Starity

PLL: Tombolnak a rajongók, „A” nem az, akire számítottak!

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. augusztus 14. 21:25 #101
Trikcsa
Trikcsa
új tag
 
StátuszBármi jó film jöhet
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.10.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 227385
Offline offline
Kicsit csalódott vagyok nem volt rossz de többet vártam a sorozattól. De 1 dolgot nem értek eddig úgy volt hogy Melissa ütötte le Bethanyt, itt meg az volt hogy Mona volt az aki megölte mert ő ütötte le,de akkor kit ütött le Melissa vagy erről a írók elfeledkeztek? Ez így kicsit zavaros és volt pár eltérés nem csak ez.
2015. augusztus 14. 22:50 #102
vasasreka8
vasasreka8
rebecca
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 151
Azonosító: 152836
Offline offline
Nekem tetszett ez a végkimenetel, annak ellenére, hogy millió kérdésem maradt még mindig. De a legnagyobb kérdésem az, hogy Charles/Charlotte fiúnak vagy lánynak született? Mert az biztos, hogy Kenneth nem záratta volna be a gyerekét a Radley-be, csak az miatt az incidens miatt, mikor Charles/Charlotte bedobta a baba Alit a forró vizes kádba, hiszen még alig lehetett 5 éves, normális, hogy nem fogta fel, hogy mit tett, ez ennyi idősen szerintem még egyáltalán nem vall mentális problémára. Mindenesetre azt is hozzávéve, hogy lehet, hogy ő valóban fiúnak született és Charles volt az igazi neve, aztán mikor Kenneth megtudta, hogy titokban fel szokta próbálgatni az anyja ruháit, akkor már lehetett oka aggodalomra. Innen már csak azt nem értem, hogy jó, mindent vegyünk egybe, de miután Charles a Radley-be került, hogy és mitől gyűlölhette meg Kenneth annyira a saját gyermekét, hogy egyszer az életben nem ment annyira, hogy meglátogassa.. És hogyan tudhatta volna Charles egy ilyen igazi hús-vér nővé átműttetni magát, mint amilyen CeCe? Ez szerintem egyáltalán nem lehetséges... Ebben a témában nagyon össze vagyok zavarodva, a neten se kaptam semmilyen választ erre, mindenhol azt írják, hogy erre a kérdésre nem válaszolhatnak, hogy Charles transznemű-e. Úgyhogy ha valakinek van bármilyen ötlete/teóriája ezzel kapcsolatban, azt szépen kérem, hogy privátban írja meg nekem, mert meghalok, hogy erre a kérdésre választ kapjak!
2015. augusztus 14. 23:16 #103
Jin Young
Jin Young
új tag
 
StátuszMinden fiú egy Q betű. Egy nagy nulla egy kis pöcökkel. - Kőhalmi Zoltán
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.07.
Hozzászólás: 36
Csatolások: 0
Azonosító: 238689
Offline offline
Egy részt sem láttam, ezért kíváncsian indítottam el a belinkelt videót. Már ebből a néhány másodpercből leszűrtem, hogy nem éppen a legjobb színészekkel lenne dolgom, ha belenéznék a sorozatba. biggrin.gif Ha pedig a kitartó fanok szerint is fos lett a finálé, inkább bele sem kezdek, maradok a doramáknál...
2015. augusztus 15. 00:39 #104
vasasreka8
vasasreka8
rebecca
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 151
Azonosító: 152836
Offline offline
Idézet (Trikcsa @ 2015.08.14. 21:25)
Kicsit csalódott vagyok nem volt rossz de többet vártam a sorozattól. De 1 dolgot nem értek eddig úgy volt hogy Melissa ütötte le Bethanyt, itt meg az volt hogy Mona volt az aki megölte mert ő ütötte le,de akkor kit ütött le Melissa vagy erről a írók elfeledkeztek? Ez így kicsit zavaros és volt pár eltérés nem csak ez.

Öhm, lehet, hogy már túl késő van és le vagyok fáradva, így tök feleslegesen okoskodom, de nekem úgy rémlik, hogy Melissa azt mondta, hogy ő csak eltemette az előzőleg valaki által leütött Bethany-t, mert ugye azt hitte, hogy Bethany Alison, akivel akkor éjjel látta veszekedni Spencert, így arra következtetett, hogy Spencer ütötte le Alit, és hogy Spencert védje, ezért temette el Bethany-t, aki nem volt olyan szerencsés, mint Alison, és megfulladt a föld alatt, tehát végeredményben Melissa ölte meg Bethanyt. Azért ez mindenesetre nagyon érdekes, hogy Charles/Charlotte/CeCe Bethany-t akarta leütni de helyette Alisont ütötte le, Mona pedig Alisont akarta leütni, de helyette Bethany-t ütötte le, és, hogy akkor éjjel két lányt temettek el élve...
2015. augusztus 15. 01:26 #105
Trikcsa
Trikcsa
új tag
 
StátuszBármi jó film jöhet
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.10.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 227385
Offline offline
vasasreka8 lehet én értelmeztem férre régen láttam már
2015. augusztus 15. 12:07 #106
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7764
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
Idézet (vasasreka8 @ 2015.08.14. 22:50)
Nekem tetszett ez a végkimenetel, annak ellenére, hogy millió kérdésem maradt még mindig. De a legnagyobb kérdésem az, hogy Charles/Charlotte fiúnak vagy lánynak született? Mert az biztos, hogy Kenneth nem záratta volna be a gyerekét a Radley-be, csak az miatt az incidens miatt, mikor Charles/Charlotte bedobta a baba Alit a forró vizes kádba, hiszen még alig lehetett 5 éves, normális, hogy nem fogta fel, hogy mit tett, ez ennyi idősen szerintem még egyáltalán nem vall mentális problémára. Mindenesetre azt is hozzávéve, hogy lehet, hogy ő valóban fiúnak született és Charles volt az igazi neve, aztán mikor Kenneth megtudta, hogy titokban fel szokta próbálgatni az anyja ruháit, akkor már lehetett oka aggodalomra. Innen már csak azt nem értem, hogy jó, mindent vegyünk egybe, de miután Charles a Radley-be került, hogy és mitől gyűlölhette meg Kenneth annyira a saját gyermekét, hogy egyszer az életben nem ment annyira, hogy meglátogassa.. És hogyan tudhatta volna Charles egy ilyen igazi hús-vér nővé átműttetni magát, mint amilyen CeCe? Ez szerintem egyáltalán nem lehetséges... Ebben a témában nagyon össze vagyok zavarodva, a neten se kaptam semmilyen választ erre, mindenhol azt írják, hogy erre a kérdésre nem válaszolhatnak, hogy Charles transznemű-e. Úgyhogy ha valakinek van bármilyen ötlete/teóriája ezzel kapcsolatban, azt szépen kérem, hogy privátban írja meg nekem, mert meghalok, hogy erre a kérdésre választ kapjak!



Teljesen egyetértek veled ez bennem is felmerült és én sem értem hogy lehet ha Charles fiú volt hogy végül Cece volt előttünk. unsure.gif unsure.gif
2015. augusztus 15. 12:09 #107
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7764
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
Egyébként az hogy Sara volt a Red Coat meg Black Widow teljesen egyértelmű volt és kiszámítható...ezt nagyon elrontották csak egy elkeseredett kísértlet volt hiszen Sara csak kb egy fél évada játszik a sorozatban dry.gif
2015. augusztus 15. 12:30 #108
Enci2002
Enci2002
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.25.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 0
Azonosító: 247133
Offline offline
MÉG RENGETEG DOLOG VAN AMIRŐL LE KELL HULLNIA A LEPELNEK. DE AHOGY MINDENKI UGYANUGY ENSE ÉRTEM HOGY CHARLES/CECE LÁNYNAK VAGY FIÚNAK SZÜLETETT?!?!?
ES MRS. CAVANOUGH HALÁLA IS SZERINTEM SOK TITKOT TAKAR. DE MR. DULAURENTIS MIÉRT TETTE EZT A GYEREKÉVEL HOGY FELÉ SE NÉZETT!?!

DE A LEGFŐBB GONDOLATOM AZ EPIZÓD VÉGÉN KI JÖN EL ALIÉRT ES MITŐL KELL FÉLNIÜK? MAJD TÉLEN KIDERÜL!
2015. augusztus 15. 16:39 #109
adriena
adriena
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.03.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 0
Azonosító: 218368
Offline offline
Mindenki azt írja hogy nem érti a Charlotte-Charles dolgot. CeCe fiúnak született, és ő Charles, de ő lány szeretett volna lenni (vagy hogy mondjam), és valószínűleg ezért titkolta Mrs. D hogy pl. ugyanolyan ruhát vett Alisonnak és Charles-nak is smileeee.gif Na, remélem érthető.
2015. augusztus 15. 17:11 #110
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
Szerintem így volt jó, ahogy volt. Legalább nem volt kiszámítható. Pl. én sose gondoltam volna CeCere.
2015. augusztus 15. 20:36 #111
- törölt felhasználó -    
Nekem így tetszett.ÉN imádtam heart.gif
2015. augusztus 15. 21:36 #112
gipszjakab66
gipszjakab66
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.14.
Hozzászólás: 49
Csatolások: 1
Azonosító: 117434
Offline offline
Egyébként valaki felfigyelt arra hogy a készítők már a kezdetek óta a nézők orra elé tolta A igazi identitását, hisz mivel harangozták be a részt? fa(CE) to fa(CE) ennyit erről XDD Én már tényleg várom a visszatérést, Ali házas és tanárnéni, Veronica Hastigs polgármesternek indul, Sara visszatér Emily bocsánatáért, Ali megpróbál CeCe-nek megbocsátani, és ott az a rejtélyes férfi aki eljön Alisonért és még eddig nem volt a sorozatban, de szorosan köthető a 'tancinénihez' biggrin.gif Szóval huhú
2015. augusztus 15. 22:29 #113
IAmJulcsi
IAmJulcsi
Pretty Liar ✔
 
Státusz#goodbyeglee
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.12.
Hozzászólás: 3543
Csatolások: 749
Azonosító: 165186
Offline offline
Szerintem nagyon jól megcsinálták a nyári finálét és a dolgok is összeállnak!
2015. augusztus 16. 12:39 #114
Hannah11TO
Hannah11TO
visszatérő vendég
 
StátuszSorozatfüggő
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.04.
Hozzászólás: 176
Csatolások: 0
Azonosító: 245871
Offline offline
Charles fiúnak született,csak lány akart lenni.Bár azt akkor sem értem,hogyan is tudott nővé válni,ha be volt csukva végig a Radleybe.Mármint nem hiszem,hogy ki mehetett onnan egy nővé alakítós műtét erejéig..Meg azért valljuk be,elég undorító,hogy a saját öccsével kavart.Nem mondom azt,hogy most iszonyat csalódott vagyok,hogy Cece Charles,vagyis A,de akire azt hitték először,hogy Charles,az a srác,akivel Spencer és Hanna beszélt az ösztöndíjt illetően,na én őt bírtam volna elképzelni gonosz bratyóként.Meg ez,hogy most akkor Cece,Mona,Shana is A volt,nekem ez nem annyira tetszett.Csak egy A-nak kellet volna lennie.Meg hogy igazából Cece nem is akarta a lányokat bántani,szóval akkor nem is terrorizálta őket,vagy mi?Egész idő alatt a lányok rettegésben éltek és most kiderűlt,hogy Cece ennyi időn keresztül csupán csak arra várt,hogy elmagyarázza Alinek,hogy mitőrtént régen.Ez szerintem kissé nevetséges.Meg annyi megválaszolatlan kérdés maradt.Ha már finálé,akkor legyen is az.Akkor mindent tudjunk meg,hogy mi-miért történt(például ott van Mrs DiLaurentis,őt ki ölhette meg?Mennyi rosszakaró van még ebben a kis városban??)És Jason reakciójára nagyon kíváncsi lettem volna,mikor megtudta,hogy az exe igazából a bátyja.És,hogy végül milyen büntetést kapott a tetteiért Cece?Hány év börtönt?
2015. augusztus 16. 17:47 #115
arianaforever
arianaforever
visszatérő vendég
 
StátuszCryBaby
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.31.
Hozzászólás: 402
Csatolások: 300
Azonosító: 230539
Offline offline
Nekem tetszik..Imádom a pll-t.heart.gif
2015. augusztus 16. 18:43 #116
Meliikee
Meliikee
visszatérő vendég
 
Státusz"Is it desire? Or is it love that I'm feeling for you?"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.22.
Hozzászólás: 323
Csatolások: 0
Azonosító: 204211
Offline offline
Hát..őszintén szólva én jobb fináléra számítottam:/ Egyáltalán nem számítottam CeCere..bár így nagyjából összeáll a kép,de elég érdekes lett. Szerintem jobb lett volna,ha a finálé duplarészes,hogy meg tudjanak magyarázni mindent részletesen. Mert még mindig vannak homályos részek. Mindenesetre én nagyon várom az évad második felét..izgalmas ez a kis félperces vidi is:)
2015. augusztus 16. 20:18 #117
- törölt felhasználó -    
sad.gif cece GONOSZ
2015. augusztus 16. 20:56 #118
boglarkabogi
boglarkabogi
*Borsószem*
 
StátuszThe best way to pay for a lovely moment is to enjoy it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.08.
Hozzászólás: 4183
Csatolások: 784
Azonosító: 160245
Offline offline
Soha nem gondoltam volna,hogy A transzfesztita! smileeee.gif)
2015. augusztus 17. 07:58 #119
- törölt felhasználó -    
Az én véleményem szerint ez egy baromi rossz húzás volt Marlene részéről. Az, hogy berakta CecE-t, mint Charlest, nekem úgy jött le, mintha hirtelen valakit oka kellett volna dobni, hogy nesze itt van A. Mintha egy hirtelen ötlet lett volna körülbelül, nem volt semmi összefüggés az egészben. Persze, szomorú az egész történet, de nekem akkor is fura volt, nem is tetszett igazán. Várom a második felét, de szerintem sokkal jobban szívenütötte volna a rajongókat, ha nem egy olyan karaktert választ, aki néha szerepel a sorozatban, hanem akit már sokszor láttunk, és még annyira se néztük volna ki belőle, hogy ő lenne A, mint CeCeből. De ez csak az én véleményem.
2015. augusztus 17. 07:59 #120
- törölt felhasználó -    
Idézet (Hannah11TO @ 2015.08.16. 12:39)
Charles fiúnak született,csak lány akart lenni.Bár azt akkor sem értem,hogyan is tudott nővé válni,ha be volt csukva végig a  Radleybe.Mármint nem hiszem,hogy ki mehetett onnan egy nővé alakítós műtét erejéig..Meg azért valljuk be,elég undorító,hogy a saját öccsével kavart.Nem mondom azt,hogy most iszonyat csalódott vagyok,hogy Cece Charles,vagyis A,de akire azt hitték először,hogy Charles,az a srác,akivel Spencer és Hanna beszélt az ösztöndíjt illetően,na én őt bírtam volna elképzelni gonosz bratyóként.Meg ez,hogy most akkor Cece,Mona,Shana is A volt,nekem ez nem annyira tetszett.Csak egy A-nak kellet volna lennie.Meg hogy igazából Cece nem is akarta a lányokat bántani,szóval akkor nem is terrorizálta őket,vagy mi?Egész idő alatt a lányok rettegésben éltek és most kiderűlt,hogy Cece ennyi időn keresztül csupán csak arra várt,hogy elmagyarázza Alinek,hogy mitőrtént régen.Ez szerintem kissé nevetséges.Meg annyi megválaszolatlan kérdés maradt.Ha már finálé,akkor legyen is az.Akkor mindent tudjunk meg,hogy mi-miért történt(például ott van Mrs DiLaurentis,őt ki ölhette meg?Mennyi rosszakaró van még ebben a kis városban??)És Jason reakciójára nagyon kíváncsi lettem volna,mikor megtudta,hogy az exe igazából a bátyja.És,hogy végül milyen büntetést kapott a tetteiért Cece?Hány év börtönt?

Egyetértek
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!