Starity

Felbomlik a dél-koreai lánycsapat?

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. október 11. 09:19 #1
- törölt felhasználó -    
A napokban látott napvilágot a hír, hogy a világszerte ismert dél-koreai lánycsapat a KARA tagjai, név szerint Gyu Ri, Seung Yeon és Ha Ra, nem folytatják tovább karrierjüket jelenlegi ügynökségüknél, a DSP Entertainment-nél.
A teljes cikkhez kattints ide!
3 felhasználónak tetszik: Niki0718, HaRaChan, kara jiyoung
2015. október 11. 09:28 #2
Bogiboszi
Bogiboszi
(づ。◕‿‿◕。)づ
 
Státusz。◕‿◕。 ʕ•ᴥ•ʔ
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.11.01.
Hozzászólás: 1062
Csatolások: 2096
Azonosító: 163052
Offline offline
Remélem nem bomlanak fel sad.gif
2015. október 11. 09:54 #3
Timistad
Timistad
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.05.
Hozzászólás: 55
Csatolások: 0
Azonosító: 235553
Offline offline
Nem ismerem őket, de tudom milyen amikor a kedvenc bandádról azt terjesztik,hogy feloszlanak. Egyébként bírom, hogy a csaj neve Gyu Ri :'D Remélem értitek, nem szemétkedésből mondom, de rohadtul tetszik biggrin.gif
2015. október 11. 10:38 #4
Hayame
Hayame
Angel of music ♫
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.02.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 65
Azonosító: 211122
Offline offline
Jaaaj remélem bem bomlanak fel sad.gif!
2015. október 11. 10:44 #5
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
jaj csak nem oszlanak föl :S
2015. október 11. 10:52 #6
- törölt felhasználó -    
En nem ismerem oket, de tudom milyen szornyu erzes ha egy olyan cikk jelen meg a kedvenc bandadrol hogy feloszlanak. Nagyon rossz, de a remeny vesz el utoljara. smileeee.gif
2015. október 11. 11:10 #7
- törölt felhasználó -    
Ahogy a lányokat ismerem, ha rajtuk múlik biztos hogy együtt maradnak, hisz amikor távozott Nicole és Ji Young még hetekig, ha nem hónapokat elsírták magukat a történteken. Szerintem az lenne számukra a legjobb, ha észhez térne a DSP, hogy az elmúlt időszakokban nem fordítanak annyi figyelmet a lányokra és megpróbálnának, újra úgy állni hozzájuk, mint rég. Mindig valami új, de hasonló stílus mely vagy vadabb vagy aranyosabb. happy.gif
Viszont hozzátenném, hogy szerintem korai még aggódni, hogy a lányok felbontják-e a szerződésüket vagy sem, hisz ahogy a cikkben is le van írva és ahogy olvastam, a lányok még mindig turnéznak és majd csak azután kezdenek nagyobb figyelmet fordítani a dologra, miután hazatértek! Bárhogy is volt, egykor a DSP nagyon értett ahhoz, hogy érjenek el a lányok egyre nagyobb és nagyobb sikereket, a színes és vidám, a sötét és komoly koncepciókkal vagy az érdekes és szokatlan koreográfiákkal. Ezért remélem, hogy távollétük alatt ők is elgondolkoznának rajta, hogy mit is csinálnak rosszul és ha sokáig ugyan azt viszik tovább, akkor ez hova is vezet! Ha így történne, akkor én is tiszta szívemből remélem, hogy sem Gyu Ri, sem Ha Ra, sem pedig Seung Yeon nem hagyják ott az ügynökséget! unsure.gif

Ami pedig az újracsomagolt lemezt illeti, már nagyon várom, kíváncsi vagyok, milyen lesz! laugh.gif
2015. október 11. 11:16 #8
Niki0718
Niki0718
Kilencedik év......
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.16.
Hozzászólás: 3900
Csatolások: 62290
Azonosító: 236119
Offline offline
Én nemrégen kezdtem el velük megismerkedni úgyhogy nem igazán ismerem még őket......de nagyon rossz, amikor egy csapat feloszlik...remélem nem fognak ők is feloszlani, mint az egyik kedvenc csapatom a C-Clown sad.gif
2015. október 11. 12:02 #9
kara jiyoung
kara jiyoung
visszatérő vendég
 
Státusz>> ♥ Ji Young ♥ Gyu Ri ♥ Seung Yeon ♥ Nicole ♥ Ha Ra ♥ <<
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.29.
Hozzászólás: 220
Csatolások: 32
Azonosító: 216045
Offline offline
Tegnap értesültem a hírről és nagyon remélem, hogy nem következik be a legrosszabb! unsure.gif cray.gif
2015. október 11. 12:23 #10
Kuronekofan
Kuronekofan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.15.
Hozzászólás: 208
Csatolások: 0
Azonosító: 227659
Offline offline
sad.gif Nem igazán ismerem,nem is nagyon hallgatom őket,de azt mindig, minden csapatnál szomorúan hallom,hogyha feloszlanak:( Biztos jó csapat szóval remélem nem oszlik fel.
2015. október 11. 12:34 #11
- törölt felhasználó -    
Jó hangjuk van. Kár lenne értük.
2015. október 11. 14:09 #12
- törölt felhasználó -    
Elképesztő, hogy már lassan újra eltelt két év, hiszen nem rég a Kara rajongók azon aggódtak mi lesz a csapat sorsa és most újra elő került ez a téma.. mellow.gif
Én azt mondjuk mindig próbálom szem előtt tartani még ha nehéz is, hogy bizony egyszer eljön a nap mikor egy szeretett csapatom feloszlik. De persze nehéz ezt megemészteni, főleg ha tényleg olyan csapatról van szó, akik nem két éve kezdtek.
Attól függetlenül, hogy én inkább csak a lányokat szeretem, remélem, hogy majd sikerül újra megállapodni.

Azt viszont egyenesen nem értem, hogy miért ilyen nyúlfarknyi időre kell a DSP-nek a lányokat szerződtetni. Most is látszik milyen gyorsan elszaladt az a két év és őszintén nem értem miért csinálja ezt a DSP. Úgy gondolom, hogy egy igazán komoly ügynökség, aki valóban szeretne továbbra is foglalkozni a csapatával és abból profitálni jobban átgondolná és biztos hosszabb időben gondolkodna.
Halkan megjegyzem, hogyha a DSP folytatja ezt a nemtörődömségét, mindegyik lány sokkal jobban járna ha olyan ügynökség után nézne aki meg is becsüli... De reméljünk minden jót és kívánom, hogy a lányok még sok-sok évig legyenek együtt! happy.gif
2015. október 11. 15:14 #13
cs.vera45
cs.vera45
 
StátuszAzt hiszem elmegyek szedni egy kis hidrogén-peroxidos alpakát...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.13.
Hozzászólás: 794
Csatolások: 0
Azonosító: 197734
Offline offline
Basszus, ezek klónok xD
2015. október 11. 15:17 #14
Fenrir Wolf
Fenrir Wolf
visszatérő vendég
 
StátuszThe Light Behind Your Eyes -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.28.
Hozzászólás: 121
Csatolások: 5
Azonosító: 245489
Offline offline
GYU RI biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2015. október 11. 15:38 #15
- törölt felhasználó -    
Remélem nem oszlanak fel. Sok nehéz időszakomon segítettek át, és anno mikor Nicole és Ji Young kiléptek azt hittem vége a világnak. Még valahogy túl éltem, de mai napig hiányoznak. Nekem nagyon a szívemhez nőttek, főleg hogy 2010 óta követem őket. heart.gif
2015. október 11. 15:46 #16
milka_csokii
milka_csokii
új tag
 
Státusz~Te irányítod a Te életed~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.06.
Hozzászólás: 39
Csatolások: 0
Azonosító: 240009
Offline offline
miyumi111 teljeeen egyetértek veled biggrin.gif <3
2015. október 11. 16:17 #17
virgi09
virgi09
i'm a sinner bitch
 
StátuszAz "izé" olyan mint a Raffaello...többet mond minden szónál.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.17.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 10
Azonosító: 240469
Offline offline
Nem tom ti hogy vagytok vele de én nem tudom megkülönböztetni a D-koreai lánybandákat...
Gyu-Ri :DDDD
2015. október 11. 16:45 #18
HaRaChan
HaRaChan
új tag
 
StátuszYou can call me Monster <3 <3 <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.12.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 0
Azonosító: 216689
Offline offline
Hihetetlen, hogy már két éve nincs a csapatban Nicole és Ji Young! unsure.gif sad.gif
Igazából nem is tudom, mi lenne jobb! Talán az lenne, ha mind a hárman átmennének egy másik ügynökséghez vagy én nem is tudom ... unsure.gif sad.gif
2015. október 11. 16:56 #19
- törölt felhasználó -    
Idézet (GomNaNa @ 2015.10.11. 14:09)
Elképesztő, hogy már lassan újra eltelt két év, hiszen nem rég a Kara rajongók azon aggódtak mi lesz a csapat sorsa és most újra elő került ez a téma..  mellow.gif 
Én azt mondjuk mindig próbálom szem előtt tartani még ha nehéz is, hogy bizony egyszer eljön a nap mikor egy szeretett csapatom feloszlik. De persze nehéz ezt megemészteni, főleg ha tényleg olyan csapatról van szó, akik nem két éve kezdtek.
Attól függetlenül, hogy én inkább csak a lányokat szeretem, remélem, hogy majd sikerül újra megállapodni.
Azt viszont egyenesen nem értem, hogy miért ilyen nyúlfarknyi időre kell a DSP-nek a lányokat szerződtetni. Most is látszik milyen gyorsan elszaladt az a két év és őszintén nem értem miért csinálja ezt a DSP. Úgy gondolom, hogy egy igazán komoly ügynökség, aki valóban szeretne továbbra is foglalkozni a csapatával és abból profitálni jobban átgondolná és biztos hosszabb időben gondolkodna.
Halkan megjegyzem, hogyha a DSP folytatja ezt a nemtörődömségét, mindegyik lány sokkal jobban járna ha olyan ügynökség után nézne aki meg is becsüli... De reméljünk minden jót és kívánom, hogy a lányok még sok-sok évig legyenek együtt! happy.gif


Teljesen egyet értek veled! sleep.gif unsure.gif smileeee.gif
2015. október 11. 19:18 #20
- törölt felhasználó -    
Elég jó hangjuk van..kár értük..
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok