra nem. Minőségben manapság nincsen különbség. Azért viszik ki Kínába amúgy, mert nagyon olcsó a munkaerő, és jobban megéri a cégeknek.
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. június 22. 18:58 #137
i love Nature
i love Nature
visszatérő vendég
 
StátuszAz állatok védtelenek az emberrel szemben
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 313
Csatolások: 0
Azonosító: 203875
Offline offline
Oké... vannak itt elég tudatlan emberek.. kezdem azzal hogy rohadt nagy hülyeség az hogy ha valaki nem eszik húst annak legyengül a szervezete. A boltban vett hús amii antibiotikumokkal telekezelt biztos egészséges. Nem mellesleg egy àllat egész életében rabsàgban szenvedett miatta. Mit nem lehet felfogni azon hogy minden élőlénynek joga van az élethez??! Ök is küzdenek az életükért de a sok érzéketlen paraszt kinyirja őket!! Ha ezt valaki igy tartja helyesnek az hülye!! És ezt itt és most elmondom! Mindenkinek a sajàt söntése hogy az egészséges vega/vegan életmód mellett dönt vagy eszi a telekezelt húst és majd meglàtja milyen leaz az ő szervezete később. A túlnépesedés miatt nehogy azt higgyétek hogy igazi húst vesztek meg! Ha nemtek ez kell akkor ez kell. Ja és.. OLYAN NINCS HOGY HASZONÀLLAT!!MINDEN ÉLŐLÉNY MEGÉRDEMLI AZ ÉLETET! VEGYÉTEK MÀR LE A SZEMELLENZŐT!! Aztàn okoskodjatok!! Érdekes.. Sulyok Csillag, Bonifert Anna, Gary Yourofsky és sok màs sportoló is mind egészségesek. Én nem fogom a húst vàlasztani.. de belőletek meg jól meggaudsgszik majd a gyógyszeripar!! Sok sikert a döntéshez.. Szerintem ha rajtatok múlna egy àllatnak sem bìrnàtok àrtani hiàba beszél itt mindenki... csak rajtatok múlik.. rajtatok.
2 felhasználónak tetszik: Phaedra, Jolie_77
2015. június 22. 19:03 #138
nikiiii2
nikiiii2
visszatérő vendég
 
Státusz"Normalness leads to sadness" - Phil Lester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.16.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 1
Azonosító: 234521
Offline offline
Ez embertelen. Hogy képesek ezt megtenni? Csak arra gondolni, hogy a kutyámat megölik és MEGESZIK(!!!)....felfordul a gyomrom.
2015. június 22. 19:10 #139
Vivienn
Vivienn
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.17.
Hozzászólás: 562
Csatolások: 0
Azonosító: 131412
Offline offline
Megdöbbentő, hogy egy ilyen egyszerű erkölcsi kérdésben is viták születnek egy ilyen cikk alatt. Nincs ebben a történetben egyetlen egy kifogás sem ami megvédené ezeket az idiótákat. Azért nem siratjuk meg a teheneket és más haszonállatokat a megölésük miatt, mert ők nem érzik meg, ha valami bajod van, és nem bújnak oda hozzád amikor szomorú vagy. Ők nem csak a táplálék miatt nem hagynak el. Csupán csak ez a különbség köztük.
Undorító, hogy a világon vannak még ilyen visszamaradott emberek és olyanok akik megpróbálják őket megvédeni.
2015. június 22. 19:16 #140
virgi09
virgi09
i'm a sinner bitch
 
StátuszAz "izé" olyan mint a Raffaello...többet mond minden szónál.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.17.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 10
Azonosító: 240469
Offline offline
Mekkora szemetek!!!Azoknak a hülye embereknek elmegyógyintézetben a helyük!!!Ők is ugyanolyan élőlények mint mi.sad.gif sad.gif
14 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!