Starity

Emma Roberts újra bizonyíthat az Amerikai Horror Storyban

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. június 28. 18:33 #21
Hayame
Hayame
Angel of music ♫
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.02.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 65
Azonosító: 211122
Offline offline
Idézet (Hayame @ 2015.06.28. 18:33)
Hát ja ...tönkre teszi ez a nő a sorozatot v.v
2015. június 28. 18:35 #22
Hayame
Hayame
Angel of music ♫
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.02.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 65
Azonosító: 211122
Offline offline
Idézet (Cassie3 @ 2015.06.28. 17:10)
NEEEEEEEEEE MÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁR!!!!!!!! *hirtelen érzelmi kitörés, bocsi*
Utálom ezt a hülyét!!! Ahelyett, hogy az igazán tehetséges és aranyos Taissára fektetnék a hangsúlyt, ezt a p*csát kell pesztrálgatni. Jessica nincs, Emma van... előre látom, hogy remek lesz... dry.gif dry.gif

Igaz,nem kellene bele ez az Emma -.-"...
1 felhasználónak tetszik: Cassie3
2015. június 28. 18:48 #23
Miss.Vicious
Miss.Vicious
 
StátuszI need money cause i like drugs and expensive clothes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 962
Csatolások: 0
Azonosító: 213748
Offline offline
Idézet (Cassie3 @ 2015.06.28. 18:26)
Talán azért kell megemlíteni, mert Taissa tényleg ezerszer jobb mint ez a beképzelt idióta. Én csak megemlítettem, hogy utálom Emmát és nem szeretném a sorozatban látni, de nem úgy értettem, hogy Taissa jöjjön a helyére. Én csupán úgy értettem, hogy Emma ne legyen benne, mert elrontja az egészet. Nem ugyanolyan élmény nézni, ha az ő fejét is kell bámulnom. Én nem mondtam egy szóval se, hogy úgy összeillenek, de ha már így mondod, akkor Evan és Taissa tényleg aranyosak lennének együtt. Gondolom ő nem törné be Evan orrát. wink.gif Emma szörnyű. Nem illik ebbe a sorozatba. Inkább egy idióta tinisorozatba, de ebbe nagyon nem. Taissának megvan az a kisugárzása, ami úgymond "méltóvá" teszi ehhez a sorozathoz és ahhoz is, hogy az emberek szeressék és tényleg úgy legyenek vele, hogy őt akarják látni. Ez a lényeg. Az emberek őt akarják látni, mert neki tehetsége is van és igazán pozitív, kedves, rejtélyes kisugárzása. Nem olyan r*bancos, mint Emmának. smileeee.gif Te talán unod, de nekünk van ízlésünk is. Viszont ebben mi a gyerekes? rohog.gif Gyerekes? Gyerekes, hogy ez a véleményünk? Ez nem gyerekesség, drága. Ez tény, hogy ha már itt tartunk, TAISSA JOBB, MINT EMMA, legalábbis Emma nem kell az AHS-ba. Légy boldog. wink.gif


Igazad van Cassie3 ráadásul Taissa normális embert alakítótt a sorozatban Emma kurvi meg azt alakította csak ,hogy milyen a való életben rohog.gif A 3.évadban mást nem csinált csak hisztizett r*banckodott egy sort majd d*gott..Meg folyton csak azon járt az esze rolleyes.gif aztán ha tömegessen megerőszakolták az már nem tetszett neki pedig bolond.gif (pedig ő is azt akarta) a 4.évadban meg egy hazug csalót játszott szal semmi értelmeset nem csinált nem volt értelme ,amit csinál a sorozatban omg.gif Ehhez meg nem is kell tehetségesnek lennie hiszen csak magát adta ,hogy milyenek a napjai a való életben rohog.gif Csak tönkre teszi az egész sorozatot.. CaveRat.gif malade.gif Ryannak volna esze Taissát tenné be a sorozatba. Egyébként is Taissa tette főként népszerűvé a sorozatot amikor megformálta Violet Harmont smileeee.gif hi.gif
1 felhasználónak tetszik: Hayame
2015. június 28. 18:55 #24
Hayame
Hayame
Angel of music ♫
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.02.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 65
Azonosító: 211122
Offline offline
Idézet (Miss.Vicious @ 2015.06.28. 18:48)
Igazad van Cassie3 ráadásul Taissa normális embert alakítótt a sorozatban Emma kurvi meg azt alakította csak ,hogy milyen a való életben  rohog.gif A 3.évadban mást nem csinált csak hisztizett r*banckodott egy sort majd d*gott..Meg folyton csak azon járt az esze  rolleyes.gif aztán ha tömegessen megerőszakolták az már nem tetszett neki pedig  bolond.gif (pedig ő is azt akarta) a 4.évadban meg egy hazug csalót játszott szal semmi értelmeset nem csinált nem volt értelme ,amit csinál a sorozatban  omg.gif Ehhez meg nem is kell tehetségesnek lennie hiszen csak magát adta ,hogy milyenek a napjai a való életben  rohog.gif Csak tönkre teszi az egész sorozatot.. CaveRat.gif  malade.gif Ryannak volna esze Taissát tenné be a sorozatba. Egyébként is Taissa tette főként népszerűvé a sorozatot amikor megformálta Violet Harmont smileeee.gif hi.gif

rohog.gif thumbsup.gif jaja !
2015. június 28. 19:00 #25
sg1992
sg1992
☾ cold hands
 
Státuszwe're just lost, damaged souls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.25.
Hozzászólás: 15259
Csatolások: 8754
Azonosító: 215855
Offline offline
Én is örülök neki.De azért Taissának sokkal jobban örülnék.sad.gif
2015. június 28. 19:21 #26
domika666
domika666
visszatérő vendég
 
StátuszPretty Evil! ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 225
Csatolások: 0
Azonosító: 137666
Offline offline
No azért álljunk meg egy szóra gyerekek...Emma nem véletlen nyert több díjat tehetsége miatt...és mi van Taissával? Ha jól tudom nem nyert semmilyen díjat...az egy dolog, hogy Vera Farmiga a nővére...mondjuk Taissa is megérdemelné a díjakat...csípem meg minden, de Emmát jobban...sőt imádom...és valaki itt írta, hogy azt játtsza amit a való életben meg, hogy nem kell ehhez sok tehetség...nem tudom akkor neked mi a tehetség is mit kellene játtszania, hogy elnyerje a tetszésedet...de hogy Emma is el tudná játszani azt, hogy Zombikat öl az tuti...smileeee.gif
2015. június 28. 19:31 #27
- törölt felhasználó -    
Nekem Emma-val semmi problémám sincsen, szerintem jó színésznő, úgy, ahogy Taissa is (ha már 500-an felhozták ez alatt a cikk alatt), de épp most szakított Evan-al, szóval az úgy kissé ciki, hogy megint együtt lesznek. Azt sem értem miért kell ennyire nyomatni a csajt, mikor minden évadban, ameddig szerepelt kb ugyanaz volt a szerepe (mindig antipatikus), szóval nem tudom mit várjak. Viszont így, hogy Taissa-valószínűleg-nem és Jessica-tutira-nem fog benne résztvenni elég gyenge évad felé nézünk... Valamiért az összes sorozatból elmennek a legjobb szereplők/színészek, és az egészet bereklámozzák a legeslegjobb évadnak a történelemben dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Cassie3
2015. június 28. 19:32 #28
healy.
healy.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.24.
Hozzászólás: 1192
Csatolások: 93
Azonosító: 240743
Offline offline
Idézet (Miss.Vicious @ 2015.06.28. 18:48)
Emma kurvi meg azt alakította csak ,hogy milyen a való életben  rohog.gif A 3.évadban mást nem csinált csak hisztizett r*banckodott egy sort majd d*gott..Meg folyton csak azon járt az esze  rolleyes.gif aztán ha tömegessen megerőszakolták az már nem tetszett neki pedig  bolond.gif (pedig ő is azt akarta) a 4.évadban meg egy hazug csalót játszott szal semmi értelmeset nem csinált nem volt értelme ,amit csinál a sorozatban  omg.gif Ehhez meg nem is kell tehetségesnek lennie hiszen csak magát adta ,hogy milyenek a napjai a való életben  rohog.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Ezen jót nevettem. Mond már el nekem, honnan a francból tudod te, hogy milyen ő a való életben?
2 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Phaedra
2015. június 28. 19:39 #29
Miss.Vicious
Miss.Vicious
 
StátuszI need money cause i like drugs and expensive clothes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 962
Csatolások: 0
Azonosító: 213748
Offline offline
Idézet (domika666 @ 2015.06.28. 19:21)
No azért álljunk meg egy szóra gyerekek...Emma nem véletlen nyert több díjat tehetsége miatt...és mi van Taissával? Ha jól tudom nem nyert semmilyen díjat...az egy dolog, hogy Vera Farmiga a nővére...mondjuk Taissa is megérdemelné a díjakat...csípem meg minden, de Emmát jobban...sőt imádom...és valaki itt írta, hogy azt játtsza amit a való életben meg, hogy nem kell ehhez sok tehetség...nem tudom akkor neked mi a tehetség is mit kellene játtszania, hogy elnyerje a tetszésedet...de hogy Emma is el tudná játszani azt, hogy Zombikat öl az tuti...smileeee.gif


Majd ha neked is betöri az orrod meglátom mennyire fogod szeretni rohog.gif Egyébként nem azért nyerte a díjakat mivel az apja és a Julia nénikéje híres rolleyes.gif Meg inkább több utálója van mint kedvelője nem is csoda kleggyes a csaj http://hu.axn.com/galleries/10-ok-amiert-utaljak-emma-roberts-et ja és nekem mi a tehetség mondjuk Cameron Diaz? Vagy Jhonny Depp? Vagy Jessica Lange? Vagy Katharine Heigle? Vagy Angeline Jolie,Jennifer Aniston,Emily Deschanel??? És még sorolhatnám szászor jobb szinészek/szinésznők mint a te Emmácskád..Ja csak szolok ,hogy nem is a te Emmácskád tette híressé az AHS ,hanem Taissa és Evan Violet és Tateként rofl.gif lol2.gif Emma csak annyit csinált ,hogy összejött Evannal betörte az orát rászedte ,hogy mutassa meg be Ryannak..Aztán Ryannál benyálta magát kapott szerepet aztán már nem volt szüksége az Evanra ennyi banana_moonwalk.gif Szal inkább azt csodálom ,hogy neked a kurvulás a hisztizésa szinészet ezaz pompom.gif bday.gif meghajolo.gif senkiért való rajongás level: dominika666
1 felhasználónak tetszik: Cassie3
2015. június 28. 19:41 #30
Miss.Vicious
Miss.Vicious
 
StátuszI need money cause i like drugs and expensive clothes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 962
Csatolások: 0
Azonosító: 213748
Offline offline
Idézet (healy. @ 2015.06.28. 19:32)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Ezen jót nevettem. Mond már el nekem, honnan a francból tudod te, hogy milyen ő a való életben?


Elég csak elolvasni róla ezt http://hu.axn.com/galleries/10-ok-amiert-utaljak-emma-roberts-et rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Cassie3
2015. június 28. 19:43 #31
Hayame
Hayame
Angel of music ♫
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.02.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 65
Azonosító: 211122
Offline offline
Idézet (Miss.Vicious @ 2015.06.28. 19:39)
Majd ha neked is betöri az orrod meglátom mennyire fogod szeretni  rohog.gif Egyébként nem azért nyerte a díjakat mivel az apja és a Julia nénikéje híres  rolleyes.gif Meg inkább több utálója van mint kedvelője nem is csoda kleggyes a csaj http://hu.axn.com/galleries/10-ok-amiert-utaljak-emma-roberts-et ja és nekem mi a tehetség mondjuk Cameron Diaz? Vagy Jhonny Depp? Vagy Jessica Lange? Vagy Katharine Heigle? Vagy Angeline Jolie,Jennifer Aniston,Emily Deschanel??? És még sorolhatnám szászor jobb szinészek/szinésznők mint a te Emmácskád..Ja csak szolok ,hogy nem is a te Emmácskád tette híressé az AHS ,hanem Taissa és Evan Violet és Tateként  rofl.gif  lol2.gif Emma csak annyit csinált ,hogy összejött Evannal betörte az orát rászedte ,hogy mutassa meg be Ryannak..Aztán Ryannál benyálta magát kapott szerepet aztán már nem volt szüksége az Evanra ennyi  banana_moonwalk.gif Szal inkább azt csodálom ,hogy neked a kurvulás a hisztizésa szinészet ezaz  pompom.gif  bday.gif  meghajolo.gif senkiért való rajongás level: dominika666

Ezt jól megirtad! thumbsup.gif
2015. június 28. 19:43 #32
Cassie3
Cassie3
leebit♡
 
Státusz"life is too short to focus on things that you don't like" - pewdiepie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.13.
Hozzászólás: 1867
Csatolások: 1452
Azonosító: 124987
Offline offline
Idézet (domika666 @ 2015.06.28. 19:21)
No azért álljunk meg egy szóra gyerekek...Emma nem véletlen nyert több díjat tehetsége miatt...és mi van Taissával? Ha jól tudom nem nyert semmilyen díjat...az egy dolog, hogy Vera Farmiga a nővére...mondjuk Taissa is megérdemelné a díjakat...csípem meg minden, de Emmát jobban...sőt imádom...és valaki itt írta, hogy azt játtsza amit a való életben meg, hogy nem kell ehhez sok tehetség...nem tudom akkor neked mi a tehetség is mit kellene játtszania, hogy elnyerje a tetszésedet...de hogy Emma is el tudná játszani azt, hogy Zombikat öl az tuti...smileeee.gif

Lol... ennyi erővel Selena Gomez tehetségesebb, mint Christina Aguilera, hiszen Starityn Selena az első Christina pedig csak a 47. wink.gif laugh.gif Annyi a különbség, hogy a cicababákat mindig jobban nyomatják. Pl. ezért is olyan "nagy szám" a drága Emmácska. Igaz az is, hogy betörni valaki orrát tényleg nagyon szimpatikus húzás. rohog.gif Olyan szánalmas, hogy ha egy lány csinálja a fiúnak, jaj, akkor nem baj, mert a fiú biztosan megérdemelte, de ha fordítva akkor már a pokolra a sráccal. Az erőszak, ugyanúgy erőszak. Milyen ember az ilyen? Oh, biztosan egy tündibündi csajszi. rolleyes.gif
2015. június 28. 19:44 #33
ariana grande14
ariana grande14
tattooed girl
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.02.
Hozzászólás: 1803
Csatolások: 104
Azonosító: 228631
Offline offline
Nekem nem igazán szimpatikus az Emma.
2015. június 28. 19:46 #34
Miss.Vicious
Miss.Vicious
 
StátuszI need money cause i like drugs and expensive clothes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 962
Csatolások: 0
Azonosító: 213748
Offline offline
Idézet (Hayame @ 2015.06.28. 19:43)
Ezt jól megirtad! thumbsup.gif


Köszönöm smileeee.gif
2015. június 28. 20:01 #35
Miss.Vicious
Miss.Vicious
 
StátuszI need money cause i like drugs and expensive clothes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 962
Csatolások: 0
Azonosító: 213748
Offline offline
Idézet (Cassie3 @ 2015.06.28. 19:43)
Lol... ennyi erővel Selena Gomez tehetségesebb, mint Christina Aguilera, hiszen Starityn Selena az első Christina pedig csak a 47. wink.gif laugh.gif Annyi a különbség, hogy a cicababákat mindig jobban nyomatják. Pl. ezért is olyan "nagy szám" a drága Emmácska. Igaz az is, hogy betörni valaki orrát tényleg nagyon szimpatikus húzás. rohog.gif Olyan szánalmas, hogy ha egy lány csinálja a fiúnak, jaj, akkor nem baj, mert a fiú biztosan megérdemelte, de ha fordítva akkor már a pokolra a sráccal. Az erőszak, ugyanúgy erőszak. Milyen ember az ilyen? Oh, biztosan egy tündibündi csajszi. rolleyes.gif


Hát igen vagy ,hogy a volt pasiját nyúl jelmezben kicsukját és hülyét csinál belőle.. dry.gif Normális ember ilyet nem csinál a párjával unsure.gif
1.Ha valami konfliktusba keverettetek a párotokkal ,akkor mint normális emberek megbeszélítek a helyzetet gondolom és ütitek agyon őt úgy ,hogy a szomszédban a hotelban a szomszédok hívjak ki a rendőröket és az egyiket a mentősök a másikot pedig a rendőrök viszik el.. 110.gif
2. Ha valakit szeretünk nem csinálunk belőle sehogyan sem hülyét vagy nem tolunk vele ki. Ő meg hát egy nyúl jelmezbe kicsuta a házból egész éjjere hát már mért ne? E végre ő az Emma Roberts ő mg teheti rolleyes.gif
3.Mint normális emberek ,akiket szerettek sosem ütnétek meg sosem csinálnátok magatokból hülyét inkább magatoknak okoznátok fájdalmat (valamilyen szinten nem azt mondom ,hogy leszúrnátok magatokat vagy ilyesmi) és ő meg mit csinál? Értem nagyon jó ember lehet a való életben a többiről ne is beszéljünk smileeee.gif
2015. június 28. 20:03 #36
- törölt felhasználó -    
Azért nem kell összeveszni. smileeee.gif Én is nagyon örülnék, ha Taissát láthatnám a sorozatban, hiszen nagyon tehetséges színésznőnek tartom. Emma szerintem is inkább valami tinisorozatba illik, de mint a cikkben írták, csak a sorozat végén fog megjelenni.
1 felhasználónak tetszik: Cassie3
2015. június 28. 20:04 #37
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Én szeretem Emmat, nincs semmi bajom vele, nem úgy mint az előttem szólóknak!
2015. június 28. 20:23 #38
domika666
domika666
visszatérő vendég
 
StátuszPretty Evil! ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 225
Csatolások: 0
Azonosító: 137666
Offline offline
Drága Miss.Vicious...nem tudom miért kell ilyen primitív kommentet írni nekem...mondjuk tudom létezik olyan hogy szegénységi bizonyítvány...a másik: te biztosan tudod hogyan él Emma Roberts meg, hogy mennyire erőszakos...nem kell ám hinni azoknak a pletykalapoknak...mondjuk ez is azt jelenti, hogy mennyire befolyásolható vagy...de elnézem neked...wink.gif
2015. június 28. 20:26 #39
Cassie3
Cassie3
leebit♡
 
Státusz"life is too short to focus on things that you don't like" - pewdiepie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.13.
Hozzászólás: 1867
Csatolások: 1452
Azonosító: 124987
Offline offline
Idézet (domika666 @ 2015.06.28. 20:23)
Drága Miss.Vicious...nem tudom miért kell ilyen primitív kommentet írni nekem...mondjuk tudom létezik olyan hogy szegénységi bizonyítvány...a másik: te biztosan tudod hogyan él Emma Roberts meg, hogy mennyire erőszakos...nem kell ám hinni azoknak a pletykalapoknak...mondjuk ez is azt jelenti, hogy mennyire befolyásolható vagy...de elnézem neked...wink.gif

Valószínű, hogy ennyi mindent kitalálnak, mert nincs jobb dolguk, mint hogy olyanokat találjanak Ki Emmáról, hogy ilyeneket mondott, meg csinált. rohog.gif Valószínű, hogy az ÖSSZESET kitalálták. Pl. Evan orrát 100%, hogy betörte és ez az egy is elég ahhoz, hogy véleményt alkosson róla az ember. wink.gif Ez nem a befolyásolhatóságon múlik, drága.
2015. június 28. 20:26 #40
domika666
domika666
visszatérő vendég
 
StátuszPretty Evil! ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 225
Csatolások: 0
Azonosító: 137666
Offline offline
Mindenesetre örülök, hogy Emma benne lesz az otodik evadba...lacie és healy: igazat írtatok...akinek pedig nem tetszik Emma ne nézee a műsort...bizti nem miattatok fog kilépni és bizti nem miattatok fogja meggondolni magát egy milliomos rebdező...de ti ezt jobban tudjátok...jól tudom...pff...smileeee.gif wink.gif smileeee.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok