Starity

Emma Roberts újra bizonyíthat az Amerikai Horror Storyban

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. június 28. 20:36 #41
eszter05
eszter05
oпlγ ћυ₥αп
 
StátuszImagination is more important than knowledge.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.06.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 315
Azonosító: 227168
Offline offline
Imádom Emmát, sok sikert a szerephez.
2015. június 28. 20:41 #42
- törölt felhasználó -    
Hát irom Emmát is örülök neki bár ha választani kéne én is Taissat választanám.
2015. június 28. 20:57 #43
Ria1997
Ria1997
dollophead
 
Státusz"Most people call me Thomas. Well, except Newt—he calls me Tommy."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.17.
Hozzászólás: 1072
Csatolások: 0
Azonosító: 151247
Offline offline
Idézet (Miss.Vicious @ 2015.06.28. 19:39)
Majd ha neked is betöri az orrod meglátom mennyire fogod szeretni  rohog.gif Egyébként nem azért nyerte a díjakat mivel az apja és a Julia nénikéje híres  rolleyes.gif Meg inkább több utálója van mint kedvelője nem is csoda kleggyes a csaj http://hu.axn.com/galleries/10-ok-amiert-utaljak-emma-roberts-et ja és nekem mi a tehetség mondjuk Cameron Diaz? Vagy Jhonny Depp? Vagy Jessica Lange? Vagy Katharine Heigle? Vagy Angeline Jolie,Jennifer Aniston,Emily Deschanel??? És még sorolhatnám szászor jobb szinészek/szinésznők mint a te Emmácskád..Ja csak szolok ,hogy nem is a te Emmácskád tette híressé az AHS ,hanem Taissa és Evan Violet és Tateként  rofl.gif  lol2.gif Emma csak annyit csinált ,hogy összejött Evannal betörte az orát rászedte ,hogy mutassa meg be Ryannak..Aztán Ryannál benyálta magát kapott szerepet aztán már nem volt szüksége az Evanra ennyi  banana_moonwalk.gif Szal inkább azt csodálom ,hogy neked a kurvulás a hisztizésa szinészet ezaz  pompom.gif  bday.gif  meghajolo.gif senkiért való rajongás level: dominika666


Te jó ég, az egészet úgy állítod be mintha ott lettél volna, miközben fogalmad sincs a körülményekről. Ha maga Evan Peters is megbocsájtott neki, te mi jogon kurvázod le és hordod el mindennek? Egyáltalán, ennek a cikknek mi köze ahhoz, hogy mit csinál a pasijával?
Hadd tudja már jobban szerencsétlen rendező hogy ki szerepelhet és ki nem. Ha meg ez miatt nem fogod nézni, hát istenem, így jártál, egy ember miatt nem fog drasztikusan csökkenni a nézettség. Tudod, egy sorozatban nem kell mindenkit szeretni, de elviseled és kész, pont. Persze hogy nem ő a világ legtehetségesebb színésznője, de ha esetleg láttad más filmekben, rájöhettél volna, hogy nem annyira vészes mint ahogy azt te előadtad.
Sajnálom, nem tudtam elmenni a hozzászólásaid felett, pedig Emma nekem sem épp a szívem csücske, sőt.
4 felhasználónak tetszik: healy., itsjustme, Wyrd, Jody
2015. június 28. 20:59 #44
HaniSixx
HaniSixx
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.18.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 226303
Offline offline
domika666
50-50% az esélye hogy ilyen vagy olyan van akik szerint erőszakos szerinted meg nem. DE EMBER te is úgy véded,mintha nagyon ismernéd. Picikém te honnan van benne olyan biztos hogy ez a lány ennyire szent? Te se hidd el, hogy annyira jó ember ez a csajszi. Igen az igaz, hogy betörte Evan orrát meg csinált egy s mást te szereted azt amit csinál ezért véded, viszont ne marj bele másba mert magadat égeted le vele, mert te sem vagy biztos a dolgokban nem ismered Emmát magad sem. És mielőtt oltásnak veszed, ez inkább tanács , hogy máskor te is gondlkodj el mit írsz le, mivel ez a lány nem a barátnőd, nem ismered
2015. június 28. 21:05 #45
Miss.Vicious
Miss.Vicious
 
StátuszI need money cause i like drugs and expensive clothes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 962
Csatolások: 0
Azonosító: 213748
Offline offline
Idézet (Ria1997 @ 2015.06.28. 20:57)
Te jó ég, az egészet úgy állítod be mintha ott lettél volna, miközben fogalmad sincs a körülményekről. Ha maga Evan Peters is megbocsájtott neki, te mi jogon kurvázod le és hordod el mindennek? Egyáltalán, ennek a cikknek mi köze ahhoz, hogy mit csinál a pasijával? 
Hadd tudja már jobban szerencsétlen rendező hogy ki szerepelhet és ki nem. Ha meg ez miatt nem fogod nézni, hát istenem, így jártál, egy ember miatt nem fog drasztikusan csökkenni a nézettség. Tudod, egy sorozatban nem kell mindenkit szeretni, de elviseled és kész, pont. Persze hogy nem ő a világ legtehetségesebb színésznője, de ha esetleg láttad más filmekben, rájöhettél volna, hogy nem annyira vészes mint ahogy azt te előadtad.
Sajnálom, nem tudtam elmenni a hozzászólásaid felett, pedig Emma nekem sem épp a szívem csücske, sőt.


Ha nem tetszik ne nézd Istenem rolleyes.gif én se szólok bele az életedbe rohog.gif
2015. június 28. 21:08 #46
Miss.Vicious
Miss.Vicious
 
StátuszI need money cause i like drugs and expensive clothes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 962
Csatolások: 0
Azonosító: 213748
Offline offline
Idézet (domika666 @ 2015.06.28. 20:26)
Mindenesetre örülök, hogy Emma benne lesz az otodik evadba...lacie és healy: igazat írtatok...akinek pedig nem tetszik Emma ne nézee a műsort...bizti nem miattatok fog kilépni és bizti nem miattatok fogja meggondolni magát egy milliomos rebdező...de ti ezt jobban tudjátok...jól tudom...pff...smileeee.gif wink.gif smileeee.gif


Nem de te biztos jobban tudod ugye hisz nagy bff-ek vagytok rolleyes.gif
2015. június 28. 21:11 #47
szjg love forever
szjg love forever
visszatérő vendég
 
Státuszsounds live feels live W/bests
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 449
Csatolások: 0
Azonosító: 200702
Offline offline
Hú nem akarok belekeveredni ebbe a vitába de azt kell hogy mondjam valóban Emma sem egy szent és szerintem is csak nyomva van mérjük már össze például Taissával szerintem T ezerszer tehetségesebb és jobban is illik az AHS-be mint Emma, ő csak nyomva van mint a lejjebb említett példa Selena Gomez-Christina Aguilera.
1 felhasználónak tetszik: Cassie3
2015. június 28. 21:12 #48
Ria1997
Ria1997
dollophead
 
Státusz"Most people call me Thomas. Well, except Newt—he calls me Tommy."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.17.
Hozzászólás: 1072
Csatolások: 0
Azonosító: 151247
Offline offline
Idézet (Miss.Vicious @ 2015.06.28. 21:05)
Ha nem tetszik ne nézd Istenem  rolleyes.gif én se szólok bele az életedbe  rohog.gif


Miért, te úgy érzed hogy én most beleszóltam a tiédbe? Csupán nem értem miért kell ilyen alpárian beszélni valakiről akit nem ismersz. Ráadásul még ez sem zavarna, el tudok menni a hozzászólások felett anélkül hogy kommentelnék vagy felhúznám magam, de amikor már itt szajkózod ugyanazt megállás nélkül... nos, gondoltam próba szerencse, hátha észhez térsz.
2015. június 28. 21:12 #49
Miss.Vicious
Miss.Vicious
 
StátuszI need money cause i like drugs and expensive clothes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 962
Csatolások: 0
Azonosító: 213748
Offline offline
Idézet (Cassie3 @ 2015.06.28. 20:26)
Valószínű, hogy ennyi mindent kitalálnak, mert nincs jobb dolguk, mint hogy olyanokat találjanak Ki Emmáról, hogy ilyeneket mondott, meg csinált. rohog.gif Valószínű, hogy az ÖSSZESET kitalálták. Pl. Evan orrát 100%, hogy betörte és ez az egy is elég ahhoz, hogy véleményt alkosson róla az ember. wink.gif Ez nem a befolyásolhatóságon múlik, drága.


Ezek a csunya riporterek miket ki nem találnak a szegény ártatlan Teréz Anya Emmácskáról ,hogy mi utáljuk őt sad.gif meg meg csinálták az emma robot 7000-et ,hogy ,ami eljátsza emma szerepét ,aminek az a célja ,hogy folyton botrányt csináljon verekedjen stb.. ,hogy aztán felvegyék videóra és lefotózzák és úgy állítság be mint ha az Emma csinálta volna ezeket cray.gif
Cassie ezeknek sincs eszük :/
2015. június 28. 21:17 #50
szjg love forever
szjg love forever
visszatérő vendég
 
Státuszsounds live feels live W/bests
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 449
Csatolások: 0
Azonosító: 200702
Offline offline
Miss.Vicious - Ma, 21:12
Cassie3 írta:
Valószínű, hogy ennyi mindent kitalálnak, mert nincs jobb dolguk, mint hogy olyanokat találjanak Ki Emmáról, hogy ilyeneket mondott, meg csinált. rohog.gif Valószínű, hogy az ÖSSZESET kitalálták. Pl. Evan orrát 100%, hogy betörte és ez az egy is elég ahhoz, hogy véleményt alkosson róla az ember. wink.gif Ez nem a befolyásolhatóságon múlik, drága.


Ezek a csunya riporterek miket ki nem találnak a szegény ártatlan Teréz Anya Emmácskáról ,hogy mi utáljuk őt sad.gif meg meg csinálták az emma robot 7000-et ,hogy ,ami eljátsza emma szerepét ,aminek az a célja ,hogy folyton botrányt csináljon verekedjen stb.. ,hogy aztán felvegyék videóra és lefotózzák és úgy állítság be mint ha az Emma csinálta volna ezeket cray.gif
Cassie ezeknek sincs eszük :/


Pontosan! smileeee.gif Igazatok van biggrin.gif biztos is csak kitalálták az ártatlan Emmácskáról ő valójában egy égből küldött szent biggrin.gif
2015. június 28. 21:17 #51
Hayame
Hayame
Angel of music ♫
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.02.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 65
Azonosító: 211122
Offline offline
Idézet (szjg love forever @ 2015.06.28. 21:11)
Hú nem akarok belekeveredni ebbe a vitába de azt kell hogy mondjam valóban Emma sem egy szent és szerintem is csak nyomva van mérjük már össze például Taissával szerintem T ezerszer tehetségesebb és jobban is illik az AHS-be mint Emma, ő csak nyomva van mint a lejjebb említett példa Selena Gomez-Christina Aguilera.

Igaz ,de szerintem minden sorozatba kell egy szereplő akit nem szeret mindenki rohog.gif !
2015. június 28. 21:17 #52
- törölt felhasználó -    
Idézet (Miss.Vicious @ 2015.06.28. 19:41)

ez csak egy cikk. miből gondolod, hogy százszázalékosan igaz, amiket írnak benne? én sem pletykák alapján ismerek meg embereket, hanem úgy, hogy személyesen beszélek velük. úgyhogy nem tudom, te mit akarsz elérni ezzel. rolleyes.gif

és nem, nem nézem a sorozatot. csak már nekem is szúrta a szemem, amiket írsz...
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. június 28. 21:19 #53
szjg love forever
szjg love forever
visszatérő vendég
 
Státuszsounds live feels live W/bests
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 449
Csatolások: 0
Azonosító: 200702
Offline offline
Hayame - Ma, 21:17
szjg love forever írta:
Hú nem akarok belekeveredni ebbe a vitába de azt kell hogy mondjam valóban Emma sem egy szent és szerintem is csak nyomva van mérjük már össze például Taissával szerintem T ezerszer tehetségesebb és jobban is illik az AHS-be mint Emma, ő csak nyomva van mint a lejjebb említett példa Selena Gomez-Christina Aguilera.

Igaz ,de szerintem minden sorozatba kell egy szereplő akit nem szeret mindenki biggrin.gif

mondjuk ez is igaz! Nem lenne kin vitatkozni biggrin.gif
2015. június 28. 21:20 #54
Hayame
Hayame
Angel of music ♫
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.02.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 65
Azonosító: 211122
Offline offline
Idézet (Miss.Vicious @ 2015.06.28. 21:12)
Ezek a csunya riporterek miket ki nem találnak a szegény ártatlan Teréz Anya Emmácskáról ,hogy mi utáljuk őt sad.gif meg meg csinálták az emma robot 7000-et ,hogy ,ami eljátsza emma szerepét ,aminek az a célja ,hogy folyton botrányt csináljon verekedjen stb.. ,hogy aztán felvegyék videóra és lefotózzák és úgy állítság be mint ha az Emma csinálta volna ezeket cray.gif
Cassie ezeknek sincs eszük :/

Mindenki azt hiszi ,hogy ő tökéletes,meg tehetséges,holott van egy pár hiba benne rolleyes.gif ...
2015. június 28. 21:22 #55
Hayame
Hayame
Angel of music ♫
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.02.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 65
Azonosító: 211122
Offline offline
Idézet (szjg love forever @ 2015.06.28. 21:19)
Hayame  - Ma, 21:17 
szjg love forever írta:
Hú nem akarok belekeveredni ebbe a vitába de azt kell hogy mondjam valóban Emma sem egy szent és szerintem is csak nyomva van mérjük már össze például Taissával szerintem T ezerszer tehetségesebb és jobban is illik az AHS-be mint Emma, ő csak nyomva van mint a lejjebb említett példa Selena Gomez-Christina Aguilera.
Igaz ,de szerintem minden sorozatba kell egy szereplő akit nem szeret mindenki  biggrin.gif
mondjuk ez is igaz! Nem lenne kin vitatkozni biggrin.gif

Jaja biggrin.gif ,most gondoljj bele tényleg minden sorozatban/filmben van egy ilyen szereplő smileeee.gif
2015. június 28. 21:25 #56
domika666
domika666
visszatérő vendég
 
StátuszPretty Evil! ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 225
Csatolások: 0
Azonosító: 137666
Offline offline
Ria igazad van...de szerintem hagyjuk őket vitázni piti dolgokon...ki szent és ki nem...azt tudom hogy nem én kezdtem...én csak egyszerűen örülök Emmának...de valószínűleg vagy irigyek az emberek vagy súlyos személyiségbetegségben szenvednek... az bizti, hogy alig várom az októbert, hogy újra lássam a szereplőket...ui: Taissa direkt nem vállalta el a szerepet...nem Ryam nem kérte fel...de ez is azt jelenti, hogy úgy irkálnak emberek, hogy nem tudják a dolgok hátterét...puszika wink.gif
2015. június 28. 21:28 #57
Miss.Vicious
Miss.Vicious
 
StátuszI need money cause i like drugs and expensive clothes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 962
Csatolások: 0
Azonosító: 213748
Offline offline
Idézet (RockMe @ 2015.06.28. 21:17)
ez csak egy cikk. miből gondolod, hogy százszázalékosan igaz, amiket írnak benne? én sem pletykák alapján ismerek meg embereket, hanem úgy, hogy személyesen beszélek velük. úgyhogy nem tudom, te mit akarsz elérni ezzel. rolleyes.gif 
és nem, nem nézem a sorozatot. csak már nekem is szúrta a szemem, amiket írsz...


Utánna nézhetsz ,hogy igaz rolleyes.gif Nem szeretnék veled vitatkozni ,de én se szólok bele ,hogy éld az életed dry.gif
2015. június 28. 21:32 #58
Miss.Vicious
Miss.Vicious
 
StátuszI need money cause i like drugs and expensive clothes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 962
Csatolások: 0
Azonosító: 213748
Offline offline
Idézet (Ria1997 @ 2015.06.28. 21:12)
Miért, te úgy érzed hogy én most beleszóltam a tiédbe? Csupán nem értem miért kell ilyen alpárian beszélni valakiről akit nem ismersz. Ráadásul még ez sem zavarna, el tudok menni a hozzászólások felett anélkül hogy kommentelnék vagy felhúznám magam, de amikor már itt szajkózod ugyanazt megállás nélkül... nos, gondoltam próba szerencse, hátha észhez térsz.


Megvan rá az okom smileeee.gif Nem akarok veled veszekedni ,de gondolom neked is vannak sztárok az életedbe ,akiket utálsz és megse szólok bele ,hogy ,hogy írj róluk dry.gif
2015. június 28. 21:33 #59
HaniSixx
HaniSixx
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.18.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 226303
Offline offline
domika666 nem azt mondták, hogy nem kérte fel, hanem hogy neki jobban örültek volna,de értsd ahogy akarod :DDDDDDDDDD ne veszekedjetek egymással.
2015. június 28. 21:34 #60
Crona99
Crona99
♥Secret Diamond♥
 
Státuszdifferent but isn't dangerous
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.04.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 444
Azonosító: 205192
Offline offline
Legalább hagyhatnák Evan-t és Roberts-et... Pontosabban Evant. Nem értem, hogy hogy tudott vele együtt lenni, szerintem idegesítő ez a lány (mielőtt kezdődne a beszólogatás. Az idegesítő megnevezés nem bántalmazás/szidás, undorító dolgok nélkül véleményt nyilvánítok.). Plusz, az egyik előttem szólóval egyetértek, hogy Taissa-val ellentétben Ő nem illik bele ebbe a képbe, és nem is annyira tehetséges.
1 felhasználónak tetszik: Cassie3
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok