Starity

PLL: Tombolnak a rajongók, „A” nem az, akire számítottak!

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. augusztus 13. 00:37 #41
Lejlus
Lejlus
 
StátuszAkard jobban,mint amennyire félsz tőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 2565
Csatolások: 0
Azonosító: 217999
Offline offline
Nekem tetszett ez a resz,izgalmas volt es imadtam a regi bejatszasokat.Enis Wrenre gondoltam de kitudja lesz meg egy fel evad biggrin.gif Azbiztos,hogy az elso 3 evad volt a legjobb smileeee.gif
2015. augusztus 13. 00:43 #42
anonymous_unicorn
anonymous_unicorn
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.16.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 200296
Offline offline
Kiszivárgott hogy Wren lesz"A", és szerintem is az utolsó pillanatban döntötték el hogy CeCe legyen. Egyszerűen annyira nem illik bele a képbe, hogy az hihetetlen. Sara meg még úgyse, de az egy másik sztori...
"A" olyanokat művelt, amelyre egy nő, legalábbis szerintem egy olyan vékonyka csajszi mint CeCe, képtelen lenne.Majd meglátjuk mi fog kisülni belőle...:/
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2015. augusztus 13. 00:55 #43
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3201
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
Nekem tetszett ez a rész, de valóban sok a logikai bukfenc, Akár kiszivárgott akár nem, lehetett volna így is Wren A, hisz a kérdéseket ugyanúgy meg kellett volna válaszolni. Talán fontosabbak is, mint hogy ki A. De majd meglátjuk mi marad még.
2015. augusztus 13. 00:58 #44
vikike0614
vikike0614
 
StátuszWeak people revenge. Strong people forgive. Intelligent people ignore.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.11.
Hozzászólás: 950
Csatolások: 88
Azonosító: 138487
Offline offline
Váratlan,cseles,tökéletes befejezés.
2015. augusztus 13. 01:14 #45
adriienn96
adriienn96
serendipity™
 
StátuszKaz Brekker didn't need a reason.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.16.
Hozzászólás: 3467
Csatolások: 15600
Azonosító: 145576
Offline offline
Elég nagyot csalódtam most a sorozatban. Semmi bajom nem lenne azzal hogy CeCe A, ha rendesen kidolgozták volna a háttértörténetet, mert ez így teljesen összecsapott, ellentmondásos és hitlesnek sem mondanám. Azt sem tudom felfogni hogy Red Coat és Black Widow (akiknek mellesleg két külön személynek kellett volna lenniük) hogyan lehet egy olyan irreleváns szereplő mint Sara Harvey?! Igazából azt sem értem, hogy minek kellett úgy beöltöznie Saranak Wilden temetésére amikor egy árva lélek sem ismerte volna fel, ha csak simán besétált volna, mint mindenki más. Annyi logikátlan dolog volt ebben a részben..kb a felétől végig röhögtem annyira nem volt értelme semminek. Ha jól emlékszem CeCe Wrentől kapott látogatói igazolványt Monahoz a Radleybe de minek kellett neki ha beteg volt ott? Miért kapott (csak) Hanna ösztöndíjat a Carassimi csoporttól? Mi Melissa, Wren, Lucas, Noel, Jenna, Eddie Lamb stb. szerepe a történetben? Mindegyikőjük fontos szereplő volt elméletileg most viszont egyikükről sem volt szó. Mi volt a lényege az NAT klubnak és Varjacknek? Mi lett Jasonnel és Mr D-vel a végén? Na és a szülőkkel? Még mindig a pincében vannak vagy kijutottak valahogy? Azt hittem, hogy a fináléban minden kérdésre választ fogunk kapni, de úgy érzem, hogy csak még több kérdést kaptunk..
2 felhasználónak tetszik: CandUs, Bessie
2015. augusztus 13. 01:51 #46
Zyta96
Zyta96
    Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 10.08.12.
Hozzászólás: 1375
Csatolások: 0
Azonosító: 133080
Offline offline
Szerintem nem CeCe az igazi A.Biztos hogy Mrs.D-t A ölte meg,különben kaptunk volna rá választ.De CeCe imádta az anyját:ahogy mondta,ő volt az egyetlen aki igazán szerette őt.Emellett a Babaházban egy férfi tartotta őket fogva.Lesz itt meg csavar szerintem.
2015. augusztus 13. 01:52 #47
Zyta96
Zyta96
    Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 10.08.12.
Hozzászólás: 1375
Csatolások: 0
Azonosító: 133080
Offline offline
Amúgy először Spencer lett volna A.
2015. augusztus 13. 02:27 #48
Mrs.Chocolate
Mrs.Chocolate
új tag
 
StátuszPut me in the dirt, let me be with the stars.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.17.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 236147
Offline offline
Sok helyen láttam, hogy írtátok, hogy azt hittétek Wren -A. Igazából nem értem, hogy ezt honnan szedtétek. WREN CSAK EGY TEÓRIA VOLT. NEM VOLT SEMMI HIVATALOS ARRÓL HOGY Ő AZ IGAZI -A.
A részről meg annyit, hogy nem lett (és valószínű nem is lesz) a kedvencem.
2015. augusztus 13. 05:20 #49
heyitsmemi
heyitsmemi
visszatérő vendég
 
StátuszOtwarty świat, rany zamknięte
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.12.
Hozzászólás: 165
Csatolások: 0
Azonosító: 208992
Offline offline
Szerintem nagyon jó rész volt. Én sem CeCe-re számítottam, sőt, mikor megfordult kicsit csalódott voltam, de ahogy vége lett a résznek úgy voltam vele, hogy "... Hű." Nálam ütött. Ha belegondol az ember, akárki más lett volna -A (mondjuk Wren, ahogy néhányan akarták, valami oknál fogva) nem lett volna sokkal több értelme. Aki meg azt mondja, nem vezetett semmi CeCe-hez, az nagyot téved. Visszanézve rengeteg dolognak van értelme. Például ebben a videóban nagyon sok "clue" van: https://www.youtube.com/watch?v=XIv54Zr5G5o&list=LL8krGYGkLMIuPgaEsNAPqlQ&index=1 Olyanok is, amikről már teljesen megfeledkeztem, és most visszatekintve úgy voltam vele, ogy "oMG, tényleg!!" Tervezték ezt már jó ideje, szóval senki se mondja, hogy egy másik ötletet akartak helyettesíteni. Mármint, szó szerint mutatták CeCe-et Ezra ajtaja előtt hallgatózni a fekete kapucnival, ennél nagyobb nyomot aligha adhattak volna biggrin.gif A sztorinak meg még nyílván nincs itt vége...
2015. augusztus 13. 07:38 #50
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Én is óriásit csalódtam. Sokkalta kreatívabb megoldásokat is mitalálhattak volna, ebben így semmi izgalom sincs. Mindegy, a lényeg, hogy már nincs többé 'A'.
2015. augusztus 13. 08:38 #51
dettus7
dettus7
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 1996
Csatolások: 18
Azonosító: 131164
Offline offline
örülök, hogy kiderült. bár azoknak van igazuk, hogy nem ő az igazi A. csak becsapták a lányokat. én tudom h A férfi!!!! nem lehet lány!
2015. augusztus 13. 08:44 #52
Rocky.99
Rocky.99
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.08.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 0
Azonosító: 187404
Offline offline
Hát igen, volt ebben a részben egy kis csavar. Nálam a 3. Számú helyen szerepelt CeCe, miszerint ő -A-. Nekem tetszett ez a rész, de én is egy kicsit csalódtam, mert sokkal kreatívabb és meglepőbb megoldást vártam Marlene-től. Szerintem az is egy jó ötlet lett volna, ha mondjuk Jessica D., vagy vmelyik lány apja lett volna -A-, vagy Ezra, vagy Toby, vagy Tanner. Naa.. Hát értitek gondolom, hogy mire célzok. De mind1 ezek csak ötletek.
Fhúú.. Én Sarah-n nagyon kiborultam. Sosem gondoltam volna azt, hogy h ő is benne van az -A- Team-ben. De Emily elintézte biggrin.gif és meg is érdemelte biggrin.gif
Hát nem tudom, de lehet, hogy 5 év múlva a lányok szülei még mindig a DiLaurentis pincében fognak kuksolni biggrin.gif majd meglátjuk wink.gif
Én nagyon várom már a januárt, remélem, hogy nem fogok csalódni a készítőkben! smileeee.gif
2015. augusztus 13. 08:49 #53
Miss.Elizabeth
Miss.Elizabeth
✨Focus✨
 
StátuszPink fluffy unicorn dancing on rainbow.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.14.
Hozzászólás: 1304
Csatolások: 9
Azonosító: 226085
Offline offline
Igen ezt en se ertem hogy akkor most ki volt ez,es azt se h miert csak tiz reszes...
2015. augusztus 13. 09:33 #54
Tímeea
Tímeea
V.I.P ❤
 
StátuszYou'll never see a happy ungrateful person.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.06.
Hozzászólás: 1566
Csatolások: 535
Azonosító: 203278
Offline offline
Remélem Cece nem az igazi 'A'. Mert így az egészet nagyon elrontották. És ha tényleg eredetileg Wren-t akarták, attól még nyugodtan lehetett volna hogy kiszivárgott... Vagy bárki más...
2015. augusztus 13. 09:54 #55
eszter05
eszter05
oпlγ ћυ₥αп
 
StátuszImagination is more important than knowledge.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.06.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 315
Azonosító: 227168
Offline offline
Nekem tetszett, mondjuk nekem is kicsit fura ez a Cece A dolog. De az tetszett, hogy Sara fekete özvegy. Már várom a folytatást!
2015. augusztus 13. 09:54 #56
szjg love forever
szjg love forever
visszatérő vendég
 
Státuszsounds live feels live W/bests
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 449
Csatolások: 0
Azonosító: 200702
Offline offline
Nekem sem tetszett ez a megoldás! Sajnos ezt jól elcseszték, Cece csak a 3. évadtól szerepelt ha jól emlékszem és Mona azt mondta hogy voltak dolgok (az 1-2. évadban míg ő játszott) amiket nem ő tett. Cece akkor még nem ismerte a lányokat tehát kell hogy legyen még valaki. A Sara-szálat meg még annál is jobban elcseszték, Sara az első epizódjától kezdve belopta magát a szívembe és a kedvenc szereplőmmé vált, erre kiderül, hogy ő valójában ahhhhh mindegy...A 6. évad elejéről még annyit hogy Alison karakterét is eldeformálták, pedig az 5.-ik évadban még ő tartotta a színvonalat, de most már hogy ő is ilyen tucatka lett...
2015. augusztus 13. 10:01 #57
- törölt felhasználó -    
Igazából én egészen eddig elhittem, hogy tényleg CeCe az igazi -A, de most így a hozzászólásokat olvasva nem vagyok benne annyira biztos. Végül is, nem kaptunk minden kérdésünkre választ. Toby anyjának meggyilkolása pedig rosszul volt megmagyarázva, mert egyszer szerepelt akkor, amikor a tinédzser Toby és Alison csókolózni akartak. (Ha Bethany megölte, akkor nem lehetett volna ott, és nem zavarta volna meg őket.) De ez többeknek is szemet szúrt már. Szóval így utólag belegondolva, annyira nem is vagyok elégedett a befejezéssel. De a folytatásban - milyen messze van még január! - remélem, a még megválaszolatlan dolgokra is választ kapunk. Ez eddig nem teljes kör, szóval hajrá, Marlene! ;-)
2015. augusztus 13. 10:06 #58
Audrey beauty
Audrey beauty
visszatérő vendég
 
Státusz♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.01.
Hozzászólás: 142
Csatolások: 0
Azonosító: 247608
Offline offline
Nem igazán tetszett nekem se ez a megoldás, szerintem elég furcsa lett, de ennek ellenére kíváncsi vagyok a folytatásra.
2015. augusztus 13. 10:09 #59
SoooGood
SoooGood
 
StátuszVagy őszinte vagyok, vagy kedves. A kettő együtt nem megy.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.07.
Hozzászólás: 888
Csatolások: 44
Azonosító: 231042
Offline offline
Őszintén szólva, egy kissé én is csalódott voltam, mert bár nem Cece-re tippeltem elsőként, akkor sem neki kellett volna lennie. Nem tudom, olyan érzésem nem volt mint A mentalistánál, mikor kiderült, ki is valójában Red John. Ott azt éreztem, hogy " na igen, kevésszer volt benne, de mégis közel volt Patrickhez folyton". Igazából megmagyarázni sem tudom ezt az érzést. Azt egyszerűen remekül eltalálták. De itt?! Például mi lett a szülőkkelM Hogyan jutottak ki a pincéből? Jó lett volna ezt megtudni akkor, mert így most rengeteget kell várnunk. Nagyon sok kérdésem maradt, jó lenne választ is kapni rájuk.
Egyébként még mindig imádom a sorozatot, csak egy kicsit csalódtam, de azt hiszem ez nem annyira nagy probléma.
2015. augusztus 13. 10:27 #60
- törölt felhasználó -    
Idézet (heyitsmemi @ 2015.08.13. 05:20)
Szerintem nagyon jó rész volt. Én sem CeCe-re számítottam, sőt, mikor megfordult kicsit csalódott voltam, de ahogy vége lett a résznek úgy voltam vele, hogy "... Hű." Nálam ütött. Ha belegondol az ember, akárki más lett volna -A (mondjuk Wren, ahogy néhányan akarták, valami oknál fogva) nem lett volna sokkal több értelme. Aki meg azt mondja, nem vezetett semmi CeCe-hez, az nagyot téved. Visszanézve rengeteg dolognak van értelme. Például ebben a videóban nagyon sok "clue" van: https://www.youtube.com/watch?v=XIv54Zr5G5o&list=LL8krGYGkLMIuPgaEsNAPqlQ&index=1 Olyanok is, amikről már teljesen megfeledkeztem, és most visszatekintve úgy voltam vele, ogy "oMG, tényleg!!" Tervezték ezt már jó ideje, szóval senki se mondja, hogy egy másik ötletet akartak helyettesíteni. Mármint, szó szerint mutatták CeCe-et Ezra ajtaja előtt hallgatózni a fekete kapucnival, ennél nagyobb nyomot aligha adhattak volna biggrin.gif A sztorinak meg még nyílván nincs itt vége...


meghajolo.gif meghajolo.gif
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!