Starity

Ukrajna nyerte az Eurovíziót – Freddie a 19. helyen végzett

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. május 16. 13:47 #1
Kincses Bogi
Kincses Bogi
❤Mrs Tomlinson❤
 
StátuszOne Direction szív,One Direction lélek,One Direction fan leszek,amíg csak èlek ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 2422
Csatolások: 73
Azonosító: 236950
Offline offline
Május 14-én került sor a 61. alkalommal megrendezésre került Eurovíziós Dalfesztivál döntőjére Stockholmban.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. május 16. 13:49 #2
- törölt felhasználó -    
Én Ausztráliának drukkoltam.. Ukrajna dala most nem annyira tetszett.
Freddie-t meg úgy látszik hiába sztárolták...
2016. május 16. 13:53 #3
luca28
luca28
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.05.
Hozzászólás: 576
Csatolások: 415
Azonosító: 152353
Offline offline
Az oroszoknak kellett volna nyerni
Nagyon hulye ez az uj szavazasi rendszer
Az ukranok szanalombol nyertek csak
2016. május 16. 13:54 #4
forever.romanci
forever.romanci
quiero saber de la vida
 
Státusz190713 ♡ monsta x concert
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.08.
Hozzászólás: 7334
Csatolások: 952
Azonosító: 249515
Offline offline
Nekem Oroszország dala tetszett nagyon, örültem is, hogy harmadikak lettek.
Freddie dala sem volt rossz, de úgylátszik Európának mégsem nyerte el a tetszését.
Az ukránoknak gratulálok.
2016. május 16. 13:55 #5
- törölt felhasználó -    
Én a spanyoloknak, a belgáknak és a magyaroknak drukkoltam a döntőben! De ők nem váltották meg a világot! Meglepődtem Ukrajna sikerén, kicsit politika szaga van... Sokáig az ausztrálok vezettek, de nyerni mégsem tudtak. A mindenki által sztárolt oroszok csak harmadikok lettek, pedig ez tényleg jó dal volt! Na mindegy, jövőre folytatódik a móka Kijevben! Már nagyon várom, addig is hallgatom továbbra is az idei dalokat! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. május 16. 14:00 #6
Gabe Logan
Gabe Logan
Prince of Playstation Platinum♛
 
StátuszPlaystation for the Gamers
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 3315
Csatolások: 30
Azonosító: 210618
Offline offline
Én már nem is nézzem a szavazásokat,mert meguntam,hogy ilyen igazságtalan,ugyanis egyes országok mindig esélyesebben indulnak,mert nekik van olyan testvér országuk,akik folyamatosan adják a 12 pontot,akármilyen dallal is állnak elő.Legjobb példa erre Svédország és Oroszország.Vannak olyan országok is,akik pedig hiába nagy hatalmak soha nem kapnak igazi támogatást.Erre pedig remek példa Spanyolország és Nagy-Britannia.
2016. május 16. 14:02 #7
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Már 2x kitomboltam magam az Eurovíziós és "Ma éppen mivel van tele a tököd?" topikban, akit érdekel, az itt elolvashatja, amit írtam.
2016. május 16. 14:05 #8
Dreamchibi
Dreamchibi
 
Státusz---
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.11.
Hozzászólás: 783
Csatolások: 0
Azonosító: 193823
Offline offline
Nálam Lengyelország nyert, de ha már az orosz vagy az ukrán dal közül kellett volna választanom, akkor mindenképp az orosz. Úgy látszik a 40-es éveket még sokan nem heverték ki, ezért is nyert az ukrán dal, illetve ezért nyertünk mi is oscar-t. De összegezve, szerintem nagy volt a színvonala az idei eurovíziónak, nekem nagyon tetszett. A svédek nagyon magasra tették a lécet, és kíváncsian várom hogy az ukránok mivel rukkolnak majd elő jövőre. biggrin.gif
2016. május 16. 14:11 #9
- törölt felhasználó -    
Szerintem megérdemelte volna a top 5 valamelyik helyét. Úgy gondolom, hogy a Pioneer az eddigi legjobb szám amit Magyarország kiküldött az Eurovízióra. Azt meg nem értem, hogy Ukrajna és Ausztrália mit keres az Eurovízión. Az előbbi nem EU tag, az utóbbi pedig egy másik kontinens a Föld másik oldalán.
2016. május 16. 14:24 #10
Stellare
Stellare
visszatérő vendég
 
Státusz¤ A logó alól az egó kilátszik¤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.24.
Hozzászólás: 105
Csatolások: 0
Azonosító: 253414
Offline offline
Ismét csak a fülükön ültek...az tény, voltak jobb dalok is, mint a Freddie száma, de,hogy az ukrán nem volt köztük, az tuti. És igen, Ausztráliának már csak a részvétele is kérdéseket vet fel, nemhogy a második helye.
2016. május 16. 14:25 #11
Gabe Logan
Gabe Logan
Prince of Playstation Platinum♛
 
StátuszPlaystation for the Gamers
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 3315
Csatolások: 30
Azonosító: 210618
Offline offline
Én még azt sajnálom az Eurovízió kapcsán,hogy aki tényleg megérdemelten nyer,mint pl. Emmelie de Forest az sem fut be nagy karriert.Hiába készített ő is a későbbiekben remek dalokat,egyszerűen valahogy a világ számára eltűnik,ezért kicsi a megtekintése.Persze nem csak egy győztesnek kellene nagy karriert befutni,hanem mondjuk,aki hasonlóan tehetséges,mint az én nagy kedvencem Getter Jaani.Sajnos vele sem foglalkoznak már igazán. sad.gif
2016. május 16. 14:26 #12
- törölt felhasználó -    
Szerintem simán bekerülhetett volna a top 10-be, volt annyira jó.
2016. május 16. 14:29 #13
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Volt, aki mögötte végzett egyáltalán?
2016. május 16. 14:31 #14
- törölt felhasználó -    
Ez már rég nem a dalokról szól, az egész politika. És most komolyan egy oroszellenes háborús dallal nyert az ukrán énekesnő?! Közben Ausztráliával szoros versenyben? Ez egy EUROvízió, de azért jöjjön csak Ausztrália, messzebb már nem is lehetne Európától... Az ukrán énekesnőt meg eleve ki kellett volna zárni, mivel a szabályzat értelmében nem lehet politikai töltetű számmal indulni...
És mivel teljesen áthatja a politika, nekünk esélyünk sincs megnyerni. A csomó esélyes ország kiküldhet valami provokálót vagy valami látványosat, és kész, viszik a pálmát, de nálunk még ez sem működik, mert egyszerűen nincs ki ránk szavazzon. Én sajnálom Freddie-t, mert tényleg király volt az előadása, a dal is jó volt és most szörnyen csalódott, pedig egyáltalán nem az ő hibája. ❤
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, Jolie_77
2016. május 16. 14:38 #15
bohóc9
bohóc9
wor(k)shipper
 
Státuszbohoc9 még nem állította be a státuszát :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 1330
Csatolások: 0
Azonosító: 200672
Offline offline
Ismért kiderült, hogy akárhogy is próbálkozunk, mi az életbe soha nem fogjuk megnyerni ezt a versenyt. A döntősök között kétfajta dal volt: lassú tucat és kicsit pörgősebb tucat. Amikor megörültem, hogy na, ez jól kezdődik, azonnal bejött a tuc-tuc. Miért nem lehet igazi dobot használni?? Annyival jobban hangzik és igényesebb is. Összesen két dal tetszett Freddie-ét kivéve: a horvátoké, ahol sajnos hamiskodott a csaj, pedig az elődöntőben szépen előadta, és az angoloké, ahol a dal nagyon jó volt, de az a két majom srác... No comment. Illetve még a belga kiscsaj is cuki volt, de ilyen erővel mi meg küldhettük volna Tóth Andit, énekelni jobban tud.
Ennek a versenynek csak akkor van értelme, hogyha a szimpatikus országok jó dalokat hoznak (pl Belgium, Oroszország, Svédország...). Ez idén nem történt meg, úgyhogy szar volt az egész. Nem hiszem, hogy bárkinek újat mondok azzal, hogy itt szimpátiaszavazás van. Persze van néhány eset, amikor ténylegesen a dalt értékelik(pl Alexander Rybak), de nekünk, magyaroknak erre semmi esélyünk. Sajnálom, pedig a Freddie-t én is esélyesnek tartottam.
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Jolie_77, CandUs
2016. május 16. 14:55 #16
Akela
Akela
visszatérő vendég
 
StátuszAzt hiszi sok ember, de nem úgy van! Ha pár osztállyal több van, már ugathat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 6
Azonosító: 155994
Offline offline
Ez olyan, mintha egy magyar nemzeti rock zenekar indult volna. De ők már itthon elvannak kaszálva, mert mind rasszista nácinak bélyegzik.
Az Ismerős Arcok is próbált indulni, ha jól emlékszem. Nem ezzel a dallal, de kb. ez miatt is nácizzák őket. Érdemes egyszer meghallgatni, és döntse el mindenki maga, hogy az e.
https://www.youtube.com/watch?v=wHw-k9epP-I
2016. május 16. 15:11 #17
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Komolyan az európaiak FÉLNEK, ha nem európai ország nyeri meg az EUROvíziót. Öregeim, akkor minek kellett Ausztráliát újra meghívni? Ez csakis a ti hibátok. Tavaly jók voltak, de idén Dami Im nem volt egy nagy eresztés, szóval akkor már tavaly nyertek volna inkább, mint idén. Amúgy vélemény.
2016. május 16. 15:13 #18
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Kész vicc lett megint az egész, mint anno Conchita esete.
Már megint Európa megakarta mutatni, hogy mennyire jó szívűek. Azzal, hogy Ukrajnát hozták ki győztesen, egy róluk szólt háborús dallal azzal döntöttek ,hogy legyünk jók és megértőek.
De gondoljunk bele, egy előttem hozzászóló is írta, hogy nem lehet nevezni politikai dallal nevezni. Miért? Hát azért, mert jó pár országnak lenne még mit siratni. Ennyi erővel szerintem minden ország menjen ki jövőre olyan dallal, hogy a saját országának szenvedéseit énekelje el. Szerintem amúgy meg nem fair volt ez Ukrajnától sem, mert konkrétan az oroszokat hozták kellemetlen helyzetbe, hol ott az Eurovízió azzal híresült el anno ,hogy a háború miatt hozták létre, hogy újra béke legyen az országok között. Hát marhára békés, ha Oroszországnak a hibáját hozzák fel.
Másnapra amúgy eléggé megoszlottak a vélemények, ahhoz képest, hogy mindenki Jamalát akarta, hogy nyerjen. Külföldiektől és magyaroktól is jött a hideg.
Na meg még az ukrán minisztereken is ledöbbentem, mert annyian nyilatkozták ,hogy milyen jó döntés meg a Krími szigeten kéne megtartania a következő dalfesztivált stb....szerintem az oroszokat akarták ezzel idegesíteni. Nem vagyok egy nagy orosz barát, eléggé semleges véleményen vagyok róluk ,de szerintem kissé tiszteletlen ez.
Szóval ennyit erről, már megint elrontották politikával az egészet.
Nagyon kíváncsi leszek ,hogy hogy tudják, majd megrendezni egyáltalán Ukrajnába ezt a fesztivált, amikor az ország még most is szegénységbe él és káosz van.
Freddiet pedig sajnálom ,többet érdemelt volna ettől az 19. helytől. Érthetetlen, hogy miért ilyen hátulra sorolták, hol ott előzetesen külföldiek is a legjobb TOP 10-be várták. Szegény eléggé maga alatt is van most, egy pár cikket olvasva. De számunkra, magyaroknak Freddie szerintem a győztes, mert rég nem láttam ennyire együtt értést magyar részről a versenyzőnkkel kapcsolatban. Ebből is látszik ,hogy jó dalt küldtünk.
És lehet, hogy nekem vagy az európaiaknak van botfülük ,de nekem a 26 versenyzőből a lettek, franciák és spanyolok tetszettek még úgy, de a többi...érthetetlen.
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Jolie_77, CandUs
2016. május 16. 15:19 #19
Kaliah
Kaliah
a cup of tae with a suga and a kookie
 
Státusz" You know it all, you're my best friend, the morning will come again "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.12.
Hozzászólás: 1194
Csatolások: 9
Azonosító: 227484
Offline offline
Igazából én nekem tetszett Ukrajna. Azért igaz hogy megint nem a dalokat pontozták...
Hogyha egyszer EUROvízió, akkor miért volt itt Ausztrália immár második éve? .-.
ÉSSSS, Oroszország hogy lehetett a harmadik? Most úgy tényleg, az a szám egyszerűen... blaah. Hagyjuk.
Freddie... jó volt, kevés az olyan ember akinek ne tetszett volna. Amúgy is, a magyarok szemében győzött:)
2016. május 16. 15:20 #20
Kaliah
Kaliah
a cup of tae with a suga and a kookie
 
Státusz" You know it all, you're my best friend, the morning will come again "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.12.
Hozzászólás: 1194
Csatolások: 9
Azonosító: 227484
Offline offline
Azért nem csoda hogy Németország ennyire hátul volt a listán-.-
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok