Starity

Újra összeáll az eredeti Guns N Roses?

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. szeptember 01. 23:48 #21
- törölt felhasználó -    
Érdekes időzítés Axl részéről, pont most, amikor Bumblefoot és DJ Ashba is otthagyták a Gunst... Na, mindegy, nem leszek rosszmájú! Sőt nagyon örülök, hogy a két kedvenckém megint öribarik happy.gif Viszont egy közös ős-Guns turné? Háááát... Félreértés ne essék, én lennék a legboldogabb, ha kiderülne, hogy megint együtt A Csapat, de valahogy van egy olyan érzésem, hogy az egész inkább egy nosztalgiazenekar lenne :/ Slash most köszöni szépen, de nagyon jól elvan Myles-szal meg a többiekkel, amit csinálnak, az nem kicsit fantasztikus. Axl hangja meg... hát igen. Necces. Bár szerintem ha egy kicsit gyakorolna, erősítene, egy kicsit lefogyna, sokkal jobban bírná. Hallgassátok meg ezt a 2012-es koncertfelvételt, hát a pofám leszakad, annyira üt! Jobb, mint az eredeti album verzió! ohmy.gif https://youtu.be/2pYupyuNZmk Szóval tudna ő, ha akarna... Izzy is ki tudja, mennyire akarna megint előbújni, és világ körüli turnéra menni. Mindezektől függetlenül, egy közös koncert esetén majd megtaláltok az első sorban wink.gif
Viszont a békülésnek nagyon örülök happy.gif
2016. február 10. 21:19 #22
megeszekvalakit
megeszekvalakit
hunter
 
Státuszso what's the plan, exactly? -don't die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.21.
Hozzászólás: 2863
Csatolások: 672
Azonosító: 239298
Offline offline
Nagyon jó lenne, ha újra összeállna a GNR. Még ha csak egy koncert erejéig is. A gondolat, hogy hány ember lenne ott, egyszerűen felemelő. És hogy mennyire boldogak lennének mint az előadók, mint a közönség. Ha a Marson is lesz az a koncert, én biztos elmegyek! heart.gif heart.gif heart.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Axl Rose Axl Rose 619.
Slash Slash 682.