Starity

Megérkezett az új Bridget Jones-film előzetese

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. március 26. 09:09 #21
- törölt felhasználó -    
Láttam a korábbi részeket, de fan sosem voltam. Így különösebb öröm sem kerített hatalmába, mikor megláttam, hogy lesz új BJ mozi. Valószínű azért meg fogom nézni, de csakis Colin miatt. És csak remélni tudom, hogy nem csinálnak belőle reménykedő bohócot, akiről a végén kiderül, hogy ő a szenvedő harmadik.
2016. március 27. 10:29 #22
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kuci100 @ 2016.03.25. 11:04)
Sally az elméleteddel egyet értek, én is így gondolom. A Bolondulásigban azt nem értettem igazából, hogy miért írta meg Helen, mert az első két rész után semmi szükség nem volt rá. Lehet, hogy elnyújtják és már biztosan nem lesz ugyanolyan, de a Bridget-filmek mindig is a hatalmukba kerítettek és még ha kiszámítható is, én nagyon izgulok

Gondolom kellett egy kis pénz. rohog.gif Vagy támadt ez az ötlete és ellenállhatatlan vágyat érzett, hogy papírra is vesse. (és nagyon kellett egy kis pénz rohog.gif ) Ezzel meg, hogy lett egy köztes film, szintén az ő ötlete nyomán, szintén lett még egy kis pénz. És még gondolom lesz is majd, mert hát ugye a bevételek. Arról megmondom őszintén, fogalmam sincs, hogy a harmadik könyv összességében siker lett-e vagy bukta, de ez a film mindenképpen egy kis propaganda. Talán mivel a könyvből hiányzott Mark, nagy volt a felháborodás, ezért gondolták, hogy a filmbe akkor visszacitálják Colint, hogy a BJ-rajongótábor egy nagyon jelentős része ráharapjon, mit halacska a csalira. rohog.gif Valljuk be, sokan vagyunk úgy, hogy a legnagyobb motivációt tényleg ő jelenti az egészben. Nélküle nem lenne olyan fontos, hogy moziban (is) lássuk a filmet. smileeee.gif
Most, hogy láttam a szinkronos előzetest is, most kezdek egy kicsit tűkön ülni. Azt viszont örömmel szúrtam ki, hogy itt is feltűnik majd Julian Rhind-Tutt... rohog.gif Ahogy láttam, megint valami puccos környezetben. Ha megint konkrétan egy hotelben, visítani fogok a röhögéstől... Julian nekem nemes egyszerűséggel csak a "hoteles pasi"... rofl.gif
Idézet (Glorita @ 2016.03.26. 09:09)
Valószínű azért meg fogom nézni, de csakis Colin miatt. És csak remélni tudom, hogy nem csinálnak belőle reménykedő bohócot, akiről a végén kiderül, hogy ő a szenvedő harmadik.

Ezt most nem teljesen értem. smileeee.gif Úgy gondoltad, hogy a végén, aki pórul jár, az Mark lesz? smileeee.gif (Erre egyébként elég csekély az esély, lévén a harmadik könyvben BJ özvegy már, szóval hacsak nem akarnak nyúlós szappanoperát, akkor a film végén vele hozzák össze főhősnőnket újra. smileeee.gif Viszont a gyerek jó eséllyel nem az övé lesz. smileeee.gif)
2016. március 28. 21:24 #23
missdaisy
missdaisy
sérendipité
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.20.
Hozzászólás: 1631
Csatolások: 34831
Azonosító: 249895
Offline offline
Az eredeti filmeket nagyon szeretem, de nem tudom mit várjak ettől. Renée konkrétan felismerhetetlenül néz ki unsure.gif
2016. március 31. 20:48 #24
peaceandlove
peaceandlove
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.29.
Hozzászólás: 1625
Csatolások: 0
Azonosító: 233941
Offline offline
nemtom ez milyen lesz,de elég sok idő eltelt az első 2film óta,amik azért jók voltak...
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!