Starity

Megérkezett az új Bridget Jones-film előzetese

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. március 24. 13:06 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Szeptemberben végre visszatér a filmvászonra a szinglik királynője, Bridget Jones.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. március 24. 13:18 #2
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Patrick végre újra képernyőn/mozivásznon. Hiányzott már! smileeee.gif
2016. március 24. 13:19 #3
Luana Roth
Luana Roth
új tag
 
Státusz"Egyél addig amíg álmos leszel. Aludj addig amíg éhes leszel."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.16.
Hozzászólás: 48
Csatolások: 0
Azonosító: 246648
Offline offline
Alig várom már *-*
2016. március 24. 13:20 #4
Angeska
Angeska
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 342
Csatolások: 0
Azonosító: 234680
Offline offline
Annyira imádtam az első részt!! Akárhányszor képes vagyok újra megnézni! smileeee.gifA többi a nyomába sem érhet... sad.gif
2016. március 24. 13:27 #5
Dóra119
Dóra119
*Los Angeles*
 
StátuszRelax...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.28.
Hozzászólás: 2160
Csatolások: 17
Azonosító: 232436
Offline offline
Ez is jónak ígérkezik...
2016. március 24. 13:53 #6
kuci100
kuci100
 
Státusz"La vie est, ce qu'elle est"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.23.
Hozzászólás: 801
Csatolások: 0
Azonosító: 248788
Offline offline
Ezazezazezaz!!!!!!!!! Olyan régóta várok már erre a pillanatra és most vééééééééééégggggggggggrrrrrrrrreeeeee! Általában kulturáltan kommmentelek és értelmes vagyok, de vááááááááááááááááááá!!!!!!! Az egyik kedvenc filmem és el sem hiszem, hogy Emmma Thompson is benne lesz! Annyit még hozzátennék, hogy Patrick Dempseyn és Ed Sheeranon kívül a felsorolt szereplők benne voltak az előző részekben is. Colin újra Darcy lesz, Renée meg Bridget, de ha nem jönnek össze a film végén, akkor addig fogom verni a rendező ajtaját, ameddig nem csinál újat és össze jöhetnek benne. (Csak mert semmi sem biztos, olvastam, hogy nem tudnak dönteni három befejezés közül, hogy kié legyen a gyerek. Tudom, egyesek szerint úgiys összejönnek Markkal, de én akkor is izgulok és izgatottan várom a világ legeslegjobb szórakoztató filmjét.(Legalábbis számomra) Bridget Jones forver and ever!smileeee.gif heart.gif
2016. március 24. 13:58 #7
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Jaj, nagyon várós *-* Csak azt sajnálom, hogy anyukám már nem érhette meg a harmadik részt sad.gif
2016. március 24. 14:12 #8
- törölt felhasználó -    
Én imádtam az első két részt, könyvben most tervezem olvasni is szóval nagyon izgatottan várom meg anyum is!biggrin.gifsmileeee.gif<3
2016. március 24. 14:14 #9
Vanus94
Vanus94
visszatérő vendég
 
StátuszIf you have Ghost you have everything.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.16.
Hozzászólás: 225
Csatolások: 170
Azonosító: 162205
Offline offline
Jónak tűnik nagyon, remélem tényleg az lesz. smileeee.gif Az első részt imádtam, a második sem volt rossz, de már annyira nem tetszett. Remélem ez lesz olyan jó, mint az első volt.
2016. március 24. 14:32 #10
Mysticroden
Mysticroden
Mrs. Wood
 
StátuszYou'll never be alone, I'll be with you from dusk till dawn
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.16.
Hozzászólás: 1276
Csatolások: 131
Azonosító: 253224
Offline offline
Nekem nem tűnik olyan érdekesnek :c
Jo mondjuk én az előző kettőt se szerettem tulzottan
2016. március 24. 14:33 #11
- törölt felhasználó -    
Az első 2 rész nagyon tetszett! Remélem a harmadik is jó lesz! Már a magyar szinkronos előzetest várom! wink.gif
2016. március 24. 18:26 #12
- törölt felhasználó -    
Patrick ohmy.gif heart.gif
2016. március 24. 19:41 #13
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Kíváncsi leszek a folytatásra, már csak azért is, mert 1) nagyon bírom ezt az egyébként logikátlan és bugyuta filmet, 2) a második rész úgy végződik, hogy összeházasodik Mr. Darcyval, nem?
Mindenesetre nagyon várom már, az, hogy Colint meghagyták meg külön öröm! smileeee.gif
2016. március 24. 19:55 #14
- törölt felhasználó -    
Nagyon várom már smileeee.gif
2016. március 24. 21:02 #15
kuci100
kuci100
 
Státusz"La vie est, ce qu'elle est"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.23.
Hozzászólás: 801
Csatolások: 0
Azonosító: 248788
Offline offline
habibi, nem, hanem a szülei házasodnak össze, ő csak a koszorúslány és Mark a kísérjője, de ő tényleg megkérte a kezét, de ezek szerint szakítottak. Nyugi, néha én is kikapcsolom a filmet amiko azt hiszem, hogy vége van
2016. március 24. 21:46 #16
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kuci100 @ 2016.03.24. 13:53)
Colin újra Darcy lesz, Renée meg Bridget, de ha nem jönnek össze a film végén, akkor addig fogom verni a rendező ajtaját, ameddig nem csinál újat és össze jöhetnek benne. (Csak mert semmi sem biztos, olvastam, hogy nem tudnak dönteni három befejezés közül, hogy kié legyen a gyerek. Tudom, egyesek szerint úgyis összejönnek Markkal, de én akkor is izgulok és izgatottan várom a világ legeslegjobb szórakoztató filmjét.

Hát én örülnék, ha nem csinálnának rétestésztát belőle. Már eleve az is hülyeség volt, hogy ezt a köztes részt leforgatták. Konkrétan a harmadik regényt kellett volna vászonra vinni, nem pedig ezt... Ha úgy 10 évvel ezelőtt forgatják le, azt mondom oké, de így... Már idősek a szereplők ehhez, az a nagy helyzet... (Na jó, csak Renée, mert a pasiknak mindegy, mikor csinálnak fel egy nőt, életük végéig termékenyek - alapvetően, míg a nők... És ismerve a harmadik könyvet, plusz hogy lesz még másik baba... Na mindegy.) Szinte biztos, hogy azért esett erre a választás, hogy még több pénzt tudjanak legombolni. Kellett bele Colin, a nagy húzónév, hogy beüljenek az emberek a moziba... Pedig őt ki kellett volna hagyni, legalábbis visszahozásilag is maximum néhány jelenetre-vágóképre. (lásd Bolondulásig-könyv)

Bevallom, engem nem hozott lázba az előzetes, és nevetni se nagyon nevettem, csak pár lanyha mosolyra futotta, azt is tulajdonképpen csak Colin miatt. (Kedvencem a whiskys jelenet amúgy. wub.gif ) Már többször leírtam, de ide is bepötyögöm, hogy az előzetest látva többször is déjà vu-m támadt. Hogy én ezeket a jeleneteket már más filmekben, valahol, valamikor láttam már. Tipikus példa erre a nőgyógyászos jelenet, ahol csak akkor sikerült elmosolyodnom, amikor Mark mosolygott. (mert Colin mosolya ragályos, ez van smileeee.gif ) Nagyon hasonló jelenet szerepel Colin Firth egy másik filmjében, a Then She Found Me című drámában (!!!), na, azon viszont bírtam nevetni ennek ellenére. Egész hangosan. smileeee.gif Ezek után ez meg... Semmi. Nudli. biggrin.gif

Tuti összejönnek a film végén és csak megy a ködösítés ezerrel. Ha engem kérdezel SPOILER? kiderül, hogy a gyerek nem Marké, de az a nevére veszi és nevelni fogja - hogy maga a gyerek kié lesz, az is egy jó kérdés, én arra gondolok, hogy egy harmadik fickó lesz az [David Fennessy], aki szintén Bridget pasija (volt) Plusz az előzetesben az a kéz, amit megfog Bridget menyasszonyként, az Colin Firth-é, és ezt bármibe le merem fogadni, mert ezer közül is felismerem Colin kezeit blush.gif Oké, lehet, hogy csak álmodozás, de hogy Mark Darcy van ott, az is biztos. Meg amikor beállít Mark aktatáskával, zakóban, az is egy templomnak néz ki, én meg úgy képzelem, hogy az utolsó pillanatig elhitetik a nézővel, hogy férjhez megy - gondolom Dempseyhez - de beállít az esküvőre Darcy és szól, nem hallgat örökre, mikor felteszi a bizonyos kérdést a papbácsi rohog.gif SPOILER VÉGE? Ez az én elméletem. biggrin.gif

Amúgy érdekesség, hogy Will is feltűnik a filmben. Mármint Colin legidősebb fia. Ő lesz a(z egyik) rasztafári srác. biggrin.gif
2016. március 25. 10:57 #17
- törölt felhasználó -    
Kíváncsivá tett. smileeee.gif
2016. március 25. 11:04 #18
kuci100
kuci100
 
Státusz"La vie est, ce qu'elle est"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.23.
Hozzászólás: 801
Csatolások: 0
Azonosító: 248788
Offline offline
Sally az elméleteddel egyet értek, én is így gondolom. A Bolondulásigban azt nem értettem igazából, hogy miért írta meg Helen, mert az első két rész után semmi szükség nem volt rá. Lehet, hogy elnyújtják és már biztosan nem lesz ugyanolyan, de a Bridget-filmek mindig is a hatalmukba kerítettek és még ha kiszámítható is, én nagyon izgulok
2016. március 25. 12:28 #19
Shiinon
Shiinon
✿❀봄날❀✿
 
StátuszThe most beautiful things are not seen with your eyes, but felt with your heart.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.22.
Hozzászólás: 1034
Csatolások: 0
Azonosító: 239342
Offline offline
Alig várom már *.*
2016. március 25. 20:16 #20
someone99
someone99
 
StátuszSocial life ? I don't know her
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.31.
Hozzászólás: 795
Csatolások: 0
Azonosító: 199116
Offline offline
Hát én már alig várom!!!!! Gyerekkorom nagy filmjei közé tartozik a Birdget Jones egyszerűen imádom. Biztos nem lesz olyan mint az első, de azért nagyon nagy örömmel fogom nézni a moziban.Márcsak azért is érdemes lesz elmennem mert Patrick Dempsey is benne játszik.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!