Starity

Bochkor Gábor beszólt: „Aki elhízik, az külsőre is méltatlan lesz a partneréhez, mert leszarja a párkapcsolatot”

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. február 12. 09:17 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Bochkor Gábor tegnap, az Önindító című műsorban tette szóvá, mi a véleménye azokról, akik elkényelmesednek egy kapcsolatban, és felszednek pár pluszkilót.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. február 12. 09:43 #2
- törölt felhasználó -    
No comment
2016. február 12. 10:45 #3
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Csak ne felejtsük el, hogy...
1.: Az ember az idő előrehaladtával ahogy öregszik, hízik is.
2.: Persze nem a betegség a legfőbb oka az elhízásnak, de mégis sokan vannak, akik valamilyen rendellenesség miatt híznak. (Vegyük csak például a PLL Alisonját, Sasha Pieterse-t.)
3.: Nagyon sokan nem tudják, hogyan étkezzenek egészségesen. Persze a No szénhidrát, No fehércukor elvét mindenki már álmából felébredve visszaböfögi, de azt, hogy milyen alternatívák vannak, abban már nem sokan biztosak.
4.: Mi van akkor, ha valakit sorozatos tragédiák érnek? Halálesetek, munka elvesztése, párkapcsolati problémák. Tény és való, nem a kaja és a féktelen zabálás a megoldás, de egy mélyponton lévő ember minden kis lehetőséget megfog, hogy boldogságot próbáljon az életébe csempészni -és tudományosan igazolt, hogy az egyszerű szénhidrátok és a cukor gyorsan felviszik a vércukorszintet illetve endorfint termelnek.
5.: Nagyképűségnek gondolom, hogy egy éppen kapuzárási pánikban lévő férfi papoljon a nők kinézetéről. Az természetes, hogy egy nő a partnerének is meg akar felelni, de a férfi is. És ebből következik az utolsó pontom...
6.: Hogyha a férfiaknak menő és divatos lehet a "Dadbod" -ami a sörhast és a tunyaságot reklámozza-, akkor egy nőnek nem lehet "Mombod" -ja? Kérem szépen egy 35-40-50 éves nő túl van X szülésen, normális, ha a melle megereszkedik és a hasa sem lesz olyan feszes, mint a kölykök előtt.

Szóval, röviden és tömören, Bocskor elmehet a bús ****** -ba!
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, riri17
2016. február 12. 11:10 #4
- törölt felhasználó -    
ommm...hát...nem jutok szóhoz
2016. február 12. 11:25 #5
- törölt felhasználó -    
CandUs, egyetértek!
2016. február 12. 12:37 #6
Inori
Inori
visszatérő vendég
 
StátuszLéket kapott a létezésem hülye hajója.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.27.
Hozzászólás: 117
Csatolások: 0
Azonosító: 202686
Offline offline
Szánalmas ez az ember.
2016. február 12. 12:40 #7
- törölt felhasználó -    
Nem tudom ki ez a pasi, de ezzel a kijelentesevel elasta magat nalam. Ha valaki meghizik igaz, hogy rengetek oka lehet. De ha igy jol erzi magat akkor ne pofazzon mar bele. Es az az igazi ferfi, aki barhogyan szereti a tarsat, szoval ez a pasi mehet melegebb eghajlatokra
2016. február 12. 12:57 #8
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8750
Csatolások: 214583
Azonosító: 59785
Offline offline
Jajj, de jó nekünk, hogy ennyire gondoskodnak rólunk a férfiak, hogy megmondják, mit kell csinálnunk és miként kell kinéznünk. rolleyes.gif Na de mi van a pasik sörhasával, kedves Gábor? Mert az éremnek két oldala van... és nem úgy vettem észre, hogy a sörhasas pasikat annyira megszólnák, pedig ennyi erővel azok is ugyanúgy sz*rnak a kapcsolatba. rolleyes.gif
Mellesleg, nehogy már azért gürizzek naphosszat az edzőteremben, hogy dekoratívan fessek a párom mellett. Abszurd. rolleyes.gif A gyereket meg majd neveli a bébiszitter...
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. február 12. 12:58 #9
- törölt felhasználó -    
Minek törődik ez mással? Azzal törödjön , hogy úgy néz ki mind egy 80 éves vén trotty.!! Szánalom!-.-"
2016. február 12. 13:24 #10
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Pierce Brosnan így szereti a feleségét, akkor Bochkor Bunkó Gábornak mi a franc köze van hozzá?
2 felhasználónak tetszik: CandUs, Szandi0820
2016. február 12. 13:31 #11
lulcsy90
lulcsy90
visszatérő vendég
 
StátuszFerge Teges..:D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.13.
Hozzászólás: 291
Csatolások: 0
Azonosító: 129188
Offline offline
Erre nem mondok semmit.. Ha engem kezdene cikizni ez a bunkó paraszt, mert 148 centi és 55 kiló vagyok, akkor megkérdezném tőle, hányszor adott vért.. Mert csak 50 kiló felett adhatok vért és ezért tartom a súlyom 50 kiló felett.. És az igazi férfi úgy fogadja el a párját, ahogy van, nem mondják meg nekik, hogy csak úgy vagyok hajlandó járni veled, vagy veled lenni, ha csontkollekció vagy..
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. február 12. 13:34 #12
- törölt felhasználó -    
Hát b@zdmeg, kedves Gábor.
2016. február 12. 13:35 #13
- törölt felhasználó -    
az ő undorító természetén viszont diétával sem lehet segíteni.
2016. február 12. 13:45 #14
- törölt felhasználó -    
Akkor most a teltebb embereknek nem is lehetnek párkapcsolataik? Mindenkinek a maga döntése, hogy mit csinál a testével. Mindenki maga döntse el, hogy mikor tolja félre a tányért, hogy mikor szeretne életmódot váltani, hogy hogyan érzi jól magát. Számos lelki és genetikai oka lehet annak, hogy valaki elhízik, és ez nem feltétlenül a torkosság bűne. Drágaságos Gábornak azért persze bele kell szólnia egy boldog párkapcsolatba. laugh.gif Csak tudnám, hogy mire föl...
2 felhasználónak tetszik: CandUs, Szandi0820
2016. február 12. 13:48 #15
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
De nagy a pofa... ohmy.gif Mert ő maga egyébként tiszta gyönyörű, egy kiköpött bredpinty, nem? biggrin.gif Persze van igazság abban, amit mond, van olyan, amikor az ember vagy ember lánya belekényelmesedik egy kapcsolatba és elhagyja magát. Igen, van ilyen. De honnan a retkesből tudja ő, hogy Brosnanék házassága milyen? omg.gif Ismeri őket személyesen, vagy mi? Azért, mert nem tetszik neki Brosnan felesége, nem kell szekálni. Nem tetszik neki, rondának tartja kész. Brosnan ezerrel jobb pasi még most is, mint ő, és mégis szereti a párját olyannak amilyen. Bochkort a kutyám alá nem raknám rongynak, de szép és fiatal felesége van. Most mondjam én is, hogy úgy látszik van az a pénz? Azért nem mondom, mert nem tudhatom, hiszen nem ismerem őket személyesen. Jobb lenne, ha a száját súlyban tartaná, vagy legalább gondolkodna, mielőtt kinyitja. Azt a marharépaállatját... omg.gif
3 felhasználónak tetszik: CandUs, goldman, Szandi0820
2016. február 12. 13:54 #16
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
És ilyenkor csak mosolygok, Istenem mennyi hülye ember él ezen a Földön??!! Az előttem szólók mindent elmondtak, a lényeg az,hogy mi jól érezzük magunkat a bőrünkben! Az élet nem a másoknak való megfelelésről szól, hanem arról,hogy élvezzük. És valaki ezt 40 míg más 80 kilósan teszi. Bochkor pedig elmehet oda ahová gondolom. Ha ennyi esze van csak, legalább ne nyilvánítson ilyen abszurd véleményt....
2016. február 12. 13:56 #17
megeszekvalakit
megeszekvalakit
hunter
 
Státuszso what's the plan, exactly? -don't die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.21.
Hozzászólás: 2863
Csatolások: 672
Azonosító: 239298
Offline offline
Igaza is van, meg nem is...
2016. február 12. 14:16 #18
ElenaBells
ElenaBells
visszatérő vendég
 
StátuszMrs. Styles
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.25.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 0
Azonosító: 144061
Offline offline
Olyan ez a nő mint egy hírdetőoszlop amit elvittek innen Budapestről. Hogy beszélhet így egy nőről? Szánalmas rohadék.
2016. február 12. 14:35 #19
léda00
léda00
 
Státusz"Elbújok egy fűszál mögött s innen figyelem, hány dimenziós ez a világ"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.16.
Hozzászólás: 652
Csatolások: 0
Azonosító: 211915
Offline offline
Én is azt mondom,hogy igaza van meg nem is. Szerintem is meg kell próbálnunk odafigyelni magunkra,mert a hirtelen hízás súlyos következményekkel járhat(és nem csak úgy mondom tapasztaltam ilyet a környezetemben,tudom mennyire veszélyes lehet).
De ami nem tetszik,hogy a szavaiból nekem az jön le mennyire elítéli ezeket az embereket. Pedig rengetegen tényleg nem tehetnek róla. És igen meg kell próbálnunk jól éreznünk magunkat a bőrünkben,de nem az egészségünk árán.
2016. február 12. 14:35 #20
kuci100
kuci100
 
Státusz"La vie est, ce qu'elle est"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.23.
Hozzászólás: 801
Csatolások: 0
Azonosító: 248788
Offline offline
Én nem írom le mégegyszer ugyanazt, mint mindenki, csak azt tenném szóvá, hogy mindig is nagyon szerettem Pierce Brosnant, meg hogy mennyire tisztelem. Olyan szépen beszél róla, soha nem szégyelli és nagyon-nagyon szereti. Remélem, egyszer nekem is hasonló házasságom lesz.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok