Starity

Októberben kerül a mozikba a Steve Jobs életét bemutató film

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. július 14. 14:23 #1
baisée
baisée
unappreciated artist
 
Státuszsilence outside, screaming inside..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.25.
Hozzászólás: 5291
Csatolások: 283828
Azonosító: 204424
Offline offline
Az Universal a múlt héten tette hivatalossá a Steve Jobs életét bemutató film első előzetesét.
A teljes cikkhez kattints ide!
2 felhasználónak tetszik: CandUs, Elody
2015. július 14. 14:24 #2
liliom555
liliom555
qυееห Ν
 
Státusznow it's like we're scared of getting good
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.13.
Hozzászólás: 1370
Csatolások: 1
Azonosító: 244832
Offline offline
hát én nagyon nem vagyok rá kiváncsi
nem lesze benne semmi
utálom az egész Apple-céget,semmit nem ér az egész.nagyon felkapott,de nagyon szar
2015. július 14. 14:27 #3
- törölt felhasználó -    
igazad van liliom, biggrin.gif
2015. július 14. 15:03 #4
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Idézet (liliom555 @ 2015.07.14. 14:24)
hát én nagyon nem vagyok rá kiváncsi
nem lesze benne semmi
utálom az egész Apple-céget,semmit nem ér az egész.nagyon felkapott,de nagyon szar


Ne is haragudj, de nem értem, mit utálsz benne és miért gondolod azt, hogy nem ér semmit az egész cég. Nyilván nem kell kíváncsinak lenned arra, ki volt Steve Jobs, és szíved joga utálni őt, mégis elismerésre méltó az, amit élete során létrehozott és legjobb tudása szerint fejlesztett. Van abban valami, hogy túlságosan "sztárolják", ne adj' Isten túlértékelik az Apple-t, mint márkát, de szerintem csak azok érzik túlértékeltnek, akik nem ismerik. Még nincs fél éve, hogy én magam is úgy döntöttem, bizalmat szavazok az Apple-nek és megvettem életem első iPhone-ját, és soha egy pillanatra sem merült fel bennem, hogy nem érte volna meg az árát. (Sőt, még többet is hajlandó lennék adni érte.) Nem (csak) azért kerülnek sokba az Apple termékek, mert egyfajta értéket és életstílust képviselnek, hanem azért is, mert jobbak is, mint más cégek termékei. Ezt pedig tapasztalatból mondom. Az Apple nem akarja átcsábítani más cégek vásárlóit, a sajátjait pedig teljeskörűen kiszolgálja és védelmezi. Szerintem csodálatos mindaz, amit Steve megalkotott, és az Apple termékek használóinak nagyobb része szerintem hálás is neki. Én biztosan az vagyok. smileeee.gif Nyugodjék békében!
2 felhasználónak tetszik: Nina 10, Elody
2015. július 14. 15:30 #5
ibbi427
ibbi427
 
Státusz,,Wer kämpft, kann verlieren, aber wer nicht kämpft, hat schon verloren!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.09.
Hozzászólás: 889
Csatolások: 0
Azonosító: 233100
Offline offline
Szerintem nem lehet annyira rossz...érdekesnek ígérkezik smileeee.gif Szeretem az Apple-t
2015. július 14. 15:35 #6
Lil98
Lil98
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17147
Csatolások: 17861
Azonosító: 168141
Online online
Nem kedvelem az Apple-t, mint márkát, viszont teljes mértékben elismerem Steve Jobs-t és a munkásságát. A filmet pedig kíváncsian várom, az előzetes alapján nagyon jó lesz, még a moziba is megéri elmenni. smileeee.gif

Idézet
Michael Fassbender minden bizonnyal számíthat a jelölésre.


Reméljük meg is nyeri azt az Oscar-t. heart.gif
2015. július 14. 15:57 #7
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Nagyon szeretem az Apple-t, kíváncsi vagyok a filmre!
2015. július 14. 16:08 #8
- törölt felhasználó -    
Én megneznem
2015. július 14. 16:16 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (LexiCobain @ 2015.07.14. 15:03)
Ne is haragudj, de nem értem, mit utálsz benne és miért gondolod azt, hogy nem ér semmit az egész cég. Nyilván nem kell kíváncsinak lenned arra, ki volt Steve Jobs, és szíved joga utálni őt, mégis elismerésre méltó az, amit élete során létrehozott és legjobb tudása szerint fejlesztett. Van abban valami, hogy túlságosan "sztárolják", ne adj' Isten túlértékelik az Apple-t, mint márkát, de szerintem csak azok érzik túlértékeltnek, akik nem ismerik. Még nincs fél éve, hogy én magam is úgy döntöttem, bizalmat szavazok az Apple-nek és megvettem életem első iPhone-ját, és soha egy pillanatra sem merült fel bennem, hogy nem érte volna meg az árát. (Sőt, még többet is hajlandó lennék adni érte.) Nem (csak) azért kerülnek sokba az Apple termékek, mert egyfajta értéket és életstílust képviselnek, hanem azért is, mert jobbak is, mint más cégek termékei. Ezt pedig tapasztalatból mondom. Az Apple nem akarja átcsábítani más cégek vásárlóit, a sajátjait pedig teljeskörűen kiszolgálja és védelmezi. Szerintem csodálatos mindaz, amit Steve megalkotott, és az Apple termékek használóinak nagyobb része szerintem hálás is neki. Én biztosan az vagyok. smileeee.gif Nyugodjék békében!

meghajolo.gif
2015. július 14. 16:21 #10
- törölt felhasználó -    
engem erdekel smileeee.gif
2015. július 14. 16:48 #11
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Steve Jobs halálát követően nem sokkal később jelentették be, hogy bizony filmet kívánnak forgatni, amely az életét fogja feldolgozni. Már csak az a kérdés, hogy meg e éri. Kevés jó önéletrajzi film van, amire azt lehet mondani, hogy nem csak egy adott híresség életét vonultatják fel, hanem története, úgymond tanulsága is van az egésznek. Stephen Hawking fizikusról forgatott két órás alkotás briliáns színészekkel megfűszerezve igen is megérte, hiszen nem csak egy ember karrierjéről, életéről szól, hanem tanulságga/üzenete is van. Nekem az a sanda gyanúm, hogy mivel az Apple manapság hatalmas divattá vált, igyekeznek minél több bőrt lehúzni róla. Nem vagyok hightech rajongó, sőt nagyon messze állnak tőlem ezek a dolgok, és őszintén megvallva, nem érdekel túlzottan a film.

Idézet (LexiCobain @ 2015.07.14. 15:03)
Ne is haragudj, de nem értem, mit utálsz benne és miért gondolod azt, hogy nem ér semmit az egész cég. Nyilván nem kell kíváncsinak lenned arra, ki volt Steve Jobs, és szíved joga utálni őt, mégis elismerésre méltó az, amit élete során létrehozott és legjobb tudása szerint fejlesztett. Van abban valami, hogy túlságosan "sztárolják", ne adj' Isten túlértékelik az Apple-t, mint márkát, de szerintem csak azok érzik túlértékeltnek, akik nem ismerik. Még nincs fél éve, hogy én magam is úgy döntöttem, bizalmat szavazok az Apple-nek és megvettem életem első iPhone-ját, és soha egy pillanatra sem merült fel bennem, hogy nem érte volna meg az árát. (Sőt, még többet is hajlandó lennék adni érte.) Nem (csak) azért kerülnek sokba az Apple termékek, mert egyfajta értéket és életstílust képviselnek, hanem azért is, mert jobbak is, mint más cégek termékei. Ezt pedig tapasztalatból mondom. Az Apple nem akarja átcsábítani más cégek vásárlóit, a sajátjait pedig teljeskörűen kiszolgálja és védelmezi. Szerintem csodálatos mindaz, amit Steve megalkotott, és az Apple termékek használóinak nagyobb része szerintem hálás is neki. Én biztosan az vagyok. smileeee.gif Nyugodjék békében!

Én nem értek veled egyet. Volt alkalmam több típusú ájfónt kipróbálni - régi generációsat olyan nyolc éve és egy éve az egyik újabbat. Tudod mit állapítottam meg? Azt, hogy a kettő között csak méretben van különbség és, hogy az én telefonom, ami egy kínai sz*r volt, többet tud. Pluszban több telefonos véleményét is kikértem ezzel kapcsolatban, és többségük egyáltalán nem ajánlott Alma készülékeket. Nem csak az ára borsos, de folyamatos panasz van rá és közel sem olyan minőségű, mint pl. egy Samsung Galaxy széria. Párom nővére most adta el az ájfonját - úgy fogalmazott, hogy vannak benne nagyon jó dolgok, de mégis jobbnak talál egy húsz rugós készüléket. Szerintem a használók többsége már csak azért - köztük te magad is - van annyira megelégedve vele, mert Alma (tudod márka) és mert 200-250 ezer forintodba fájt. Egyik barátnőm most vásárolt ájpedet és minap szidta fészbukkon, hogy egy sz*r. Az Alma túlontúlértékelt termék, közel sem ér annyit amennyi lóvét kicsikarnak egy-egy vásárlóból. A vásárlókat meg nem kell csábítgatni, hiszen manapság a sztárok is reklámozzák ezt a terméket szelfijeik által, így pedig még nagyobb kereslet van rá. Nekem csak akkor kellene Alma, ha ingyé' lenne, egyébként nagyon-nagyon ócska termék. Persze ez egy saját vélemény, nem kötelező vele egyetérteni, ám több ismerősöm is eladta az elmúlt fél évben az ájfonját azzal a címszóval, hogy inkább Nokiát venne, amit meg is értek. A Microsoft/Lumia széria tényleg minőség, ráadásul az ára is elérhetőbb. A környezetemben lévő emberek többet panaszkodnak rá, mint amennyire dicsérik. Ennek gondolom oka van.
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. július 14. 16:54 #12
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Idézet (LexiCobain @ 2015.07.14. 15:03)
Még nincs fél éve, hogy én magam is úgy döntöttem, bizalmat szavazok az Apple-nek és megvettem életem első iPhone-ját, és soha egy pillanatra sem merült fel bennem, hogy nem érte volna meg az árát. (Sőt, még többet is hajlandó lennék adni érte.) Nem (csak) azért kerülnek sokba az Apple termékek, mert egyfajta értéket és életstílust képviselnek, hanem azért is, mert jobbak is, mint más cégek termékei. Ezt pedig tapasztalatból mondom.


Off: Szívembõl szóltál! meghajolo.gif
Õszintén szólva nekünk az egész családban csak Apple termékeink vannak, beleértve a laptopokat és a telefonokat is. És nem azért mert olyan "túlsztároltak", hanem mert tapasztalatom szerint valóban jobbak, mint más cég termékei. Nézzük csak a Samsung-ot. Tavaly ment tönkre egy ilyen laptopunk, habár elõtte volt legalább négyszer szervizbe. Összesen öt évig bírta. Aztán ott van a bátyám laptopja. MacBook, lassan nyolc éves lesz, de egyszer sem volt szervizben, sosem volt vele baj és mindent el lehet rajta intézni. Az enyém három éve van meg, de tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Az iPhone-ról annyit, hogy nekünk sosem okozott csalódást. Minden pénzt megért szerintem, nem beszélve arról mekkora felüdülés volt használni a Sony-m után. Ami megjegyezném mindössze fél évig bírta, magától kikapcsolt és lefagyott, a végén még bekapcsolni sem tudtam. A barátnõm Samsung telefonjáról nem is beszélve, alig bírta pár hónapig, gyorsan le is cserélte. Közel négy éve használok iPhone-t, azóta ez a második, az elsõt most anyukám használja. Természetes, hogy drága, de nekünk megérte. Sokkal kevesebbet idegeskedünk most, hogy megbízható készülékeink vannak.
On: Habár az elsõ Steve Jobs önéletrajzi filmet nem láttam, nagy a valószínûsége, hogy ezt majd szeretném megtekinteni, ha nem is a mozikban.
2 felhasználónak tetszik: LexiCobain, Elody
2015. július 14. 18:25 #13
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2015.07.14. 16:48)
Steve Jobs halálát követően nem sokkal később jelentették be, hogy bizony filmet kívánnak forgatni, amely az életét fogja feldolgozni. Már csak az a kérdés, hogy meg e éri. Kevés jó önéletrajzi film van, amire azt lehet mondani, hogy nem csak egy adott híresség életét vonultatják fel, hanem története, úgymond tanulsága is van az egésznek. Stephen Hawking fizikusról forgatott két órás alkotás briliáns színészekkel megfűszerezve igen is megérte, hiszen nem csak egy ember karrierjéről, életéről szól, hanem tanulságga/üzenete is van. Nekem az a sanda gyanúm, hogy mivel az Apple manapság hatalmas divattá vált, igyekeznek minél több bőrt lehúzni róla. Nem vagyok hightech rajongó, sőt nagyon messze állnak tőlem ezek a dolgok, és őszintén megvallva, nem érdekel túlzottan a film.
Én nem értek veled egyet. Volt alkalmam több típusú ájfónt kipróbálni - régi generációsat olyan nyolc éve és egy éve az egyik újabbat. Tudod mit állapítottam meg? Azt, hogy a kettő között csak méretben van különbség és, hogy az én telefonom, ami egy kínai sz*r volt, többet tud. Pluszban több telefonos véleményét is kikértem ezzel kapcsolatban, és többségük egyáltalán nem ajánlott Alma készülékeket. Nem csak az ára borsos, de folyamatos panasz van rá és közel sem olyan minőségű, mint pl. egy Samsung Galaxy széria. Párom nővére most adta el az ájfonját - úgy fogalmazott, hogy vannak benne nagyon jó dolgok, de mégis jobbnak talál egy húsz rugós készüléket. Szerintem a használók többsége már csak azért - köztük te magad is - van annyira megelégedve vele, mert Alma (tudod márka) és mert 200-250 ezer forintodba fájt. Egyik barátnőm most vásárolt ájpedet és minap szidta fészbukkon, hogy egy sz*r. Az Alma túlontúlértékelt termék, közel sem ér annyit amennyi lóvét kicsikarnak egy-egy vásárlóból. A vásárlókat meg nem kell csábítgatni, hiszen manapság a sztárok is reklámozzák ezt a terméket szelfijeik által, így pedig még nagyobb kereslet van rá. Nekem csak akkor kellene Alma, ha ingyé' lenne, egyébként nagyon-nagyon ócska termék. Persze ez egy saját vélemény, nem kötelező vele egyetérteni, ám több ismerősöm is eladta az elmúlt fél évben az ájfonját azzal a címszóval, hogy inkább Nokiát venne, amit meg is értek. A Microsoft/Lumia széria tényleg minőség, ráadásul az ára is elérhetőbb. A környezetemben lévő emberek többet panaszkodnak rá, mint amennyire dicsérik. Ennek gondolom oka van.


Sajnos ebben a témakörben nem tudok egyetérteni veled. Nem azért szeretem és nem azért vagyok elégedett az Apple-lel, mert kicsengettem érte egy rakás pénzt, hanem mert megbízható, azt kaptam a pénzemért, amit vártam, sőt többet is. Nálunk a családban elég sok telefon megfordult már (főleg Androidos készülékek, elsősorban Samsungok), de egyetlen telefonnal sem voltunk úgy megelégedve, mint az iPhone-nal. Kiszámítható, tudom, hogy nem fagy le, nem kapcsol ki, nem megy tönkre pár hónap alatt, mint más márkák termékei, egyszóval tudom, hogy mindig, minden helyzetben számíthatok és építhetek rá. Az ismerőseim sorra cserélik le a telefonjaikat, mert az összes androidos ketyere lefagy, egyszerűen használhatatlan a szoftver. Mi a családban azt tapasztaltuk, hogy a telefonjaink a garancián túl nem bírják, két év után kilehelték a lelküket, bármennyire is vigyáztunk rájuk. Valószínűleg neked azért nem nyerte meg a tetszésedet az iPhone, mert nem volt hosszabb ideig a birtokodban ilyen készülék, ahogy említetted: csak kipróbáltad, és esetleg más/szokatlan/nehezebben kezelhetőnek tűnt a saját telefonod után, amivel nincsen baj, hiszen teljesen természetes, ha máshoz van szokva az ember, de ha megismeri, rá lehet jönni, hogy sokkal egyszerűbb, mint amilyennek látszik. Eleinte nekem is voltak vele fenntartásaim, nehéz volt zenét konvertálni rá, de amint rájön az ember a titkára, utána egy álom lesz. smileeee.gif

Nyilván nem akarlak rábeszélni, hogy szeresd vagy vásárolj egy ilyen telefont, csak arra próbálok rávilágítani, hogy rengeteg előnye van és nem csak egy szép külsőt, hanem értékes és hasznos belsőt is kapsz azért a pár tíz-/százezer forintért. Nem tudom, miért nem voltak elégedettek vele az ismerősi körödben, nyilván okuk volt rá, én viszont még soha senkitől nem hallottam, hogy panaszkodott volna az iPhone-jára, pedig az ismerőseim többségének ilyen készüléke van.

Egyébként ahogy itt említették már, az Apple számítógépei is nagyon jók, igaz nem olcsók azok sem. Megbízható, kiszámítható és felhasználóbarát (akárcsak a telefonok), én bátran ajánlanám azoknak, akik még nem próbálták, illetve akik azon vacillálnak, merjék-e választani a márkát. Természetesen nem azért, mert népszerű, hanem mert nagyon jó és sokszorosan visszahozza az árát, ha azt nézzük, hogy nem szorul javításra pár hónap leforgása, vagy épp a garancia lejárása után sem. smileeee.gif
2015. július 14. 19:48 #14
Ramadaa
Ramadaa
láthatatlan †
 
Státusz'Ameddig van fény, addig van remény. ' - Poe Dameron
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 2383
Csatolások: 307
Azonosító: 229455
Offline offline
Biztosan jó lesz.
2015. július 14. 20:43 #15
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Idézet (LexiCobain @ 2015.07.14. 18:25)
Sajnos ebben a témakörben nem tudok egyetérteni veled. Nem azért szeretem és nem azért vagyok elégedett az Apple-lel, mert kicsengettem érte egy rakás pénzt, hanem mert megbízható, azt kaptam a pénzemért, amit vártam, sőt többet is. Nálunk a családban elég sok telefon megfordult már (főleg Androidos készülékek, elsősorban Samsungok), de egyetlen telefonnal sem voltunk úgy megelégedve, mint az iPhone-nal. Kiszámítható, tudom, hogy nem fagy le, nem kapcsol ki, nem megy tönkre pár hónap alatt, mint más márkák termékei, egyszóval tudom, hogy mindig, minden helyzetben számíthatok és építhetek rá. Az ismerőseim sorra cserélik le a telefonjaikat, mert az összes androidos ketyere lefagy, egyszerűen használhatatlan a szoftver. Mi a családban azt tapasztaltuk, hogy a telefonjaink a garancián túl nem bírják, két év után kilehelték a lelküket, bármennyire is vigyáztunk rájuk. Valószínűleg neked azért nem nyerte meg a tetszésedet az iPhone, mert nem volt hosszabb ideig a birtokodban ilyen készülék, ahogy említetted: csak kipróbáltad, és esetleg más/szokatlan/nehezebben kezelhetőnek tűnt a saját telefonod után, amivel nincsen baj, hiszen teljesen természetes, ha máshoz van szokva az ember, de ha megismeri, rá lehet jönni, hogy sokkal egyszerűbb, mint amilyennek látszik. Eleinte nekem is voltak vele fenntartásaim, nehéz volt zenét konvertálni rá, de amint rájön az ember a titkára, utána egy álom lesz. smileeee.gif 
Nyilván nem akarlak rábeszélni, hogy szeresd vagy vásárolj egy ilyen telefont, csak arra próbálok rávilágítani, hogy rengeteg előnye van és nem csak egy szép külsőt, hanem értékes és hasznos belsőt is kapsz azért a pár tíz-/százezer forintért. Nem tudom, miért nem voltak elégedettek vele az ismerősi körödben, nyilván okuk volt rá, én viszont még soha senkitől nem hallottam, hogy panaszkodott volna az iPhone-jára, pedig az ismerőseim többségének ilyen készüléke van. 
Egyébként ahogy itt említették már, az Apple számítógépei is nagyon jók, igaz nem olcsók azok sem. Megbízható, kiszámítható és felhasználóbarát (akárcsak a telefonok), én bátran ajánlanám azoknak, akik még nem próbálták, illetve akik azon vacillálnak, merjék-e választani a márkát. Természetesen nem azért, mert népszerű, hanem mert nagyon jó és sokszorosan visszahozza az árát, ha azt nézzük, hogy nem szorul javításra pár hónap leforgása, vagy épp a garancia lejárása után sem. smileeee.gif


Akkor megérkezett szerény személyem, aki mind a két rendszert próbálta már hosszú ideig. Iphone-ról váltottam androidra, és nem bántam meg! Az Iphone nekem már túlontúl egyszerű volt, halálra untam a telefont -nagy kütyübuzerátor vagyok, állandóan nyomkodom a cuccaim- tényleg nem tudtam beállítani magamnak egy olyan csengőhangot, amit akartam, az Itunes-t mindig is utáltam(tekintve hogy egy shuffle és Ipad tulajdonosa is vagyok, kénytelen vagyok elviselni), az Iphone-om csak akkor nem működött, amikor a legnagyobb szükségem volt rá. Az pedig egy urban legend bullshit, hogy nem fagy az IOS, mert de, fagy, Iphone-on és Ipad-en is omlott már össze a rendszerem -mondjuk ez maximum 5 másodperc volt, de akkor is...

Jelenleg egy Huawei zászlóshajót szeretgetek és élvezem, hogy sokkal egyszerűbb használni a hétköznapokban. Microusb, minden töltővel kompatibilis, rádugom a gépre és nem kell b.szakodni az itunes-szal, többet bír egy töltéssel, jó minőségű, jól szól, egyedibbé tudom varázsolni, mint egy Itelefont. Egy dolgot hiányolok az Iphone-ból, az pedig a kamera! Mert lehet szeretni nem szeretni az applet és a politikáját, de a fotózásban nagyon odatették magukat (persze a Nokia pureview-ot nem tudták überelni, de azt nem is lehet).

Szóval én azt mondom, hogy mindenki próbálja ki a két rendszert huzamosabb ideig és utána döntsön. Nekem telefonban inkább Android, míg táblagépben csakis az Ipad.
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. július 14. 21:00 #16
AriG.Fan
AriG.Fan
bãbÿgírł
 
StátuszPlay whit my hair not my feelings.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.25.
Hozzászólás: 2586
Csatolások: 377
Azonosító: 244176
Offline offline
Biztosan jó lesz:)
2015. július 15. 15:40 #17
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
szerintem megérdemel egy filmet, az apple tényleg mindenhol (szerintem maradandóan) jelen van a mai életstílusban - nem is véletlenül.
nekem jelenleg még androidos telóm van és hamarosan nagyon szeretnék átváltani iphpne-ra valszeg a jövő hónapban sort is kerítek rá. az ipad-em tökéletes, szerintem megérné egy normálisabb telefont is venni, mert igenis jók, akármennyire hiszik sokan, hogy csak felkapottak! rengeteg ismerősömnek van és próbálgattam is az övék, ezerszer normálisabb, mint az én telefonom/volt telóim és a túlterhelést is jobban bírja, egyedül az app store meg az itunes nem szimpatikus benne...ja, megy hogy kapásból vagy hatost kell venni, vagy semmit, mert másképp nagyító kell hozzá ><
de nyilván készüléktől is függ, melyik teló milyen, eddig a samsung nálam a legsz.rabb, nekem is volt, tesómnak is ilyen s-akármi - rönkre is mentek, meg átlagosak voltak mindenféle értelemben, sokat fagytak is. ha valami, a samsung nem éri meg az árát - szerintem még csúnya is ez a lekerekített vacak - hiába felkapott. és ahogy előttem nina 10 is írta, a mienket is kb havonta vinni kellett a szervizbe. jó, elismerem, aki naponta megnéz rajta két e-mailt, annak tényleg mindegy, milyen telefont vesz...
2015. július 18. 15:59 #18
peaceandlove
peaceandlove
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.29.
Hozzászólás: 1625
Csatolások: 0
Azonosító: 233941
Offline offline
minden évben készül valamilyen életrajzi film és bekerül az oscarra is persze smileeee.gif meglátjuk ez milyen lesz,de katet alig lehet felismerni barna hajjal smileeee.gif
2015. július 20. 23:25 #19
ArianaGrandeforever
ArianaGrandeforever
Potterhead (͡° ͜ʖ ͡°)
 
Státusz2 0 1 9
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.20.
Hozzászólás: 987
Csatolások: 42
Azonosító: 246896
Offline offline
engem nem nagyon érdekel ez az egész film tongue.gif
2015. július 27. 17:33 #20
liliom555
liliom555
qυееห Ν
 
Státusznow it's like we're scared of getting good
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.13.
Hozzászólás: 1370
Csatolások: 1
Azonosító: 244832
Offline offline
biztos unalmas lesz
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Danny Boyle Danny Boyle 13470.