Starity

Újra összeáll az eredeti Guns N Roses?

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. augusztus 25. 10:39 #1
Phannie
Phannie
visszatérő vendég
 
StátuszIm only human after all.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.28.
Hozzászólás: 468
Csatolások: 31
Azonosító: 141911
Offline offline
Kész lavinát indított el a rock n roll világában a hír, hogy Axl Rose és Slash ismét beszélő viszonyban áll egymással, és így esély lehet arra, hogy a régi formáció ismét összeáll.
A teljes cikkhez kattints ide!
2015. augusztus 25. 10:48 #2
- törölt felhasználó -    
Úristeeeen!! Szerintem szívrohamom volt amikor elolvastam a címet. Anyira jó lenne őket újra együtt látni. lol2.gif lol2.gif lol2.gif
2015. augusztus 25. 10:50 #3
Beki C.
Beki C.
új tag
 
Státusz"Az életedet most kell élned. Minden, amit elérhetetlennek hiszel, ott vár rád!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.23.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 248793
Offline offline
Rákattintottam a magazinra és kisebb sokk ért, mikor megláttam a főcínet. De jó lenne, ha megint összeállnának!
2015. augusztus 25. 10:51 #4
- törölt felhasználó -    
Kérlek! Kérlek! Guns 'N Rosest akarooooooook!!! biggrin.gif
2015. augusztus 25. 10:51 #5
- törölt felhasználó -    
Mármint újra biggrin.gif
2015. augusztus 25. 11:11 #6
Kiss Eszti
Kiss Eszti
visszatérő vendég
 
Státusz*Lumberjack was well known in the town, When he cut his smallest finger down*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.02.
Hozzászólás: 133
Csatolások: 0
Azonosító: 177006
Offline offline
Hát igen! Világon a legjobban annak örülnék, ha eljuthatnék egy koncertre. De Slash minden interjújában azt mondta, hogy "a GNR jó volt, rég volt, szép emlék volt de már elmúlt." Szóval tényleg jó lenne és örülök a barátságuknak Axl bácsival...De...ez...koránt sem biztos, hogy megvalósulhat. Sajnálom. Pedig ha lesz koncert és tényleg össze jön ez az egész akkor én leszek az 1. ki elmegy és megveszi a koncert jegyet. biggrin.gifD
2015. augusztus 25. 11:20 #7
PeaceLoveEmpathy
PeaceLoveEmpathy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.21.
Hozzászólás: 656
Csatolások: 0
Azonosító: 226425
Offline offline
hát örömmel hallom hogy szóba jött a dolog biggrin.gif nagyon szeretem őket remélem komolyan megvalósul az összeállás:D
2015. augusztus 25. 11:30 #8
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Ezt veterán rajongóként (tizenkettő év, gyerekeim, tizenkettő cool.gif ) ilyet olvasni felbecsülhetetlen. Még tegnap hallottam erről és nagyon jó érzés, hogy egy olyan dolog valósulhat meg, amiről még gyerekkoromban elkönyveltem, hogy sosem fog. Remélem lesz ebből az egészből valami és láthatjuk majd az Appetite erás rózsabokrot meghajolo.gif
2015. augusztus 25. 11:41 #9
rocknroller
rocknroller
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.05.
Hozzászólás: 1787
Csatolások: 0
Azonosító: 17168
Offline offline
Ebben mi az újdonság, 2 napos hír.
2015. augusztus 25. 12:24 #10
- törölt felhasználó -    
Valamiért mindenki azt írja, hogy örülne ha újra összeállna a zenekar. Gyerekek szerintem egy kicsit el vagytok tévedve, vagy rettenetesen rossz a fületek. Imádom a Gn'R-t én is, de nincs az a pénz amiért igazán azt szeretném hogy újra összeálljanak. Kétlem, hogy valaki is közületek megnézett, vagy hallgatott az utóbbi időben Guns n Roses-t. Ha megnéztek egy tegyük fel 2013-as koncert felvételt akkor szembesülni fogtok vele, hogy Axl mára már annyira kiöregedett ebből a szakmából, hogy mindenki jobban díjazná ha otthon ülne és könyveket olvasna. Ha újra az appetite formációt látjuk majd a színpadon az persze mindenkinek örömet fog okozni, még nekem is, de az nem azt jelenti, hogy olyan ku*va jó lesz mint 23 évvel ezelőtt. Slash csinálja amit csinál Myles Kennedy-vel...Axl meg pihentesse a hangját! Egyébként kicsit furcsának találom, hogy Dj Ashba nem rég hagyta ott a Guns n' Roses-t és ennek következtében Slash és Axl kibékültek! biggrin.gifd
2015. augusztus 25. 12:43 #11
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (Veronika29 @ 2015.08.25. 12:24)
[...] Kétlem, hogy valaki is közületek megnézett, vagy hallgatott az utóbbi időben Guns n Roses-t. Ha megnéztek egy tegyük fel 2013-as koncert felvételt akkor szembesülni fogtok vele, hogy Axl mára már annyira kiöregedett ebből a szakmából, hogy mindenki jobban díjazná ha otthon ülne és könyveket olvasna. [...]

Ez igaz, de szerintem senki sem arra számít, hogy ilyen lesz, mert mindenki tisztában van vele, hogy Axl kiégett és totál kész, de egy esetleges reunion sem erről fog szólni, hanem inkább magáról a jelenségről.
1 felhasználónak tetszik: Alessia.
2015. augusztus 25. 12:57 #12
Audrey beauty
Audrey beauty
visszatérő vendég
 
Státusz♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.01.
Hozzászólás: 142
Csatolások: 0
Azonosító: 247608
Offline offline
Már valahol találkoztam evvel a hírrel. Imádom a bandát, de Axl hangja már rég nincs ott a toppon. Szerintem nem kéne túlságosan erőltetni ezt az újra felállós dolgot, mert valószínű már nem lesz ugyanolyan. Én a 20-30 évvel ezelőtti Guns N' Roses dalaiba szerettem bele, így lehet, hogy az újakat nem értékelném annyira. Viszont még senki se mondta, hogy megtörténi, így egyenlőre még nem kell "félnem".
2015. augusztus 25. 16:18 #13
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Jó lenne, rengeteg számukat szeretem!
2015. augusztus 25. 16:53 #14
- törölt felhasználó -    
sok boldogságot biggrin.gif biggrin.gif
2015. augusztus 25. 17:10 #15
Gabe Logan
Gabe Logan
Prince of Playstation Platinum♛
 
StátuszPlaystation for the Gamers
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 3315
Csatolások: 30
Azonosító: 210618
Online online
Én sajnos nem ismerem őket,csak név alapján.
2015. augusztus 25. 17:24 #16
Rihanna200
Rihanna200
 
StátuszMost persze semmi közhely nem jut eszembe.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.07.
Hozzászólás: 651
Csatolások: 0
Azonosító: 161752
Offline offline
Néhány napja olvastam már valahol, és ott sem hatott meg. Félreértés ne essék, egyik kedvenc bandám (hajajj,de sok van), de hagyjuk meg szerintem a régi, felbomlott Gunst. Axl kivetkőzött a -fogjuk rá- normális énéből, a többség visszavonult, Slash viszont köszöni szépen, maradt legenda Myles Kennedyvel és zenekarával összeállva. És milyen jól tette!.. Ma is hozza a színvonalat a szólóival, MK szintúgy simán pótolja Rose-t a koncerteken egy-egy esetleges Guns 'n roses nótánál. És mi a garancia, hogy ugyanolyan dalokat tudnak összedobni, mint a Paradise city mondjuk? Különben is, az,hogy beszélőviszonyban vannak, nem azt jelenti, hogy öribarik, és biztos jön egy közös turné. Ha meg mégis...lehet,hogy akkor sem ugrálnék a koncerten.
Hagyjuk békén a Gunst így, legendás dalokkal, legendás bulikkal, legendás balhékkal és széteséssel. Szerintem.
2015. augusztus 25. 17:28 #17
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Hihetetlen dolog lenne ha újra összeállnának, és őszintén szólva leszarom, hogy Axl nem a régi, akkoris megnézném őket. Nagyonis. Nálam ők alkották a világ legeslegjobb albumát, nagyon boldog lenék ha látnám őket együtt. Nem kellenek új dalok, nem kell semmi, csak ők öten. Mindegy, nem élem bele magam, de ez is már haladás, nem gondoltam volna, hogy ők valaha is beszélni fognak egymással. Ajj, most muszáj lesz megnéznem a '88-as Ritzet.
2015. augusztus 25. 17:48 #18
- törölt felhasználó -    
riri17, én épp most nézem. biggrin.gif
2015. augusztus 25. 18:39 #19
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Szívből örülök Neki, hogy Axl és Saulie 20 kib*szott év után képes volt félretenni azt a fene nagy egójukat. Meglepő fordulat, ha arra gondolok, hogy Slash nem rég még olyanokat nyilatkozott, hogy semmi körülmények között nem hajlandó békülni. De egy reunion kockázatos vállalkozás lenne részükről. Pláne Slash részéről, aki komplett karriert csinált a GN'R után is. Ez talán azt jelentené, hogy feladja a Miles-szel közös munkát? Vagy több vasat tartana a tűzben?
2015. augusztus 26. 09:40 #20
Timenya
Timenya
új tag
 
StátuszKeep Calm and Rock 'N' Roll !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.22.
Hozzászólás: 19
Csatolások: 0
Azonosító: 237631
Offline offline
Ezt nem hiszem el! biggrin.gif Imádom a Guns-t pedig mikor már megszülettem nem volt az eredeti felállás. Nem bánnám ha lenne egy turné ahova én is eljuthanék. Viszont ha már nem állnak össze annak is örülök hogy Axl és Slash kibékültek. smileeee.gif
Sokan mondják mert biztos ,,kifogyott a kassza!" Nem hinném. Felnőtt emberek ennyi év után rájöttek hogy nem kell gyerekként viselkedni. Slash is jó helyen van Myles-szal és Axl-nek is beindult a karrier. Miért lenne üres a kassza? Szerintem csupán annyi hogy megjött az eszük. Szerintrm jó ,,buli" lenne ha újra összeállna a Guns! <3
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Axl Rose Axl Rose 618.
Slash Slash 679.