Starity

Ganxsta Zolee a lélekvándorlásban hisz

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. november 09. 10:51 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Ganxsta Zolee egész élete lepergett a szeme előtt a Készhelyzet hétfő esti adásában. Hajós András legújabb vendégének ezúttal egy nyakig érő horgász gatyában, Dunai bálnavadászként kellett bebizonyítania a Comedy Central új műsorában, hogy bármilyen helyzetből kikeveredik. Ám hiába a sok színpadi és filmes tapasztalat, a Grund Színház improvizátorai által előkészített jelenet azért megizzasztotta a zenészt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2015. november 09. 12:06 #2
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Minden ki abban hisz amiben akar mint a hogy Ganxsta Zolee is buddhizmussal sokkal jobban tud azonosulni pontosabban a lélekvándorlással. A lélekvándorlással én is jobban tudok azonosulni smileeee.gif Ha Pl valaki nem tudná hogy mit is jelent az hogy lélekvándorlás akkor olvassa ezt el.
A lélekvándorlás – más szóval reinkarnáció – az emberi lélek halál utáni más emberként, esetleg állatként történő újjászületését jelenti. A buddhista vallás tanítása szerint a sorozatos reinkarnálódás egészen addig tart, míg a lélek meg nem szabadul a karmájától, és el nem jut a nirvánába. A nirvána a buddhizmus szerint egy vágyak nélküli állapot, ahová az emberi lélek csak teljesen tiszta és bűntelen állapotában juthat el.
2015. november 09. 16:50 #3
- törölt felhasználó -    
Mi van akkir? Én is hiszek benne!
2015. november 09. 22:26 #4
x Maite_Sandra x
x Maite_Sandra x
anxious kitty
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 3074
Csatolások: 76
Azonosító: 143003
Offline offline
Hát, én is kb. így vagyok, de nem vagyok buddhista.
2015. november 12. 18:01 #5
- törölt felhasználó -    
A rocker-buddhista párosítás nem meglepő. biggrin.gif Mindkettőhöz kell némi ész, hogy tudja az ember értelmezni a filozófiáját, meg egy kevés bátorság, hogy merjen más lenni, mint a többiek.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok