Starity

Ukrajna nyerte az Eurovíziót – Freddie a 19. helyen végzett

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. május 16. 15:20 #21
Dead Outcast
Dead Outcast
új tag
 
StátuszTo cry is to know that you're alive, but my river of tears has run dry
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.15.
Hozzászólás: 39
Csatolások: 0
Azonosító: 254802
Offline offline
ilus1996 én is ezt akartam írni.
1 felhasználónak tetszik: ilus1996
2016. május 16. 15:30 #22
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Amúgy meg annyira mindegy, hogy hányadikak leszünk/lettünk, a németek a tavalyi és az idei utolsó helyük ellenében is hatalmasat buliztak, s tulajdonképpen erről szól a verseny, hogy jó hangulatban hallgassunk meg x-en akárhány dalt. A végeredmény (főleg az idei) nem a valós értéket tükrözi és soha nem is tükrözte. Egyre inkább azt érzem, hogy mi minden évben a győzelemre "hajtunk", holott egyszerűen csak élvezni kéne az egész műsort és kész. 2007-ben pont az ukránok a Verka Serduchkával akkora bulit csaptak, mint egy ház, és másodikok lettek... ugyanez igaz az orosz nagyikra 2012-ből... hagyjuk már a fenébe a nyerni akarást! smileeee.gif
2016. május 16. 15:33 #23
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Se baj. Ez a helyezés is tökéletes a magyarok számára. Bár lehetett volna jobb is...
2016. május 16. 15:42 #24
- törölt felhasználó -    
Ugyan azt, mint a Euroviziós topicba
Komolyan, az ukrán csaj, borzalmas volt. Najó tudjuk mi történt velük meg minden. De azt ne mondjátok, hogy csak nekem tűnt fel, hogy a vége meg a közepe táján nyomták alá a csaj hangját, közben meg valamit ott orditozott vagy mit csinált. Ahhoz kêpest hogy Freddie-t alkalmatlannak találtam eleinte az eurovíziós "politika"dalfesztiválra, egyenesen a legjobb előadást az összes közül ő nyúltotta. Szerintem még Olaszország ês Bulgária volt jó, de Magyarország volt a legjobb!!
2016. május 16. 15:47 #25
- törölt felhasználó -    
Nekem az abszolút kedvenc Hovi meg a balti srácok voltak, annak ellenére, hogy Jüri kiesett. Sergey 3. helyének pedig nagyon örültem, habár - véleményem szerint - az ukránnál és az ausztrálnál mérföldekkel jobb volt.
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. május 16. 15:55 #26
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
azért az vicces, hogy Boggienál felmerült, hogy kizárják amiért politikai töltetű dallal jelentkezett, idén meg megnyeretik egy sokkal hatásvadászabb - szerintem konkrétan hallgathatatlan - "dallal" az egész versenyt.

bár minden évben megfogadom az ellenkezőjét, sok éve figyelemmel követem az Eurovíziót, de szerintem ennyire csalódott még sosem voltam a végeredményt illetően. Lengyelország, Franciaország, Hollandia, Ciprus, Lettország volt az legjobb öt számomra, nem értem hogy lehet, hogy nagyrészük még a TOP10-ben sincs benne, bezzeg Ukrajna meg Ausztrália...
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, CandUs
2016. május 16. 16:07 #27
melissza1520
melissza1520
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.11.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 225925
Offline offline
Annak ellenére, hogy sokan nagyon erősnek mondták az idei mezőnyt, nekem egy dalnak sem sikerült úgy igazán belopnia magát a szívembe. Freddie száma tetszett a legjobban, és nagyon reménykedtem benne, hogy szép helyezést ér el. Az a probléma, hogy az Eurovízió már régen nem a dalokról, hanem a politikáról szól. Nem a számra szavaznak, hanem az országra. Freddie szerintem mindent beleadott, hozzá képest anno ByeAlex nagyon gyenge számmal indult. Mégis ő a német zsűritől 10 pontot kapott, most meg mivel a németek nem szeretnek minket a migránsok miatt, Freddie tőlük egy pontot sem kapott. És az sem véletlen, hogy Ukrajna és Oroszország zsűrije sem szavazott egymás dalára a háború miatt. Ennek az egésznek úgy lenne értelme, ha nem tudnánk, hogy melyik számot melyik ország énekli. Mert így a dal helyett az ország kap pontot.
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. május 16. 16:11 #28
Direction Rajongo6
Direction Rajongo6
Őszinte Egyéniség.
 
StátuszStrip That Down lázban égek annyira szeretem ezt a számot Liam Payne-től.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.06.
Hozzászólás: 2150
Csatolások: 666
Azonosító: 218747
Offline offline
Szerintem bunda az egész. Freddie száma igenis jó volt. Az ausztrál volt számomra a kedvenc.
2016. május 16. 16:16 #29
f.petra
f.petra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.25.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 243070
Offline offline
Politika az egész. Tiszta undorito.
2016. május 16. 16:21 #30
- törölt felhasználó -    
Sergey alig kezdte el a számát, de már ment a fütyülés meg boo-zás (00:10-00:15) (angol fúúúújolás) ennyit arról, h. mindenki egyenlő esélyekkel indul. A dalok, amik igazán tetszettek 1-2 kivételtől eltekintve a lista végére kerültek. A francia Amir csak a mosolyát tudta csillogtatni, duettet énekelt saját magával (felvételről mentek a húzósabb részek, h. ne legyen problémája a magas hangokkal élőben) top10-hez ez is elég volt, no comment. Bár a dal tetszett stúdió változatban mégis nagy igazságtalanságnak tartom, h. beszavazták a legjobbak közé. A svéd srác 5. helye még vérlázítóbb, akinek minimális(!) muzikális érzéke van és nem izgulja szét az agyát annyi ember előtt a színpadon annak az "If I was sorry" kisujjból menne. A srác csak danolászott egyet, országa hátszelével ez máris elegendő volt, hogy a legjobb 5-be bekerüljön. Hollandia Paul McCartney-t majmolta, nem is volt annyira rossz a produkció, de inkább a lista közepe, vége fele lett volna a helye. Belgium dala pontosan ugyanez a kategória, bár Laura nagyon ügyesen táncolt, az ének rész is rendben volt a szám olyan semmilyen, unalmas, hogy ki kellett volna esnie a selejtezőben pont úgymint a finneknek.
Akik nekem tetszettek az Francesca (olasz), Barei (spanyol), Dami Im (ausztrál), Sergey (orosz), a bolgár lány, Málta, Ciprus, Horváto., Cseh.o. +még Zoéval (ausztria) is ki voltam békülve. Freddie 19. helye nagy csalódás, a srác mindent beleadott, nagyon jól énekelt, a színpadkép igaz, h. 0 volt, de ha csak ez lett volna az egyedüli kritérium, akkor Ukrajna se győzött volna.

Nagyon igazságtalannak tartom a végső végeredményt, politika, gazdasági érdekek mind-mind közrejátszanak, NEM (csak) a ZENÉRŐL szól.

Az idei győztessel nincsen különösebben problémám, korrektül énekelt, de nem kimagaslóan, arról meg nem tehet, h. idegesítő a hangszíne (legalábbis az én füleimnek). Nem tetszett a dal témája, igazi felhívás volt a keringőre Oroszországgal, persze hogy az EU liberók Ukrajna mögé álltak és nyertesként hozták ki a kriptadalt. Nem baj, kívánom mindenkinek, aki rászavazott, hogy érezze át Jamala fájdalmát és minden nap énekelje el szöveges kísérettel, h. jönnek a katonák felgyújtják házaikat, istennek képzelik magukat, az emberiség sír, de ők csak mészárolnak...
Ha mindenféle politikai sz*rtól mentes showként hirdetik a rendezvényt, hogy lehet egy ilyen dallal egyáltalán nevezni?

Nálam Sergey és Dami Im voltak a nyerők, bármelyikük nyer ki lettem volna békülve velük, Freddinek meg min egy top10 helyezett dukált volna annyira selejtes a top10, h. arra szavak sincsenek. Lengyelo. mindig elől végez a nézői szavazáson, valószínűsíthető, h. már annyian migráltak a gazdagabb európai országokba, h. csak a zsűri az, aki megakadályozta őket, h. egy dobogós helyet összehozzanak. Különben az izraeli ballada jobban tetszett, mint a groteszk lengyel nyáltenger, persze, h. hátrébb is végzet... blush.gif
3 felhasználónak tetszik: ilus1996, Szandi0820, CandUs
2016. május 16. 16:26 #31
Kuronekofan
Kuronekofan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.15.
Hozzászólás: 208
Csatolások: 0
Azonosító: 227659
Offline offline
Én ezt nem értem, Nagyon bíztam ebben a számban és Freddieben is. Végre úgy éreztem hogy akár győzni is van esélyünk.De Freddinek legalább az első 10-be benne kellet volna lennie ugyanis rengeteg országnál százszor jobban teljesített, Sajnálom Szegényt. Ráadásul Tavaly A Boggie is háborús számmal indult mégsem nyert,na de mindegy, Ausztália meg mit keres itt nem is Európa... Az oké hogy tavaly egyszeri alkalom meg minden de mindegy is. Freddienek Gratulálok ugyanis számomra (számunkra) Ő a nyertes. (és csak úgy zárójelben-> Politika mindenhol -.-)
2016. május 16. 16:30 #32
- törölt felhasználó -    
Nem szeretem Freddie- t, mint embert, de a hangja eszméletlen jó, és a dal is ,,eurovíziós" dal volt, és én is úgy éreztem, hogy van esélyünk arra, hogy nyerjünk!!! De sajnos nem így lett...
2016. május 16. 16:38 #33
kuci100
kuci100
 
Státusz"La vie est, ce qu'elle est"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.23.
Hozzászólás: 801
Csatolások: 0
Azonosító: 248788
Offline offline
Nekem nagyon tetszett az egész műsor!smileeee.gif A női műsorvezetőt már ismertem pár évről korábbról. Nem tudom, nekem nem jött be az ukrán dal, de az orosz is csak a látványterv miatt volt jó. Az ausztrál tetszett, de ez EURÓVÍZIÓ, szóval még egy ázsiai belefér, de Ausztrália elég messze van. Én nagyon hittem Freddieben és nagyon jó volt szerintem. Kicsit mintha a zsűrik elfelejtették volna, pedig kiénekelte a lelkét. Nem tudom ki nézte végig rajtam kívül, de az egy durva pillanat volt, hogy az ukránok vagy az oroszok nyernek-e. Tetszett a svéd zeneipar bemutatása. Nagy óriásokat köszönhetünk nekik. ABBA, Roxette, Europe, úgy tudom, Zara Larsson is svéd és ők még csak töredékek a svédek közül. Justin Timberlake igazán meglepett, de örültem neki.:)Oké, politika ide vagy oda, szerintem szuper a fesztivál és egyszer lehetne nálunk is.wink.gif))
2016. május 16. 16:39 #34
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2008
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Szimplán politikai okok miatt nyert Ukrajna nem a tehetséget nézik pont úgy ahogy az összes tehetségkutató műsorban sem. Egy év múlva sehol nem lesz nyert egyszer egy német csaj is na róla se lehet hallani azóta
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2016. május 16. 16:41 #35
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kuronekofan @ 2016.05.16. 16:26)
Én ezt nem értem, Nagyon bíztam ebben a számban és Freddieben is. Végre úgy éreztem hogy akár győzni is van esélyünk.De Freddinek legalább az első 10-be benne kellet volna lennie ugyanis rengeteg országnál százszor jobban teljesített, Sajnálom Szegényt. Ráadásul Tavaly A Boggie is háborús számmal indult mégsem nyert,na de mindegy, Ausztália meg mit keres itt nem is Európa... Az oké hogy tavaly egyszeri alkalom meg minden de mindegy is. Freddienek Gratulálok ugyanis számomra (számunkra) Ő a nyertes. (és csak úgy zárójelben-> Politika mindenhol -.-)


Bogi nem háborús számmal indult, hanem békedallal. Az idei megfelelője az olasz Francesca volt, aki Freddiehez hasonlóan sereghajtó lett.
Ausztrália tényleg egy WTF az EU-ban biggrin.gif, de Dami Im nagyot énekelt, technikailag ő volt a legjobb, örültem, h. részt vett és hozzáadott az egyre inkább ellaposodó politikai-gazdasági erőviszonyokat fitogtató showhoz.
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. május 16. 16:44 #36
- törölt felhasználó -    
nekem jobban tetszett dami dala és hangja. eléggé meglepődtem jamalán, de mikor jobban odafigyeltem a szövegére rögtön megértettem. a személyes kedvencem a svéd srác, frans volt. örülök az 5. helyének. viszont freddie-t nem értem. politika az egész..
2016. május 16. 16:51 #37
- törölt felhasználó -    
Szerintem megérdemelte volna Freddie hogy a legjobb 10 közé bekerüljön!!!
2016. május 16. 16:55 #38
rensiik
rensiik
új tag
 
Státusz"You don't have a soul. You are a soul. You have a body."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.02.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 172507
Offline offline
Szerintem ausztrália volt a legjobb smileeee.gif
2016. május 16. 16:56 #39
- törölt felhasználó -    
Nem igazán követem az Euróvíziós eseményeket, de akkor sem értem, hogy Ausztrália mi a búbánatot keres itt. rolleyes.gif
2016. május 16. 16:57 #40
RRavenclaw
RRavenclaw
új tag
 
StátuszA kedvencek közt nincs sorrend!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.03.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 253711
Offline offline
A legjobbak Petra és Måns voltak! biggrin.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok