Starity

Megjelent Ariana Grande legújabb albuma

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. május 20. 22:25 #21
Brigike0109
Brigike0109
visszatérő vendég
 
StátuszEverybody seems a world a little differently, When It's Dark Out.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.24.
Hozzászólás: 479
Csatolások: 0
Azonosító: 202486
Offline offline
gratulálok neki! heart.gif heart.gif
Nekem több kedvencem is van, de alig várom, hogy mindegyiket meghallgathassam thumbsup.gif
2016. május 21. 07:57 #22
- törölt felhasználó -    
Imádom<333
Gratulálok!
2016. május 21. 08:02 #23
DreamLady
DreamLady
 
StátuszHey how ya doin?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.28.
Hozzászólás: 771
Csatolások: 131
Azonosító: 251132
Offline offline
Nagyon jó<33
most is azokat a számokat hallgatom
2016. május 21. 08:09 #24
- törölt felhasználó -    
Dejö *.* megpróbálom beszerezni, mivel már nagyin vártam ; hogy kijöjjön az albuma és waaa alig várom, hogy a kezembe vehessem!♡
2016. május 21. 09:49 #25
SecretlyGirl
SecretlyGirl
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.07.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 255468
Offline offline
Magyarországon csak iTuneson kapható?? Csak mert én jobban szeretem a kézzel fogható CD-t, mint a telefonon letöltöt, illetve megvett albumot...
2016. május 21. 10:03 #26
Mysticroden
Mysticroden
Mrs. Wood
 
StátuszYou'll never be alone, I'll be with you from dusk till dawn
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.16.
Hozzászólás: 1276
Csatolások: 131
Azonosító: 253224
Offline offline
Annyira szar hangja van hogy az nem igaz. Rádásul így címek alapján, meg se merem hallgatni őket,.olyan gagyik.
2016. május 21. 11:12 #27
- törölt felhasználó -    
Kedves Mysticroden! Ariana hanja nem sz*r hanem a te ízlésed a sz*r először nekem se jött be Ari, de mostmár megéereztem a tiszta hangját és így szeretem őt!!!!!!!!!!!!!!!
2016. május 21. 11:14 #28
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Idézet (SecretlyGirl @ 2016.05.21. 09:49)
Magyarországon csak iTuneson kapható?? Csak mert én jobban szeretem a kézzel fogható CD-t, mint a telefonon letöltöt, illetve megvett albumot...


Media Marktban lehet kapni.
2016. május 21. 11:16 #29
SecretlyGirl
SecretlyGirl
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.07.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 255468
Offline offline
"Annyira szar hangja van hogy az nem igaz."
Miért lenne szar hangja? Attól, hogy nem tetszik a zenéje, még lehet szép hangja. Bocs, de aki a pop, R&B, részlegesen rock és még a klasszikus operában is megmutatkozik, sőt jelen van, annak nem lehet 'annyira szar hangja, hogy az már nem igaz'. Lehet, hogy unszimpatikus, egoista vagy éppen egy nyafogós csaj számodra, de ez mellett egy lelkiismeretes énekes- és színésznő. Ha legalább olyan ismert lennél mint ő, vagy annyi rajongód lenne mint neki, még akkor se mondhatnád, hogy nem tud énekelni. Mert senki se hinné el.
-Ezzel senkit se szerettem volna megbántani, csak azt nem bírom elviselni, hogy egy tehetséges színésznőt bántsanak. Épp elegen utálják már így is, szegényt.-
2016. május 21. 11:17 #30
SecretlyGirl
SecretlyGirl
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.07.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 255468
Offline offline
Ciel! Köszönöm
2016. május 21. 12:10 #31
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
Idézet (Mysticroden @ 2016.05.21. 10:03)
Annyira szar hangja van hogy az nem igaz. Rádásul így címek alapján, meg se merem hallgatni őket,.olyan gagyik.

Egyetértek. smileeee.gif
2016. május 21. 13:47 #32
- törölt felhasználó -    
Idézet (SecretlyGirl @ 2016.05.21. 11:16)
"Annyira szar hangja van hogy az nem igaz." 
Miért lenne szar hangja? Attól, hogy nem tetszik a zenéje, még lehet szép hangja. Bocs, de aki a pop, R&B, részlegesen rock és még a klasszikus operában is megmutatkozik, sőt jelen van, annak nem lehet 'annyira szar hangja, hogy az már nem igaz'. Lehet, hogy unszimpatikus, egoista vagy éppen egy nyafogós csaj számodra, de ez mellett egy lelkiismeretes énekes- és színésznő. Ha legalább olyan ismert lennél mint ő, vagy annyi rajongód lenne mint neki, még akkor se mondhatnád, hogy nem tud énekelni. Mert senki se hinné el. 
-Ezzel senkit se szerettem volna megbántani, csak azt nem bírom elviselni, hogy egy tehetséges színésznőt bántsanak. Épp elegen utálják már így is, szegényt.-

Számból vetted ki a szót. rolleyes.gif
2016. május 21. 14:57 #33
DoriAjtai
DoriAjtai
visszatérő vendég
 
Státusz"feels"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.29.
Hozzászólás: 117
Csatolások: 0
Azonosító: 251960
Offline offline
Nem lehet nem imádni *-*
2016. május 21. 17:34 #34
Hanggaaaa
Hanggaaaa
új tag
 
StátuszIf you can dream it, you can do it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.03.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 0
Azonosító: 235497
Offline offline
nagyon jó az új albuma nekem nekem nagyon nagyon nagyon tetszik smileeee.gif
2016. május 21. 18:36 #35
Jasy
Jasy
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.26.
Hozzászólás: 66
Csatolások: 0
Azonosító: 236496
Offline offline
Kedves Mysticroden!
Meg szeretném kérdezni, hogy te most komolyan úgy kommenteltél ide, hogy meg se hallgattad a számokat mert a címe alapján "gagyik"??! Nehogymár az döntse el egy szám minőségét, hogy milyen gagyi címe van!! Nevetséges felfogás!
Mindegyik szám jó lett és imádtam, amiket eddig meghallgattam. Tökéletesek.
Olyan szép hangja van neki, mégis annyian bántják. Pedig látni lehet rajta, hogy annyira szereti ezt csinálni, és küzd azért, hogy megszeressék. Ez egyre jobban sikerül neki úgylátom, mert itt Starity-n is egyre többen szeretik meg a hangját. És most senki ne jöjjön azzal hogy 'de milyen kis álszent magamutogatos k..' mert most a hangjáról beszélek.
Vagy talán véletlenül szerepelt 15 évesen már a Broadway-en??!
Persze ahogy SecretlyGirl írta, nem mindenkinek tetszhet a stílusa, hangszíne, de attól még nincs szar hangja, sőt!!
A mai énekesnők közül az egyik legszebb hangú♥♥ (számomra)
2016. május 21. 20:00 #36
honeymoonbae
honeymoonbae
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.21.
Hozzászólás: 188
Csatolások: 0
Azonosító: 250862
Offline offline
IMÁÁÁDOOM,már annyira vártam!*.*
Aki esetleg megszeretné venni itt megtudja!smileeee.gifLinkelt szöveg
smileeee.gif
U.I:Arinak igen is jó hangja van!!
2016. május 21. 21:07 #37
ArianaGrandeforever
ArianaGrandeforever
Potterhead (͡° ͜ʖ ͡°)
 
Státusz2 0 1 9
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.20.
Hozzászólás: 987
Csatolások: 42
Azonosító: 246896
Offline offline
bevallom. Ez előtt nem tetszett annyira Ariana Grande, nem hallgattam minden nap. De a dangerous Woman az egyik kedvenc számom. A stilúsa a hangszíne. És elmondok egy "nagy" titkot. Ő a koncerteken a saját hangját adja, nem plébekel, és ezt el lehet ismerni manapság. A kommenteket olvasva. Hááát. Hogy lehet úgy gagyinak találni hogy meg sem hallgatta? komolyan, néha előbb gondolkozni kéne, vagy esetleg ha zenéről van szó akkor meghallgatni, nem csak leírni néhány betűt/ sort hogy milyen gagyi stb...
2016. május 21. 22:39 #38
Lanella
Lanella
ʚ♡ɞ
 
Státuszyeh shuhua ..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.28.
Hozzászólás: 1022
Csatolások: 0
Azonosító: 255197
Offline offline
Rendben van. Nekem itt komolyan elegem lett. Mi az, hogy "szar hangja van"? Az egy dolog, hogy valakinek nem jön be annyira Ari hangszíne. DE! Ez még közel sem jelenti azt, hogy farsul énekel. Rohadtul elegem van, hogy mindenki ennyire lesajlnálja őt. Úgy ráadásul, hogy szinte nem is ismeri. Jó, oké, nem szólok bele más véleményébe, mert ehhez nincs jogom, de nem látom értelmét azoknak, akik azt mondják a hangjára, hogy rossz. Annyira szép, és tiszta hangja van, és élőben annyira baromira jó, hogy nem igaz... ez sokakról nem mondható el, mert élőben csak erőlködik, és a javítás sem sokat segít rajta. De rajta meg a javítás "ront", mondhatni, mert így nem a gyönyörű hangja mutatkozik meg, hanem a feljavított, kevésbé lenyűgözőt hallani. De ez csak az én véleményem... és nem nagyon izgat, hogy ki mit szól hozzá.smileeee.gif
Az albumról szólva pedig, imádom, már most, azt hiszem a Dangerous Woman, és a Greedy a kedvencem, de ez még változhat. laugh.gif wub.gif
2016. május 21. 23:44 #39
liliom555
liliom555
qυееห Ν
 
Státusznow it's like we're scared of getting good
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.13.
Hozzászólás: 1370
Csatolások: 1
Azonosító: 244832
Offline offline
felesleges másoktól azt kérdezgetni hogy "mi az hogy szar hangja van??"az az ő véleménye, hogy szerinte Arinak nem jó a hangja.emberek,had legyen már tarsaitoknak saját véleményük!szánalom tényleg...
2016. május 22. 08:32 #40
- törölt felhasználó -    
Mysticroden!
Nem kötekedni akarok,félre értés ne essék..
Volt egy időszak az életemben mikor a világon mindenkinél jobban gyűlöltem Arianaát..A hangjáról nekem is ugyan az volt a véleményem hogy SZAR..De idővel rájöttem,hogy a sok rossz dolgi mellett van jó oldalai is..Lehet hogy kívülről egy beképzelt,egoista kis díva akit állandóan csak a haja és a kinézete érdekel,de ha jobban megismered láthatod hogy tud ő nagyon rendes és kedves is lenni.Nagyon sok videót láttam már róla ahol nagyon rendes volt a rajongóival,ölelgette,puszilgatta őket..Látszott rajta hogy mennyire szereti őket,és a rajongói is őt..Ami nem véletlen.^^
Igaz,sok mindent lehet rá mondani hogy rossz ember (mondjuk kinek mi) De azt hogy TEHETSÉGTELEN egyáltalán nem igaz rá..Hallottad te már élőben énekelni?? Olyan hangja van a csajnak hogy le esik tőle az állad.Eszméletlen dolgokra képes mikor énekel..^^ És mind ezt mondom úgy hogy 1 évvel ezelőtt ki nem állhattam..
És ezt tényleg nem kötekedésből írtam,csak gondoltam elmondom hogy léteznek még csodák,lehet hogy most még nem szereted de pár év múlva az sincs kizárva hogy te leszel a világ legnagyobb Arianatora..<33
Nem kell első látásra megítélni a könyvet a borítójáról..^^
Én már csak tudom XXDD
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok