Starity

Borzasztó: Damu Roland várandós felesége súlyos alkoholfüggő

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. december 01. 10:47 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A minap számoltunk be arról, hogy a színész és felesége babát várnak, ám mégsem teljes a boldogság.
A teljes cikkhez kattints ide!
2015. december 01. 14:45 #2
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
Na ennél gusztustalanabb dolgot nem hallottam még. Más a két kezét összetenné, ha lehetne gyereke, ez (igen, ez!!!) meg iszik és dohányzik. Hát gratulálok neki. Baromi sok igazságosság van a világon...
2015. december 01. 16:12 #3
ginredmayne
ginredmayne
visszatérő vendég
 
StátuszMoulin Rouge!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.13.
Hozzászólás: 262
Csatolások: 0
Azonosító: 241404
Offline offline
Hat hogy lehet valakinek ennyi esze, hogy felcsinal egy alkoholista not! O csinalta maganak! Ha nem tudnak vigyazni, es a nobe ennyi soncs, hat maguknak koszonhetik!
2015. december 01. 17:32 #4
Dóra119
Dóra119
*Los Angeles*
 
StátuszRelax...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.28.
Hozzászólás: 2160
Csatolások: 17
Azonosító: 232436
Offline offline
Most komolyan ez kit érdekel, alkoholista idióta nő, inkább vetetné el szegény gyereket!!!!!
2015. december 01. 17:38 #5
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Nem szeretek ismeretlenül megvetni másokat, de az ilyen témára harapok. A családomban is volt sajnos arra példa, mikor a csaj a terhessége alatt rendszeresen dohányzott és még talán drogozott is. Undorítóak az ilyen felelőtlen emberek.
2015. december 01. 18:48 #6
honeymoonbae
honeymoonbae
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.21.
Hozzászólás: 188
Csatolások: 0
Azonosító: 250862
Offline offline
Nagyon megvetem az ilyen embereket....szerintem szörnyű amit tesz a babájával..sad.gif
2015. december 01. 19:33 #7
joly87
joly87
Shadowhunters
 
StátuszMindenkinek szép napot!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.25.
Hozzászólás: 1560
Csatolások: 361
Azonosító: 146147
Offline offline
Aki a babájánál fontosabbnak tartja az ivást az egy gusztustalan senki
2015. december 01. 19:52 #8
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
Zsák a foltját...
2015. december 01. 20:16 #9
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Persze, betegség meg minden, de a gyerek a legfontosabb. Inkább legyen beteg vagy szintén alkoholista az a szerencsétlen gyerkőc... borzasztó,hogy milyen emberek vannak. Attól különbözünk az állatoktól,hogy van önkontrolunk és logikus gondolkodásunk...egyeseknek ahogy látom viszont nincs..
2015. december 01. 21:28 #10
- törölt felhasználó -    
Igen, ez tényleg betegség de ha tudja hogy ezzel küzd, miért vállalnak babát?!? Könyörgöm, önismeret...
És felnőtt ember létére nem tudja ezt átgondolni, elég gáz h őszinte legyek
2015. december 01. 21:37 #11
- törölt felhasználó -    
Én is elköltöztem volna a helyében, de az biztos, hogy nem tudnám úgy szeretni, mint mikor nem ivott volna... hisz a saját gyerekük életét teszi tönkre az az alkoholista nő! Undorító. Mondjuk véleményem szerint már annyira mindegy, hogy leszokik e, vagy sem, a gyerek úgyis (már sajnálom), de egy roncs lesz... lelkileg, és idegileg is. Sajnálom a gyerkőcöt, a nő meg inkább ássa el magát. Komolyan mondom... ez kész.
2015. december 02. 16:50 #12
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Ha valaki képtelen arra, hogy letegye az italt, akkor vetesse el a gyerekét. Ezzel nem csak a saját, hanem a még meg sem született gyermekét is mérgezi. Hol vannak ilyenkor az orvosok? Zárják be a zárt osztályra vagy tudom is én, ahol nem juthat alkoholhoz, ha már megtartotta a babát.
2015. december 02. 21:53 #13
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Hogy ha tudja hogy várandós már pedig tudja akkor miért nyúl az alkoholhoz? És mikor hozzá nyúlt az alkoholhoz nem volt lelkiismeret furdalása hogy kárt tesz a gyerekében és magában is? Egy szó mint száz már akkor hibás volt mikor az alkoholra gondolt tudván hogy tudta hogy egy élet fejlődik benne és mégis megtette és ivót alkoholt. Ez egy hatalmas felelőtlenség egy leendő anya részéről.(És most szépen fejeztem ki magam amit gondolok erről).
2015. december 03. 00:49 #14
Pszyho
Pszyho
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.03.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 252018
Offline offline
Szegény Roland ! Úgy tűnik tovább sújtja az élet! Előbb egy igazságtalan ítélet sorozat melyet nagyon nehéz lehetett végig csinálni !Csak reménykedtem hogy Roland ha kijön nem hagyja annyiban !!!Elmegy az EU bíróságig!Most meg a szerelme miatt aggódhat ! Együtt érzek vele mind két okból !
2015. december 03. 02:00 #15
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (CandUs @ 2015.12.02. 16:50)
Ha valaki képtelen arra, hogy letegye az italt, akkor vetesse el a gyerekét. Ezzel nem csak a saját, hanem a még meg sem született gyermekét is mérgezi. Hol vannak ilyenkor az orvosok? Zárják be a zárt osztályra vagy tudom is én, ahol nem juthat alkoholhoz, ha már megtartotta a babát.

Akármilyen hihetetlen, a törvény nem bünteti a várandósság alatti alkoholizálást illetve drogozást. (sajnos) Nyáron ápoltam egy olyan kisbabát, akinek az édesanyja keményen nyomta a drogokat a kilenc hónap alatt, és itt nem egy kis füves cigire gondolok. Több hónapba tellett ugyan, de sikerült fokozatosan leszoktatni a gyermeket. A szülőt csupán csak elvonóra kötelezték és befenyítették azzal, ha nem áll le önmaga pusztításával, akkor elveszik a gyerekét. Ha te terhes leszel, akkor tulajdonképpen azt csinálsz amit csak akarsz. Ha akarsz egészségesen élsz, ha nem akarsz, akkor nem, és ezt én is nagy hibának tartom. Egy hónap alatt számtalan olyan esetet láttam, amikor egy jól szituált kismama bement szülni és semmilyen lelete nem volt, mondván azért nem járt terhesgondozásra, mert négy gyereket kihordott és mindegyik egészséges volt. Én ezek után nem lepődök meg azon, hogy egy lecsúszott nő ugyanolyan életmódot folytat, mint előtte. Csak ugye sokszor ezek a történetek úgy fejeződnek be, hogy a gyermek mentálisan retardált vagy esetleg testileg fogyatékos lesz és akkor inkább lemond róla, mintsem, hogy vállalja tettei következményét. Ez pedig még rosszabb.
2015. december 09. 16:31 #16
- törölt felhasználó -    
Én nem tudom azt mondani hogy undorító a nő: beteg. Alkoholista, és erről nagyon nehéz leszokni, ettől függetlenül rémes amit csinál, és a gyerekének árt ezzel. El kéne hogy vettesse a gyerekét és majd akkor gyereket vállalnia amikor már tudja korlátozni magát alkohol fogyasztásban. Az a furcsa, ha egy pasi lenne ilyen helyzetben nem akadnánk ki ennyire, persze értem hogy most arról van szó hogy a gyereke egy roncs lesz ezután, de akkor is. Ha egy pasi iszik miközben gyereke van, az sem jobb. Nem tudom figyelmen kívül hagyni azt hogy beteg, de ugyanúgy rémesnek találom amit csinál mint az előttem hozzászólók, de figyelembe kell vennem azt is hogy ha éveken át ivott akkor rémesen nehéz lehet leállni vele, épp ezért szerintem értelmes lenne elvetetni a gyereket, de az az igazság hogy ez is óriási áldozat egy "anya" részéről. Le kéne tennie az italt, és ha nem tudja akkor is meg kéne próbálnia. Nem védeni akarom, ne értsetek félre.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok