Starity

Megbotránkoztatta a hazai rajongókat Robbie Williams

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. augusztus 12. 09:49 #1
- törölt felhasználó -    
Az idei Sziget fesztivál legnagyobb sztárja komoly kikötésekkel érkezett hazánkba, ahol rögtön botránnyal indított, és azzal fenyegetőzött, hogy lemondja a hétfő esti fellépését.
A teljes cikkhez kattints ide!
2015. augusztus 12. 09:54 #2
- törölt felhasználó -    
Annyi pénzt kért érte és semmi fotó? Imádom, de ez kicsit csalódás...sad.gif
2015. augusztus 12. 09:58 #3
BubuMaci6277
BubuMaci6277
új tag
 
StátuszProvehito In Altum
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 182131
Offline offline
Én nem értem mi ez a feszkóztatás? Bukarest. Ezt csak az idióta MAGYAROK fújták fel. Nem nekünk szólt a videó, hanem mindenkinek. A felirat, miszerint "Is anybody there?" - ahogy a videón is látszik - a kivetítőn volt látható, ahogy minden turnéállomáson. Épp csak egy ilyen videót tett ki. Bezzeg, ha Párizs lett volna kiírva senki le se tojta volna. Utálom a felesleges botránykeltést. Főleg úgy hogy semmi sem volt. És örülnék, ha nem olvasnék támadó cikkeket róla. Mindenhol csak azt olvasom, hogy ennél többet vártak tőle.
Én ott voltam, és pont azt kaptam, amit vártam... amit egyébként minden előadótól várnék. Nála nagyobb kedvenceim nem tudnak így szórakoztatni. Zseniális volt és pont!
2015. augusztus 12. 09:59 #4
ImCaptainIronMan
ImCaptainIronMan
visszatérő vendég
 
StátuszAm I the only one Zen around here? Good Lord!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.19.
Hozzászólás: 177
Csatolások: 0
Azonosító: 246794
Offline offline
Pff, de kedves, szerintem még mindig homályos neki, mi az a Magyarország... Nem baj, megbocsátunk!
2015. augusztus 12. 10:02 #5
- törölt felhasználó -    
Olyan sokan nem is tudják mi az a Magyarország, szóval nézzük el neki.
2015. augusztus 12. 10:02 #6
Dreamchibi
Dreamchibi
 
Státusz---
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.11.
Hozzászólás: 783
Csatolások: 0
Azonosító: 193823
Offline offline
Mit is vártunk tőle??? Sose bírtam őt!
2015. augusztus 12. 10:04 #7
Centuries2214
Centuries2214
visszatérő vendég
 
Státusz"My dreams don't comfort me" Skillet
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.15.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 246584
Offline offline
ember! ez azért már...
2015. augusztus 12. 10:05 #8
Hayame
Hayame
Angel of music ♫
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.02.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 65
Azonosító: 211122
Offline offline
Hát grat...nagyon kedves
2015. augusztus 12. 10:07 #9
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Annyira azért már nem menő ez a nagyképű hülyegyerek, mint a 90-es években, hogy ilyeneket megengedjen magának. Szerintem.

Erről a nem fotózhattok dologról, akárkiről kerül szóba aktuálisan, nekem mindig eszembe jut, hogy egyszer voltam Tiszaújvárosban egy Szűcs Judit haknin, aztán leállította az egész műsort, és közölte, hogy mindenki, aki őt fotózza, tegye el a gépet, mert ha őt fényképezni akarják, akkor magasabb a tiszteletdíja. Ezt így bele a mikrofonba a színpadon. Nem is sokan várták meg a műsora végét. Jogosan persze. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2015. augusztus 12. 10:09 #10
- törölt felhasználó -    
BubuMaci6277 írta

Én nem értem mi ez a feszkóztatás? Bukarest. Ezt csak az idióta MAGYAROK fújták fel. Nem nekünk szólt a videó, hanem mindenkinek. A felirat, miszerint "Is anybody there?" - ahogy a videón is látszik - a kivetítőn volt látható, ahogy minden turnéállomáson. Épp csak egy ilyen videót tett ki. Bezzeg, ha Párizs lett volna kiírva senki le se tojta volna. Utálom a felesleges botránykeltést. Főleg úgy hogy semmi sem volt. És örülnék, ha nem olvasnék támadó cikkeket róla. Mindenhol csak azt olvasom, hogy ennél többet vártak tőle.
Én ott voltam, és pont azt kaptam, amit vártam... amit egyébként minden előadótól várnék. Nála nagyobb kedvenceim nem tudnak így szórakoztatni. Zseniális volt és pont!


Ez a videó nem a Szigeten készült,ha ott voltal,ezt észrevehetted!A Szigeten Budapest,és Hungary felirat volt,meg a cikkben is le van írva,a TWITTEREN köszöntötte így a fanokat.Egyébként nekem is nagy kedvencem,ott voltam az első sorokba,viszont hogy azt sem tudja,hol van,azért elég visszataszító.
2015. augusztus 12. 10:22 #11
BubuMaci6277
BubuMaci6277
új tag
 
StátuszProvehito In Altum
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 182131
Offline offline
Idézet (Blackett @ 2015.08.12. 10:09)

Ez a videó nem a Szigeten készült,ha ott voltal,ezt észrevehetted!A Szigeten Budapest,és Hungary felirat volt,meg a cikkben is le van írva,a TWITTEREN köszöntötte így a fanokat.Egyébként nekem is nagy kedvencem,ott voltam az első sorokba,viszont hogy azt sem tudja,hol van,azért elég visszataszító.


Persze, tudom. Ott voltam, az orrom előtt énekelt egész este Robbie.
Csak arról beszélek, hogy szerencsétlen módon a koncert napján tettek ki a Twitter oldalára (nyilván nem ő, mert egy ilyen kaliberű előadónál azért nem egy kis stáb áll a háta mögött), egy Bukaresten készült videót. Ebből sikerült a drága magyar médiának leszűrnie azt, hogy azt se tudja hova érkezett.

1. a koncerten minden ok volt,

2. sem ő, sem a stábja nyilván nem tudja (honnan is tudnák?), hogy a magyarok és a románok nem éppen puszipajtások, ígyhát nem épp szerencsés sem keverni, sem ilyen húzásokat tenni. Ezen csak mi sértődünk meg,

3. HA keverné is hogy hol az Istenben van - nyilván nem esne jól, de -, elnézném neki, mert olyan időbeosztása és tempója van egy ilyen turnénak, amit mi fel se fogunk, de talán ő sem. Örül, hogy lyuk van a seggén. Koncert előtt elmondják neki hol van (és elmondanám, hogy valsz a színpad padlójára is felragasztják neki a baki elkerülése miatt). Ezen nem szabad sem megbotránkozni, sem megsértődni. Neki az a dolga, hogy elmenjen turnézni, és szórakoztassa az adott ország adott közönségét. Ha ez sikerül, akkor mi a baj?
2015. augusztus 12. 10:23 #12
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Micsoda egy primadonna... Képes lett volna cserbenhagyni azt a több tízezer embert, aki csak miatta váltott jegyet a -1. napra? Ez rendkívül unszimpatikus.

Idézet (BubuMaci6277 @ 2015.08.12. 09:58)
Én nem értem mi ez a feszkóztatás? Bukarest. Ezt csak az idióta MAGYAROK fújták fel. Nem nekünk szólt a videó, hanem mindenkinek. A felirat, miszerint "Is anybody there?" - ahogy a videón is látszik - a kivetítőn volt látható, ahogy minden turnéállomáson. Épp csak egy ilyen videót tett ki. Bezzeg, ha Párizs lett volna kiírva senki le se tojta volna. Utálom a felesleges botránykeltést. Főleg úgy hogy semmi sem volt. És örülnék, ha nem olvasnék támadó cikkeket róla. Mindenhol csak azt olvasom, hogy ennél többet vártak tőle.
Én ott voltam, és pont azt kaptam, amit vártam... amit egyébként minden előadótól várnék. Nála nagyobb kedvenceim nem tudnak így szórakoztatni. Zseniális volt és pont!

Tedd már félre az elfogultságodat, és nézd már objektíven a dolgot!
Idióta magyarok? Öööhm... Erre inkább nem mondanék semmit. Igen is, legyen már tisztában vele egy előadó, hogy hol lép színpadra, mert egyáltalán nem indok az, hogy "sok helyen lép fel, és nem tudja már számon tartani a városokat".
Budapest nem egyenlő Bukaresttel, nem csodálom, hogy sokan zokon veszik, ugyanis aki kicsit is tájékozott, az tudja, hogy nem kis ellenszenv, feszültség van a két ország között.
SZóval igenis, sértő, ha összekeverik a kettőt, MERT KÉT TOTÁL KÜLÖNBÖZŐ VÁROS!

Idézet (szavy @ 2015.08.12. 10:07)
Annyira azért már nem menő ez a nagyképű hülyegyerek, mint a 90-es években, hogy ilyeneket megengedjen magának. Szerintem.

Ámen. True dat.
3 felhasználónak tetszik: Reija, Bátor Ventillátor, Szandi0820
2015. augusztus 12. 10:23 #13
enci o.oO
enci o.oO
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://starity.hu/profil/245016-encsiiiiiiii/ AZ ÉN PROFILOM EZ IS!!
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.07.13.
Hozzászólás: 153
Csatolások: 0
Azonosító: 205999
Offline offline
Én nagyon szeretem...jó ez egy kicsit bunkó húzás volt sőt nem is kicsit..de azért őt ennyiért leírni .
Sőt a lényegen nem változtat hatalmas "bulit" csinált..!
2015. augusztus 12. 10:24 #14
Rusher Girl 007
Rusher Girl 007
 
Státusz"yesterday,love was such an easy game to play..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.13.
Hozzászólás: 771
Csatolások: 0
Azonosító: 246453
Offline offline
Hát ez eléggé bunkóság volt tole glare.gif
2015. augusztus 12. 10:27 #15
dettus7
dettus7
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 1996
Csatolások: 18
Azonosító: 131164
Offline offline
bunkó????? :S
és akkor mivan ő híres fogadjon el h sokan akarnak fotózni meg videózni. ez van biggrin.gif
2015. augusztus 12. 10:29 #16
Crona99
Crona99
♥Secret Diamond♥
 
Státuszdifferent but isn't dangerous
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.04.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 444
Azonosító: 205192
Offline offline
Mostmár mindenki láthatja, hogy a sztárok háromnegyede egy ilyen felfuvalkodott hólyag. biggrin.gif Alig vannak kivételek. Csak mert ő/ők tehetségesek a zenében. Ugyan már. Ettől nem lesznek többek.
2015. augusztus 12. 10:31 #17
lilluci8
lilluci8
×hungarianPrincess
 
Státusz"Stay alive"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.23.
Hozzászólás: 2278
Csatolások: 1
Azonosító: 196642
Offline offline
Ő sem tudja már kínjában,hogy mit csináljon!Elég bunkó húzás volt ez mindenesetre tőle,nem értem miért lett volna akkora gond,ha készítenek róla pár fotót...
2015. augusztus 12. 10:33 #18
- törölt felhasználó -    
Nem dőlt volna össze a világ ,ha nem lép fel sőt... Csak úgy elmomdanám, hogy ez Budapest te gyökér. Akkora arcod van, de azt sem tudod hol vagy? omg.gif Egy forintoto nem fizettem volna. Azt a pénzt az egészségügyre költöttem volna.
2015. augusztus 12. 10:36 #19
- törölt felhasználó -    
Ez elég bunkoság volt. Nem vartam tole..
2015. augusztus 12. 10:37 #20
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet (BubuMaci6277 @ 2015.08.12. 10:22)

2. sem ő, sem a stábja nyilván nem tudja (honnan is tudnák?), hogy a magyarok és a románok nem éppen puszipajtások, ígyhát nem épp szerencsés sem keverni, sem ilyen húzásokat tenni. Ezen csak mi sértődünk meg,
3. HA keverné is hogy hol az Istenben van - nyilván nem esne jól, de -, elnézném neki, mert olyan időbeosztása és tempója van egy ilyen turnénak, amit mi fel se fogunk, de talán ő sem. Örül, hogy lyuk van a seggén. Koncert előtt elmondják neki hol van (és elmondanám, hogy valsz a színpad padlójára is felragasztják neki a baki elkerülése miatt). Ezen nem szabad sem megbotránkozni, sem megsértődni. Neki az a dolga, hogy elmenjen turnézni, és szórakoztassa az adott ország adott közönségét. Ha ez sikerül, akkor mi a baj?

Igen, honnan tudná...?! Nem az ő dolga, nem is érdekli.
És igen, mi, magyarok megsértődünk, mert ismerjük a történelmünket (már aki), és annak fényében nagyon is sértő a két várost keverni. Ezt nem lehet magyarázni, ez egyszerűen így van, ezt csak az tudja, érti, aki magyar, más úgysem fogja átérezni a múlt viszontagságainak sebeit, sérüléseit. Pont.
Ne mondd már, hogy egy kib*szott szó/név megjegyzése ekkora nehézséget jelent számára! Mert hogy a dumáinak nagy része előre begyakorolt, nem improvizál, szóval mindössze annyit kéne bemagolnia koncert előtt egy nappal, hogy "Bu-da-pest". Nem igényel ez semmilyen különleges képességet, az meg, hogy Európában él, és így sem megy neki... Még ha amerikai lenne, azt mondanám, oké, ők totál más kontinensen élnek, nem nagyon ismerik Európa térképét, de ő brit!
Mi több, tavaly is volt itt, nem lehet megjegyezni?! Jézus, ne mosdassák már a rajongók, mert akármit mondanak, az nem fog magyarázatul szolgálni erre a csúnya és sértő mellényúlásra!
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok