Starity

Oscar-jelölést kapott a Saul fia – Íme, a jelöltek teljes listája!

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. január 14. 16:07 #1
tiktak
tiktak
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.29.
Hozzászólás: 126
Csatolások: 0
Azonosító: 186869
Offline offline
Több évtized után ismét Oscar-díjat nyerhet magyar film. Nemes Jeles László alkotása, a Saul fia a Golden Globe elnyerése után az Oscaron is esélyes a Legjobb külföldi film kategóriában.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. január 14. 16:16 #2
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
JLaw wub.gif
Grat a Saul fiának!
2016. január 14. 16:16 #3
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8750
Csatolások: 214557
Azonosító: 59785
Offline offline
Közvetíti a Duna TV? Juhééé. beer.gif A Star Wars jelöléseinek nagyon örülök, remélem, hogy legalább egy szobrocskát haza is visznek. smileeee.gif Alicia Vikandernek pedig teljes erőbedobással drukkolok, az elmaradt Golden Globe-ok helyett megérdemelne egy Oscart. smileeee.gif
A Saul fiának pedig hasonló sikert, mint a Golden Globe-on. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
2016. január 14. 16:17 #4
Blaniic
Blaniic
 
StátuszHa esik, keress szivárványt, ha sötét van, keress csillagokat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.13.
Hozzászólás: 689
Csatolások: 1083
Azonosító: 173309
Offline offline
A Star Wars és a Mentőexpedíció filmnek, illetve szereplőknek szurkolok a legjobban. Gratulálok a magyar jelöléshez.
2016. január 14. 16:24 #5
- törölt felhasználó -    
Kiszámítható oszkárosdi'. A mellékszereplői kategóriák, nos, bivalyerősek!
Ha pedig végre Leonardo megkapja azt az Oscart, ami már régóta kijárna neki, akkor valamelyest visszatérne a hitem ebbe a hollywoodi felhajtásba. Hajrá ő meg a Saul fia!
Legjobb eredeti(????) betétdal
Sam Smith – Writing's On The Wall (Spectre) laugh.gif
Ne már! Az eddigi legrosszabb, leggyengébb, legidegesítőbb Bond dal. Michael Jackson - Earth song copy and paste.
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. január 14. 16:40 #6
- törölt felhasználó -    
gratula mindenkinek. szurkoljunk a saul fiának!! főleg hogy nem is láttam a filmet még. rohog.gif
2016. január 14. 16:45 #7
- törölt felhasználó -    
Mentőrxpedíció vs Kémek hídja smileeee.gif
2016. január 14. 16:49 #8
FAMEgaga
FAMEgaga
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 408
Csatolások: 0
Azonosító: 192296
Offline offline
Istenem Annyira tudtam hogy egyszer OSCAR-ra jelölik LADY GAGÁMAT és 100% ig biztos vagyok benne hogy el is visszük!!!!awwwwwww hihetetlenül boldog vagyok!!!
2016. január 14. 16:57 #9
Csöppség
Csöppség
visszatérő vendég
 
StátuszSic Parvis Magna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.30.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 214375
Offline offline
Én a Star Wars-nak nagyon szurkolok smileeee.gif Meg persze Leonardo DiCaprio-nak, hogy meglegyen neki az az Oscar. smileeee.gif
Én a Saul fiában is bízom, hogy megnyeri. smileeee.gif
2016. január 14. 17:00 #10
- törölt felhasználó -    
Leo heart.gif
A Saul Fiára meg hihetetlenül büszke vagyok.
2016. január 14. 17:04 #11
forever.romanci
forever.romanci
quiero saber de la vida
 
Státusz190713 ♡ monsta x concert
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.08.
Hozzászólás: 7334
Csatolások: 952
Azonosító: 249515
Offline offline
Minden jelöltnek nagyon gratulálok! Szurkolok a Star Wars-nak és természetesen a Saul Fiának is. smileeee.gif
2016. január 14. 17:07 #12
- törölt felhasználó -    
Eddie Redmayne újabb jelölésének nagyon örülök, habár nagy valószínűséggel nem fog győzedelmeskedni. A Star Wars jelöléseket is szívmelengető látni, kiváltképpen John Williamsnél. Saoirse Ronan és Mark Ruffalo nevénél felcsillant a szemem, már a jelölésük is hatalmas öröm, hátha még valamelyikük nyer is. Érdekes lesz az idei gála is. smileeee.gif
2016. január 14. 17:10 #13
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Hihetetlen, hogy a Carolt nem jelölték legjobb filmben. Nyilván nem kéne meglepődnöm, de kérem, ez az év legerősebb kritikáit kapó filmje, és nem egy fő kritikusi díjat nyelt be. Az, hogy ezek után lemarad a főkategóriáról szemenszedett pofátlanság.

A Csillagok háborújánál is elég átlátszó, hogy csak azért nem jutott be, mert túl úri népség ez ennyi mainstreamhez. A Mad Max-et befogadták, oké, egy ponton csak rájöttek, hogy arra nem mondhatnak nemet, de ahogy a Star Wars vágási jelölése is mutatja, ez igenis ott lehetett volna. (Általában a rendezői és a vágás kategóriák mutatják meg leginkább, hogy melyek a legerősebb jelöltek a legjobb filmek közt.) Vannak némi meglepetések, néhol még kellemesek is, mint például az Ex Machina többszöri jelölése, és örülök, hogy a Sicario is megkapta a két várt jelölését... De a többség a szokásos. Nem mintha másra számíthattunk volna, persze.
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. január 14. 17:48 #14
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Hihetetlen erős most a mezőny, sok a jó film, szinte képtelenség választani közülük.
Legjobb idegen nyelvű nyilván a Saul fia legyen, illetve Leo végre nyerje már meg az Oscart, mert iszonyatosan kijárna neki. Legjobb női főszereplő remélem, nem Jennifer Lawrence lesz, mert már kissé unalmas, hogy mindig őt honorálják, minden évben jelölik minden nagy díjra... Lassan több jelölése lesz, mint nála sokkal tehetségesebb, a szakmában régebb óta tevékenykedő ikonoknak.
Alicia Vikandernek nyernie kell, az Ex Machináért is bőven megérdemelt volna egy jelölést,illetve Tom Hardy is végre befutó lehetne.
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lady Suzy
2016. január 14. 18:06 #15
fluorine
fluorine
visszatérő vendég
 
Státuszwhat do you mean i can't marry captain america?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.21.
Hozzászólás: 132
Csatolások: 0
Azonosító: 240624
Offline offline
Remélem a Star Wars megnyeri az összes jelölést, valamint nagyon szurkolok a Sicarionak, Alicia Vikandernek, nameg DiCaprionak is.
2016. január 14. 18:20 #16
- törölt felhasználó -    
Tényleg erős a mezőny, de legjobban a Saul fiának, a Star Wars-nak és Leonardo DiCaprio-nak szurkolok! ^-^
2016. január 14. 18:43 #17
- törölt felhasználó -    
Leonak most már tényleg ki járna az az Oscar..
Na meg a Saul fiának is drukkolok
2016. január 14. 18:44 #18
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5541
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Nagyon erős mezőny az biztos.. bízom benne hogy a Saul fia képes elhozni ezt a díjat. Emellett pedig Leonak drukkolok a legjobban, véleményem szerint már évek óta megérdemelné az Oscart.
2016. január 14. 18:52 #19
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17241
Csatolások: 17972
Azonosító: 168141
Online online
Legjobb férfi főszereplő: Michael Fassbender
Legjobb férfi mellékszereplő: Christian Bale vagy Mark Ruffalo
Legjobb női mellékszereplő: Kate Winslet
Legjobb vágás: Star Wars: Az ébredő Erő
Legjobb hangtervezés: Star Wars: Az ébredő Erő
Legjobb hangkeverés: Star Wars: Az ébredő Erő
Legjobb vizuális effektusok: Star Wars: Az ébredő erő
Legjobb idegen nyelvű film: Saul fia
Legjobb animációs film: Agymanók
Legjobb eredeti filmzene: John Williams

Azt hiszem megvan a programom február huszonnyolcadikára. rohog.gif
2016. január 14. 19:23 #20
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Borzasztóan örülök Alicia Vikander jelölésének, ugyanakkor csalódott vagyok, hogy az Ex Machinában nyújtott alakítását nem vették figyelembe. De mindegy, nem panaszkodom, hiszen ez már önmagában nagy szó. Szerintem én lennék a világ legboldogabb embere, ha meg is nyerné a díjat, mert az ő kategóriájában felsorolt színésznők közül kétségkívül ő érdemli meg leginkább. Szintén nagyon örülök az Ex Machina két jelölésének, illetve a Sicariónak is, számomra a tavalyi év két legerősebb filmje volt. A Mentőexpedíció 7 jelölése nagy meglepetés volt, és most belül amúgy üvöltök, mert Christopher Nolan Csillagok közöttjét konkrétan teljesen ignorálták tavaly, ahhoz képest, hogy magasan verte az összes jelöltet. De mindegy.. biggrin.gif Matt Damon egyébként megérdemelne egy díjat, de nem hiszem, hogy lenne esélye. Idén ez DiCapriónak megy.

Nekem a jelöltek fele még hátra van, remélem sikerül megnéznem őket még az Oscar előtt. Így látatlanban azt mondom, hogy A visszatérő lehet az egyik legjobb film, szóval meg sem lepődöm, hogy szinte minden kategóriában ott virít. Az viszont meglepő, hogy a The Hateful Eight mennyire háttérbe szorult. Azt hittem, hogy a The Revenant mellett ezt fogják majd az emberek képébe nyomni.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!