Starity

Demi Lovatót nem nyűgözte le Taylor Swift cselekedete

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. február 23. 08:52 #1
- törölt felhasználó -    
A 23 éves énekesnő szerint Taylor Swift fél beszennyezni a jó hírnevét.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. február 23. 10:04 #2
- törölt felhasználó -    
"A 23 éves énekesnő szerint Taylor Swift fél beszennyezni a jó hírnevét... Nincs mindenkinek 250 ezer dollárja, amit csak úgy osztogathat... Ez nem a 'rivalizálásról' szól, szimplán engem jobban érdekel ez az egész, mint másokat, és inkább felszólalok a megerőszakolt nők mellett, mint hogy megdobjam őket egy rakat pénzzel... Taylort egy szóval sem bántottam."

Teli van ellentmondással. Különben is miért zavarja őt ha más anyagilag próbál segíteni neki? Az előző cikknél egy hozzászóló leírta a lényeget, Keshának most nagyon sok pénzre van szüksége, hogy kivásárolhassa magát, az ügye már réges-régen túlnőtt azon, amiért Demi most kardoskodik. ...vagy ennyire nincs képben??

Egyébként ez a kirohanása kísértetiesen emlékeztet arra, amit Pink ellen követett el néhány hónapja. Akkor sem volt teljesen megbizonyosodva a dolgok állásáról és minden negatív kritikát magára vett.
2016. február 23. 10:33 #3
singeeeer
singeeeer
visszatérő vendég
 
Státusz"If we give a little love, maybe we can change the world".
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.01.
Hozzászólás: 491
Csatolások: 57
Azonosító: 253669
Offline offline
Demi mostanság elég lobbanékony lett, és bár igazság is rejtőzködik a sorai közt, mégis elég fura, hogy úgy tűnik, mintha csak szimplán okosnak akarna látszódni, és erőltetett az egész.. Valamilyen szinten azért igazat adok neki, de szerintem az ilyen helyzetekben jobban tenné, ha meghúzná magát..
2016. február 23. 10:35 #4
- törölt felhasználó -    
Sose tudja mikor kellene csöndbe maradni, de pont ezért (is) imádom annyira, szenvedélyesen kiáll bármiért, amiben hisz, még akkor is ha ezért rengeteg támadást kap. Amúgy a vicc az egészben, hogy Taylor saját rajongói kezdték el, hogy biztos róla beszél a tweetjeiben, szóval a saját kedvencüket ilyennek tekintik, ezért ismertek rá? rohog.gif Egyébként ha tetszik, ha nem, Taylor tényleg csak akkor jön a nők jogaival, ha őt éri valami, amúgy mindig hallgat, ez az adomány is azután jött, hogy a közösségi oldalakon napokon keresztül támadták az emberek, hogy ilyenkor hol van?

A legszomorúbb pedig az egészben, hogy az emberek háromnegyede fel se fogja mit akar mondani, már rég nem csak csupán Kesháról beszél, hanem minden megerőszakolt nőről.. Az a baj, amint az emberek meglátják a dollár jeleket, azt hiszik minden meg van oldva, hát rohadtul nem... Keshát meg nem kell csórónak elkönyvelni, ezt még a saját rajongói is kikérték maguknak..

ps: attól félek, hogy hamarosan beigazolódnak az évek óta folyó találgatások a Warrior kapcsán...
2016. február 23. 10:41 #5
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Már megint ezek a nyilvános veszekedések.....nem uncsi még? dry.gif
2016. február 23. 10:59 #6
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8800
Csatolások: 218269
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Szandiii_1992 @ 2016.02.23. 10:35)
Keshát meg nem kell csórónak elkönyvelni, ezt még a saját rajongói is kikérték maguknak..

Azért nem hinném, hogy Kesha rajongói jobban tisztában lennének kedvencük anyagi helyzetével, mint maga az érintett fél. rohog.gif Egyébként nem mondtuk, hogy csóró, de mivel x éve nem adott ki semmit és nem koncertezett, a perköltségek biztos alaposan megcsapolták a számláját. smileeee.gif A Sony pedig nyilván nem kis összeget fog legombolni a dobbantásért... unsure.gif

Demi, Demi... Van igazság a soraiban, de sosem lehet tudni, hogy ki mit tesz a másikért. Az, hogy xy nem hirdeti hangosan, hogy ő igenis kiáll a bántalmazott nők jogaiért lehet, hogy a háttérben valójában cselekszik és elmegy akár a Capitol Hillig (hogy Demi példájával éljek). Sokszor a kicsi többre megy. smileeee.gif Egyébként én még továbbra is úgy látom, hogy így vagy úgy, a pénz segítség volt. Mindegy, hogy miként, a lényeg a segítő szándék. smileeee.gif
2016. február 23. 11:01 #7
emily92-17
emily92-17
 
Státusz"Ha biszex vagy, kapásból megduplázódnak az esélyeid egy szombat esti randevúra"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.07.
Hozzászólás: 822
Csatolások: 0
Azonosító: 132765
Offline offline
Eeez az Demi biggrin.gif Szép volt biggrin.gif Oda teszi magát amikor kell biggrin.gif
2016. február 23. 11:07 #8
Brittany0417
Brittany0417
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.29.
Hozzászólás: 65
Csatolások: 0
Azonosító: 194980
Offline offline
Az kimaradt, hogy Demi ezt tweetelte miután kiderült Taylor adakozása:

"Take something to Capitol Hill or actually speak out about something and then I'll be impressed."

Ezután kezdtek el a Swiftie-k kommentelni, nem a semmiért... Jó lenne, ha a cikkírók MINDEN lényeges információnak utánanéznének, mielőtt újságíróknak hiszik magukat.
2016. február 23. 11:16 #9
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5316
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
Taylor van annyira idős hogy mit tegyen a saját pénzével biggrin.gif
2016. február 23. 11:25 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (Brittany0417 @ 2016.02.23. 11:07)
"Take something to Capitol Hill or actually speak out about something and then I'll be impressed."
Ezután kezdtek el a Swiftie-k kommentelni, nem a semmiért... Jó lenne, ha a cikkírók MINDEN lényeges információnak utánanéznének, mielőtt újságíróknak hiszik magukat.


Csak úgy megsúgom, hogy a cirkuszt jóval az általad említett tweet kiírása előtt kezdték el, még azelőtt, hogy Taylor adományozott volna, de hajráááá. beer.gif
2016. február 23. 12:06 #11
Jack99
Jack99
 
Státuszhttps://www.youtube.com/watch?v=F5hGGYKOle0
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.02.
Hozzászólás: 606
Csatolások: 0
Azonosító: 201240
Offline offline
Imádom Taylort de most Deminek van igaza... Demetria ritkán áll ki valami mellett, de amikor végre "hallatja a hangját" akkor ott kő kövön nem marad!
2016. február 23. 12:35 #12
emily92-17
emily92-17
 
Státusz"Ha biszex vagy, kapásból megduplázódnak az esélyeid egy szombat esti randevúra"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.07.
Hozzászólás: 822
Csatolások: 0
Azonosító: 132765
Offline offline
szandiii_1992 szerkesztesz valahol oldalt, vagy ilyesmi? csak h tudsz minden friss infot ezért kérdezem. mert ez a starity ez nagyon szar h mindig csak azt irják le ami nekik épp tetszik. kb nem tudom mi h történik...
2016. február 23. 12:56 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (emily92-17 @ 2016.02.23. 12:35)
szandiii_1992 szerkesztesz valahol oldalt, vagy ilyesmi? csak h tudsz minden friss infot ezért kérdezem. mert ez a starity ez nagyon szar h mindig csak azt irják le ami nekik épp tetszik. kb nem tudom mi h történik...


Van egy róla szóló Facebook oldalam lassan 4 éve, így napi szinten követem nyomon minden apró hülyeségét, ezt a tweetelést is épp élőben volt szerencsém végig követni. smileeee.gif Bár mostanában a munka miatt nincs túl sok energiám rá, a cikk írást is ezért hanyagolgatom. smileeee.gif
2016. február 23. 13:10 #14
Noncsiiii
Noncsiiii
új tag
 
Státusz4 British stole my heart was won by an Irish!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.20.
Hozzászólás: 94
Csatolások: 0
Azonosító: 212156
Offline offline
Teljesen igaza van!!!
2016. február 23. 13:31 #15
Bettyke94
Bettyke94
#CherylBombshell™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.18.
Hozzászólás: 12482
Csatolások: 3081
Azonosító: 143593
Offline offline
Szeretem és tisztelem Demit, de nem mindenben van igaza. Szerintem semmi elítélendő nincs abban hogy Taylor pénzt adott Ke$hának, mert lehet hogy erre most nagyobb szüksége volt mint egy szent beszédre a nők jogairól. Ezerszer lerágott csont ez a feminista duma, amivel nincs semmi baj, de attól nem fog változni semmi hogy valaki tweetel róla egy közösségi oldalon. Mindkét lány jót akart a maga módján, de Demivel most nem igazán értek egyet.
2016. február 23. 13:31 #16
megeszekvalakit
megeszekvalakit
hunter
 
Státuszso what's the plan, exactly? -don't die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.21.
Hozzászólás: 2863
Csatolások: 672
Azonosító: 239298
Offline offline
igaza van smileeee.gif
2016. február 23. 13:35 #17
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2081
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Mennyiben segít az Kesha-nak a per költségeket kifizetni ha a twitteren hőzöng valaki. Majd ha ténylegesen tesz valamit nem csak kritizál másokat és magát fényezi akkor mondom hogy igaza van. Tényleg igaz hogy tele van ellentmondásokkal mert azt állítja nem akarja hogy róla szóljon mégis ÉN NEM FÉLEK, meg ÉN BESZÉLEK. Talán ha nem hajtogatná azt hogy én- én -én még hinnének is neki
2016. február 23. 13:39 #18
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3202
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
Szerintem is rendben van az, hogy Taylor kisegíti Keshát, de ő is lehetett volna diszkrétebb....
2016. február 23. 14:42 #19
TVD1
TVD1
psychopath^^
 
StátuszMy eyes were loking for you, so I found u....Well, I know you're there**
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.30.
Hozzászólás: 1324
Csatolások: 15
Azonosító: 244352
Offline offline
Igaza van teljes mértékben smileeee.gif
2016. február 23. 15:01 #20
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
És akkor csodálkoznak a Taylor-rajongók hogy miért oszlanak meg a vélemények a tettéről. Én köztudottan szeretem Demit, de eltekintve a rajongásomtól, most teljesen semleges félként mondom, hogy igaza van. Nem a pénz fogja jobb hellyé tenni ezt a világot és a pénzen sajnos nem lehet egyenlőséget és igazságot venni. Arra sajnos még a pénz sem jó. Persze nem mondom, hogy ezekkel a szavakkal majd be fog gyógyulni mindenki sebe, csak annyit mondok hogy a szavak több emberhez jutnak el, mint a bankók. És szerintem a szavak néha nagyobb hatalommal is bírnak, mint néhány százezer dollár, amelyről ugyan mindenki tud, csak sajnos senki sem jár vele jól. Kesha is nagyon jól tudja, hogy nem azért lett megdobva egy kevés lóvéval, mert ő annyira szimpi lenne Taylornak. Én tisztelem Demiben, hogy ő nem a karrierje miatt teszi ezt, nem azért írta le ezeket a sorokat, hogy toborozzon maga mellé híveket, akik követik őt. Vagy ugye ti sem gondoltátok komolyan hogy Taylor puszta önzetlenségből adományozza el a pénzét? Függetlenül persze a szándéktól, jó hogy Keshának van pénze a perekre és egyáltalán arra, hogy egyen valamit, én pusztán a két fél közötti ellentétre akartam rávilágítani.
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Kesha Kesha 34.