Starity

BEAST: Hyun Seung kilépett az együttesből

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. április 20. 09:11 #1
- törölt felhasználó -    
Hosszas találgatások után a Cube Entertainment hivatalosan is bejelentette: Jang Hyun Seung kilépett a dél-korai formációból.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. április 20. 09:13 #2
RKiara
RKiara
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.29.
Hozzászólás: 86
Csatolások: 0
Azonosító: 251949
Offline offline
Dél-Koreai nem Korai
2016. április 20. 10:59 #3
Vick019
Vick019
 
StátuszSo if you wanna hurt me, baby just hurt me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 938
Csatolások: 849
Azonosító: 131506
Offline offline
Megint egy ilyen hír sad.gif Nagyon nem tetszik...Hyunseung volt a második kedvencem a Beast-ből....ne már...De ajánlom, hogy visszatérjen! smileeee.gif
2016. április 20. 11:24 #4
Niki0718
Niki0718
Kilencedik év......
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.16.
Hozzászólás: 3900
Csatolások: 62290
Azonosító: 236119
Offline offline
Istenem minek kell leírni komiban a hibákat? Miért azt kell észrevenni először....Egyébként sajnálom...nem igazán ismertem őket vagyis a tagokat..kivéve YoSeob-ot. Egyre több mostanában az ilyen dolog . :/
2016. április 20. 13:17 #5
- törölt felhasználó -    
Én konkrétan tegnap délután óta sokkban vagyok... cray.gif Annyira reméltem, hogy a kilépéséről szóló pletykák megmaradnak pletyka szinten...
Mindig próbálom a csapatokat aszerint kezelni, hogy bizony nem együtt fognak megöregedni és idővel külön utakon folytatják, de ha az ember a legnagyobb kedvenceinél kénytelen ezt a helyzetet elfogadni az nehezen megy... Nekem annyira egynek tűntek és tűnnek még mindig, hogy ezt nehéz lesz megemészteni...
De kívánom neki, hogy legyen sikeres szóló előadóként és várom a mihamarabbi visszatérését. Ezúton pedig bízom benne, hogy a Cube végre csinál valamit és a szóló előadóit is gatyába rázza, mert ha Hyun Seung visszatérési ciklusai is olyanok lesznek, mint Ji Hoon-é, akkor 2017 előtt nem lesz itt szólózás.. 110.gif
2016. április 20. 14:51 #6
- törölt felhasználó -    
Nehéz megtalálni a legmegfelelőbb szavakat főként, hogy tegnap délután óta GomNaNahoz hasonlóan sokkban vagyok és alíg bírom felfogni az eseményeket. blink.gif think.gif
Akárhogy is nézem számomra a BEAST is olyan, mint a KARA. heart.gif heart.gif Az én szívemben, ahogy az öttagú KARA, úgy a hattagú BEAST marad az első! Bármi is történjen! cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif
Igaz, ezt a korszakot talán a Hyun Seung fanok élik meg a legnehezebben, hisz a kedvencük távozott. Na és persze tekintettel a fiúk szoros kapcsolatára nekik sem könnyű, de ahogy (ismét a lányokhoz tudnám hasonlítani) a lányok, úgy ők is biztosan tovább tartják egymással a kapcsolatot.
Mindenesetre próbálom nézni a dolog "jó oldalát", hogy a BEAST továbbra is megmarad és új tag sem kerül Hyun Seung helyére és persze szerencsére Hyun Seung sem fog eltűnni a ködben, hisz a múlt évben kiadott szólószerzeménye is nagy sikernek bizonyult, így biztos remekül helyt áll egyénileg is.
Én továbbra is egy csapatként tekintek/fogok tekinteni rájuk és egyaránt támogatom Hyun Seung-ot és a srácokat. smileeee.gif happy.gif
2016. április 20. 15:22 #7
Nusi97
Nusi97
visszatérő vendég
 
Státusz❌Everybody has a dark side❌
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.03.
Hozzászólás: 152
Csatolások: 0
Azonosító: 154508
Offline offline
Ki voltam akadva mikor tegnap olvastam, hogy Hyunseung kilép a BEASTből. sad.gif Ő az egyik nagy kedvencem a csapatból. sad.gif
Mondjuk sajnos azt kell mondjam, hogy ez már várható volt. Már hónapok óta voltak arról hírek, pletykák, hogy kilép. Több közös videókban, interjúkban észre lehetett venni, hogy valami nincs rendben Hyungseung és a többiek között. Hyunseung egyre távolságtartóbbnak tünt.
Annak viszont örülők, hogy a BEAST és Hyungseung sem hagyja abba a zenélést. Bár hiányozni fog Hyungseung jelenléte és fantasztikus hangja a BEASTből. sad.gif
2016. április 20. 17:21 #8
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
de mi de mii ohmy.gif ő volt a biasom ohmy.gif nélküle nem lesz ugyanolyan sad.gif nem is tudok mit mondani erre, ez túl.... sad.gif
2016. április 20. 18:39 #9
RinaChan
RinaChan
új tag
 
Státusz웃어 볼까 더? ㅋㅋㅋ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.03.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 218375
Offline offline
Szinte már meg sem lepődök, hogy a biasom lép ki egy bandából. Minzy kilépése után már azt hiszem kellően lelki roncs vagyok, így ez csak hab a tortán. Nem tudom felfogni és egy részem reméli, hogy legközelebb, amikor a BEAST-et felkonferálják hatan lépnek színpadra... Hyunseung kimagaslóan tehetséges énekes és táncos is, és "4D személyisége" pedig igazán szerethetővé tette (számomra biztos). Külső, rajongói szemszögből csak sajnálom, hogy így végződtek a dolgok, azt a B2UTY-t, aki Hyunseung ellen intézkedett pedig igencsak melegebb éghajlatokra küldeném. Remélem, hogy a fiúk békében váltak el és nem szakítják meg a kapcsolatot. Azért 7 csodás évnyi közös karrier után, kíváncsian fogom várni Hyunseung szólóit, épp ugyanúgy, mint az öttagú BEAST dalait.
BEAST & Hyunseung hwaiting! TT
2016. április 20. 21:26 #10
- törölt felhasználó -    
Ez a hír a tegnapi nap teljesen lesokkolt. Nem is tudom mit mondjak, még fel sem fogtam. cray.gif Remélem valóban visszatér szólóban..Én mindenképp sok sikert kívánok neki, és a továbbiakban is támogatni fogom, csakúgy, mint a többieket. heart.gif
2016. április 20. 23:20 #11
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Annyira éreztem, hogy ennek egyszer eljön az ideje. Próbáltam magam nyugtatgatni, de 2014 óta volt egy olyan érzésem, hogy Hyunseung nemsokára kiszáll a csapatból. Mégis sokkolt a hír és aligha tudok bármi értelmeset hozzáfűzni a témához. Támogatni fogom, mint ahogyan a csapatot is. Szeretem Őt, mindig is kiemelkedő tagnak tartottam csapaton belül. Picit megszakadt a szívem...
2016. április 21. 00:15 #12
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Jang Hyun Seung kilépett és a B2ST ötfős csapatként folytatja sad.gif
Ez most sokkolt sad.gif Hogy ha már így alakult csak is azt tudom kívánni B2ST és Jang Hyun Seungnak hogy sok sikert és FIGHTING! smileeee.gif
2016. április 21. 18:10 #13
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Egyébként várható volt, nem egy ilyen témájú pletyka kelt szárnyra a közelmúltban.
2016. április 21. 19:27 #14
- törölt felhasználó -    
Valahogy úgy érzem akárcsak 2014, 2016 sem a K-pop éve lesz. Először elvesztjük a Karát, utána Minzy, erre Hyuniee. És valahogy mindig akiket szeretek. (Jó,azt elismerem hogy annyira a BEAST-hoz nem húz a szívem, ellenben Hyun Seung a szívem csücske, és biztos nehéz lesz neki. ♥) Ha még a Sistar-ral is történik valami ilyesmi, egész biztosan nem élem túl. (Kivéve ha persze Hyorin lép ki, mert akkor jön a pezsgő bontás).

Viszont valahogy olyan mély szomorúságot nem érzek. Az utóbbi időkben érezni lehetett hogy a vége nem lesz happy end. De remélem hogy a fiúk továbbra is ívelnek fölfelé, akácsak Hyun Seung drága. ♥♥
2016. április 22. 16:26 #15
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Nem vagyok a rajongójuk, de így úgymond "kívülállóként" is lehetett érezni, hogy egy ideje már nincs rendben valami, de komolyan azt hittem, hogy meg tudják oldani és csak pletyka szinten marad a kilépése. Őszintén szólva, nagyon meglepett a dolog, hogy végül így döntött(ek). ohmy.gif Csak a legjobbakat kívánom a BEAST-nek és Hyunseungnak is! Mintha a csapatoknál a kritikus öt év, hétre emelkedett volna.
2016. április 30. 11:06 #16
- törölt felhasználó -    
Óh istenem mi rajongók mit tettünk ellened :/
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!