Starity

The Shannara Chronicles / Shannara: A jövő krónikája (2016– )

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. november 19. 09:08 #41
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Én csak kapkodom a fejem néha, hogy mik történnek ebben a sorozatban. Legrosszabb, hogy az első évadot félig-meddig láttam. Be kell pótolnom a hiányt rendesen, mert így nem az igazi. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Cintii, LDreamP, Minimanó94
2017. november 22. 19:35 #42
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
2x10 - "Blood" stills (HQ)
3 felhasználónak tetszik: Toxic, LDreamP, Minimanó94
2018. január 18. 15:34 #43
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
"A Shannara-sorozatnak annyi. Minden bizonnyal.

A Spike úgy döntött, hogy a tavaly az MTV-ről átvett The Shannara Chronicles, azaz ahogy itthon ismert, a Shannara - A jövő krónikája nem éri meg a további vesződséget, és azt, hogy átköltöztessék egy újabb csatornára, ezért inkább megszüntette a sorozatot. Mindez persze nem meglepő, hiszen a nézettsége még az első szezonban sem volt túl jó, de tavaly kifejezetten alulteljesített a széria.
Némi fényt jelenthet az alagút végén, hogy a gyártó megpróbálja más platformra eladni a szériát."
2 felhasználónak tetszik: Minimanó94, LDreamP
2018. január 20. 17:18 #44
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2018.01.18. 15:34)
"A Shannara-sorozatnak annyi. Minden bizonnyal.
A Spike úgy döntött, hogy a tavaly az MTV-ről átvett The Shannara Chronicles, azaz ahogy itthon ismert, a Shannara - A jövő krónikája nem éri meg a további vesződséget, és azt, hogy átköltöztessék egy újabb csatornára, ezért inkább megszüntette a sorozatot. Mindez persze nem meglepő, hiszen a nézettsége még az első szezonban sem volt túl jó, de tavaly kifejezetten alulteljesített a széria.
Némi fényt jelenthet az alagút végén, hogy a gyártó megpróbálja más platformra eladni a szériát."


Mondjuk, mit vártak? A legnormálisabb karaktereket kellett kiírni a sorozatban, akik határozottan alappillérei lehettek volna az egésznek. Nem titok én egyszerűen kiütést kapok "drága" druidánktól, akit színészként sem tartok sokra, elég nehéz megszeretni a karakterét valakinek, akit a való életben sem tudsz megkedvelni. De, hogy mindig, mindent túléljen! dry.gif
Én határozottan sajnálom a sorozatot, mert a 2. évadot is rekord sebességgel daráltam le, szerettem és érdekelt is. Pár karakterét vérzik a szívem, de én szentül hittem, hogy még van remény! Ahogy most áll a helyzet, aligha. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: LDreamP
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!