Starity

Oscar 2016: Íme a nyertesek teljes listája!

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. február 29. 11:21 #21
- törölt felhasználó -    
Végre Végre Leonardo eljött ez a pillanat is,nagyon nagyon örülök neki hogy a világ legtehetségesebb és legjobb színésze a megkapta a megérdemelt díjat. Már untam azokat a híreket hogy na most végre,tuti biztos ő nyer,pont ezért is tartottam tőle hogy lehet nem is kapja meg,de sikerült,annyi év kemény munkája és jobbnál jobb filmek után,végre az övé lett. Annak viszont kevésbé örülök hogy Jennifer Lawrence és Sylvester Stallone nem nyert mert ők ketten igazán megérdemelték volna.
2016. február 29. 11:23 #22
EmilyTaylor
EmilyTaylor
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.23.
Hozzászólás: 367
Csatolások: 407
Azonosító: 221721
Offline offline
Morricone nem a legjobb vágásért kapta. Jó lenne javítani.
A Saul fia pedig megérdemelte. Ahogy Leo is. Grat nekik!!!
2016. február 29. 11:33 #23
kuci100
kuci100
 
Státusz"La vie est, ce qu'elle est"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.23.
Hozzászólás: 801
Csatolások: 0
Azonosító: 248788
Offline offline
Mindenkinek gratulálok!Én végig néztem az egészet, egészen az elejétől, ahol a Dunán beszélgettek az esélyesekről és érdekes infókat árultak el a díjról. Utána másfél órán keresztül vonultak be a sztárok, de nekem nagyon tetszett. Majd kezdetét vette az átadó, ami egyszerűen fantasztikus volt. Női mellékszereplőben azt hittem, hogy Rooney Mara fogja megkapni a Carolért, de persze nagyon örültem Alicia Vikandernek. Férfi mellékszereplőben Mark Rylancénak szurkoltam, ő meg is kapta.(Viszont Sylveszer Stallonét sajnáltam, kár, hogy ő még nem kapott Oscart) Női főszereplőknél szerintem egyértelmű volt, hogy Brie Larson kapja, teljesen megérdemelte, viszont és Charlotte Ramplingnek és Saoirse Ronannnak szurkoltam.(Mindkettő ruhája álomszép volt:)) Leon végre megkapta, bár szerintem már rég meg kelletz volna kapnia pl. A Véres gyémántért. Most lehet, hogy nagyon nagy hülyeséget írok, de Enrico Morricone nem egy legendás zeneszerző??? (Nagyon megható volt, ahogy átvehette a díjat a mester)Csak mert vágás van a cikkben írva, de lehet, hogy én tévedek, biztos a vágást valami zenei kategóriának értik(?). A Saulnak nagyon szorítottam, teljesen megérdemelte a díjat!Bár egy kicsit megijedtem, amikor Sofia Vergara kisétált a színpadra, mert ugye ő kolumbiai és volt egy kolumbiai film is, bár a Mustang volt a rivális.(Ha mondjuk Rachel Weisz sétált volna ki, akkor nem kaptam volna szívrohamot.) A tiszteletbeli díjakat is teljesen megérdemlik: Debbie felejthetetlent alakított az '50-es évek musicaljeiben, Gena Rowlands pedog átalkotta a női színésznők fogalmát. A gála műsorvezetője sem volt rossz, de én egy kicsit jobbra számítottam. A cserkészeknek sütipénzt gyűjtött, és azért odaszólt rendesen, pl.:Leo 30 milliót keresel, adjál pénzt.
2016. február 29. 11:43 #24
f.petra
f.petra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.25.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 243070
Offline offline
Sajnos Jen idén nem kapott szobrot:(
2016. február 29. 11:46 #25
virgi09
virgi09
i'm a sinner bitch
 
StátuszAz "izé" olyan mint a Raffaello...többet mond minden szónál.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.17.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 10
Azonosító: 240469
Offline offline
Gratulálok!Főleg a Saul fiának smileeee.gif
2016. február 29. 12:07 #26
- törölt felhasználó -    
Gratulálok mindenkinek!
A műsort élőben végigizgultam, a legjobbakat tették természetesen a végére, így még jobban vártam a befejezést, de addig sem unatkoztam. A műsorvezetőért nem rajongtam, mikor már ezredszerre is csak a feketékről beszélt (fontos téma, de egy Oscar ne csak erről szóljon.. Na meg a sütiárusításról se..). A végén volt bennem a legnagyobb drukk, de szerencsére a Saul fia, Leo és Brie Larson is nyert a kategóriában, aminek nagyon örülök. Összeségében a műsor is tetszett. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. február 29. 13:11 #27
yvvette
yvvette
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.08.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 253014
Offline offline
ÉS LADY GAGA HOL ????? ohmy.gif
2016. február 29. 13:12 #28
yvvette
yvvette
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.08.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 253014
Offline offline
amugy grat..<3 biggrin.gif
2016. február 29. 13:14 #29
Dóri1996
Dóri1996
visszatérő vendég
 
StátuszNegyed mérföldről negyed mérföldre élek ... ♥ F&F ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.04.
Hozzászólás: 475
Csatolások: 68
Azonosító: 189093
Offline offline
Ez nagyon szupi... életembe nem gondoltam volna hogy egy magyar film is kaphat oscar dijjat.. le a kalappal... És végre Leonardo DiCaprio is nyert smileeee.gif
2016. február 29. 13:20 #30
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Most,hogy végig is olvastam,hozzátenném,hogy gratulálok az Agymanók című mesének is.Nekem nagyon tetszett,szerintem nagyon szép mese lett. laugh.gif beer.gif Sylvester Stallonét én is sajnálom,hogy nem kapott Oscart,A Saul fiára pedig már nagyon kíváncsi vagyok. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2016. február 29. 13:21 #31
Dóra119
Dóra119
*Los Angeles*
 
StátuszRelax...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.28.
Hozzászólás: 2160
Csatolások: 17
Azonosító: 232436
Offline offline
Végre!! Annyira szurkoltam Dicapriónak!!!!
2016. február 29. 13:34 #32
- törölt felhasználó -    
Gratulálok mindenkinek.
Főleg a Saul fiának.
2016. február 29. 13:36 #33
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8752
Csatolások: 214810
Azonosító: 59785
Offline offline
Annyira boldog vagyok, hogy végül megnyertük... mikor kimondták, hogy Son of Saul, hát én totális örömujjongásba kezdtem. meghajolo.gif Mert igaz, hogy erős esélyes volt, de okozott az este meglepetéseket. rolleyes.gif
Nekem például a leghatalmasabb pofon a Vizuális effektek kategória... oké, szeretem az Ex machinát is, viszont a Force Awakens szerintem simán lekörözi. Na mindegy. smileeee.gif John Williams vesztését most elnézem, mert Morricone nyert helyette, akit szintén nagyon csodálok. smileeee.gif Viszont azt valaki elmagyarázhatná, hogy miért a Writings on the wall nyert ismételten... a legrosszabb Bond-dal ever. rolleyes.gif
Aliciára pedig nagyon büszke vagyok. Nem semmi teljesítmény az első jelölést rögtön díjra is váltani. beer.gif A köszönőbeszéde pedig annyira cuki volt, tisztára megsiratott. blush.gif
Leónak pedig gratulálok. Hát csak összejött. beer.gif
2016. február 29. 13:41 #34
- törölt felhasználó -    
Hát igen amikor voltak a nöi szereplök akkor kiváncsiak voltunk melyik film az a szoba akkor egyböl megnézunk és nagyon jo film megérdemelte!Leonardon nem csodálkozom.
Gratu a gyözteseknek.
2016. február 29. 13:42 #35
- törölt felhasználó -    
Ja és az a nagy hogy egy magyar film oscart nyert!
Huhaaa nagon nagy
2016. február 29. 13:43 #36
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Tudom, mindenhol ezt osztják meg elsőként, de akkor is muszáj elmondanom, mennyire örülök Leo győzelmének. El sem hiszem, hogy végre megkapta, amire annyi éve várt rajta kívül több millió ember, velük együtt én is. Gratulálok neki. heart.gif Akinek még rettenetesen örülök, az Alicia, neki is rettenetesen drukkoltam. A dán lányban nyújtott alakításáért szerintem megérdemelte a díjat; két hete láttam a filmet, de most is beleborzongok. Valamint ez nem ide tartozik, de rettenetesen gyönyörű volt. smileeee.gif
Ugyan a Saul fiára még nem siketült eljutnom, de természetesen gratulálok az egész stábnak. Nem kis teljesítmény, hogy eddig eljutottak. Minden elismerésem az övüké. smileeee.gif
2016. február 29. 13:57 #37
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Iszonyúan örülök annak, hogy DiCaprio végre megkapta már az Oscart, hiszen egy ideje már kijárt neki. Egész este szurkoltam neki, de kettő körül bealudtam, úgyhogy reggel fél hétkor lestem meg gyorsan a nyertesek listáját. laugh.gif A Saul fiának is nagyon örülök, hiszen mégis csak magyar vagyok és drukkolok a magyarnak, de szerintem borítékolható volt. Zsidó szavazott a zsidóra. Egyértelmű, hogy egy ilyen alkotásnak kellett nyernie. Ettől függetlenül örülök a magyar sikernek, hiszen manapság a magyar filmipar sajnos egyenlő egy kalap kakival.
2016. február 29. 14:16 #38
- törölt felhasználó -    
Nagyon örülök, hogy Leo is nyert! heart.gif Alicia Vikandernek is gratulálok:)
2016. február 29. 14:22 #39
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Nagyon szorítottam Brie-nek és örülök, hogy megkapta, igazán megérdemelte! Ezenkívül ő volt a legszebb is a hölgyek közül, de Charlize Theronre sem panaszkodhattunk. smileeee.gif
2016. február 29. 14:27 #40
- törölt felhasználó -    
sok-sok gratuláció a nyerteseknek! *.*
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!