Starity

Emma Roberts újra bizonyíthat az Amerikai Horror Storyban

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. június 28. 22:25 #81
MissTiniStoessel
MissTiniStoessel
smoke & mirrors

Státusz"Your body is looking good tonight, I'm thinking we should cross the line..."
  Csoport: Tag
Hozzászólás: 1562
Csatolások: 70
Azonosító: 219904
Istenem, ennyi billentyűzet harcost...

Nem csípom Emmát, sőt, egyenesen feláll a szőr a hátamon tőle, de rendesen nekem esett rosszul, ahogy őt szapuljátok. Nem lehetne úgy szavakba önteni a véleményeteket, hogy nem sértetek meg vele másokat? Próbáljátok meg, higgyétek el, nem olyan nehéz az. Aki igazán szereti a sorozatot, az nem fog eltántorodni, csak azért mert Miss Roberts is szerepel benne. Legalább lesz kit utálni. pardon.gif
2015. június 28. 22:30 #82
Ria1997
Ria1997
dollophead

Státusz"Most people call me Thomas. Well, except Newt—he calls me Tommy."
Hozzászólás: 1072
Csatolások: 0
Azonosító: 151247
Idézet (Miss.Vicious @ 2015.06.28. 21:32)
Megvan rá az okom smileeee.gif Nem akarok veled veszekedni ,de gondolom neked is vannak sztárok az életedbe ,akiket utálsz és megse szólok bele ,hogy ,hogy írj róluk  dry.gif

Furcsa is lenne ha beleszólnál, mivel én nem szoktam senkit ócsárolni csak azért mert nem szimpatizálok vele.
2 felhasználónak tetszik: itsjustme, Phaedra
2015. június 28. 22:47 #83
Miss.Vicious
Miss.Vicious

StátuszI need money cause i like drugs and expensive clothes.
Hozzászólás: 962
Azonosító: 213748
Idézet (Ria1997 @ 2015.06.28. 22:30)
Furcsa is lenne ha beleszólnál, mivel én nem szoktam senkit ócsárolni csak azért mert nem szimpatizálok vele.

Nem is fogok mert nem is ismerlek és mert egy vélemény komentje alapján nem foglak nem is tudlak elitélni. biggrin.gif Az ,hogy különbözik a véleményünk a nem baj nem lehet mindenki véleménye egyforma. Na meg biztos van olyan sztár ,akit te kedvelsz és én nem és fordítva is. Azzal ,hogy nem értesz itt velem egyet azzal sincs probléma. Én utálom őt és ezen nem fogok változtatni. Jó beismerem csúnyán beszéltem oké én is ember vagyok. hi.gif Csak egyeseket nem értem miért baj ,hogy ha nem szeretem nem lehet nem szeretheti őt mindenki biggrin.gif Jó lehet biztos vannak pletyák ,amik nem igazak róla ,de ,amit felhoztam ellene az mind igaz. Na meg most így is sokan utálják őt na meg sokkal szebb komentot is láttam róla ,de mind1 hadjuk nem akarok már ezen veszekedni. smileeee.gif
2015. június 28. 23:01 #84
Elody
Elody
Einzelgänger
Hozzászólás: 9496
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
de jó ^^ szerintem hozzá illik ez a hoteles dolog, kár hogy eddig mindig holmi ribuskákat játsszott...furcsa nekem egy kicsit pozitívabbként gondolni a karakterét
2015. június 28. 23:08 #85
- törölt felhasználó -    
Idézet (Miss.Vicious @ 2015.06.28. 21:28)
Utánna nézhetsz ,hogy igaz  rolleyes.gif Nem szeretnék veled vitatkozni ,de én se szólok bele ,hogy éld az életed  dry.gif

és én mikor szóltam bele a tiédbe? blink.gif megjegyeztem, hogy nem mindig igazak az ilyen hírek, és nem kell folyton hinni nekik, de az életedbe egyáltalán nem avatkoztam bele.
2015. június 28. 23:27 #86
Hayame
Hayame
Angel of music ♫
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 65
Azonosító: 211122
Idézet (Miss.Vicious @ 2015.06.28. 19:39)
Evannal betörte az orát rászedte ,hogy mutassa meg be Ryannak..Aztán Ryannál benyálta magát kapott szerepet aztán már nem volt szüksége az Evanra ennyi  banana_moonwalk.gif Szal inkább azt csodálom ,hogy neked a kurvulás a hisztizésa szinészet ezaz  pompom.gif  bday.gif  meghajolo.gif

az a banános smiley meghalok _nevet.gif lol2.gif
2015. június 28. 23:34 #87
Miss.Vicious
Miss.Vicious

Idézet (RockMe @ 2015.06.28. 23:08)
és én mikor szóltam bele a tiédbe? blink.gif megjegyeztem, hogy nem mindig igazak az ilyen hírek, és nem kell folyton hinni nekik, de az életedbe egyáltalán nem avatkoztam bele.

Akkor bocsánat smileeee.gif Azt hittem te is veszekedni akarsz smileeee.gif Jó tudom ,hogy vannak hírek ,amik nem igazak nála mint a legtöbb sztárnál ,de Pl: Azt ,hogy meverte az Evant meg ,hogy kicsukta a volt pasiját és a fagyizós azok igazak. Meg pár sztori smileeee.gif
2015. június 29. 07:28 #88
domika666
domika666
visszatérő vendég

StátuszPretty Evil! ;)
Hozzászólás: 225
Azonosító: 137666
Amit Miss.Vicious írt majdnem lefordultam a székről...amindenit...nem kicsi értelmi fogyaték és optikai probláma kellet ahhoz hogy a domikát dominikának olvasd...és tényleg normálisak voltunk...de te ebből is elefántot csináltál ugyebár...sajnálni tudlak, ha az életben is ilyen kis butus vagy...es jol olvasod...velemenyt alkottam rolad a a kommenteidbol...tudod miért mert te is ezt csináltad...na mimdegy...smileeee.gif
2015. június 29. 09:04 #89
Ria1997
Ria1997
dollophead

Státusz"Most people call me Thomas. Well, except Newt—he calls me Tommy."
Hozzászólás: 1072
Azonosító: 151247
Idézet (Miss.Vicious @ 2015.06.28. 22:47)
Nem is fogok mert nem is ismerlek és mert egy vélemény komentje alapján nem foglak nem is tudlak elitélni.  biggrin.gif Az ,hogy különbözik a véleményünk a nem baj nem lehet mindenki véleménye egyforma. Na meg biztos van olyan sztár ,akit te kedvelsz és én nem és fordítva is. Azzal ,hogy nem értesz itt velem egyet azzal sincs probléma. Én utálom őt és ezen nem fogok változtatni. Jó beismerem csúnyán beszéltem oké én is ember vagyok.  hi.gif Csak egyeseket nem értem miért baj ,hogy ha nem szeretem nem lehet nem szeretheti őt mindenki biggrin.gif Jó lehet biztos vannak pletyák ,amik nem igazak róla ,de ,amit felhoztam ellene az mind igaz. Na meg most így is sokan utálják őt na meg sokkal szebb komentot is láttam róla ,de mind1 hadjuk nem akarok már ezen veszekedni.  smileeee.gif

Veszekedésről itt szó nincs, maximum vitatkozásról. Viszont szeretnék neked feltenni egy kérdést lezárásképpen: Szerinted tényleg azért kezdtem leállni veled, mert nem szereted az említett színésznőt? Ha a kérdésre a válasz igen, akkor agyő.
2015. június 29. 11:21 #90
antiparadicsom
antiparadicsom
új tag

Státusz"If we burn, you burn whit us"
Hozzászólás: 74
Azonosító: 228444
Hú, nekem nagyon fura lesz egy pozitív szreepben látni a 3. évad után biggrin.gifD
Érdeklődve várom, hogy vajon sikerül-e majd elvonatkoztatnom az akkori karakterétől smileeee.gif
2015. június 29. 11:36 #91
léda00
léda00

Státusz"Elbújok egy fűszál mögött s innen figyelem, hány dimenziós ez a világ"
Hozzászólás: 652
Azonosító: 211915
Végig olvastam a kommenteket,hát hogy ti miken össze nem tudtok veszni:D De nem baj legalább röhögtem egy jót. Mindenesetre szerintem sem kéne elhordani Emma Robertset mindenféle r*bancnak mert lehet a fele sem igaz annak amit hallunk róla. Azonban hozzáteszem nekem sem a szívem csücske,viszont ez már túlzás.
2015. június 29. 11:59 #92
- törölt felhasználó -    
Ez aztán jól el lett intézve! smileeee.gif Így legalább szerepelhet mindkettőben smileeee.gif
2015. június 29. 13:55 #93
Miss.Vicious
Miss.Vicious

Idézet (Ria1997 @ 2015.06.29. 09:04)
Veszekedésről itt szó nincs, maximum vitatkozásról. Viszont szeretnék neked feltenni egy kérdést lezárásképpen: Szerinted tényleg azért kezdtem leállni veled, mert nem szereted az említett színésznőt? Ha a kérdésre a válasz igen, akkor agyő.

Tudom ,hogy nem azért ,hanem mert csúnyán beszéltem bocsánat érte nem is rólad beszéltem ,akkor ,amikor azt említettem
2015. június 29. 14:00 #94
Miss.Vicious
Miss.Vicious

Idézet (domika666 @ 2015.06.29. 07:28)
Amit Miss.Vicious írt majdnem lefordultam a székről...amindenit...nem kicsi értelmi fogyaték és optikai probláma kellet ahhoz hogy a domikát dominikának olvasd...és tényleg normálisak voltunk...de te ebből is elefántot csináltál ugyebár...sajnálni tudlak, ha az életben is ilyen kis butus vagy...es jol olvasod...velemenyt alkottam rolad a a kommenteidbol...tudod miért mert te is ezt csináltad...na mimdegy...smileeee.gif

Jaj majd érdekelni fog engem ,hogy egy kis 15éves gyerek mit gondol rólam istenem...Nem édekel a véleményed úgy sem ismersz a való életben _nevet.gif Én nem csináltam problémát belőle te kezdted ,hogy kiket tartunk tehetségesek ha őt nem én csak válaszoltam rá. Egyébként te vagy a kis butus mert most letagadhatod ,de az adatlapodra Dominika volt írva rohog.gif
2015. június 29. 14:43 #95
domika666
domika666
visszatérő vendég

StátuszPretty Evil! ;)
Mondom, hogy egy rohadt nagy értelmi fogyatékos vagy...nem tudod befejezni mi? Ja? Bocs...nincs jobb dolgod...egyszerűen lehetetlen hogy dominika lett volna kiírva...a szemeddel van gond...úgyhogy ha megkérhetlek arra, hogy inkább olvass és aztán írj...miután lersze megtanultál olvasni...egyébként meg jobban tennéd, ha hallgatnál egy 15 évesre...biggrin.gif smileeee.gif
2015. június 29. 14:57 #96
domika666
domika666
visszatérő vendég

StátuszPretty Evil! ;)
Tök mindegy...Emma így is úgy is tehetséges...ki mit mond...smileeee.gif
2015. június 29. 15:04 #97
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cassie3 @ 2015.06.28. 18:26)
Talán azért kell megemlíteni, mert Taissa tényleg ezerszer jobb mint ez a beképzelt idióta. Én csak megemlítettem, hogy utálom Emmát és nem szeretném a sorozatban látni, de nem úgy értettem, hogy Taissa jöjjön a helyére. Én csupán úgy értettem, hogy Emma ne legyen benne, mert elrontja az egészet. Nem ugyanolyan élmény nézni, ha az ő fejét is kell bámulnom. Én nem mondtam egy szóval se, hogy úgy összeillenek, de ha már így mondod, akkor Evan és Taissa tényleg aranyosak lennének együtt. Gondolom ő nem törné be Evan orrát. wink.gif Emma szörnyű. Nem illik ebbe a sorozatba. Inkább egy idióta tinisorozatba, de ebbe nagyon nem. Taissának megvan az a kisugárzása, ami úgymond "méltóvá" teszi ehhez a sorozathoz és ahhoz is, hogy az emberek szeressék és tényleg úgy legyenek vele, hogy őt akarják látni. Ez a lényeg. Az emberek őt akarják látni, mert neki tehetsége is van és igazán pozitív, kedves, rejtélyes kisugárzása. Nem olyan r*bancos, mint Emmának. smileeee.gif Te talán unod, de nekünk van ízlésünk is. Viszont ebben mi a gyerekes? rohog.gif Gyerekes? Gyerekes, hogy ez a véleményünk? Ez nem gyerekesség, drága. Ez tény, hogy ha már itt tartunk, TAISSA JOBB, MINT EMMA, legalábbis Emma nem kell az AHS-ba. Légy boldog. wink.gif

Szerettem volna ebből az egész vitából kimaradni, de pár kommented láttán már nem igen tudom magamban tartani a véleményemet.

Először is: hogy jössz te ahhoz, hogy úgy alkoss Emmáról véleményt, hogy nem ismered? Nem hiszem el, hogy vagy olyan buta, hogy minden féle hírt, amit olvasol róla, el kell hinni és vakon bepötyögni a sértő kommenteket. Mond már el nekem, "drága" (csak, hogy a saját szavaidat idézzem), hogy hányszor beszélgettél már el Emmával, hogy ennyire ismered és ennyire könnyen meg tudod alkotni a negatív véleményedet róla, amik nagy részt hazugságon alapulnak? Emma valóban bevert Evannek. DE! Komolyan el tudod azt képzelni róla, hogy ez egyik pillanatról a másikra ugrott be neki, hogy "verjünk be egyet a barátunknak, csak úgy". Nem tudhatod, hogy mik voltak az előzmények, valószínűleg történt egy úgy nevezett vita, ami kiválthatta Emmából ezt a viselkedést. Evan valószínűleg felidegesítette őt, ebből a szempontból Evan sem egy szent.
Másodszor is: Nincs is baj azzal, ha felemlegetik Evant és Taissát, mint egy pár, hisz a sorozat első és harmadik évadában valóban egy szerelmes pár szerepébe bújtak. Azzzal van baj, "drága", hogy azt képzelik, hogy akkor minden áron egymásba szeretnek forgatáson kívül is, de a legnagyobb csalódásotokra Emmával jöttek össze. Nehogy már valaki azt elhiggye, hogy amiért most szétmentek, Evan rögtön rohanni kezd Taissához. Az ég szerelmére, egy sorozatban alkottak egy párt, nem a valóságban. És kérlek szépen, pont az a gyerekes, hogy nem tudjátok külön választani a sorozatot, ami egy előre megírt forgatókönyvön alapul, és a való életet, amiben talán Evan számára Emma után lehet, hogy nem Taissa volt az egyetlen nő. Gyerekes az, hogy képtelenek vagytok felfogni azt, hogy Evan bizony nem Taissával, hanem Emmával jött össze. Igazad van, véleménye mindenkinek lehet, de nehogy már úgy alkossa azt meg valaki, hogy nem tudja az előzményeket, nem ismeri az embert a való életben ezért a szerepeire hivatkozik, hát persze!
Idézet (Miss.Vicious @ 2015.06.28. 18:48)
Igazad van Cassie3 ráadásul Taissa normális embert alakítótt a sorozatban Emma kurvi meg azt alakította csak ,hogy milyen a való életben  rohog.gif A 3.évadban mást nem csinált csak hisztizett r*banckodott egy sort majd d*gott..Meg folyton csak azon járt az esze  rolleyes.gif aztán ha tömegessen megerőszakolták az már nem tetszett neki pedig  bolond.gif (pedig ő is azt akarta) a 4.évadban meg egy hazug csalót játszott szal semmi értelmeset nem csinált nem volt értelme ,amit csinál a sorozatban  omg.gif Ehhez meg nem is kell tehetségesnek lennie hiszen csak magát adta ,hogy milyenek a napjai a való életben  rohog.gif Csak tönkre teszi az egész sorozatot.. CaveRat.gif  malade.gif Ryannak volna esze Taissát tenné be a sorozatba. Egyébként is Taissa tette főként népszerűvé a sorozatot amikor megformálta Violet Harmont smileeee.gif hi.gif

Neked is sok eszed lehet, mondhatom. rohog.gif Hányszor találkoztál Emmával, hogy tudd, a való életben is így viselkedik? Nehogy már, komolyan egy szerephez hasonlítsad őt. Nem bírod felfogni, hogy az egy kitalált karakter, akit a sorozat készítői találtak ki, akit Emmának el kellett játszania? Gyerekes. Hogy miért? Mert sajnos te sem vagy képes arra, hogy külön válaszd a kitalált történeten alapuló sorozatot és a való életet.

Ezzel befejeztem a prédikálást, köszönöm. smileeee.gif
2015. június 29. 15:09 #98
domika666
domika666
visszatérő vendég

StátuszPretty Evil! ;)
LittleLuna: Számból rángattad ki a szavakat...biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2015. június 29. 15:21 #99
N.k
N.k
[tau'ri]

StátuszPreacher <3
Hozzászólás: 3345
Csatolások: 111
Azonosító: 74720
Nem igazán örülök a hírnek.Sajnos vagy nem ,a nőci a szememben csak egy szimpla átlagos nő,semennyi színészi tehtséggel.Persze ez az én személyes véleményem.Az meg,hogy mi volt közte és Evan között az a saját magánügyük.Szerintem abba kár belemenni,különben még mi is meg leszünk pofozva rohog.gif
2015. június 29. 16:34 #100
Dorina1024
Dorina1024
høgh

Státuszmood: fuck everybody
Hozzászólás: 3783
Csatolások: 1047
Azonosító: 191824
Neee máár! Tök örültem nem lesz benne. De legalább nem kell az egész évadban elviselnem.
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok