Starity

Stohl András csinált sztárt Istenes Bencéből

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. szeptember 08. 08:31 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Stohl András elárulta: ő ajánlotta be Kolosi Péter programigazgatónak Istenes Bencét.
A teljes cikkhez kattints ide!
2015. szeptember 08. 11:27 #2
- törölt felhasználó -    
Én nem csípem ezt a srácot. Fiatal, de már annyi allűrje van, hogy a 2 kezemen nem tudnám megszámolni. Anno a Big Brother és a Mega indulásánál Tilla idétlen vihogása irritált nagyon, de idő múlásával sikerült vele megbarátkozni, mert a pasas személyisége pozitív. Ez a srác viszont nem tud mivel kompenzálni, a cuki pofa egymagában még édes kevés. Talán ha kevésbé lenne felvágós és nem kamera előtt próbálna rámozdulni minden 16-30 év közötti csajra még el is menne. Az elődjéről csak annyit, hogy egy hatalmas ripacs volt világéletében, de a szinkronszakmában hatalmasat alakot(ott). Úgy érzem a magyar kereskedelmi csatornák az elmúlt pár évben inkább arcokra és nevekre mennek/mentek rá, ami nem feltétlen jelent minőségbeli előremozdulást. Számomra az abszolút favorit Gundel Takács Gábor, rendelkezik kellő intelligenciával, és mindig felkészült, emellett nem bakizik 2 percenként.
2015. szeptember 08. 15:42 #3
- törölt felhasználó -    
annyira gyűlölöm a kettő férfit.
2015. szeptember 08. 17:49 #4
- törölt felhasználó -    
sztárt?hihi ez jó én nem is hallottam róluk pedig már vagy 1000 éve a sztárok mögött élek.
2015. szeptember 08. 18:37 #5
virgi09
virgi09
i'm a sinner bitch
 
StátuszAz "izé" olyan mint a Raffaello...többet mond minden szónál.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.17.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 10
Azonosító: 240469
Offline offline
Szerintem jó műsorvezető.
2015. október 29. 15:02 #6
- törölt felhasználó -    
JÓ MŰSORVEZETŐ
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok